Atuty oferty

Opis hotelu

Opinia Doradcy Travelplanet.pl
Natalia

Bardzo dobry hotel przy pieknej plaży

Hotel atrakcyjnie położony w zatoce Makadi. Idealny wybór dla osób, które chcą połączyć wypoczynek i snurkowanie. Otoczony zielenią i cudownymi basenami. Na szczególna uwagę zasługuje duża liczba restauracji do wyboru. Aktywni też nie będą się nudzić, gdyż hotel oferuje mnóstwo sportowych atrakcji m.in. lekcję nurkowania za darmo jak i nieodpłatną wypożyczalnie sprzętu wodnego. Codziennie towarzyszyły nam urozmaicone animacje, dzienne i wieczorne. Po animacjach można wybrać się na dyskotekę, niestety repertuar był głównie w jednym języku ;)

Polecam dla: dla rodzin z dziećmi powyżej 5 roku życia, dla par, dla aktywnych, dla ceniących spokój i ciszę

Lokalizacja
5.0
Pokój
4.0
Basen
5.0
Czystość
5.0

POŁOŻENIE :

Hotel znajduje się w Zatoce Makadi, około 30 km od lotniska w Hurghadzie, ok. 20 km od centrum handlowego.

PLAŻA :

Prywatna, piaszczysto-żwirkowa, leżaki i parasole bezpłatne, tuż przy hotelu.

HOTEL :

Kategoria lokalna 5*
Rozległy i luksusowy kompleks hotelowy należący do sieci Labranda Hotels. Składa się z kilku dwu lub jednopiętrowych budynków, otaczających centralną część hotelu gdzie znajdują się baseny.

DO DYSPOZYCJI GOŚCI :

Recepcja 24h, usługi pralni chemicznej, parking, punkt wymiany walut, restauracja główna, 2 restauracje a la carte, bar przy basenie, lobby bar, bar.

INTERNET :

Bezpłatny internet Wi-Fi w wyznaczonych miejscach na terenie obiektu.

KONFERENCJE/INCENTIVE :

Sala konferencyjna

SPORT, REKREACJA I ROZRYWKA :

Bezpłatnie: 2 baseny ze słodką wodą, 1 basen z wodą morską, leżaki i parasole przy basenie, ręczniki plażowe, tenis stołowy, siłownia, rzutki, siatkówka plażowa, animacje dzienne i wieczorne. Jeden z basenów z podgrzewaną wodą.
Odpłatnie: centrum Spa z jaccuzi, sauną i masażami, korty tenisowe, sporty wodne na plaży.

DLA DZIECI :

basen, mini klub, plac zabaw, animacje dla dzieci, łożeczka dla dzieci do lat 2 (na zapytanie)

ZAKWATEROWANIE :

Hotel posiada 491 pokoi.
Pokój typu superior:  24m2. Wyposażenie: łazienka (wanna/prysznic, suszarka do włosów, WC), klimatyzacja, TV-SAT, sejf, mini bar (dodatkowo płatny), balkon lub taras. Możliwość dopłaty do pokoi z widokiem na basen.

WYŻYWIENIE :

All inclusive: śniadania, obiady i kolacje w formie bufetu, lekkie przekąski w ciągu dnia, lokalne napoje alkoholowe oraz bezalkoholowe serwowane są w podanych przez hotel godzinach. Napoje importowane dodatkowo płatne.
Kolacja Wigilijna (24.12) oraz Kolacja Noworoczna (31.12) wliczone w cenę imprezy.

INFORMACJE DODATKOWE :

https://www.labranda.com/en/hotel/labranda-royal-makadi.html

CENA :

Cena oferty z przelotem zawiera: bilet lotniczy, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie wg oferty, opłaty lotniskowe, opiekę polskojęzycznego rezydenta,  ubezpieczenie ERGO Reiseversicherung AG NNW, KL, bagaż, OC organizatora, składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG), VAT.
Cena oferty z dojazdem własnym zawiera: zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie wg oferty, ubezpieczenie ERGO Reiseversicherung AG, NNW, KL, bagaż, OC organizatora, VAT.
Cena nie zawiera: dodatkowego ubezpieczenia: od kosztów rezygnacji ( ok 3% wartości rezerwacji), chorób przewlekłych( ok. 68 PLN/os/tydz.), a także dodatkowego ubezpieczenie KL w okresie pandemii (w tym COVID-19 - KL do 20 000 EUR) / cena ok. 47.12 PLN/ os/tydz.) , wycieczek fakultatywnych.opłaty za wizę egipską ok. 25 USD płatnej na lotnisku w Egipcie.

COVID- 19 :

AKTUALNA SYTUACJA EPIDEMICZNA W EGIPCIE W ZWIĄZKU Z COVID- 19
AKTUALIZACJA 15.10.2020
Podróżni lecący do Egiptu do regionu Marsa Alam, którzy wykonują test PCR na Covid-19 na lotnisku, proszeni są o zabranie ze sobą kopii strony ze zdjęciem z paszportu (wymaganej przez Wydział Medycyny Prewencyjnej w celu przyśpieszenia zakończenia procedury testów).
Informujemy, że z dniem 01 września 2020 r. władze Egiptu wprowadziły obowiązek okazywania negatywnych wyników testów PCR na COVID-19 przez podróżnych wjeżdżających na teren Egiptu. Test powinien być przeprowadzony w okresie 72 godzin przed wjazdem na teren Egiptu. Obowiązek wykonania testu nie obejmuje dzieci do 6 lat. 
Władze Egiptu umożliwiły także wykonanie testu w kierunku COVID - 19 na lotnisku po przylocie do Egiptu. Koszt badania wynosi 30 USD za osobę, dzieci do 6 lat nie maja obowiązku wykonani testu. Po wykonaniu testu Klienci udają się transferem do wykupionego hotelu gdzie do 24 h otrzymują wyniki. Do tego czasu Klienci zobligowani są do pozostania w pokoju hotelowym. 
W przypadku pozytywnego wyniku testu Klienci zostaną poddani 14-dniowej kwarantannie w hotelu. Koszt dodatkowych noclegów (poza wykupionym pakietem) zostanie pokryty przez hotel. Koszt dodatkowego przelotu z Egiptu do Polski pokrywa Klient. 
Jednocześnie informujemy, że w przypadku Klientów z wykupionymi tylko biletami czarterowymi, władze Egiptu wymagają okazania potwierdzenie rezerwacji hotelu lub rejsu (w przypadku wypraw nurkowych). 
Klienci z wykupionymi biletami czarterowymi bez dodatkowych świadczeń noclegowych nie mogą podróżować samolotem czarterowym.AKTUALIZACJA NA DZIEN 12.08.2020
Od 12.08 turyści wylatujący z Polski mogą podróżować do Egiptu bez odbywania 14 dniowej kwarantanny po powrocie do kraju. * Turyści przybywający do kurortów Hurghada, Sharm el Sheikh, Marsa Alam są zwolnieni z opłat wizowych do30 kwietnia 2021 r.
* Należy wypełnić obowiązkową deklarację, a następnie przekazać przedstawicielowi Ministerstwa Zdrowia i Ludności na lotnisku po przybyciu do Egiptu.
* Każdy hotel posiada rządowy Certyfikat bezpieczeństwa higieny" potwierdzający spełnienie wymagań sanitarnych, naruszenie któregokolwiek z ustalonych przepisów spowoduje zawieszenie licencji obiektu i karę finansową.
WYTYCZNE SANITARNE
* Transfer - W pojazdach służących do transferu tylko 50% miejsc może być zajętych, miejsce obok każdego pasażera musi być wolne. Zakaz zajmowania pierwszych siedzeń pojazdu. Wszystkie pojazdy transportowe są dokładnie dezynfekowane i czyszczone przed i po każdej podróży. Obowiązuje nakaz noszenia maseczek przez obsługę podczas całego transferu.
* Recepcja i zameldowanie - Check-in będzie poprzedzony obowiązkowym badaniem temperatury ciała. Dezynfekcja bagaży przed zameldowaniem. Zachowanie właściwego dystansu dzięki specjalnym oznaczeniom na podłodze
* Pokój hotelowy i sprzątanie - Pomieszczenia są dezynfekowane i odpowiednio wentylowane przez 12 godzin od wymeldowania Gościa do zakwaterowania kolejnego. Dla każdego Gościa - zestaw ochrony osobistej zawierający wyposażenie ochronne, takie jak maski, rękawiczki oraz środki dezynfekujące do rąk. Meble i tkaniny są dezynfekowane za pomocą maszyn parowych. Pojemność pokoju to max. 2 osoby dorosłe + 2 dzieci (poniżej 12 lat)
* Wyżywienie - Przed wejściem do restauracji Gościom spawdzana jest temperatura. Posiłki będę serwowane przez personel restauracji (brak bufetu). Stoły są rozmieszczone w odległości 2 metrów od siebie, przy jednym stole (maksymalnie do 6 osób). Zalecane jest jak najczęstsze używanie jednorazowych sztućców. Dostępność środków dezynfekujących do rąk na stołach. Obrusy z tkaniny są wymieniane i dokładnie prane po każdym użyciu. Shisha jest zabroniona. Zakaz spotkań i imprez towarzyskich. Strefy dla dzieci zostały zamknięte.
* Basen i plaża - Regularna dezynfekcja basenów. Czyszczenie obszaru wokół plaży i basenu (w tym stoły, leżaki, leżaki itp.) po każdym użyciu, a także przed i po godzinach użytkowania. Zachowanie 2 m odległości między leżakami. Ręczniki plażowe i basenowe dostarczane są do pokoi. Ograniczenie zajęć rekreacyjnych
* Wycieczki fakultatywne - Grupy nie mogą przekraczać 25 osób (do odwołania). Przewodnicy są zobowiązani do noszenia maseczek. Słuchawki są sterylizowane po każdym użyciu. Organizatorzy wycieczek powinny zapewnić maseczki dla turystów. Obowiązuje zachowanie dystansu fizycznego.
* Siłownie i kluby fitness - Punkty dotykowe i powierzchnie są regularnie czyszczone i dezynfekowane. Sprzęty i wyposażenie są odpowiednio rozstawione. Zakaz korzystania ze strefy wellness oraz prysznica na siłowni lub w klubie fitness,
* Inne - Regularna dezynfekcja części wspólnych, toalet, wind oraz wszystkich punktów styku, regularne czyszczenie mebli i tkanin w hotelach i obiektach turystycznych. Dostępność środków do dezynfekcji rąk. Zachowanie i przestrzeganie dystansu w windach (specjalne oznaczenia). Nakaz noszenia masek w windzie. Personel jest zobowiązany do noszenia maseczek przez cały czas pracy. Dyskoteki, imprezy i spotkania towarzyskie nie są dozwolone. Każdy hotel ma współpracującego lekarza na wezwanie i klinikę

WARUNKI WJAZDOWE :

Między Polską a Egiptem obowiązuje ruch wizowy. Obywatel RP może przed przyjazdem do Egiptu ubiegać się o wizę w egipskim przedstawicielstwie dyplomatycznym, na lotnisku w Egipcie lub drogą elektroniczną poprzez złożenie wniosku na stronie internetowej: www.visa2egypt.gov.eg Opłaty za wizę do Egiptu wynoszą 25 USD (wiza jednokrotna) i 60 USD (wiza wielokrotna). Wizy turystyczne wydawane są na okres 30 dni. Paszport powinien posiadać co najmniej 6-miesięczną ważność po dacie zakończenia planowanej podróży. 
Klienci podróżujący do Sharm el Sheikh i nie korzystający z wycieczek fakultatywnych na miejscu nie mają obowiązku wykupienia wizy. Wystarczy wówczas podbić pieczątkę w paszporcie "Sinai Only", która uprawnia do 14-dniowego pobytu na półwyspie Synaj. 
Instrukacja: Po utworzeniu konta na portalu visa2egypt.gov.eg, należy potwierdzić rejestrację, a następnie zalogować się i wybrać polecenie aplikuj teraz". Kolejny etap to wybór rodzaju dokumentu. Trzeba też wypełnić formularz i uiścić opłatę za pomocą karty kredytowej lub debetowej. Po zaakceptowaniu zgłoszenia, internauta otrzyma link do finalnego dokumentu, który należy wydrukować, by pokazać go na granicy. Egipt zaleca, by o e-wizę występować najpóźniej na 7 dni przed planowaną podróżą.
Każdy uczestnik imprezy zobowiązany jest do przestrzegania paszportowych, celnych, zdrowotnych i innych przepisów kraju, do którego podróżuje. Klient odpowiedzialny jest za dotrzymanie wszelkich przepisów niezbędnych do przeprowadzenia imprezy turystycznej, o których został poinformowany przez organizatora.
Z powodu możliwych zmian dotyczących pobytu w Egipcie proponujemy sprawdzić wcześniej czy warunki wjazdu i pobytu nie uległy zmianie. Aktualne informacje na temat wizy można uzyskać w Ministerstwie Spraw Zagranicznych. Osoby nie będące obywatelami Polski, prosimy o sprawdzenie w ambasadzie egipskiej w Warszawie warunków wjazdu i pobytu. 
Uwaga przeczytaj koniecznie! http://msz.gov.pl/pl/informacje_konsularne/profile_krajow/egipt

DOKUMENTY PODRÓŻY :

DOKUMENTY PODRÓŻY WYSYŁANE SĄ MAILEM NA 2 DZNI PRZED WYLOTEM PO GODZINIE 12:00

* Udogodnienia:

Kurorty nadmorskie Dla rodzin z dziećmi Fitness / siłownia Bezpośrednio przy plaży Basen odkryty Przedszkole Animacje dla dorosłych Sport Tenis Golf Sporty wodne Nurkowanie Jazda konna Windsurfing Dostęp do internetu Klimatyzacja Życie nocne

* Poprawność udogodnień zawsze weryfikuj z opisem hotelu.

Lokalizacja

Opinie

4.9

Ocena klientów
na podstawie 3 dodanych opinii

Lokalizacja
4,3
Pokój
5,0
Posiłki
5,0
Basen
5,0
Czystość
5,0
Obsługa
5,0
Klienci polecają hotel dla:
 • rodzin z dziećmi poniżej 5 roku życia
 • rodzin z dziećmi powyżej 5 roku życia
 • par
 • ceniących spokój i ciszę
 • seniorów
 • 5.0
  grudzień 2019

  Bardzo miło spędzony urlop w tym hotelu

  Pierwszy raz byłam w mcu grudniu w Egipcie i jestem bardzo zadowolona. Lato w środku zimy, pogoda bardzo fajna, chwilami mocno wiało, woda w morzu dla mnie troszkę za zimna ale inni pływali. W jednym basenie woda podgrzewana więc coś dla mnie. Sam hotel ładny, czysto, elegancko. Pokój jak w innych hotelach ale codziennie sprzątane. Posiłki bardzo dobre, dużo i jest w czym wybierać. dobre ciasteczka, lody na plaży i w restauracji. Przy basenie są ok 3 barów gdzie serwowane są posiłki, dobra pizza i inne posiłki. Nie ma problemu z wodą butelkowaną którą zawsze mieliśmy w pokoju a na plaży 0,5l butelki w lodówce bez ograniczeń. Plaża bardzo fajna, można spacerować brzegiem od Stelli di Mare aż do Labranda Club. Z tej ostatniej można wybrać się na małą sliczną wysepkę i snurkować lub oglądać kolorowe rybki. Co tu się rozpisywać, było bardzo fajnie i na pewno tam wrócę. Dziękujemy za fajną organizację i pozdrawiamy Wszystkich ludzi ciężko pracujących w tym hotelu. Do zobaczenia.
  Pierwszy raz byłam w mcu grudniu w Egipcie i jestem bardzo zadowolona. Lato w środku zimy, pogoda bardzo fajna, chwilami mocno wiało, woda w morzu dla mnie troszkę za zimna ale inni pływali. W jednym basenie woda podgrzewana więc coś dla mnie. Sam hotel ładny, czysto, elegancko. Pokój jak w innych hotelach
  ale codziennie sprzątane. Posiłki bardzo dobre, dużo i jest w czym wybierać. dobre ciasteczka, lody na plaży i w restauracji. Przy basenie są ok 3 barów gdzie serwowane są posiłki, dobra pizza i inne posiłki. Nie ma problemu z wodą butelkowaną którą zawsze mieliśmy w pokoju a na plaży 0,5l butelki w lodówce bez ograniczeń. Plaża bardzo fajna, można spacerować brzegiem od Stelli di Mare aż do Labranda Club. Z tej ostatniej można wybrać się na małą sliczną wysepkę i snurkować lub oglądać kolorowe rybki. Co tu się rozpisywać, było bardzo fajnie i na pewno tam wrócę. Dziękujemy za fajną organizację i pozdrawiamy Wszystkich ludzi ciężko pracujących w tym hotelu. Do zobaczenia.
 • 5.0
  lipiec 2019

  NIE SZUKAJCIE NIC INNEGO BO NIE ZNAJDZIECIE NIC LEPSZEGO

  HOTEL LABRANDA CLUB MAKADI JEST STWORZONY DLA LUDZI DUZYCH I MALYCH SNURKUJACYCH NURKUJACYCH GALOPUJACYCH NA WIELBLADACH JEZDZACYCH .PIJACYCH I NIE PIJACYCH DLA TYCH MNIEJ I WIECEJ WYMAGAJACYCH.OBSLUGA JAK SLUGA KAZDY STARA SIE JAK MOZE UWIJAJA SIE W TYM WIELKIM FERWORZE. DRINKI PRZYNIOSA TALERZE ODNIOSA POSPRZATAJA PRZYWITAJA CZAS UMILAJA. BAGAZE DOSTARCZAJA NA DOLARA NIE CZEKAJA.KUCHARZ UGOTUJE UPIECZE USMAZY DBA O TO ZEBY NIKT SIE NIE POPARZYL .CZEGO CHCIEC WIECEJ LEZAC POD PALMA NA SLONECZNEJ PLAZY .LEPSZYCH WAKACJI SOBIE NIE WYMARZYSZ.
  HOTEL LABRANDA CLUB MAKADI JEST STWORZONY DLA LUDZI DUZYCH I MALYCH SNURKUJACYCH NURKUJACYCH GALOPUJACYCH NA WIELBLADACH JEZDZACYCH .PIJACYCH I NIE PIJACYCH DLA TYCH MNIEJ I WIECEJ WYMAGAJACYCH.OBSLUGA JAK SLUGA KAZDY STARA SIE JAK MOZE UWIJAJA SIE W TYM WIELKIM FERWORZE. DRINKI PRZYNIOSA TALERZE
  ODNIOSA POSPRZATAJA PRZYWITAJA CZAS UMILAJA. BAGAZE DOSTARCZAJA NA DOLARA NIE CZEKAJA.KUCHARZ UGOTUJE UPIECZE USMAZY DBA O TO ZEBY NIKT SIE NIE POPARZYL .CZEGO CHCIEC WIECEJ LEZAC POD PALMA NA SLONECZNEJ PLAZY .LEPSZYCH WAKACJI SOBIE NIE WYMARZYSZ.
 • 4.7
  luty 2019

  Hotel super

  polecam wart swojej ceny ,składa się z 3 hoteli ROYAL,CLUB,GARDEN mieszkańcy Royal mogą korzystać ze wszystkich trzech hoteli pozostali tylko ze swoich. dużo barów na plaży i basenie doliczyłem się 5. plus restauracje tematyczne/MEKSYKANSKA,KUBAŃSKA, BURGER BAR,GRECKA,LODZIARNIA WŁOSKA I MAŁE BARKI umieszczone na food street ale czynne od 19 z których możemy korzystać do woli po zarezerwowaniu w recepcji w godzinach 8-12 rano, żeby byli przygotowani na nasze przyjście. NIE BIERZCIE ZE SOBĄ 1$ NA NAPIWKI BANKI EGIPSKIE NIE AKCEPTUJĄ 1 $. NA TERENIE HOTELU SA 2 MASZYNY KTÓRE WYMIENIAJĄ banknoty NA FUNTY egipskie/TO PROŚBA OBSŁUGI / /kurs jest stabilny/. Egipcjanie wolą funty egipskie niż waluty europejskie
  polecam wart swojej ceny ,składa się z 3 hoteli ROYAL,CLUB,GARDEN mieszkańcy Royal mogą korzystać ze wszystkich trzech hoteli pozostali tylko ze swoich. dużo barów na plaży i basenie doliczyłem się 5. plus restauracje tematyczne/MEKSYKANSKA,KUBAŃSKA, BURGER BAR,GRECKA,LODZIARNIA WŁOSKA I MAŁE BARKI
  umieszczone na food street ale czynne od 19 z których możemy korzystać do woli po zarezerwowaniu w recepcji w godzinach 8-12 rano, żeby byli przygotowani na nasze przyjście. NIE BIERZCIE ZE SOBĄ 1$ NA NAPIWKI BANKI EGIPSKIE NIE AKCEPTUJĄ 1 $. NA TERENIE HOTELU SA 2 MASZYNY KTÓRE WYMIENIAJĄ banknoty NA FUNTY egipskie/TO PROŚBA OBSŁUGI / /kurs jest stabilny/. Egipcjanie wolą funty egipskie niż waluty europejskie
Znasz ten hotel? Podziel się opinią!

Przewodnik

Wycieczki fakultatywne

Uwaga! Cena uległa zmianie.
Cena za osobę:
zł/os.
1 199 zł/os.
Kod oferty: 14122020BVPR2259
6 dni
AI - All Inclusive
Prima Holiday
Zobacz inne warianty
Zakwaterowanie
Zapytaj o ofertę

Szczegóły wyjazdu

Uwaga! Oferta z dojazdem własnym.
Wyjazd:
pon. 14.12.2020
Powrót:
niedz. 20.12.2020
Zamówienie wstępne
Prosimy o wypełnienie formularza w celu dokonania rezerwacji miejsc na wybraną wycieczkę. Przesłanie formularza nie wiąże się z żadnymi kosztami i jest niezobowiązujące.
Ta oferta jest dostępna online. W kolejnych krokach otrzymasz możliwość jej opłacenia.
Cena całkowita (): 2 460
Zaliczka:  zł
 • (zaliczka + ubezpieczenie)
Kup na raty 0%: 5 x  zł
Rzeczywiste raty 0% - bez odsetek i pierwszej wpłaty. Wybór płatności ratalnej będzie dostępny w dalszych krokach.
Wystarczy 100 zł zaliczki aby zarezerwować tę ofertę. Pozostałą kwotę należy wpłacić do 30 dni przed datą wyjazdu.
Czytaj więcej

Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Dalej”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.
KLAUZULA INFORMACYJNA
ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH
Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych na etapie poszukiwania imprezy turystycznej jest Travelplanet.pl S.A. z siedzibą we Wrocławiu, kod pocztowy 50-418, ul. Traugutta 45. W związku z zawarciem i realizacją umowy...

Wybrana oferta:

Labranda Royal Makadi (ex Royal Azur Resort)

Liczba osób:
2 dorosłych
Wyżywienie:
All Inclusive
Termin:
pon. 14.12.2020
Cena
2 398
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY
pon. 14.12.2020
6 dni
AI - All Inclusive
Prima Holiday
Superior Garden View DBL (2C7) 2 398