Atuty oferty

Opis hotelu

Opinia Doradcy Travelplanet.pl
Karolina

Dla rodzin z dziećmi

Hotel polecany głównie rodzinom z dziećmi. Pokoje są przestronne. W mini aquaparku i podczas animacji najmłodsi będą mogli się wyszaleć. Hotel wyróżnia smaczne i różnorodne jedzenie.

Polecam dla: dla rodzin z dziećmi poniżej 5 roku życia, dla rodzin z dziećmi powyżej 5 roku życia, dla par

Lokalizacja
4.0
Pokój
4.0
Posiłki
4.0
Basen
5.0
Czystość
4.0
Obsługa
5.0

POŁOŻENIE :

Hotel Marina Beach Resort  położony jest 7 km od lotniska w Hurghadzie oraz 2 km od centrum miasta.
Muzeum w Hurghadzie oddalone jest o 4,5 km od hotelu a Akwarium Grand Aquarium w Hurghadzie o 16,5 km.

PLAŻA :

Piaszczysta plaża  przy hotelu.

HOTEL :

KATEGORIA LOKALNA 4*
Hotel położony na powierzchnii 38 000 m2 pośród zielonego ogrodu i z pięknym widokiem na Morze Czerwone.

DO DYSPOZYCJI GOŚCI :

Recepcja, 2 restauracje (główna oraz La Siesta - restauracja plażowa), lobby bar, lounge bar, beach bar (przy plaży), salon fryzjerski (płatny), pralnia i prasowalnia (dodatkowo płatna), winda, doktor: na zamówienie, płatny, wypożyczalnia limuzyn: płatna.
Akceptowane karty płatnicze: Visa, MasterCard, American Express.

INTERNET :

Wi - Fi w lobby bezpłatnie, w pokojach dodatkowo płatny.

SPORT, REKREACJA I ROZRYWKA :

Bezpłatnie: basen główny z wydzieloną częścią dla dzieci, siatkówka plażowa
Odpłatnie: centrum nurkowe, bilard, tenis stołowy, Spa

DLA DZIECI :

Basen, mini klub dla dzieci w wieku 4-12 lat , mini disco, łóżeczko dziecięce ( na zamówienie przed przylotem), animacje.

ZAKWATEROWANIE :

474 pokoje
Pokoje standardowe wyposażone w: balkon lub taras, łazienkę z wanną lub prysznicem i suszarką, indywidualnie sterowaną klimatyzację, TV/SAT, telefon, sejf, mini bar, zestaw do sporządzania kawy i herbaty, 2 osobne łózka lub  jedno małżeńskie.

WYŻYWIENIE :

All Inclusive: śniadanie, obiad i kolacja w formie bufetu, póżne śniadanie w barze przy plaży, lokalne napoje alkoholowe i bezalkoholowe w wyznaczonych przez hotel miejscah i godzinach serwowane do godziny 24, po tej godzinie dodatkowo płatne.

INFORMACJE DODATKOWE :

Adres:
Cornish Road, Hurghada, Red Sea, Egypt
www.hoteluxeg.com
Zwierzęta nie są akceptowane.

CENA :

Cena oferty z przelotem zawiera: bilet lotniczy, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie wg oferty, opłaty lotniskowe, opiekę polskojęzycznego rezydenta,  ubezpieczenie ERGO Reiseversicherung AG NNW, KL, bagaż, OC organizatora, składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG), VAT.
Cena oferty z dojazdem własnym zawiera: zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie wg oferty, ubezpieczenie ERGO Reiseversicherung AG, NNW, KL, bagaż, OC organizatora, VAT.
Cena nie zawiera: dodatkowego ubezpieczenia: od kosztów rezygnacji ( ok 3% wartości rezerwacji), chorób przewlekłych( ok. 68 PLN/os/tydz.), a także dodatkowego ubezpieczenie KL w okresie pandemii (w tym COVID-19 - KL do 20 000 EUR) / cena ok. 47.12 PLN/ os/tydz.) , wycieczek fakultatywnych.opłaty za wizę egipską ok. 25 USD płatnej na lotnisku w Egipcie.

COVID- 19 :

AKTUALNA SYTUACJA EPIDEMICZNA W EGIPCIE W ZWIĄZKU Z COVID- 19
Informujemy, że z dniem 01 września 2020 r. władze Egiptu wprowadziły obowiązek okazywania negatywnych wyników testów PCR na COVID-19 przez podróżnych wjeżdżających na teren Egiptu. Test powinien być przeprowadzony w okresie 72 godzin przed wjazdem na teren Egiptu. Obowiązek wykonania testu nie obejmuje dzieci do 6 lat. 
Władze Egiptu umożliwiły także wykonanie testu w kierunku COVID - 19 na lotnisku po przylocie do Egiptu. Koszt badania wynosi 30 USD za osobę, dzieci do 6 lat nie maja obowiązku wykonani testu. Po wykonaniu testu Klienci udają się transferem do wykupionego hotelu gdzie do 24 h otrzymują wyniki. Do tego czasu Klienci zobligowani są do pozostania w pokoju hotelowym. 
W przypadku pozytywnego wyniku testu Klienci zostaną poddani 14-dniowej kwarantannie w hotelu. Koszt dodatkowych noclegów (poza wykupionym pakietem) zostanie pokryty przez hotel. Koszt dodatkowego przelotu z Egiptu do Polski pokrywa Klient. 
Jednocześnie informujemy, że w przypadku Klientów z wykupionymi tylko biletami czarterowymi, władze Egiptu wymagają okazania potwierdzenie rezerwacji hotelu lub rejsu (w przypadku wypraw nurkowych). 
Klienci z wykupionymi biletami czarterowymi bez dodatkowych świadczeń noclegowych nie mogą podróżować samolotem czarterowym.AKTUALIZACJA NA DZIEN 12.08.2020
Od 12.08 turyści wylatujący z Polski mogą podróżować do Egiptu bez odbywania 14 dniowej kwarantanny po powrocie do kraju. * Turyści przybywający do kurortów Hurghada, Sharm el Sheikh, Marsa Alam są zwolnieni z opłat wizowych do 31 października 2020 r.
* Należy wypełnić obowiązkową deklarację, a następnie przekazać przedstawicielowi Ministerstwa Zdrowia i Ludności na lotnisku po przybyciu do Egiptu.
* Każdy hotel posiada rządowy Certyfikat bezpieczeństwa higieny" potwierdzający spełnienie wymagań sanitarnych, naruszenie któregokolwiek z ustalonych przepisów spowoduje zawieszenie licencji obiektu i karę finansową.
WYTYCZNE SANITARNE
* Transfer - W pojazdach służących do transferu tylko 50% miejsc może być zajętych, miejsce obok każdego pasażera musi być wolne. Zakaz zajmowania pierwszych siedzeń pojazdu. Wszystkie pojazdy transportowe są dokładnie dezynfekowane i czyszczone przed i po każdej podróży. Obowiązuje nakaz noszenia maseczek przez obsługę podczas całego transferu.
* Recepcja i zameldowanie - Check-in będzie poprzedzony obowiązkowym badaniem temperatury ciała. Dezynfekcja bagaży przed zameldowaniem. Zachowanie właściwego dystansu dzięki specjalnym oznaczeniom na podłodze
* Pokój hotelowy i sprzątanie - Pomieszczenia są dezynfekowane i odpowiednio wentylowane przez 12 godzin od wymeldowania Gościa do zakwaterowania kolejnego. Dla każdego Gościa - zestaw ochrony osobistej zawierający wyposażenie ochronne, takie jak maski, rękawiczki oraz środki dezynfekujące do rąk. Meble i tkaniny są dezynfekowane za pomocą maszyn parowych. Pojemność pokoju to max. 2 osoby dorosłe + 2 dzieci (poniżej 12 lat)
* Wyżywienie - Przed wejściem do restauracji Gościom spawdzana jest temperatura. Posiłki będę serwowane przez personel restauracji (brak bufetu). Stoły są rozmieszczone w odległości 2 metrów od siebie, przy jednym stole (maksymalnie do 6 osób). Zalecane jest jak najczęstsze używanie jednorazowych sztućców. Dostępność środków dezynfekujących do rąk na stołach. Obrusy z tkaniny są wymieniane i dokładnie prane po każdym użyciu. Shisha jest zabroniona. Zakaz spotkań i imprez towarzyskich. Strefy dla dzieci zostały zamknięte.
* Basen i plaża - Regularna dezynfekcja basenów. Czyszczenie obszaru wokół plaży i basenu (w tym stoły, leżaki, leżaki itp.) po każdym użyciu, a także przed i po godzinach użytkowania. Zachowanie 2 m odległości między leżakami. Ręczniki plażowe i basenowe dostarczane są do pokoi. Ograniczenie zajęć rekreacyjnych
* Wycieczki fakultatywne - Grupy nie mogą przekraczać 25 osób (do odwołania). Przewodnicy są zobowiązani do noszenia maseczek. Słuchawki są sterylizowane po każdym użyciu. Organizatorzy wycieczek powinny zapewnić maseczki dla turystów. Obowiązuje zachowanie dystansu fizycznego.
* Siłownie i kluby fitness - Punkty dotykowe i powierzchnie są regularnie czyszczone i dezynfekowane. Sprzęty i wyposażenie są odpowiednio rozstawione. Zakaz korzystania ze strefy wellness oraz prysznica na siłowni lub w klubie fitness,
* Inne - Regularna dezynfekcja części wspólnych, toalet, wind oraz wszystkich punktów styku, regularne czyszczenie mebli i tkanin w hotelach i obiektach turystycznych. Dostępność środków do dezynfekcji rąk. Zachowanie i przestrzeganie dystansu w windach (specjalne oznaczenia). Nakaz noszenia masek w windzie. Personel jest zobowiązany do noszenia maseczek przez cały czas pracy. Dyskoteki, imprezy i spotkania towarzyskie nie są dozwolone. Każdy hotel ma współpracującego lekarza na wezwanie i klinikę

WARUNKI WJAZDOWE :

Między Polską a Egiptem obowiązuje ruch wizowy. Obywatel RP może przed przyjazdem do Egiptu ubiegać się o wizę w egipskim przedstawicielstwie dyplomatycznym, na lotnisku w Egipcie lub drogą elektroniczną poprzez złożenie wniosku na stronie internetowej: www.visa2egypt.gov.eg Opłaty za wizę do Egiptu wynoszą 25 USD (wiza jednokrotna) i 60 USD (wiza wielokrotna). Wizy turystyczne wydawane są na okres 30 dni. Paszport powinien posiadać co najmniej 6-miesięczną ważność po dacie zakończenia planowanej podróży. 
Klienci podróżujący do Sharm el Sheikh i nie korzystający z wycieczek fakultatywnych na miejscu nie mają obowiązku wykupienia wizy. Wystarczy wówczas podbić pieczątkę w paszporcie "Sinai Only", która uprawnia do 14-dniowego pobytu na półwyspie Synaj. 
Instrukacja: Po utworzeniu konta na portalu visa2egypt.gov.eg, należy potwierdzić rejestrację, a następnie zalogować się i wybrać polecenie aplikuj teraz". Kolejny etap to wybór rodzaju dokumentu. Trzeba też wypełnić formularz i uiścić opłatę za pomocą karty kredytowej lub debetowej. Po zaakceptowaniu zgłoszenia, internauta otrzyma link do finalnego dokumentu, który należy wydrukować, by pokazać go na granicy. Egipt zaleca, by o e-wizę występować najpóźniej na 7 dni przed planowaną podróżą.
Każdy uczestnik imprezy zobowiązany jest do przestrzegania paszportowych, celnych, zdrowotnych i innych przepisów kraju, do którego podróżuje. Klient odpowiedzialny jest za dotrzymanie wszelkich przepisów niezbędnych do przeprowadzenia imprezy turystycznej, o których został poinformowany przez organizatora.
Z powodu możliwych zmian dotyczących pobytu w Egipcie proponujemy sprawdzić wcześniej czy warunki wjazdu i pobytu nie uległy zmianie. Aktualne informacje na temat wizy można uzyskać w Ministerstwie Spraw Zagranicznych. Osoby nie będące obywatelami Polski, prosimy o sprawdzenie w ambasadzie egipskiej w Warszawie warunków wjazdu i pobytu. 
Uwaga przeczytaj koniecznie! http://msz.gov.pl/pl/informacje_konsularne/profile_krajow/egipt

DOKUMENTY PODRÓŻY :

DOKUMENTY PODRÓŻY WYSYŁANE SĄ MAILEM NA 2 DZNI PRZED WYLOTEM PO GODZINIE 12:00

* Udogodnienia:

Kurorty nadmorskie Dla rodzin z dziećmi Fitness / siłownia Bezpośrednio przy plaży Basen odkryty Animacje dla dorosłych Sport Tenis Sporty wodne Nurkowanie Windsurfing Dostęp do internetu Klimatyzacja Wellness / spa Darmowe WiFi

* Poprawność udogodnień zawsze weryfikuj z opisem hotelu.

Lokalizacja

Opinie

3.5

Ocena klientów
na podstawie 65 dodanych opinii

Lokalizacja
4,0
Pokój
3,6
Posiłki
3,1
Basen
3,9
Czystość
3,4
Obsługa
3,5
Klienci polecają hotel dla:
 • par
 • aktywnych
 • singli
 • miłośników życia nocnego
 • rodzin z dziećmi poniżej 5 roku życia
 • 3.8
  październik 2017

  Na pewno tu wrócę

  Plaża super i pływanie z kolorowymi rybkami.Blisko do centrum na większe zakupy i do portu.Jedzenie słabe a bywało lepsze .Mam nadzieję że pracownicy poprawią się i będą bardziej dbać o swoich stałych turystów Mam nadzieje że następny pobyt w tym hotelu będzie lepszy i milszy, alkohole nie oszukane jedzenie będzie lepsze.Na powitanie będzie czekać na mnie kosz z owocami w pokoju bo to będzie mój 6 raz w tym hotelu.
  Plaża super i pływanie z kolorowymi rybkami.Blisko do centrum na większe zakupy i do portu.Jedzenie słabe a bywało lepsze .Mam nadzieję że pracownicy poprawią się i będą bardziej dbać o swoich stałych turystów Mam nadzieje że następny pobyt w tym hotelu będzie lepszy i milszy, alkohole nie oszukane jedzenie
  będzie lepsze.Na powitanie będzie czekać na mnie kosz z owocami w pokoju bo to będzie mój 6 raz w tym hotelu.
 • 3.8
  październik 2017

  Na pewno tu wrócę

  Plaża wygrywa jest super i pływanie z kolorowymi rybkami.Blisko na większe zakupy do centrum to 15-20 min spacerkiem.Jedzenie słabe bywało lepsze.Alkohole przesadnie rozcieńczone z wodą .Animatorzy dbali o turystów żeby miło spędzić pobyt w hotelu.Animatorzy sprzed 2 lat super w strojach egipskich robi wrażenie.Po długich negocjacjach dostałam lepszy pokój bez owoców do pokoju a jestem w tym hotelu 5 raz.Mam nadzieje ze personel zrekompensuje to przy moim następnym pobycie w tym hotelu.Alkohole niestety słabe w porównaniu do hotelu Palm Beach. Dyskoteka dla dorosłych mile widziana nie tylko dla maluchów co poprawi walory hotelu
  Plaża wygrywa jest super i pływanie z kolorowymi rybkami.Blisko na większe zakupy do centrum to 15-20 min spacerkiem.Jedzenie słabe bywało lepsze.Alkohole przesadnie rozcieńczone z wodą .Animatorzy dbali o turystów żeby miło spędzić pobyt w hotelu.Animatorzy sprzed 2 lat super w strojach egipskich robi
  wrażenie.Po długich negocjacjach dostałam lepszy pokój bez owoców do pokoju a jestem w tym hotelu 5 raz.Mam nadzieje ze personel zrekompensuje to przy moim następnym pobycie w tym hotelu.Alkohole niestety słabe w porównaniu do hotelu Palm Beach. Dyskoteka dla dorosłych mile widziana nie tylko dla maluchów co poprawi walory hotelu
 • 4.5
  październik 2017

  Bardzo mnie sie podobało.

  Plaża super, pokój z widokiem na morze,jedzenie słabe .Plaża i morze wygrywa ,na pewno tam wrócę.Lubie tam być bo blisko do centrum.Kilka lat wstecz animatorzy super teraz tez się starali zabawić turystów.
  Plaża super, pokój z widokiem na morze,jedzenie słabe .Plaża i morze wygrywa ,na pewno tam wrócę.Lubie tam być bo blisko do centrum.Kilka lat wstecz animatorzy super teraz tez się starali zabawić turystów.
 • 2.8
  lipiec 2017

  Bardzo kameralny i słaby hotel

  Jedynymi zaletami hotelu są położenie (blisko centrum) i plaża. Cała reszta pozostawia wiele do życzenia. Obsługa nie mówi po angielsku, napoje w małych plastikowych kubeczkach, które nalewają sobie wcześniej, aby mieć to "przygotowane" - przez co napoje są ciepłe i wygazowane. Ze względu na dużą ilość Egipcjan na stołówce wieczny syf, jedynie kolacje we włoskiej były w porządku - tyle. Pokój mieliśmy okej, z ładnym widokiem. Generalnie nie polecamy i na pewno nie wrócimy.
  Jedynymi zaletami hotelu są położenie (blisko centrum) i plaża. Cała reszta pozostawia wiele do życzenia. Obsługa nie mówi po angielsku, napoje w małych plastikowych kubeczkach, które nalewają sobie wcześniej, aby mieć to "przygotowane" - przez co napoje są ciepłe i wygazowane. Ze względu na dużą ilość
  Egipcjan na stołówce wieczny syf, jedynie kolacje we włoskiej były w porządku - tyle. Pokój mieliśmy okej, z ładnym widokiem. Generalnie nie polecamy i na pewno nie wrócimy.
 • 5.0
  czerwiec 2017

  Nie wiem czy tam wróce

  Wszystko w zasięgu, bliziutko do plaży, morza ,basenu i restauracji . Jedzenie w restauracji głównej smaczne.Minus tego hotelu to wulgarny rezydent i kradzieże ręczników na plaży oraz próba włamania prawdopodobnie przez turystów do sąsiedniego pokoju przez przechodnie drzwi z pokoju do pokoju.
  Wszystko w zasięgu, bliziutko do plaży, morza ,basenu i restauracji . Jedzenie w restauracji głównej smaczne.Minus tego hotelu to wulgarny rezydent i kradzieże ręczników na plaży oraz próba włamania prawdopodobnie przez turystów do sąsiedniego pokoju przez przechodnie drzwi z pokoju do pokoju.
 • czerwiec 2017

  Nie wiem czy tam wróce

  Rezydent wulgarny pracownicy złośliwi alkohole przesadnie rozcieńczone.
  Rezydent wulgarny pracownicy złośliwi alkohole przesadnie rozcieńczone.
 • 5.0
  czerwiec 2017

  Moze tam wróce

  Wszystko w zasięgu reki morze, plaża, basen W restauracji posiłki smaczne.Do centrum spacerkiem 10-15 min .Dużo turystów przeważnie Egipcjanie z rodzinami, Ukraina, Serbia ,Białorusi,Węgry, Czechy.Zdarzają się kradzieże ręczników i włamania do pokoju prawdopodobnie przez sąsiadów turystów .
  Wszystko w zasięgu reki morze, plaża, basen W restauracji posiłki smaczne.Do centrum spacerkiem 10-15 min .Dużo turystów przeważnie Egipcjanie z rodzinami, Ukraina, Serbia ,Białorusi,Węgry, Czechy.Zdarzają się kradzieże ręczników i włamania do pokoju prawdopodobnie przez sąsiadów turystów .
Znasz ten hotel? Podziel się opinią!

Przewodnik

Wycieczki fakultatywne

Uwaga! Cena uległa zmianie.
Cena za osobę:
2 289 zł/os.
2 169 zł/os.
Kod oferty: 01102020BVPR54
czw. 01.10.2020
7 dni
Katowice
AI - All Inclusive
Prima Holiday
Zobacz inne warianty
Zakwaterowanie
Zapytaj o ofertę

Szczegóły lotu

Wylot:
czw. 01.10.2020 , godz. 00:00
Katowice
Enter Air
czw. 01.10.2020 , godz. 00:00
Hurghada
Powrót:
czw. 08.10.2020 , godz. 00:00
Hurghada
Enter Air
czw. 08.10.2020 , godz. 00:00
Katowice
Zamówienie wstępne
Prosimy o wypełnienie formularza w celu dokonania rezerwacji miejsc na wybraną wycieczkę. Przesłanie formularza nie wiąże się z żadnymi kosztami i jest niezobowiązujące.
Ta oferta jest dostępna online. W kolejnych krokach otrzymasz możliwość jej opłacenia.
Cena całkowita (): 2 460
Zaliczka:  zł
 • (zaliczka + ubezpieczenie)
Kup na raty 0%: 5 x  zł
Rzeczywiste raty 0% - bez odsetek i pierwszej wpłaty. Wybór płatności ratalnej będzie dostępny w dalszych krokach.
Wystarczy 100 zł zaliczki aby zarezerwować tę ofertę. Pozostałą kwotę należy wpłacić do 30 dni przed datą wyjazdu.
Czytaj więcej

Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Dalej”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.
KLAUZULA INFORMACYJNA
ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH
Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych na etapie poszukiwania imprezy turystycznej jest Travelplanet.pl S.A. z siedzibą we Wrocławiu, kod pocztowy 50-418, ul. Traugutta 45. W związku z zawarciem i realizacją umowy...

Wybrana oferta:

Marina Beach Resort (ex Premium Grand Horizon)

Liczba osób:
2 dorosłych
Wyżywienie:
All Inclusive
Termin:
czw. 01.10.2020
Wylot z:
Katowice
Cena
4 338
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY
czw. 01.10.2020
7 dni
Katowice
AI - All Inclusive
Prima Holiday
Standard DBL (1WN) 4 338
Standard Pool View DBL (21V) 4 518
Standard Sea View DBL (24N) 4 638