Atuty oferty

Opis hotelu

POŁOŻENIE :

13 km od Hurghady, 6 km od lotniska.

PLAŻA :

przy plaży, leżaki, parasole i ręczniki plażowe bezpłatnie

HOTEL :

KATEGORIA LOKALNA 4*
Starszy obiekt hotelowy, odnowiony w 2004 położony na powierzchni 60 000 m. Propozcyja na rodzinny wypoczynek.

DO DYSPOZYCJI GOŚCI :

Recepcja, windy, punkt wymiany walut, przechowalnia bagażu, room service, płatne usługi pralni chemicznej, sklepiki z pamiątkami.  Bar na plazy, bar przy basenie, restauracja główna, marina bar, lobby bar, restauracja ala carte Lagoona serwująca owoce morza, restauracja ala carte La Casa serwująca kuchnię włoską, bar sportowy.

INTERNET :

bezpłatne WiFi w lobby hotelowym przy recepcji, punkt internetowy za opłatą

KONFERENCJE/INCENTIVE :

sala konferencyjna

SPORT, REKREACJA I ROZRYWKA :

bezpłatnie - baseny, zjeżdżalnie wodne, leżaki i parasole, siłownia, siatkówka plażowa, teni stosłowy, aerobic, kort tenisowy, programy animacyjne
odpłatnie - centrum SPA, salon piękności, sauna, masaże, rzutki, bilard, squash, sprzęt do tenisa, sporty wodne na plaży, centrum nurkowe

DLA DZIECI :

brodziki, mini zjeżdżalnie wodne, mini club, plac zabaw, specjalne menu oraz wysokie krzesełka w restauracji, bezpłatne łóżeczka dla dzieci do lat 2 na zamówienie przed wylotem, odpłatnie opiekunka,

ZAKWATEROWANIE :

Pokoje front dwuosobowe z możliwością dostawki ok.20m. Wyposażone w klimatyzację indywidualną, TV, telefon, mini bar (odpłatny, butelka wody mineralnej przy zakwaterowaniu gratis), zestaw do parzenia kawy i herbaty (na życzenie), sejf za opłatą, łazienkę (WC, suszarka, wanna lub prysznic), balkon lub taras.

WYŻYWIENIE :

All inclusive śniadania, obiady i kolacje w formie bufetu. Przekąski w ciagu dnia, popołudniowa kawa i herbata. Lokalne alkohole i napoje bezalkoholowe w godzinach 10.00-24.00 w wyznaczonych barach. Raz na pobyt możliwość skorzystania z Restauracji ala Carte la Casa Italian (wymagana wcześniejsza rezerwacja)

INFORMACJE DODATKOWE :

Hotel akceptuje psy i koty (na potwierdzenie przed przylotem).

CENA :

Cena oferty z przelotem zawiera: bilet lotniczy, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie wg oferty, opłaty lotniskowe, opiekę polskojęzycznego rezydenta,  ubezpieczenie ERGO Reiseversicherung AG NNW, KL, bagaż, OC organizatora, składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG), VAT.
Cena oferty z dojazdem własnym zawiera: zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie wg oferty, ubezpieczenie ERGO Reiseversicherung AG, NNW, KL, bagaż, OC organizatora, VAT.
Cena nie zawiera: dodatkowego ubezpieczenia: od kosztów rezygnacji ( ok 3% wartości rezerwacji), chorób przewlekłych( ok. 68 PLN/os/tydz.), a także dodatkowego ubezpieczenie KL w okresie pandemii (w tym COVID-19 - KL do 20 000 EUR) / cena ok. 47.12 PLN/ os/tydz.) , wycieczek fakultatywnych.opłaty za wizę egipską ok. 25 USD płatnej na lotnisku w Egipcie.

COVID- 19 :

AKTUALNA SYTUACJA EPIDEMICZNA W EGIPCIE W ZWIĄZKU Z COVID- 19
Informujemy, że z dniem 01 września 2020 r. władze Egiptu wprowadziły obowiązek okazywania negatywnych wyników testów PCR na COVID-19 przez podróżnych wjeżdżających na teren Egiptu. Test powinien być przeprowadzony w okresie 72 godzin przed wjazdem na teren Egiptu. Obowiązek wykonania testu nie obejmuje dzieci do 6 lat. 
Władze Egiptu umożliwiły także wykonanie testu w kierunku COVID - 19 na lotnisku po przylocie do Egiptu. Koszt badania wynosi 30 USD za osobę, dzieci do 6 lat nie maja obowiązku wykonani testu. Po wykonaniu testu Klienci udają się transferem do wykupionego hotelu gdzie do 24 h otrzymują wyniki. Do tego czasu Klienci zobligowani są do pozostania w pokoju hotelowym. 
W przypadku pozytywnego wyniku testu Klienci zostaną poddani 14-dniowej kwarantannie w hotelu. Koszt dodatkowych noclegów (poza wykupionym pakietem) zostanie pokryty przez hotel. Koszt dodatkowego przelotu z Egiptu do Polski pokrywa Klient. 
Jednocześnie informujemy, że w przypadku Klientów z wykupionymi tylko biletami czarterowymi, władze Egiptu wymagają okazania potwierdzenie rezerwacji hotelu lub rejsu (w przypadku wypraw nurkowych). 
Klienci z wykupionymi biletami czarterowymi bez dodatkowych świadczeń noclegowych nie mogą podróżować samolotem czarterowym.AKTUALIZACJA NA DZIEN 12.08.2020
Od 12.08 turyści wylatujący z Polski mogą podróżować do Egiptu bez odbywania 14 dniowej kwarantanny po powrocie do kraju. * Turyści przybywający do kurortów Hurghada, Sharm el Sheikh, Marsa Alam są zwolnieni z opłat wizowych do 31 października 2020 r.
* Należy wypełnić obowiązkową deklarację, a następnie przekazać przedstawicielowi Ministerstwa Zdrowia i Ludności na lotnisku po przybyciu do Egiptu.
* Każdy hotel posiada rządowy Certyfikat bezpieczeństwa higieny" potwierdzający spełnienie wymagań sanitarnych, naruszenie któregokolwiek z ustalonych przepisów spowoduje zawieszenie licencji obiektu i karę finansową.
WYTYCZNE SANITARNE
* Transfer - W pojazdach służących do transferu tylko 50% miejsc może być zajętych, miejsce obok każdego pasażera musi być wolne. Zakaz zajmowania pierwszych siedzeń pojazdu. Wszystkie pojazdy transportowe są dokładnie dezynfekowane i czyszczone przed i po każdej podróży. Obowiązuje nakaz noszenia maseczek przez obsługę podczas całego transferu.
* Recepcja i zameldowanie - Check-in będzie poprzedzony obowiązkowym badaniem temperatury ciała. Dezynfekcja bagaży przed zameldowaniem. Zachowanie właściwego dystansu dzięki specjalnym oznaczeniom na podłodze
* Pokój hotelowy i sprzątanie - Pomieszczenia są dezynfekowane i odpowiednio wentylowane przez 12 godzin od wymeldowania Gościa do zakwaterowania kolejnego. Dla każdego Gościa - zestaw ochrony osobistej zawierający wyposażenie ochronne, takie jak maski, rękawiczki oraz środki dezynfekujące do rąk. Meble i tkaniny są dezynfekowane za pomocą maszyn parowych. Pojemność pokoju to max. 2 osoby dorosłe + 2 dzieci (poniżej 12 lat)
* Wyżywienie - Przed wejściem do restauracji Gościom spawdzana jest temperatura. Posiłki będę serwowane przez personel restauracji (brak bufetu). Stoły są rozmieszczone w odległości 2 metrów od siebie, przy jednym stole (maksymalnie do 6 osób). Zalecane jest jak najczęstsze używanie jednorazowych sztućców. Dostępność środków dezynfekujących do rąk na stołach. Obrusy z tkaniny są wymieniane i dokładnie prane po każdym użyciu. Shisha jest zabroniona. Zakaz spotkań i imprez towarzyskich. Strefy dla dzieci zostały zamknięte.
* Basen i plaża - Regularna dezynfekcja basenów. Czyszczenie obszaru wokół plaży i basenu (w tym stoły, leżaki, leżaki itp.) po każdym użyciu, a także przed i po godzinach użytkowania. Zachowanie 2 m odległości między leżakami. Ręczniki plażowe i basenowe dostarczane są do pokoi. Ograniczenie zajęć rekreacyjnych
* Wycieczki fakultatywne - Grupy nie mogą przekraczać 25 osób (do odwołania). Przewodnicy są zobowiązani do noszenia maseczek. Słuchawki są sterylizowane po każdym użyciu. Organizatorzy wycieczek powinny zapewnić maseczki dla turystów. Obowiązuje zachowanie dystansu fizycznego.
* Siłownie i kluby fitness - Punkty dotykowe i powierzchnie są regularnie czyszczone i dezynfekowane. Sprzęty i wyposażenie są odpowiednio rozstawione. Zakaz korzystania ze strefy wellness oraz prysznica na siłowni lub w klubie fitness,
* Inne - Regularna dezynfekcja części wspólnych, toalet, wind oraz wszystkich punktów styku, regularne czyszczenie mebli i tkanin w hotelach i obiektach turystycznych. Dostępność środków do dezynfekcji rąk. Zachowanie i przestrzeganie dystansu w windach (specjalne oznaczenia). Nakaz noszenia masek w windzie. Personel jest zobowiązany do noszenia maseczek przez cały czas pracy. Dyskoteki, imprezy i spotkania towarzyskie nie są dozwolone. Każdy hotel ma współpracującego lekarza na wezwanie i klinikę

WARUNKI WJAZDOWE :

Między Polską a Egiptem obowiązuje ruch wizowy. Obywatel RP może przed przyjazdem do Egiptu ubiegać się o wizę w egipskim przedstawicielstwie dyplomatycznym, na lotnisku w Egipcie lub drogą elektroniczną poprzez złożenie wniosku na stronie internetowej: www.visa2egypt.gov.eg Opłaty za wizę do Egiptu wynoszą 25 USD (wiza jednokrotna) i 60 USD (wiza wielokrotna). Wizy turystyczne wydawane są na okres 30 dni. Paszport powinien posiadać co najmniej 6-miesięczną ważność po dacie zakończenia planowanej podróży. 
Klienci podróżujący do Sharm el Sheikh i nie korzystający z wycieczek fakultatywnych na miejscu nie mają obowiązku wykupienia wizy. Wystarczy wówczas podbić pieczątkę w paszporcie "Sinai Only", która uprawnia do 14-dniowego pobytu na półwyspie Synaj. 
Instrukacja: Po utworzeniu konta na portalu visa2egypt.gov.eg, należy potwierdzić rejestrację, a następnie zalogować się i wybrać polecenie aplikuj teraz". Kolejny etap to wybór rodzaju dokumentu. Trzeba też wypełnić formularz i uiścić opłatę za pomocą karty kredytowej lub debetowej. Po zaakceptowaniu zgłoszenia, internauta otrzyma link do finalnego dokumentu, który należy wydrukować, by pokazać go na granicy. Egipt zaleca, by o e-wizę występować najpóźniej na 7 dni przed planowaną podróżą.
Każdy uczestnik imprezy zobowiązany jest do przestrzegania paszportowych, celnych, zdrowotnych i innych przepisów kraju, do którego podróżuje. Klient odpowiedzialny jest za dotrzymanie wszelkich przepisów niezbędnych do przeprowadzenia imprezy turystycznej, o których został poinformowany przez organizatora.
Z powodu możliwych zmian dotyczących pobytu w Egipcie proponujemy sprawdzić wcześniej czy warunki wjazdu i pobytu nie uległy zmianie. Aktualne informacje na temat wizy można uzyskać w Ministerstwie Spraw Zagranicznych. Osoby nie będące obywatelami Polski, prosimy o sprawdzenie w ambasadzie egipskiej w Warszawie warunków wjazdu i pobytu. 
Uwaga przeczytaj koniecznie! http://msz.gov.pl/pl/informacje_konsularne/profile_krajow/egipt

DOKUMENTY PODRÓŻY :

DOKUMENTY PODRÓŻY WYSYŁANE SĄ MAILEM NA 2 DZNI PRZED WYLOTEM PO GODZINIE 12:00

* Udogodnienia:

Kurorty nadmorskie Dla rodzin z dziećmi Fitness / siłownia Bezpośrednio przy plaży Basen odkryty Zjeżdżalnie wodne Blisko lotniska Animacje dla dorosłych Sport Tenis Sporty wodne Nurkowanie Windsurfing Ułatwienia dla niepełnosprawnych Dostęp do internetu Klimatyzacja Życie nocne Wellness / spa Darmowe WiFi

* Poprawność udogodnień zawsze weryfikuj z opisem hotelu.

Lokalizacja

Opinie

4.8

Ocena klientów
na podstawie 19 dodanych opinii

Lokalizacja
4,6
Pokój
4,3
Posiłki
4,3
Basen
4,6
Czystość
4,8
Obsługa
4,9
Klienci polecają hotel dla:
 • par
 • ceniących spokój i ciszę
 • seniorów
 • aktywnych
 • osób niepełnosprawnych
 • 3.5
  lipiec 2019

  Słabo

  Wybraliśmy się do hotelu Hilton w lipcu 2019 w dwie rodziny 4-osobowe. Po wejściu do recepcji okazało się, że hotel ma już najlepsze lata za sobą i wymaga kapitalnego remontu. Trzeba dodać, że część pokoi jest po renowacji oraz w trakcie naszego pobytu w kilku lub kilkunastu pokojach odbywały się prace remontowe, także idzie ku lepszemu. Dostaliśmy dwa pokoje standard room. Jak się okazało były to pokoje: jeden z nich z dwoma pojedynczymi łózkami i jednym małym, a drugi pokój z jednym podwójnym. Pokoje były brudne, łazienka zagrzybiała i śmierdząca. Standard tych pokoi nie odpowiadał nawet 2 gwiazdkom. W recepcji stwierdzili, że nie mają w ofercie pokoi 4-osobowych i jak się nam nie podoba to możemy sobie szukać innego hotelu. Po długich negocjacjach zaproponowali nam inne pokoje (też 3-osobowe) ale przynajmniej czyste (po remoncie). Baseny w porządku - codziennie czyszczone, obsługa przy basenach miła. Plaża przyjemna, choć bez rafy. Jedzenie w głównej restauracji smaczne, tylko trzeba wybierać się na kolację w pierwszej godzinie wydawania, bo w drugiej stoi się w kolejce, żeby się dostać do restauracji i w kolejkach po jedzenie. Ogólnie, poza starymi pokojami, było przyjemnie. Ale nie jest to hotel na 5 gwiazdek, tym bardziej sygnowany marką Hilton. Dodam jeszcze informację o operatorze Coral Travel. Po wylądowaniu trzeba wykupić wizy, które kosztują 25 dolarów od osoby, ale w banku, bo u przedstawiciela operatora płaci się 30 USD. Trzeba na to uważać, bo przywołują po nazwie operatora i stoją przy stolikach z jego logo. Jak się zapytałem dlaczego mam płacić 30 zamiast 25 za sztukę to mi wyrwał 150 dolarów i dał 5 wiz, nim się zorientowałem, że można kupić w oddalonym o kilkanaście metrów okienku. Rezydent nie pojawił się na pierwszym spotkaniu. W autokarze podano nam godzinę spotkania 14:15 , a rezydent stwierdził że było o 13tej. W drodze powrotnej musieliśmy opuścić hotel niemal 4 godziny (bez 15 min) przed lotem choć z hotelu do lotniska mieliśmy nie więcej niż pół godziny.
  Wybraliśmy się do hotelu Hilton w lipcu 2019 w dwie rodziny 4-osobowe. Po wejściu do recepcji okazało się, że hotel ma już najlepsze lata za sobą i wymaga kapitalnego remontu. Trzeba dodać, że część pokoi jest po renowacji oraz w trakcie naszego pobytu w kilku lub kilkunastu pokojach odbywały się prace
  remontowe, także idzie ku lepszemu. Dostaliśmy dwa pokoje standard room. Jak się okazało były to pokoje: jeden z nich z dwoma pojedynczymi łózkami i jednym małym, a drugi pokój z jednym podwójnym. Pokoje były brudne, łazienka zagrzybiała i śmierdząca. Standard tych pokoi nie odpowiadał nawet 2 gwiazdkom. W recepcji stwierdzili, że nie mają w ofercie pokoi 4-osobowych i jak się nam nie podoba to możemy sobie szukać innego hotelu. Po długich negocjacjach zaproponowali nam inne pokoje (też 3-osobowe) ale przynajmniej czyste (po remoncie). Baseny w porządku - codziennie czyszczone, obsługa przy basenach miła. Plaża przyjemna, choć bez rafy. Jedzenie w głównej restauracji smaczne, tylko trzeba wybierać się na kolację w pierwszej godzinie wydawania, bo w drugiej stoi się w kolejce, żeby się dostać do restauracji i w kolejkach po jedzenie. Ogólnie, poza starymi pokojami, było przyjemnie. Ale nie jest to hotel na 5 gwiazdek, tym bardziej sygnowany marką Hilton. Dodam jeszcze informację o operatorze Coral Travel. Po wylądowaniu trzeba wykupić wizy, które kosztują 25 dolarów od osoby, ale w banku, bo u przedstawiciela operatora płaci się 30 USD. Trzeba na to uważać, bo przywołują po nazwie operatora i stoją przy stolikach z jego logo. Jak się zapytałem dlaczego mam płacić 30 zamiast 25 za sztukę to mi wyrwał 150 dolarów i dał 5 wiz, nim się zorientowałem, że można kupić w oddalonym o kilkanaście metrów okienku. Rezydent nie pojawił się na pierwszym spotkaniu. W autokarze podano nam godzinę spotkania 14:15 , a rezydent stwierdził że było o 13tej. W drodze powrotnej musieliśmy opuścić hotel niemal 4 godziny (bez 15 min) przed lotem choć z hotelu do lotniska mieliśmy nie więcej niż pół godziny.
 • 4.0
  marzec 2016

  Bardzo piękne widoki, sam Hilton ujdzie

  Hurghada: brudna, zaniedbana, część turystyczna remontowana<br />Hotel: raczej 3/4 a nie 5*, trochę zniszczony, 10min od lotniska<br />Widok z pokoju: cudowny widok na wschód słońca i morze<br />Posiłki: najsłabsze all inclusive na jakim byłem<br />Goście: Polacy, Litwini, Japończycy, Egipcjanie<br />Plaża: przepiękna, czysty piasek i morze<br />Basen: duży, czysty<br />Obsługa: miła, pomocna<br />Atrakcje: nurkowanie na rafie - moje pierwsze i już wiem, że nie ostatnie<br />Egipcjanie: uporczywi, nie są uczciwi, chcą tylko wyciągnąć z ciebie jak najwięcej<br />Cena: pokój 2 os. dla singla ok 2800zł<br />Ogólne wrażenia: Jestem w miarę zadowolony, ale za tę cenę są inne lepsze hotele w HRG<br />Zdjęcia: dodałem 10 przykładowych
  Hurghada: brudna, zaniedbana, część turystyczna remontowana
  Hotel: raczej 3/4 a nie 5*, trochę zniszczony, 10min od lotniska
  Widok z pokoju: cudowny widok na wschód słońca i morze
  Posiłki: najsłabsze all inclusive na jakim byłem
  Goście: Polacy, Litwini, Japończycy, Egipcjanie
  Plaża:
  przepiękna, czysty piasek i morze
  Basen: duży, czysty
  Obsługa: miła, pomocna
  Atrakcje: nurkowanie na rafie - moje pierwsze i już wiem, że nie ostatnie
  Egipcjanie: uporczywi, nie są uczciwi, chcą tylko wyciągnąć z ciebie jak najwięcej
  Cena: pokój 2 os. dla singla ok 2800zł
  Ogólne wrażenia: Jestem w miarę zadowolony, ale za tę cenę są inne lepsze hotele w HRG
  Zdjęcia: dodałem 10 przykładowych
 • 5.0
  luty 2009

  Polecam wszystkim ten hotel

  <strong>Ogólnie:</strong> Jestem bardzo zadowolona z tego hotelu. Jest tam b.czysto,w drodze na plaże przepiękny ,kolorowy ogród.Obsługa hotelowa upszejma i miła .Bardzo smaczne posiłki i b.duży wybór wszelakich potraw<br><strong>Jakość/cena:</strong> Cena adekwatna do jakości<br><strong>Infrastruktura:</strong> Duże możliwości dla lubiących sport<br><strong>Pokoje:</strong> Pokoje w części Garden nieco mniejsze,ale równie czyste i jednakowo wyposażone<br><strong>Basen:</strong> Basen duży i czysty<br><strong>Lokalizacja:</strong> Hotel położony w spokojnej części miasta,oddalony od gwaru i większości sklepów<br>
  Ogólnie: Jestem bardzo zadowolona z tego hotelu. Jest tam b.czysto,w drodze na plaże przepiękny ,kolorowy ogród.Obsługa hotelowa upszejma i miła .Bardzo smaczne posiłki i b.duży wybór wszelakich potraw
  Jakość/cena: Cena adekwatna do jakości
  Infrastruktura:
  Duże możliwości dla lubiących sport
  Pokoje: Pokoje w części Garden nieco mniejsze,ale równie czyste i jednakowo wyposażone
  Basen: Basen duży i czysty
  Lokalizacja: Hotel położony w spokojnej części miasta,oddalony od gwaru i większości sklepów
 • 5.0
  luty 2009

  hotel na bardzo wysokim poziomie

  <strong>Ogólnie:</strong> Bardzo wysoki poziom obsługi i przepiękne ogrody na terenie hotelu<br><strong>Jakość/cena:</strong> Poziom hotelu przewyższa cenę<br><strong>Infrastruktura:</strong> Codzienne zajęcia na plaży jak nauka tańca,siatkówka,aerobik,darmowa siłownia,kryty basen,ping-pong<br><strong>Pokoje:</strong> Pokoje w części Garden mniej przestronne,jednak tak samo wyposażone jak w całym hotelu<br><strong>Basen:</strong> Czysty i duży<br><strong>Lokalizacja:</strong> Na terenie hotelu kilka sklepików z pocztówkami,pamiątkami,perfumami.Na plażę przechodzi się przez przepiękny,obsypany kwiatami ogród,między palmami wiszą hamaki dla turystów pragnących poczuć się jak w ogrodzie botanicznym<br>
  Ogólnie: Bardzo wysoki poziom obsługi i przepiękne ogrody na terenie hotelu
  Jakość/cena: Poziom hotelu przewyższa cenę
  Infrastruktura: Codzienne zajęcia na plaży jak nauka tańca,siatkówka,aerobik,darmowa siłownia,kryty basen,ping-pong

  Pokoje: Pokoje w części Garden mniej przestronne,jednak tak samo wyposażone jak w całym hotelu
  Basen: Czysty i duży
  Lokalizacja: Na terenie hotelu kilka sklepików z pocztówkami,pamiątkami,perfumami.Na plażę przechodzi się przez przepiękny,obsypany kwiatami ogród,między palmami wiszą hamaki dla turystów pragnących poczuć się jak w ogrodzie botanicznym
 • 5.0
  grudzień 2008

  Klasa

 • 5.0
  październik 2008

  rewelacja

  <strong>Ogólnie:</strong> Położenie rewelacyjne. Wyposażenie bardzo dobre. Obsługa miła i bardzo uczynna, Jedzenie (którego się bałem) rewelacyjne- codziennie inna kuchnia, mnóstwo sałatek i bez żadnych sensacji żołądkowych. Nazwa Hilton zobowiązuje!<br><strong>Jakość/cena:</strong> Nic za darmo. Dobry hotel- dobra obsługa, dobre wyżywienie- odpowiednia cena.<br><strong>Infrastruktura:</strong> Baseny, tenis, squasch, siłowinia, sauna nasaże- czego więcej potrzeba.<br><strong>Pokoje:</strong> Czysto (do przesady)- sprzątają codziennie. Wyposażenie standartowe, TV, lodówka, Woda mineralna codziennie dostarczana za darmo.<br><strong>Basen:</strong> Można i popływać i pograć w piłkę wodną. A jak się zmęczysz to siadasz w barze wodnym i pijesz , jesz co chcesz - miałem formułę Ultra All Inclusive<br><strong>Lokalizacja:</strong> Trochę na uboczu. Było kilka sklepów z pamiątkami i kilka spożywczych. Ale za 5 dolarów zawiozą cię do centrum - taniocha.<br>
  Ogólnie: Położenie rewelacyjne. Wyposażenie bardzo dobre. Obsługa miła i bardzo uczynna, Jedzenie (którego się bałem) rewelacyjne- codziennie inna kuchnia, mnóstwo sałatek i bez żadnych sensacji żołądkowych. Nazwa Hilton zobowiązuje!
  Jakość/cena: Nic za darmo. Dobry
  hotel- dobra obsługa, dobre wyżywienie- odpowiednia cena.
  Infrastruktura: Baseny, tenis, squasch, siłowinia, sauna nasaże- czego więcej potrzeba.
  Pokoje: Czysto (do przesady)- sprzątają codziennie. Wyposażenie standartowe, TV, lodówka, Woda mineralna codziennie dostarczana za darmo.
  Basen: Można i popływać i pograć w piłkę wodną. A jak się zmęczysz to siadasz w barze wodnym i pijesz , jesz co chcesz - miałem formułę Ultra All Inclusive
  Lokalizacja: Trochę na uboczu. Było kilka sklepów z pamiątkami i kilka spożywczych. Ale za 5 dolarów zawiozą cię do centrum - taniocha.
 • 5.0
  wrzesień 2008

  ZAJRZYJ!!! RZETELNY OPIS!!!

  <strong>Ogólnie:</strong> długo szukałem jakiś konkretnych opinii.. a z tym ciężko niestety;/ postaram się streścić jak najlepiej i przekazać pożyteczne info;) Generalnie sam hotel to rewelacja.. pokoje, obsługa, jedzenie super.. mnie osobiście nie spodobało sie Towarzystwo Arabów poza hotelem.. nachalni i upierdliwy, wszedzie zaciagaja do sklepu, namawiaja na zakup;/ ... to minus (ale podobno wszystkich arabskich krajów) wiec jak ktos był w Tunezji, Turcji czy Maroko to nie bedzie to nowość dla niego;]<br><strong>Jakość/cena:</strong> ok 2000zł za tydz. all in. troche jest, ale hotel 5 gwiazdek, zadbany, ładny - bez zastrzeżeń<br><strong>Infrastruktura:</strong> hotel duzy, składa sie z 2 czesci przedzielonych ulicą (mało ruchliwą) garden club czyli ta dalsza czesc ale ma basen i bar; wiec nie jest zle; w głównej czesci obiady kolacje itd.. wiekszy basen no i ładne dojscie do morza - idzie sie z 3 min;) podziwiając zieleń<br><strong>Pokoje:</strong> ładne, zadbane, codziennie sprzątane; uwaga tylko jedna.. jak mieszkasz na parterze i niedaj Bóg zobaczysz mrówki... od razu proś o inny pokój... bo to tam jest mały problem.. mnie przenieśli na pietro - troszke mniejszy pokój i bez aneksu ale wporzadku.. klima działała bez zarzutów; tv w kazdym pokoju z tvn i vivą;)<br><strong>Posiłki:</strong> codziennie co innego ; dobre, duży wybór; różnorodne jedzenie.. mysle ze kazdy cos dla siebie znajdzie; jedyny minus ze jesli jedziesz na 2 tyg to co pon ; wt; śr... jest to samo... wiec w 2 tyg moze zbrzydnąć./.. wtedy zamów pizze;)<br><strong>Basen:</strong> czysty, woda przejrzysta; codziennie sprawdzany poziom zaneczyszczenia basenu<br><strong>Czystość i obsługa:</strong> schludnie ubrani zadbani itd.. ale nadal to araby;p<br><strong>Lokalizacja:</strong> daleko do centrum hurghady takze tylko taxi zostaje; ale w pobliżu wszystko jest sklepy; kluby; cafe... ale pamiatki i zakupy proponuje na bezcłówce w drodze powrotnej.. taniej, nie tzreba sie targowac i to samo co w miescie.. mozna duzo zaoszczedzic;)<br>
  Ogólnie: długo szukałem jakiś konkretnych opinii.. a z tym ciężko niestety;/ postaram się streścić jak najlepiej i przekazać pożyteczne info;) Generalnie sam hotel to rewelacja.. pokoje, obsługa, jedzenie super.. mnie osobiście nie spodobało sie Towarzystwo Arabów poza hotelem.. nachalni
  i upierdliwy, wszedzie zaciagaja do sklepu, namawiaja na zakup;/ ... to minus (ale podobno wszystkich arabskich krajów) wiec jak ktos był w Tunezji, Turcji czy Maroko to nie bedzie to nowość dla niego;]
  Jakość/cena: ok 2000zł za tydz. all in. troche jest, ale hotel 5 gwiazdek, zadbany, ładny - bez zastrzeżeń
  Infrastruktura: hotel duzy, składa sie z 2 czesci przedzielonych ulicą (mało ruchliwą) garden club czyli ta dalsza czesc ale ma basen i bar; wiec nie jest zle; w głównej czesci obiady kolacje itd.. wiekszy basen no i ładne dojscie do morza - idzie sie z 3 min;) podziwiając zieleń
  Pokoje: ładne, zadbane, codziennie sprzątane; uwaga tylko jedna.. jak mieszkasz na parterze i niedaj Bóg zobaczysz mrówki... od razu proś o inny pokój... bo to tam jest mały problem.. mnie przenieśli na pietro - troszke mniejszy pokój i bez aneksu ale wporzadku.. klima działała bez zarzutów; tv w kazdym pokoju z tvn i vivą;)
  Posiłki: codziennie co innego ; dobre, duży wybór; różnorodne jedzenie.. mysle ze kazdy cos dla siebie znajdzie; jedyny minus ze jesli jedziesz na 2 tyg to co pon ; wt; śr... jest to samo... wiec w 2 tyg moze zbrzydnąć./.. wtedy zamów pizze;)
  Basen: czysty, woda przejrzysta; codziennie sprawdzany poziom zaneczyszczenia basenu
  Czystość i obsługa: schludnie ubrani zadbani itd.. ale nadal to araby;p
  Lokalizacja: daleko do centrum hurghady takze tylko taxi zostaje; ale w pobliżu wszystko jest sklepy; kluby; cafe... ale pamiatki i zakupy proponuje na bezcłówce w drodze powrotnej.. taniej, nie tzreba sie targowac i to samo co w miescie.. mozna duzo zaoszczedzic;)
Znasz ten hotel? Podziel się opinią!

Przewodnik

Wycieczki fakultatywne

Uwaga! Cena uległa zmianie.
Cena za osobę:
3 659 zł/os.
2 479 zł/os.
Kod oferty: 22102020BVPR46
czw. 22.10.2020
7 dni
Katowice
AI - All Inclusive
Prima Holiday
Zobacz inne warianty
Zakwaterowanie
Zapytaj o ofertę

Szczegóły lotu

Wylot:
czw. 22.10.2020 , godz. 00:00
Katowice
Enter Air
czw. 22.10.2020 , godz. 00:00
Hurghada
Powrót:
czw. 29.10.2020 , godz. 00:00
Hurghada
Enter Air
czw. 29.10.2020 , godz. 00:00
Katowice
Zamówienie wstępne
Prosimy o wypełnienie formularza w celu dokonania rezerwacji miejsc na wybraną wycieczkę. Przesłanie formularza nie wiąże się z żadnymi kosztami i jest niezobowiązujące.
Ta oferta jest dostępna online. W kolejnych krokach otrzymasz możliwość jej opłacenia.
Cena całkowita (): 2 460
Zaliczka:  zł
 • (zaliczka + ubezpieczenie)
Kup na raty 0%: 5 x  zł
Rzeczywiste raty 0% - bez odsetek i pierwszej wpłaty. Wybór płatności ratalnej będzie dostępny w dalszych krokach.
Wystarczy 100 zł zaliczki aby zarezerwować tę ofertę. Pozostałą kwotę należy wpłacić do 30 dni przed datą wyjazdu.
Czytaj więcej

Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Dalej”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.
KLAUZULA INFORMACYJNA
ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH
Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych na etapie poszukiwania imprezy turystycznej jest Travelplanet.pl S.A. z siedzibą we Wrocławiu, kod pocztowy 50-418, ul. Traugutta 45. W związku z zawarciem i realizacją umowy...

Wybrana oferta:

Hilton Hurghada Resort

Liczba osób:
2 dorosłych
Wyżywienie:
All Inclusive
Termin:
czw. 22.10.2020
Wylot z:
Katowice
Cena
4 958
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY
czw. 22.10.2020
7 dni
Katowice
AI - All Inclusive
Prima Holiday
Premium Room DBL (1S6) 4 958
premium sea view dbl sv (1SB) 5 258