Atuty oferty

Opis hotelu

Wyróżniliśmy hotel ze względu na:

 • Piękną plażę z dostępem do rafy koralowej
 • Swobodną, wakacyjną atmosferę
 • Orientalny wystrój z pięknym oświetleniem
 • Serdecznych i pomocnych pracowników
Opinia Doradcy Travelplanet.pl - Karolina

Sezamie otwórz się :)

Hotel Aladdin wyróżnia się na tle innych hoteli już od samego wejścia. Czujemy się w nim jak w krainie baśni z tysiąca i jednej nocy. Orientalny nastrój podkreślają gliniane lampy porozstawiane na licznych alejkach hotelu. Tworzą one niesamowity nastrój, szczególnie po zmierzchu. Dla złaknionych wypoczynku polecam hamaki zawieszone miedzy palmami - świetny relaks! W pamięci zostaje przepiękny ogród z licznymi miejscami do relaksu m.in hamakami oraz poduchami. Polecam szczególnie klientom marzącym o spokojnym wypoczynku.

Polecam dla: dla par, dla seniorów, dla ceniących spokój i ciszę

Zobacz szczegółowe oceny

Lokalizacja: 4.0
Pokój: 4.0
Czystość: 4.0


* Udogodnienia:

 • Kurorty nadmorskie
 • Dla rodzin z dziećmi
 • Fitness / siłownia
 • Bezpośrednio przy plaży
 • Basen odkryty
 • Blisko lotniska
 • Animacje dla dorosłych
 • Sport
 • Tenis
 • Sporty wodne
 • Nurkowanie
 • Dostęp do internetu
 • Klimatyzacja
 • Życie nocne
 • Wellness / spa
 • Darmowe WiFi
* Poprawność udogodnień zawsze weryfikuj z opisem hotelu

Dokumenty podróży:

Lokalizacja

Opinie

Znasz ten hotel? Podziel się opinią! Dodaj opinię
4.1

Ocena klientów
na podstawie 66 dodanych opinii

Lokalizacja: 4,2
Pokój: 3,9
Posiłki: 3,8
Basen: 4,2
Czystość: 4,0
Obsługa: 4,0
Klienci polecają hotel dla:
 • par
 • seniorów
 • ceniących spokój i ciszę
 • aktywnych
 • rodzin z dziećmi poniżej 5 roku życia
 • 3.2
  ( lipiec 2019 )

  bez entuzjazmu.

  w podobnej cenie można znaleźć coś lepszego. Plusem jest dostęp do aqwaparku. W hotelu są różnej jakości pokoje. Przed wyjazdem zgłosiliśmy datę rocznicy ślubu - bez echa . nawet przeciwnie , dostaliśmy fatalny pokój z osobnymi łóżkami. Po interwencji dali nam pokój z łóżkiem małżeńskim ale jeszcze gorszy - odmówiliśmy.
  w podobnej cenie można znaleźć coś lepszego. Plusem jest dostęp do aqwaparku. W hotelu są różnej jakości pokoje. Przed wyjazdem zgłosiliśmy datę rocznicy ślubu - bez echa . nawet przeciwnie , dostaliśmy fatalny pokój z osobnymi łóżkami. Po interwencji dali nam pokój z łóżkiem małżeńskim ale jeszcze gorszy
  - odmówiliśmy.
 • 2.8
  ( lipiec 2019 )

  Tak sobie

  Hotel duży, obsługa fatalnie - jak dasz dolara to ok, jak nie to cię nie widzą, swoich obsługują poza kolejką. Jedzenie monotonne, caly czas to samo. Bardzo oszczędnie dają. Rezydent tui nie pomocny, chyba że chcesz u niego kupić wycieczkę - nic nie wie. W ostatnim dniu pobytu rezydent tui poinformował nas że musimy oddać pokój o 12 oraz opaski (wylot 22:45)i musimy wykupić wyżywienie ale on to załatwi, jeszcze nie wie za ile. Swoimi sposobami ustaliliśmy w recepcji że jednak nic się nie płaci tylko musimy opuścić pokój. Animatorzy porażka - tak jakby ich nie było. Lody dla dzieci wydawali tak jakby to było złoto. Tui nie pomocne.
  Hotel duży, obsługa fatalnie - jak dasz dolara to ok, jak nie to cię nie widzą, swoich obsługują poza kolejką. Jedzenie monotonne, caly czas to samo. Bardzo oszczędnie dają. Rezydent tui nie pomocny, chyba że chcesz u niego kupić wycieczkę - nic nie wie. W ostatnim dniu pobytu rezydent tui poinformował
  nas że musimy oddać pokój o 12 oraz opaski (wylot 22:45)i musimy wykupić wyżywienie ale on to załatwi, jeszcze nie wie za ile. Swoimi sposobami ustaliliśmy w recepcji że jednak nic się nie płaci tylko musimy opuścić pokój. Animatorzy porażka - tak jakby ich nie było. Lody dla dzieci wydawali tak jakby to było złoto. Tui nie pomocne.
 • 4.5
  ( czerwiec 2019 )

  Opinia

  Pokoje trafiliśmy nowe czyste blisko do morza i basenów aby jedzenie było monotonne
  Pokoje trafiliśmy nowe czyste blisko do morza i basenów aby jedzenie było monotonne
 • 3.0
  ( czerwiec 2019 )

  Średnio

  Średni hotel. Plaża ładna lecz nie ma możliwości aby w spokoju sobie odpocząć na niej ciągle ktoś chodzi i wciska jakieś oferty począwszy od wycieczek do masaży itp. Powinni coś z tym zrobić. 3 dni nikt nie sprząta nam pokoju oraz nie przynosił wody oraz papieru toaletowego. Musieliśmy iść na recepcję i coś z tym zrobić. Jedzenie dobre. Dodatkowo należy patrzeć na godziny wymeldowania z pokoju. Trochę jest to nie fajne że płacisz za 7 dni a o godzinie 12 każą Ci opuścić pokój. A lot był o 3 w nocy także trochę za długo aby czekać na kanapach w recepcji. Jeśli ktoś płaci za wczasy 7 dniowe to tak powinno być. Za tą samą cenę można złapać coś lepszego
  Średni hotel. Plaża ładna lecz nie ma możliwości aby w spokoju sobie odpocząć na niej ciągle ktoś chodzi i wciska jakieś oferty począwszy od wycieczek do masaży itp. Powinni coś z tym zrobić. 3 dni nikt nie sprząta nam pokoju oraz nie przynosił wody oraz papieru toaletowego. Musieliśmy iść na recepcję
  i coś z tym zrobić. Jedzenie dobre. Dodatkowo należy patrzeć na godziny wymeldowania z pokoju. Trochę jest to nie fajne że płacisz za 7 dni a o godzinie 12 każą Ci opuścić pokój. A lot był o 3 w nocy także trochę za długo aby czekać na kanapach w recepcji. Jeśli ktoś płaci za wczasy 7 dniowe to tak powinno być. Za tą samą cenę można złapać coś lepszego
 • 4.0
  ( czerwiec 2019 )

  Hotel średni

  Najpierw dostaliśmy pokoje brudne i z mrówkami.<br />Po interwencji w recepcji dostaliśmy lepsze pokoje, już względnie czyste.<br />Jedzenie bardzo monotonne.<br />Polecam iść do restauracji Mongolskiej(dobra odmiana).<br />Do plaży blisko,do aquaparku też.<br />Obsługa miła.
  Najpierw dostaliśmy pokoje brudne i z mrówkami.
  Po interwencji w recepcji dostaliśmy lepsze pokoje, już względnie czyste.
  Jedzenie bardzo monotonne.
  Polecam iść do restauracji Mongolskiej(dobra odmiana).
  Do plaży blisko,do aquaparku też.
  Obsługa miła.
 • 3.3
  ( czerwiec 2019 )

  Hotel dosyć mocno wyekspalowany.

  1. Pokój- nr 753, najgorszy z jakim mieliśmy do czynienia w Egipcie. Gorszy niż 3* w Grecji. Każdy kogo poznaliśmy i miał pokój w tej części hotelu wracał do recepcji o zmianę pokoju. Pokój z jednym małym oknem, którego nie można było odsłonić ponieważ były tylko zasłony bez firanek. Łazienka z wanną, wizualnie remontowana około 10-15 lat temu. W pokoju funkcjonowało się jedynie przy zapalonych światłach. Bez tarasu/balkonu. Klimatyzacja bez mozliwosci regulacji temperatury, jedyna możliwość regulacji to nadmuch od 1 do 3. ALE w hotelu również były pokoje świeżo po remoncie. Progres między pokojami to 15 lat różnicy.<br />2. Restauracja główna - jeden wielki haos, za mała dla ilości gości w okresie letnim, napoje donoszone przez obsługę w jednym dniu szybko w innym dniu po skończonym posiłku, kiedy próbowało się samemu podejść do baru stało się kilka minut totalnie ignorowanym. <br />Widziałam na własne oczy jak szklanki po spozytym napoju (wodzie) wracały do obiegu bez UMYCIA. Talerze też często stanowiły maly problem ponieważ donoszone były w ilości po około 10 szt.<br />Ciągle trzeba było czekać. <br />Ratunkiem okazała się być restauracja na plaży codziennie 3 dania do wyboru z karty. Zamówienie składane u kelnera i przynoszone do stolika. Na ogół cały ten proces trwał krócej niż nałożenie sobie osobiście jedzenia w głównej restauracji. <br />Restauracja na plaży funkcjonowała od 12:30 do 16:00. Kolację można było również zjeść w przyjemjiejszych okolicznościach w restauracjach ala carter w których nie było limitu, czyli można było codziennie chodzić na zmianę do mongolskiej i włoskiej. W mongolskiej jedzenie Mega dobre! Wyraziste. Polecam kurczaka słodko kwaśnego i kaczkę z kurczakiem i wołowiną podany na gorącym półmisku. <br />3. Baseny- 2 hotelowe z barami przy nich plus jeden z hotelu obok Ale bez mozliwosci korzystania z barów. Aqua park. Leżaki na plaży i przy basenach powszechnie spotykane, 30-40% mocno wyeksplatowana. <br />4. Plaża - przydzielona kamiennymi pomostami, każdy odcinek nieco inny.<br /><br />Pierwsze wrażenie hotelu bardzo słabe ale ostatecznie Egipt broni się morzem :) I myślę, że każdy hotel w lini brzegowej zyskuje na duży plus.<br />Czy wróciła bym tutaj.. Czy poleciła bym znajomym... nie specjalnie. <br />W Egipcie jestem 3 raz, w Hurgadzie drugi, 7 miesięcy temu byłam w Marsa Alam. <br />My nie zdecydowaliśmy się na zmianę pokoju ponieważ przyjechaliśmy na 7 dni i służył on nam tylko do spania w nocy. Gdybym miała dłuższy pobyt to na 100% wróciła bym o zmianę. <br />Dodatkowo dodam, że w hotelu bardzo dużą część gości stanowili muzułmanie jeżeli ktoś się z tym spotkał wie co to oznacza innym po krótce streszcze. Rodziny z 3-5 małych dzieci. Na jadalni na jedno podejście potrafią zgarnąć 50% serwowanego jedzienia a ostatecznie nie zjedzą nawet 50% tego co nałożyli na talerze, stół po nich wygląda jak by ktoś wysypał w hlewie jedzenie na świń.
  1. Pokój- nr 753, najgorszy z jakim mieliśmy do czynienia w Egipcie. Gorszy niż 3* w Grecji. Każdy kogo poznaliśmy i miał pokój w tej części hotelu wracał do recepcji o zmianę pokoju. Pokój z jednym małym oknem, którego nie można było odsłonić ponieważ były tylko zasłony bez firanek. Łazienka z wanną,
  wizualnie remontowana około 10-15 lat temu. W pokoju funkcjonowało się jedynie przy zapalonych światłach. Bez tarasu/balkonu. Klimatyzacja bez mozliwosci regulacji temperatury, jedyna możliwość regulacji to nadmuch od 1 do 3. ALE w hotelu również były pokoje świeżo po remoncie. Progres między pokojami to 15 lat różnicy.
  2. Restauracja główna - jeden wielki haos, za mała dla ilości gości w okresie letnim, napoje donoszone przez obsługę w jednym dniu szybko w innym dniu po skończonym posiłku, kiedy próbowało się samemu podejść do baru stało się kilka minut totalnie ignorowanym.
  Widziałam na własne oczy jak szklanki po spozytym napoju (wodzie) wracały do obiegu bez UMYCIA. Talerze też często stanowiły maly problem ponieważ donoszone były w ilości po około 10 szt.
  Ciągle trzeba było czekać.
  Ratunkiem okazała się być restauracja na plaży codziennie 3 dania do wyboru z karty. Zamówienie składane u kelnera i przynoszone do stolika. Na ogół cały ten proces trwał krócej niż nałożenie sobie osobiście jedzenia w głównej restauracji.
  Restauracja na plaży funkcjonowała od 12:30 do 16:00. Kolację można było również zjeść w przyjemjiejszych okolicznościach w restauracjach ala carter w których nie było limitu, czyli można było codziennie chodzić na zmianę do mongolskiej i włoskiej. W mongolskiej jedzenie Mega dobre! Wyraziste. Polecam kurczaka słodko kwaśnego i kaczkę z kurczakiem i wołowiną podany na gorącym półmisku.
  3. Baseny- 2 hotelowe z barami przy nich plus jeden z hotelu obok Ale bez mozliwosci korzystania z barów. Aqua park. Leżaki na plaży i przy basenach powszechnie spotykane, 30-40% mocno wyeksplatowana.
  4. Plaża - przydzielona kamiennymi pomostami, każdy odcinek nieco inny.

  Pierwsze wrażenie hotelu bardzo słabe ale ostatecznie Egipt broni się morzem :) I myślę, że każdy hotel w lini brzegowej zyskuje na duży plus.
  Czy wróciła bym tutaj.. Czy poleciła bym znajomym... nie specjalnie.
  W Egipcie jestem 3 raz, w Hurgadzie drugi, 7 miesięcy temu byłam w Marsa Alam.
  My nie zdecydowaliśmy się na zmianę pokoju ponieważ przyjechaliśmy na 7 dni i służył on nam tylko do spania w nocy. Gdybym miała dłuższy pobyt to na 100% wróciła bym o zmianę.
  Dodatkowo dodam, że w hotelu bardzo dużą część gości stanowili muzułmanie jeżeli ktoś się z tym spotkał wie co to oznacza innym po krótce streszcze. Rodziny z 3-5 małych dzieci. Na jadalni na jedno podejście potrafią zgarnąć 50% serwowanego jedzienia a ostatecznie nie zjedzą nawet 50% tego co nałożyli na talerze, stół po nich wygląda jak by ktoś wysypał w hlewie jedzenie na świń.
 • 4.5
  ( czerwiec 2019 )

  Bardzo udane wakacje!

  Piękny hotel z olbrzymim terenem gdzie każdy znajdzie dla siebie idealne miejsce! Kilka molo z widokiem na wschód słońca.
  Piękny hotel z olbrzymim terenem gdzie każdy znajdzie dla siebie idealne miejsce! Kilka molo z widokiem na wschód słońca.

Przewodnik

Wycieczki fakultatywne

Uwaga! Cena uległa zmianie.
Cena za osobę: Kod oferty: 01082019RNBW26
2 688 3 385 - 21 %
Zobacz wszystkie warianty
Zapytaj o ofertę »
Teraz płacisz tylko zaliczkę
Cena całkowita:
(dla 2 osób)
5 376
Szczegóły ceny
 •  
 

Zgodnie z ustawą z dnia 24 listopada 2017 r. o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych do rezerwacji imprezy turystycznej doliczona zostanie składka, którą Organizator turystyki w całości odprowadza na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

Wysokość składki zależna jest od rodzaju transportu oraz miejsca docelowego imprezy i wynosi:

 • 1) 15 PLN/os. – za imprezy lotnicze czarterowe za wyjątkiem imprez, o których mowa w pkt 6;
 • 2) 13 PLN/os. – za imprezy innym środkiem transportu niż loty czarterowe realizowane poza Europę;
 • 3) 10 PLN/os. – za imprezy innym środkiem transportu niż loty czarterowe realizowane w Europie za wyjątkiem imprez, o których mowa w pkt 6;
 • 4) 7 PLN/os. – za imprezy z dojazdem własnym poza Europą;
 • 5) 5 PLN/os. – za imprezy z dojazdem własnym w Europie;
 • 6) 0 PLN – za imprezy realizowane do krajów mających granicę lądową z Polską oraz na terytorium Polski.
Kup na raty 0%
5 x  zł
Oferta w promocji
Rezerwuj za 100 zł
Zapytaj o ofertę »
czw. 01.08.2019
7 dni
Poznań
AI - All Inclusive
Rainbow
Wylot:
czw. 01.08.2019
15:40 - Poznań
20:10 - Hurghada
Powrót:
czw. 08.08.2019
09:55 - Hurghada
14:40 - Poznań

Szybki kontakt

Jesteś zainteresowany tą ofertą? Zostaw numer telefonu,
oddzwonimy!
* Wyrażam zgodę na kierowanie do mnie przez Travelplanet.pl S.A. informacji handlowejrozwiń drogą elektroniczną i telefoniczną (zgodnie z art. 172 ust. z 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne).
Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzaćrozwiń Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Proszę o kontakt”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.

Gwarancje Travelplanet.pl

 • 1,4 mln zadowolonych Klientów

  Doświadczeni i profesjonalni konsultanci dobiorą najlepszą ofertę do Twoich potrzeb.

 • Gwarancja Ceny

  Wycieczki kosztują dokładnie tyle, ile u organizatorów!

 • Największa liczba wycieczek

  W jednym miejscu możesz porównać i kupić wakacje od ponad 50 organizatorów.

Zamówienie wstępne
 • (zaliczka + ubezpieczenie)
Zaliczka:
 zł
Rzeczywiste raty 0% - bez odsetek i pierwszej wpłaty. Wybór płatności ratalnej będzie dostępny w dalszych krokach.
Kup na raty 0%:
5 x  zł
Wystarczy 100 zł zaliczki aby zarezerwować tę ofertę. Pozostałą kwotę należy wpłacić do 30 dni przed datą wyjazdu.
Czytaj więcej

Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Dalej”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.

KLAUZULA INFORMACYJNA

ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH
Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych na etapie poszukiwania imprezy turystycznej jest Travelplanet.pl S.A. z siedzibą we Wrocławiu, kod pocztowy 53-238, ul. Ostrowskiego 9. W związku z zawarciem i realizacją umowy...

Czytaj całość

Wybrana
oferta:

Aladdin Beach

Liczba osób:
2 dorosłych
Wyżywienie:
All Inclusive
Termin:
czw. 01.08.2019
Wylot z:
Poznań
Cena
5 376
czw. 01.08.2019
7 dni
Poznań
AI - All Inclusive
Rainbow
2 os. standard (2HB) 2 688
2 os. rodzinny (2GM) 3 138