Atuty oferty

Opis hotelu

Naszym zdaniem :

Hotel położony w samym sercu Nowego Dubaju, nieopodal słynnej galerii Mall of The Emirates. Nowoczesne udogodnienia, niepospolite wzornictwo, żywe kolory, eleganckie pokoje sprawiają, że jest to idealne miejsce nawet dla najbardziej wymagających gości.

Położenie :

W centrum Nowego Dubaju, w dzielnicy Al Barsha, w niedużej odległości od centrum handlowego Mall of the Emirates (ok. 1 km), ok. 10 km od sztucznej wyspy Palm Jumeirah, tyle samo od publicznej plaży, 5 przystanków metra do najwyższego budynku świata Burj Khalifa, ok. 18 km od centrum kongresowego Dubai International Exhibition and Convention Center, ok. 26 km od lotniska w Dubaju (DXB). Do stacji metra Sharaf DG można dojść krótkim spacerem (ok 10 minut).
Update z 1.04.19: Hotelowy bus dowozi gości do plaży Kite Beach. Hotel zastrzega sobie prawo do zmiany rozkładu jazdy bez wcześniejszego powiadomienia.

Wyposażenie :

Całodobowa recepcja, kantor, ochrona, parking, 2 nowoczesne sale konferencyjne, dostęp do bezpłatnego Internetu, restauracja główna Spices i włoska La Atrio, przechowalnia bagażu, biuro informacji turystycznej, pralnia chemiczna, wyodrębniona część przeznaczona dla palących, udogodnienia dla niepełnosprawnych.

Pokoje :

227 komfortowych i nowoczesnych pokoi. Są gustownie i stylowo urządzone, tworzą atmosferę ciepła i przytulności. W każdym funkcjonuje system inteligentnego oświetlenia, który umożliwia gościom dostosowanie światła do potrzeb i stworzenie miłego nastroju. W pokojach: telewizor, sejf, minilodówka, indywidualnie sterowana klimatyzacja, zestaw do parzenia kawy/herbaty, łazienka z wanną/prysznicem, suszarka do włosów, bezpłatne Wi-Fi. Pokoje superior mają ok 30 m kw. i są skierowane na hotelowe atrium, pokoje deluxe mają ok. 32 m kw. i widok na miasto.  
Możliwość zakwaterowania 3 osób dorosłych lub 2 osób dorosłych i 1 dziecka. Dziecko poniżej 6 roku życia nie otrzymuje dostawki. Jednak dla wygody klientów polecamy wykupywać dostawkę dla każdego uczestnika (jeśli to możliwe w danym pokoju).

Wyżywienie :

BB: śniadania w formie bufetów 
HB: śniadania i kolacje w formie bufetów 
W hotelu nie podaje się alkoholu.
Hotel zastrzega sobie prawo do zmiany formuły wyżywienia bez wcześniejszego powiadomienia. 
Podczas trwania Ramadanu oraz innych świąt lokalnych mogą obowiązywać pewne ograniczenia w hotelach co do godzin otwarcia lokali gastronomicznych, pór posiłków i innych zmian.

Sport i rozrywka :

Zewnętrzny basen na dachu (infinity pool), siłownia, centrum fitness, sauna, łaźnia, jacuzzi, masaże, zabiegi pielęgnacyjne, salon relaksu.

Dla dzieci :

Łóżeczka dla dzieci, możliwa odpłatna opiekunka.

Przelot :

Oferta jest oparta o tzw. dynamiczne pakietowanie. Cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych.
W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta.
W przypadku przelotów rejsowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.

Wizy :

Obywatele RP podlegają obowiązkowi wizowemu. Bezpłatne wizy wjazdowe otrzymuje się na przejściach granicznych bez konieczności uzyskania wcześniejszej promesy. Zezwalają one na  jednorazowy pobyt w ZEA do 30 dni. Wymogiem niezbędnym jest posiadanie paszportu ważnego co najmniej 6 miesięcy od daty powrotu. Władze ZEA nie uznają polskich paszportów tymczasowych jako dokumentów uprawniających do wjazdu do ZEA. Paszporty te honorowane są jedynie do celu tranzytu lub wyjazdu z kraju.
Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami. Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt.
Osobom niepełnoletnim powinni towarzyszyć rodzice o tym samym nazwisku. Młodej kobiecie powinien towarzyszyć mąż, brat lub ojciec noszący to samo nazwisko. W innym przypadku mogą być potrzebne dodatkowe dokumenty umożliwiające na wjazd do kraju.

Cena zawiera :

Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, polskojęzyczny rezydent przebywający na stałe w Dubaju, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT, w przypadku lotów liniami Wizzair (KTW-DWC-KTW) - tylko bagaż podręczny.

Cena nie zawiera :

Wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT, podatku turystycznego Tourism Dirham Fee (15 dirhamów za noc za pokój, płatne na miejscu w recepcji), w przypadku lotów liniami Wizzair (KTW-DWC-KTW) - bagażu rejestrowanego (możliwość wykupienia bagażu 20kg w cenie 550 PLN/sztuka, bagażu 32kg w cenie 750 PLN/sztuka).
Większość hoteli pobiera depozyt (zwrotny) od klientów w wysokości ok. 200-1000 dirhamów (w zależności od standardu hotelu) za pobyt w razie korzystania z mini baru i innych płatnych usług. Zazwyczaj kwota ta jest blokowana na karcie kredytowej. Jeśli klienci posłużą się gotówką, w przypadku zwrotu (kiedy nie skorzystają z żadnych płatnych usług) mogą (ale nie muszą) otrzymać pieniądze w lokalnej walucie (dirhamy). Nie posiadamy informacji o konkretnych wysokościach depozytu - jest to sprawa indywidualna przy każdej rezerwacji. Wszystko zależy od długości imprezy, rodzaju wyżywienia, recepcji. Klienci muszą to uzgodnić na recepcji. Mogą także poinformować hotel, że nie chcą płacić depozytu i proszą o opróżnienie minibaru i że w przypadku korzystania z płatnych usług będą płacić od razu gotówką - ale to muszą ustalić na recepcji. Nie jesteśmy w stanie potwierdzić na 100%, że dany hotel się na to zgodzi. 
Dla gości przebywających poza Dubajem, rezydent dostępny jest pod telefonem. Możliwa jest realizacja wycieczek fakultatywnych, natomiast ich cena będzie wyższa niż z samego Dubaju z uwagi na odległość.

Informacje o lotach liniami Wizzair :

Lecąc z WIZZ, każdy pasażer może wziąć ze sobą:
    jedna sztuka bagażu podręcznego, nie większa niż 40 x 30 x 20 cm, maks. 10 kg (domyślnie w cenie)
    do 6 sztuk bagażu odprawionego ważących mniej niż 32 kilogramy każda (bagaż główny za dopłatą)
    towary kupione w sklepach bezcłowych na lotnisku po przejściu kontroli bezpieczeństwa
Płyny można przewozić na pokładzie tylko w pojemniku o maksymalnej pojemności 100 ml, zapakowane w przezroczystą torbę o pojemności 1 litra i wymiarach 20 x 20 cm, którą można uszczelniać wielokrotnie. Bagaż zostanie sprawdzony na lotnisku.
Dodatkowe przedmioty na pokładzie   
Na pokład możesz wnieść bezpłatnie te przedmioty:
    płaszcz lub koc;,
    telefon komórkowy;
    coś do czytania na czas lotu;
    dla dzieci do lat 2: jedzenie na czas lotu oraz składana spacerówka lub mała kołyska
    para kul dla pasażerów z niepełnosprawnością ruchową
WIZZ Priority
Jeśli wykupisz usługę WIZZ Priority (lub masz do niej prawo na podstawie pakietu WIZZ Privilege Pass, WIZZ GO lub WIZZ Plus), będziesz mieć prawo do wniesienia na pokład jednej sztuki bezpłatnego bagażu podręcznego (maks. wymiary: 40 x 30 x 20 cm) i dodatkowej sztuki bagażu podręcznego na kółkach (maks. wymiary: 55 x 40 x 23 cm). Gwarantujemy, że możesz zabrać obie sztuki bagażu ze sobą do kabiny, chyba że będzie to niemożliwe ze względu na ograniczenia operacyjne. Koszt usługi Wizz Priority to 240 PLN/os. za lot w dwie strony.
Wybór miejsca (za opłatą)
Możesz wybrać miejsca za opłatą podczas rezerwacji. Jeśli nie chcesz rezerwować miejsca, przydzielimy Ci losowe miejsce podczas odprawy, na 48 godzin przed odlotem. W tym wypadku nie możemy zagwarantować, że osoby na tej samej rezerwacji będą siedziały obok siebie.

Formula 1 :

Grand Prix Abu Dhabi to 3 dni wspaniałej rozrywki (29.11-1.12.2019). Treningi odbywają się 29 i 30 listopada, kwalifikacje 30 listopada, a główny wyścig 1 grudnia 2019. Wszystko na nowocznym torze Yas Marina Circuit w Abu Dhabi. Jest to wydarzenie nie tylko dla zagorzałych fanów motoryzacji, ale również dla niedoświadczonych kibiców czy rodzin z dziećmi.
W sprzedaży oferujemy 2 dniowe bilety wstępu na South Grandstand.
Położona w kluczowej części toru, trybuna południowa oferuje jedne z najbardziej niesamowitych widoków panoramicznych w sportach motorowych. Widzowie mogą obejrzeć fascynujące akcje, gdy kierowcy wjeżdżają w zakręt i wokół Mariny, aby  zniknąć pod oświetlonym pięciogwiazdkowym hotelem Yas Abu Dhabi.
Pakiet ten zawiera
* Kwalifikacje F1® - sobota
* Dzień wyścigu F1® - niedziela
* Wejście na koncert w czwartek na Yas Marina Circuit F1® Fanzone
* Widoki na Yas Hotel Abu Dhabi
* Widoki na samochody przechodzące pod Yas Hotel Abu Dhabi
* Widoki jachtów w marinie
* Dostęp do wszystkich rozrywkowych Oaz wokół Fanzone F1® Circuit
* Dostęp ogólny do koncertu po wyścigu dnia
* Zacieniona trybuna
* Opcje obejmują miejsca na górnym lub dolnym poziomie
* Mała odległość do klubu jachtowego Yas Marina
Na specjalne życzenie możemy zorganizować bilety na inną trybunę. Liczba biletów ograniczona. 
Cena biletu nie zawiera transferu hotel - tor F1 - hotel.
Bilety są dostępne do zarezerwowania tylko w tych terminach, w których odbywa się impreza.

* Udogodnienia:

Oferty egzotyczne Kurorty nadmorskie

* Poprawność udogodnień zawsze weryfikuj z opisem hotelu.

Lokalizacja

Przewodnik

Wycieczki fakultatywne

Filmy i zdjęcia

Uwaga! Cena uległa zmianie.
Cena za osobę:
3 808 zł/os.
3 573 zł/os.
Kod oferty: 16112019BVBX187341
sob. 16.11.2019
5 dni
Kraków
BB - Śniadania
Best Reisen
Zobacz inne warianty
Zakwaterowanie
Zapytaj o ofertę

Szczegóły lotu

Wylot:
sob. 16.11.2019 , godz. 12:05
Kraków
flydubai
sob. 16.11.2019 , godz. 20:50
Dubaj
Powrót:
czw. 21.11.2019 , godz. 07:35
Dubaj
-
czw. 21.11.2019 , godz. 11:05
Kraków
Zamówienie wstępne
Prosimy o wypełnienie formularza w celu dokonania rezerwacji miejsc na wybraną wycieczkę. Przesłanie formularza nie wiąże się z żadnymi kosztami i jest niezobowiązujące.
Ta oferta jest dostępna online. W kolejnych krokach otrzymasz możliwość jej opłacenia.
Cena całkowita (): 2 460
Zaliczka:  zł
  • (zaliczka + ubezpieczenie)
Kup na raty 0%: 5 x  zł
Rzeczywiste raty 0% - bez odsetek i pierwszej wpłaty. Wybór płatności ratalnej będzie dostępny w dalszych krokach.
Wystarczy 100 zł zaliczki aby zarezerwować tę ofertę. Pozostałą kwotę należy wpłacić do 30 dni przed datą wyjazdu.
Czytaj więcej

Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Dalej”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.
KLAUZULA INFORMACYJNA
ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH
Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych na etapie poszukiwania imprezy turystycznej jest Travelplanet.pl S.A. z siedzibą we Wrocławiu, kod pocztowy 53-238, ul. Ostrowskiego 9. W związku z zawarciem i realizacją umowy...

Wybrana oferta:

Al Khoory Atrium Al Barsha

Liczba osób:
2 dorosłych
Wyżywienie:
BB - Śniadania
Termin:
sob. 16.11.2019
Wylot z:
Kraków
Cena
7 146
sob. 16.11.2019
5 dni
Kraków
BB - Śniadania
Best Reisen
DBL Deluxe (147) 7 146