Atuty oferty

Opis hotelu

Opinia Doradcy Travelplanet.pl
Tomek

Zachwycająca rafa koralowa tuż przy hotelu

Spędzając wakacje w Jaz Belvedere nie ma potrzeby zakupu dodatkowej wycieczki na powierzchniowe nurkowanie - rafa przy hotelu jest fantastyczna, a duża część statków podpływa w jej pobliże. Jadąc tu zaopatrz się koniecznie w podstawowy sprzęt: maskę i rurkę. To wystarczy, aby godzinami podziwiać wielobarwne ryby i koralowce. Jest tu też część bardzo łagodnie opadającej do morza plaży, dzięki czemu, bezpiecznie kąpać się mogą także dzieci. W tym obiekcie nie ma wielu schodków i odległości nie są duże, co docenisz zwłaszcza podczas upalnych, egipskich dni. W hotelu spotkałem wielu stałych gości, którzy doceniają serdeczną obsługę i bardzo dobre, urozmaicone wyżywienie w restauracji. Dodatkowo Jaz Belvedere jest pełen zadbanej roślinności, która wpływa na dobry nastrój gości.

Polecam dla: dla rodzin z dziećmi poniżej 5 roku życia, dla rodzin z dziećmi powyżej 5 roku życia, dla par, dla seniorów, dla aktywnych, dla ceniących spokój i ciszę

Lokalizacja
5.0
Pokój
5.0
Posiłki
5.0
Basen
5.0
Czystość
5.0
Obsługa
5.0

POŁOŻENIE :

Hotel położony nad zatoką Montaza, ok. 20 km od Naama Bay, ok. 10 km od lotniska w Sharm El Sheikh,

PLAŻA :

hotelowa, piaszczysto-żwirkowa, rafa koralowa, zalecane obuwie ochronne, pomost (ok. 60 m długości), bezpośrednio przy hotelu, dojście przez teren hotelu, bezpłatne parasole, leżaki, materace i ręczniki.

HOTEL :

Kategoria lokalna 5*,
zbudowany w 2004 r., elegancki, doskonałe miejsce na pełen relaksu wypoczynek, składa się z budynku głównego oraz kilku budynków bocznych, otoczony zadbanym ogrodem. Świetne miejsce dla rodzin z dziećmi oraz osób lubiących aktywny wypoczynek.

DO DYSPOZYCJI GOŚCI :

budynek główny i 10 budynków z pokojami, 1-2 piętra, przestronne i eleganckie lobby, całodobowa recepcja, 2 restauracje: Rihana - główna, dania w formie bufetu oraz Sayadeya - a la carte (dania rybne), 3 bary: w lobby, przy basenie oraz na plaży, apteka, sklepiki, bankomat, taras z widokiem na kompleks basenów; pralnia, lekarz na wezwanie.

INTERNET :

bezpłatny internet bezprzewodowy w lobby (max do 150MB)

SPORT, REKREACJA I ROZRYWKA :

2 baseny, słodka woda, (1 basen podgrzewany w sezonie zimowym), przy basenach bezpłatne parasole, leżaki, materace i ręczniki; 2 korty tenisowy z oświetleniem (płatne), fitness, tenis stołowy rzutki, łucznictwo, boule, aerobik, aqua aerobik, siatkówka plażowa, piłka nożna, dyskoteka, codzienne animacje dla dorosłych i dzieci:  za opłatą: masaże, hammam, oświetlenie kortów tenisowych, sporty wodne na plaży

DLA DZIECI :

brodzik, woda słodka, podgrzewany sezonowo, plac zabaw, mini klub (4 - 12 lat)

ZAKWATEROWANIE :

317 pokoi,
superior:  indywidualnie sterowana klimatyzacja, łazienka (wanna lub prysznic; wc; suszarka), telewizja satelitarna, telefon, sejf, minibar (płatny); bezpłatne łóżeczko dla dziecka do 2 lat na zamówienie przed przyjazdem; balkon lub taras (stolik i krzesełka).

WYŻYWIENIE :

All Inclusive: śniadanie, obiad, kolacja w wyznaczonych restauracjach, przekąski w wyznaczonych barach w wyznaczonych przez hotel godzinach, lokalne napoje alkoholowe w wyznaczonych barach (10.00-24.00), wymagane noszenie opasek all inclusive.

INFORMACJE DODATKOWE :

http://www.jaz.travel/sharm-el-sheikh/hotels/jaz-belvedere.aspx

CENA :

Cena oferty z przelotem zawiera: bilet lotniczy, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie wg oferty, opłaty lotniskowe, opiekę polskojęzycznego rezydenta,  ubezpieczenie ERGO Reiseversicherung AG NNW, KL, bagaż, OC organizatora, składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG), VAT.
Cena oferty z dojazdem własnym zawiera: zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie wg oferty, ubezpieczenie ERGO Reiseversicherung AG, NNW, KL, bagaż, OC organizatora, VAT.
Cena nie zawiera: dodatkowego ubezpieczenia: od kosztów rezygnacji ( ok 3% wartości rezerwacji), chorób przewlekłych( ok. 68 PLN/os/tydz.), a także dodatkowego ubezpieczenie KL w okresie pandemii (w tym COVID-19 - KL do 20 000 EUR) / cena ok. 47.12 PLN/ os/tydz.) , wycieczek fakultatywnych.opłaty za wizę egipską ok. 25 USD płatnej na lotnisku w Egipcie.

COVID- 19 :

AKTUALNA SYTUACJA EPIDEMICZNA W EGIPCIE W ZWIĄZKU Z COVID- 19
AKTUALIZACJA 15.10.2020
Podróżni lecący do Egiptu do regionu Marsa Alam, którzy wykonują test PCR na Covid-19 na lotnisku, proszeni są o zabranie ze sobą kopii strony ze zdjęciem z paszportu (wymaganej przez Wydział Medycyny Prewencyjnej w celu przyśpieszenia zakończenia procedury testów).
Informujemy, że z dniem 01 września 2020 r. władze Egiptu wprowadziły obowiązek okazywania negatywnych wyników testów PCR na COVID-19 przez podróżnych wjeżdżających na teren Egiptu. Test powinien być przeprowadzony w okresie 72 godzin przed wjazdem na teren Egiptu. Obowiązek wykonania testu nie obejmuje dzieci do 6 lat. 
Władze Egiptu umożliwiły także wykonanie testu w kierunku COVID - 19 na lotnisku po przylocie do Egiptu. Koszt badania wynosi 30 USD za osobę, dzieci do 6 lat nie maja obowiązku wykonani testu. Po wykonaniu testu Klienci udają się transferem do wykupionego hotelu gdzie do 24 h otrzymują wyniki. Do tego czasu Klienci zobligowani są do pozostania w pokoju hotelowym. 
W przypadku pozytywnego wyniku testu Klienci zostaną poddani 14-dniowej kwarantannie w hotelu. Koszt dodatkowych noclegów (poza wykupionym pakietem) zostanie pokryty przez hotel. Koszt dodatkowego przelotu z Egiptu do Polski pokrywa Klient. 
Jednocześnie informujemy, że w przypadku Klientów z wykupionymi tylko biletami czarterowymi, władze Egiptu wymagają okazania potwierdzenie rezerwacji hotelu lub rejsu (w przypadku wypraw nurkowych). 
Klienci z wykupionymi biletami czarterowymi bez dodatkowych świadczeń noclegowych nie mogą podróżować samolotem czarterowym.AKTUALIZACJA NA DZIEN 12.08.2020
Od 12.08 turyści wylatujący z Polski mogą podróżować do Egiptu bez odbywania 14 dniowej kwarantanny po powrocie do kraju. * Turyści przybywający do kurortów Hurghada, Sharm el Sheikh, Marsa Alam są zwolnieni z opłat wizowych do30 kwietnia 2021 r.
* Należy wypełnić obowiązkową deklarację, a następnie przekazać przedstawicielowi Ministerstwa Zdrowia i Ludności na lotnisku po przybyciu do Egiptu.
* Każdy hotel posiada rządowy Certyfikat bezpieczeństwa higieny" potwierdzający spełnienie wymagań sanitarnych, naruszenie któregokolwiek z ustalonych przepisów spowoduje zawieszenie licencji obiektu i karę finansową.
WYTYCZNE SANITARNE
* Transfer - W pojazdach służących do transferu tylko 50% miejsc może być zajętych, miejsce obok każdego pasażera musi być wolne. Zakaz zajmowania pierwszych siedzeń pojazdu. Wszystkie pojazdy transportowe są dokładnie dezynfekowane i czyszczone przed i po każdej podróży. Obowiązuje nakaz noszenia maseczek przez obsługę podczas całego transferu.
* Recepcja i zameldowanie - Check-in będzie poprzedzony obowiązkowym badaniem temperatury ciała. Dezynfekcja bagaży przed zameldowaniem. Zachowanie właściwego dystansu dzięki specjalnym oznaczeniom na podłodze
* Pokój hotelowy i sprzątanie - Pomieszczenia są dezynfekowane i odpowiednio wentylowane przez 12 godzin od wymeldowania Gościa do zakwaterowania kolejnego. Dla każdego Gościa - zestaw ochrony osobistej zawierający wyposażenie ochronne, takie jak maski, rękawiczki oraz środki dezynfekujące do rąk. Meble i tkaniny są dezynfekowane za pomocą maszyn parowych. Pojemność pokoju to max. 2 osoby dorosłe + 2 dzieci (poniżej 12 lat)
* Wyżywienie - Przed wejściem do restauracji Gościom spawdzana jest temperatura. Posiłki będę serwowane przez personel restauracji (brak bufetu). Stoły są rozmieszczone w odległości 2 metrów od siebie, przy jednym stole (maksymalnie do 6 osób). Zalecane jest jak najczęstsze używanie jednorazowych sztućców. Dostępność środków dezynfekujących do rąk na stołach. Obrusy z tkaniny są wymieniane i dokładnie prane po każdym użyciu. Shisha jest zabroniona. Zakaz spotkań i imprez towarzyskich. Strefy dla dzieci zostały zamknięte.
* Basen i plaża - Regularna dezynfekcja basenów. Czyszczenie obszaru wokół plaży i basenu (w tym stoły, leżaki, leżaki itp.) po każdym użyciu, a także przed i po godzinach użytkowania. Zachowanie 2 m odległości między leżakami. Ręczniki plażowe i basenowe dostarczane są do pokoi. Ograniczenie zajęć rekreacyjnych
* Wycieczki fakultatywne - Grupy nie mogą przekraczać 25 osób (do odwołania). Przewodnicy są zobowiązani do noszenia maseczek. Słuchawki są sterylizowane po każdym użyciu. Organizatorzy wycieczek powinny zapewnić maseczki dla turystów. Obowiązuje zachowanie dystansu fizycznego.
* Siłownie i kluby fitness - Punkty dotykowe i powierzchnie są regularnie czyszczone i dezynfekowane. Sprzęty i wyposażenie są odpowiednio rozstawione. Zakaz korzystania ze strefy wellness oraz prysznica na siłowni lub w klubie fitness,
* Inne - Regularna dezynfekcja części wspólnych, toalet, wind oraz wszystkich punktów styku, regularne czyszczenie mebli i tkanin w hotelach i obiektach turystycznych. Dostępność środków do dezynfekcji rąk. Zachowanie i przestrzeganie dystansu w windach (specjalne oznaczenia). Nakaz noszenia masek w windzie. Personel jest zobowiązany do noszenia maseczek przez cały czas pracy. Dyskoteki, imprezy i spotkania towarzyskie nie są dozwolone. Każdy hotel ma współpracującego lekarza na wezwanie i klinikę

WARUNKI WJAZDOWE :

Między Polską a Egiptem obowiązuje ruch wizowy. Obywatel RP może przed przyjazdem do Egiptu ubiegać się o wizę w egipskim przedstawicielstwie dyplomatycznym, na lotnisku w Egipcie lub drogą elektroniczną poprzez złożenie wniosku na stronie internetowej: www.visa2egypt.gov.eg Opłaty za wizę do Egiptu wynoszą 25 USD (wiza jednokrotna) i 60 USD (wiza wielokrotna). Wizy turystyczne wydawane są na okres 30 dni. Paszport powinien posiadać co najmniej 6-miesięczną ważność po dacie zakończenia planowanej podróży. 
Klienci podróżujący do Sharm el Sheikh i nie korzystający z wycieczek fakultatywnych na miejscu nie mają obowiązku wykupienia wizy. Wystarczy wówczas podbić pieczątkę w paszporcie "Sinai Only", która uprawnia do 14-dniowego pobytu na półwyspie Synaj. 
Instrukacja: Po utworzeniu konta na portalu visa2egypt.gov.eg, należy potwierdzić rejestrację, a następnie zalogować się i wybrać polecenie aplikuj teraz". Kolejny etap to wybór rodzaju dokumentu. Trzeba też wypełnić formularz i uiścić opłatę za pomocą karty kredytowej lub debetowej. Po zaakceptowaniu zgłoszenia, internauta otrzyma link do finalnego dokumentu, który należy wydrukować, by pokazać go na granicy. Egipt zaleca, by o e-wizę występować najpóźniej na 7 dni przed planowaną podróżą.
Każdy uczestnik imprezy zobowiązany jest do przestrzegania paszportowych, celnych, zdrowotnych i innych przepisów kraju, do którego podróżuje. Klient odpowiedzialny jest za dotrzymanie wszelkich przepisów niezbędnych do przeprowadzenia imprezy turystycznej, o których został poinformowany przez organizatora.
Z powodu możliwych zmian dotyczących pobytu w Egipcie proponujemy sprawdzić wcześniej czy warunki wjazdu i pobytu nie uległy zmianie. Aktualne informacje na temat wizy można uzyskać w Ministerstwie Spraw Zagranicznych. Osoby nie będące obywatelami Polski, prosimy o sprawdzenie w ambasadzie egipskiej w Warszawie warunków wjazdu i pobytu. 
Uwaga przeczytaj koniecznie! http://msz.gov.pl/pl/informacje_konsularne/profile_krajow/egipt

DOKUMENTY PODRÓŻY :

DOKUMENTY PODRÓŻY WYSYŁANE SĄ MAILEM NA 2 DZNI PRZED WYLOTEM PO GODZINIE 12:00

* Udogodnienia:

Kurorty nadmorskie Dla rodzin z dziećmi Fitness / siłownia Bezpośrednio przy plaży Basen odkryty Blisko lotniska Animacje dla dorosłych Sport Tenis Nurkowanie Windsurfing Dostęp do internetu Klimatyzacja Życie nocne Wellness / spa Darmowe WiFi

* Poprawność udogodnień zawsze weryfikuj z opisem hotelu.

Lokalizacja

Opinie

4.6

Ocena klientów
na podstawie 10 dodanych opinii

Lokalizacja
3,9
Pokój
4,6
Posiłki
4,6
Basen
4,5
Czystość
4,7
Obsługa
4,8
Klienci polecają hotel dla:
 • par
 • ceniących spokój i ciszę
 • seniorów
 • rodzin z dziećmi poniżej 5 roku życia
 • rodzin z dziećmi powyżej 5 roku życia
 • 5.0
  czerwiec 2015

  hotel godny polecenia

  Hotel godny polecenia, chętnie bym tam wrócił. Sam hotel - dużo zieleni, bardzo przyjemny. Pokój - standard jak na Egipt - codziennie woda 1,5 l, czajnik, kawa, herbata (uzupełniane codziennie), brak żelazka, bez fajerwerków ale całkiem przyzwoity. Basen - do przyjęcia, podzielony na dwie części, niezbyt wielki. Plaża - zaraz przy hotelu - rafa ok. 2-3 metrów od brzegu, a potem piasek, obuwie ochronne- niekoniecznie potrzebne. Duży plus - bar w lobby czynny 24h :) oraz bezpłatny internet - chociaż w pokoju był problem z zasięgiem - ale przy basenie, na plaży i w lobby bez problemu. Obsługa nie natrętna, uśmiechnięta i pomocna :) - głównie można porozumieć się w języku rosyjskim i angielskim. Jedzenie - jak to w Egipcie, każdy znajdzie coś dla siebie, nie ma możliwości, żeby ktokolwiek chodził głodny. Turyści - przewaga Rosjan i Włochów, niewielu Niemców. Polaków brak :). Hotel polecam - jeszcze tam wrócę :)
  Hotel godny polecenia, chętnie bym tam wrócił. Sam hotel - dużo zieleni, bardzo przyjemny. Pokój - standard jak na Egipt - codziennie woda 1,5 l, czajnik, kawa, herbata (uzupełniane codziennie), brak żelazka, bez fajerwerków ale całkiem przyzwoity. Basen - do przyjęcia, podzielony na dwie części, niezbyt
  wielki. Plaża - zaraz przy hotelu - rafa ok. 2-3 metrów od brzegu, a potem piasek, obuwie ochronne- niekoniecznie potrzebne. Duży plus - bar w lobby czynny 24h :) oraz bezpłatny internet - chociaż w pokoju był problem z zasięgiem - ale przy basenie, na plaży i w lobby bez problemu. Obsługa nie natrętna, uśmiechnięta i pomocna :) - głównie można porozumieć się w języku rosyjskim i angielskim. Jedzenie - jak to w Egipcie, każdy znajdzie coś dla siebie, nie ma możliwości, żeby ktokolwiek chodził głodny. Turyści - przewaga Rosjan i Włochów, niewielu Niemców. Polaków brak :). Hotel polecam - jeszcze tam wrócę :)
 • 5.0
  styczeń 2015

  Super wakacje!

  Hotel świetny, wszystko na bardzo wysokim poziomie! Polecamy!
  Hotel świetny, wszystko na bardzo wysokim poziomie! Polecamy!
 • 5.0
  maj 2013

  super relax

  Hotel na wysokim poziomie,dobre jedzenie,myślę,że każdy powinien znaleźć coś dla siebie,ponieważ znajdzie się co nieco z kuchni włoskiej,angielskiej,arabskiej,dużo sałatek,świeże warzywa i owoce,a kelnerzy i kucharze przesympatyczni.Położenie hotelu trochę na uboczu więc bardziej dla tych,którzy z dala od zgiełku chcą wypocząć.Dojazd do centrum nie stanowi żadnego problemu,są taksówki i hotelowy bus,a dla Polaków ciekawostka,kursują specjale "polskie" taxówki "Twoje Taxi" zamawia się przez wysłanie smsa po nr.tel. +201225797111 po polsku,trzeba tylko podać nazwisko i gdzie ma przyjechać i gdzie zawieść :) POLECAM
  Hotel na wysokim poziomie,dobre jedzenie,myślę,że każdy powinien znaleźć coś dla siebie,ponieważ znajdzie się co nieco z kuchni włoskiej,angielskiej,arabskiej,dużo sałatek,świeże warzywa i owoce,a kelnerzy i kucharze przesympatyczni.Położenie hotelu trochę na uboczu więc bardziej dla tych,którzy z dala
  od zgiełku chcą wypocząć.Dojazd do centrum nie stanowi żadnego problemu,są taksówki i hotelowy bus,a dla Polaków ciekawostka,kursują specjale "polskie" taxówki "Twoje Taxi" zamawia się przez wysłanie smsa po nr.tel. +201225797111 po polsku,trzeba tylko podać nazwisko i gdzie ma przyjechać i gdzie zawieść :) POLECAM
 • 5.0
  kwiecień 2013

  Jeden z ładniejszych hoteli

  Z hotelem wszystko w porządku.
  Z hotelem wszystko w porządku.
 • 3.0
  listopad 2012

  Możliwe, że tam wrócimy, ale nie zimą, z uwagi na mały podgrzewany basen.

  Hotel położony w nieciekawej okolicy, poza hotelem pusto i brudno, wszędzie widać rozpoczęte, niedokończone budowle. Plaża długa, ale zadbana tylko na odcinku hotelowym, nie było problemów z leżakami. Basen podgrzewany zdecydowanie za mały i zatłoczony aby móc aktywnie popływać. Pokoje czyste, wielkość i wyposażenie wystarczające, obsługa miła, komunikatywna, jedzenie- każdy coś dla siebie znajdzie, restauracja i bar czyste. Nowością dla nas był pracownik hotelu, który codziennie chodził po plaży oraz części rekreacyjnej hotelu i pytał gości czy wszystko jest w porządku, czy coś nie pasuje, czy mamy uwagi co do funkcjonowania obiektu i personelu, wszystkie uwagi notował i faktycznie wszelkie bieżące usterki i niedociągnięcia były natychmiast usuwane. Godne naśladowania.
  Hotel położony w nieciekawej okolicy, poza hotelem pusto i brudno, wszędzie widać rozpoczęte, niedokończone budowle. Plaża długa, ale zadbana tylko na odcinku hotelowym, nie było problemów z leżakami. Basen podgrzewany zdecydowanie za mały i zatłoczony aby móc aktywnie popływać. Pokoje czyste, wielkość
  i wyposażenie wystarczające, obsługa miła, komunikatywna, jedzenie- każdy coś dla siebie znajdzie, restauracja i bar czyste. Nowością dla nas był pracownik hotelu, który codziennie chodził po plaży oraz części rekreacyjnej hotelu i pytał gości czy wszystko jest w porządku, czy coś nie pasuje, czy mamy uwagi co do funkcjonowania obiektu i personelu, wszystkie uwagi notował i faktycznie wszelkie bieżące usterki i niedociągnięcia były natychmiast usuwane. Godne naśladowania.
 • 4.0
  listopad 2012

  Podoba mi się, ale nie wrócę.

  Pokoje czyste, codziennie sprzątane. Baseny duże, woda czysta, jeden podgrzewany, blisko Morze, plaża czysta, leżaki dostępne. Natomiast jedzenie niezbyt dobre, nawet na warunki egipskie, monotonne, mięsa lekko ciepłe, mało przekąsek między posiłkami. Minusem też jest zbyt blisko lotniska.
  Pokoje czyste, codziennie sprzątane. Baseny duże, woda czysta, jeden podgrzewany, blisko Morze, plaża czysta, leżaki dostępne. Natomiast jedzenie niezbyt dobre, nawet na warunki egipskie, monotonne, mięsa lekko ciepłe, mało przekąsek między posiłkami. Minusem też jest zbyt blisko lotniska.
 • 5.0
  listopad 2012

  Warty polecenia

  Hotel z duża piaszczystą plażą i dostępem do rafy koralowej. Obsługa bardzo uprzejma i uczynna. W pokojach czysto, mini bar do wykorzystania za free. Jedzenie przez tydzień się nie znudzi. Podczas naszego pobytu było darmowe wejście do restauracji a la carte - ale jej nie polecamy a nawet odradzamy. Bar z przekąskami w ostateczności (pizza, hamburgery i frytki) jak się spóźnicie na obiad. Rewelacyjne baseny w tym jeden podgrzewany. Hotel w miarę blisko lotniska co ma swoje plusy - minus słyszalne startujące samoloty. W hotelu umiarkowana ilość osób, więc nie było problemu z leżakami przy basenie. Rosjanie, Włosi i Anglicy to główni turyści, Polaków malutko. Polecam wylot z Sun&Fun - lepsze przeloty (Bingo) oraz rewelacyjni rezydenci.
  Hotel z duża piaszczystą plażą i dostępem do rafy koralowej. Obsługa bardzo uprzejma i uczynna. W pokojach czysto, mini bar do wykorzystania za free. Jedzenie przez tydzień się nie znudzi. Podczas naszego pobytu było darmowe wejście do restauracji a la carte - ale jej nie polecamy a nawet odradzamy.
  Bar z przekąskami w ostateczności (pizza, hamburgery i frytki) jak się spóźnicie na obiad. Rewelacyjne baseny w tym jeden podgrzewany. Hotel w miarę blisko lotniska co ma swoje plusy - minus słyszalne startujące samoloty. W hotelu umiarkowana ilość osób, więc nie było problemu z leżakami przy basenie. Rosjanie, Włosi i Anglicy to główni turyści, Polaków malutko. Polecam wylot z Sun&Fun - lepsze przeloty (Bingo) oraz rewelacyjni rezydenci.
Znasz ten hotel? Podziel się opinią!

Przewodnik

Wycieczki fakultatywne

Uwaga! Cena uległa zmianie.
Cena za osobę:
zł/os.
2 999 zł/os.
Kod oferty: 19122020BVPR8144
sob. 19.12.2020
7 dni
Warszawa
AI - All Inclusive
Prima Holiday
Zobacz inne warianty
Zakwaterowanie
Zapytaj o ofertę

Szczegóły lotu

Wylot:
sob. 19.12.2020 , godz. 00:00
Warszawa
Enter Air
sob. 19.12.2020 , godz. 00:00
Sharm El Sheik
Powrót:
sob. 26.12.2020 , godz. 00:00
Sharm El Sheik
Enter Air
sob. 26.12.2020 , godz. 00:00
Warszawa
Zamówienie wstępne
Prosimy o wypełnienie formularza w celu dokonania rezerwacji miejsc na wybraną wycieczkę. Przesłanie formularza nie wiąże się z żadnymi kosztami i jest niezobowiązujące.
Ta oferta jest dostępna online. W kolejnych krokach otrzymasz możliwość jej opłacenia.
Cena całkowita (): 2 460
Zaliczka:  zł
 • (zaliczka + ubezpieczenie)
Kup na raty 0%: 5 x  zł
Rzeczywiste raty 0% - bez odsetek i pierwszej wpłaty. Wybór płatności ratalnej będzie dostępny w dalszych krokach.
Wystarczy 100 zł zaliczki aby zarezerwować tę ofertę. Pozostałą kwotę należy wpłacić do 30 dni przed datą wyjazdu.
Czytaj więcej

Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Dalej”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.
KLAUZULA INFORMACYJNA
ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH
Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych na etapie poszukiwania imprezy turystycznej jest Travelplanet.pl S.A. z siedzibą we Wrocławiu, kod pocztowy 50-418, ul. Traugutta 45. W związku z zawarciem i realizacją umowy...

Wybrana oferta:

Jaz Belvedere

Liczba osób:
2 dorosłych
Wyżywienie:
All Inclusive
Termin:
sob. 19.12.2020
Wylot z:
Warszawa
Cena
5 998
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY
sob. 19.12.2020
7 dni
Warszawa
AI - All Inclusive
Prima Holiday
Superior Garden View DBL (2C7) 5 998
Superior Side Sea View DBL (2EB) 7 298