Czarnogórskie Piękno - Villa Primafila

Atuty oferty

Opis hotelu

KATEGORIA

***+

REGION

ULCINJ/CZARNOGÓRA

DLACZEGO WARTO ?

- Impreza łączona czyli przelot samolotem z Katowic do Tivatu, powrót autokarem połączony ze zwiedzaniem Kotoru !
- Dwie wycieczki w cenie - klimatyczne miasto BAR oraz wyjazd do Albanii - SZKODRA i KRUJA
- Wieczorek Bałkański GRATIS
- basen wewnętrzny, zewnętrzny oraz BEZPŁATNE jacuzzi !
- Pokój z klimatyzacją, aneksem kuchennym, lodówką oraz balkonem !
- transfer na plażę Miami Beach w cenie leżaków
- spokojna część miasta Ulcinj

ZWIEDZANIE I WYPOCZYNEK

- Dzień 1 (29.09.2019) - Przelot samolotem czarterowym Katowice - Tivat (transfer z lotniska w Tivacie - Villa Primafila w cenie !)
- Dzień 2,3,4 (30.09-02.10.2019)- Wypoczynek w Villi Primafila
- Dzień 5 (03.10.2019) - Po śniadaniu wyjazd na wycieczkę do Albanii. Przejazd do Kruji - miasta położonego wysoko w górach miasta, które zachwyca starożytną zabudową. W drodze powrotnej przystanek w miejscowości Szkodra, jednym z najstarszych miast Albanii. Po zwiedzaniu powrót do hotelu, obiadokolacja i nocleg.
- Dzień 6 (04.10.2019) - Wypoczynek/plażowanie w Villi Primafila + po południu przejazd do klimatycznej miejscowości BAR. Powrót do hotelu na kolację.
- Dzień 7 (05.10.2019) - Wypoczynek w Villi Primafila oraz WIECZOREK CZARNOGÓRSKI
- Dzień 8 (06.10.2019) - Około godziny 09.00 wykwaterowanie i przejazd tranzytowy komfortowym autokarem do Polski z postojem w Kotorze - jednym z najpiękniejszych miast Zatoki Kotorskiej.
- Dzień 9 (07.10.2019) - Przyjazd do Polski w godzinach około południowych
Uwaga! Program jest ramowy i może ulec zmianie.

UPOLUJ SWOJĄ ZNIŻKĘ NA 2019!

- Gwarancja Niezmienności Ceny za jedyne 39zł/osoba.
- Rabaty dla stałych klientów 2,5% - zapytaj o rabat Sprzedawcę.
- NOWOŚĆ - RAZEM RAŹNIEJ - Specjalne oferty dla Grup powyżej 20 osób

PODRÓŻ TAM DZIEŃ 1

- Bezpośredni przelot Katowice - Tivat
- Transfer z lotniska w Tivacie do hotelu
- Limit bagażowy 19 kg osoba (bagaż rejestrowany) i 5 kg osoba (bagaż podręczny)
- Przelot realizowany na podstawienie ważnego dowodu osobistego min 3 miesiące od daty powrotu
- Lot poza strefę Unii Europejskiej - ceny w strefie wolnocłowej na alkohol wysokoprocentowy niższe nawet o 60% !

PODRÓŻ POWRÓT DZIEŃ 8 I 9

- Przejazd autokarem z klimatyzacją, barkiem, WC, DVD
- Przejazd na podstawie ważnego dowodu osobistego
- Planowana przerwa obiadowa około 40 min, możliwość zakupienia posiłku ok. 8 €

POŁOŻENIE

- ok. 1,5 km od szerokiej, piaszczystej plaży - Velika Plaża
- w pobliżu obiektu całodobowy sklep - Kalaba
- ok. 700 m od obiektu większy market Solaris czynny 06.00-24.00.
- do centrum starego miasta Ulcinj można dojechać taksówką (ok. 3-4 €)
- ok. 6 km do najpopularniejszej plaży na wybrzeżu - Imperial, oznaczonej błękitną flagą; dowóz busem hotelowym 1-2 razy dziennie (w zależności od zainteresowania)
- w mieście oprócz uroków zabytkowej dzielnicy znajdziemy liczne bary, restauracje, sklepy, kluby i dyskoteki

WYPOSAŻENIE

Kompleks Primafila składa się z 4 budynków położonych obok siebie. Goście Rego Bis są kwaterowani tylko w dwóch budynkach o najwyższym standardzie, obok basenu. Klienci korzystają z udogodnień całego kompleksu.
Bezpłatnie - recepcja, sejf na recepcji, restauracja główna z przestronnym tarasem, basen zewnętrzny z brodzikiem dla dzieci i tarasem słonecznym (leżaki i parasole przy basenie bezpłatne), jacuzzi, basen wewnętrzny, wi-fi w całym obiekcie, na piętrach w każdym budynku są dostępne wyposażone aneksy kuchenne (m.in. możliwość korzystania z czajnika) oraz deska do prasowania wraz z żelazkiem. Bezpłatny parking dla gości podróżujących z dojazdem własnym.
Dodatkowo płatne - leżaki i parasole na plaży (specjalna cena dla gości Kompleksu Primafilla 5€/dzień/komplet), sauna.

POKOJE

Zakwaterowanie - 14.00
Wykwaterowanie - 10.00
Przestronne pokoje 2 - osobowe z możliwością 1 lub 2 dostawek. Pokoje z łóżkami małżeńskimi (możliwość 1 dostawki w formie łóżka pojedynczego lub 2 dostawek w formie sofy) z balkonami i łazienkami z prysznicami - na wyposażeniu suszarka do włosów. W pokojach znajdują się - TV Sat, klimatyzacja (indywidualnie sterowana, bezpłatna) oraz mała lodówka. Wymiana ręczników co 5 dni.

WYŻYWIENIE

HB - śniadania w formie bufetu (07.30 - 11.00) i obiadokolacje serwowane (17.30 - 22.00) - 3 dania do wyboru z menu. Napoje do obiadokolacji dodatkowo płatne (poza wodą). Raz na pobyt wieczorek bałkański GRATIS.

PLAŻA

Piaszczysta Velika Plaza, oddalona jest od hotelu ok. 1500 metrów. Do jej najpiękniejszego odcinka oznaczonego błękitną flagą jest ok. 6 km organizowane są codziennie transfery (w szczycie sezonu lub przy dużym zainteresowaniu - dwa razy dziennie) - przy zakupie leżaków na plaży, transfer GRATIS. Leżaki i parasole dodatkowo płatne 5 € (komplet 2 leżaki + parasol). Istnieje możliwość bezpłatnego powrotu tym samym środkiem transportu do obiektu w ciągu jednego dnia - warunkiem jest zachowanie biletu.

KRAJ - CZARNOGÓRA

Czarnogóra to kraj, który zachwyca połączeniem wysokich gór i błękitu Adriatyku. Wzdłuż niezwykłego wybrzeża czarnogórskiego (na długości aż 294 kilometrów) ciągną się przepiękne plaże piaszczyste i kamieniste, urokliwe zatoczki i malownicze klify. To właśnie tutaj znajduje się również jedyny fiord na południu Europy - jest on położony w Zatoce Kotorskiej. Czarnogóra zachęca Turystów do odwiedzin oferując w zamian doskonałe warunki do pływania, nurkowania, żeglowania i uprawiania innych sportów- nie tylko wodnych. Wśród szczególnie polecanych miejsc w Czarnogórze znajduje się starówka Budwy, 13-kilometrowa plaża w Ulcinjiu, Jezioro Szkoderskie, miasto Kotor i okalająca je Zatoka, flagowy półwysep Świętego Stefana, górskie szczyty Durmitoru i kaniony rzeki Tara.

ZWIEDZAMY SZKODRA + KRUJA

Kruja - miasto położone wysoko w górach miasta, które zachwyca starożytną zabudową. W programie - wizyta w zamku i zwiedzanie muzeum poświęconego Skanderbergowi, turecki bazar. Dla chętnych wizyta w Muzeum Etnograficznym. W drodze powrotnej przystanek w miejscowości Szkodra, jednym z najstarszych miast Albanii - zwiedzanie miasta, spacer na wzgórze Zamku Rozafa, z którego roztacza się przepiękny widok na jezioro Szkoderskie - największe i najbardziej malownicze jezioro na Bałkanach. Po drodze zobaczyć można również bunkry, które od wielu lat są atrakcją i wizytówką Albanii oraz (przede wszystkim) wspomnieniem reżimu Envera Hodży.

MIASTO BAR

Bar jest miastem w którym mieszają się wpływy rzymskie i osmańskie. W Starym Barze znajduje się także jedno z najlepiej zachowanych miast warownych - położone na wzgórzu, otoczone murami. Podziwiać można także turecki akwedukt oraz starą wieżę zegarową.

ZWIEDZAMY KOTOR

Zwiedzanie zacznie się od zachwycającego, przepięknie położonego w Zatoce Kotorskiej miasta - Kotoru. Ze względu na doskonale zachowaną, unikatową starówkę, Kotor został wpisany na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Miasto otaczają czterokilometrowe mury obronne, które w nocy, ze względu na oświetlenie, przypominają głowę lwa. Najbardziej znane zabytki Kotoru to m.in. weneckie place i pałace, średniowieczna katedra i Muzeum Morskie. W czasie pobytu w Kotorze można wspiąć się na mury obronne, z których roztacza się fantastyczny widok na niemalże całą Zatokę Kotorską lub odpocząć w jednej z wielu stylowych kawiarni. Po południu dalszy przejazd w kierunku Polski.

UWAGA!

- Po przylocie do Czarnogóry należy OBOWIĄZKOWO opłacić 100 € czyli koszt hotelarsko-administracyjny będący CZĘŚCIĄ KALKULACJI OFERTY!
- Organizator informuje iż przedstawiony program jest ramowy i może ulec zmianie.

CENA OBEJMUJE

• Przelot samolotem Katowice - Tivat
• Opłaty lotniskowe
• Transfer lotnisko - hotel
• Przejazd autokarem (Czarnogóra-Polska) z klimatyzacją, barkiem, WC, DVD
• 7 noclegów w Villi Primafila ***+ - część kosztów zakwaterowania zawiera się w opłacie hotelarsko-administracyjnej płatnej w Euro w dniu przyjazdu
• Program zwiedzania - zwiedzanie miasta BAR, wyjazd do Albanii - KRUJA + SZKODRA oraz Zatoka Kotorska z najpiękniejszym miastem - KOTOR.
• Wieczorek Bałkański GRATIS
• Opiekę polskiego pilota na trasie przejazdu
• Opiekę rezydenta podczas pobytu
• Ubezpieczenie KL 30 000€, NNW 3 000€,bagaż 200€
• Podatek VAT

CENA NIE OBEJMUJE

• Opłat administracyjnych, hotelowych, biletów wstępu, lokalnych przewodników, taksy klimatycznej - cały pakiet obowiązkowo płatny 100 euro / os.
• Wycieczek fakultatywnych

WAŻNE

dot. przejazdu autokarem
Godziny w drogę powrotną są każdorazowo potwierdzane przez pilota bądź rezydenta Rego-Bis !
1. Prosimy Klientów o zapoznanie sie z ramowym programem imprezy i zwrócenie szczególnej uwagi na rodzaj rozkładu jazdy.
2. Każdy pasażer w ramach wykupionego przejazdu może przewieźć 1 szt. bagażu o wadze do 20kg, bagaż podręczny o wadze do 5kg.
3. Prosimy o przybycie Klientów na miejsce zbiórki na 10 min. przed planowaną godziną odjazdu.
4. Na trasach dojazdowych w kraju możliwy jest transport autokarem klasy turystycznej, minibusem, samochodem osobowym, pociągiem.
5. Na trasie dojazdowej dopuszcza sie możliwość przesiadek w trakcie przejazdu.
6. Transport od miejsca głównej zbiórki (trasa końcowa) odbywa sie autokarami komfortowymi (WC, DVD, barek, klimatyzacja).
7. Miejsca w autokarze docelowym są numerowane i przydzielane przez pilota Rego-bis w momencie wejścia Klienta do autokaru głównego.
8. Postoje w trakcie podroży są organizowane co ok. 4,30 godz w miejscach do tego przystosowanych.

PODRÓŻ Z DZIEĆMI PONIŻEJ 18 LAT

W przypadku podróży z dzieckiem do 18 roku życia tylko z jednym z rodziców/opiekunów prawnych może być wymagana pisemna zgoda drugiego rodzica/opiekuna prawnego na przekroczenie granicy kraju (w formie notarialnej, przetłumaczona na j. angielski). Warunkiem zwolnienia z posiadania pisemnej zgody drugiego rodzica/opiekuna prawnego jest posiadanie wyłącznej władzy rodzicielskiej (wymagany jest prawomocny wyrok Sądu Rodzinnego, przetłumaczony na j. angielski) lub śmierć drugiego rodzica/opiekuna prawnego (wymagany jest akt zgonu w j. angielskim).

* Udogodnienia:

 • Bez paszportu
* Poprawność udogodnień zawsze weryfikuj z opisem hotelu

Dokumenty podróży:

Przewodnik

Uwaga! Cena uległa zmianie.
Cena za osobę: Kod oferty: 29092019VREG202667
1 049 1 441 - 27 %
Zobacz wszystkie warianty
Zapytaj o ofertę »
Teraz płacisz tylko zaliczkę
Cena całkowita:
(dla 2 osób)
2 098
Szczegóły ceny
 •  
 

Zgodnie z ustawą z dnia 24 listopada 2017 r. o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych do rezerwacji imprezy turystycznej doliczona zostanie składka, którą Organizator turystyki w całości odprowadza na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

Wysokość składki zależna jest od rodzaju transportu oraz miejsca docelowego imprezy i wynosi:

 • 1) 15 PLN/os. – za imprezy lotnicze czarterowe za wyjątkiem imprez, o których mowa w pkt 6;
 • 2) 13 PLN/os. – za imprezy innym środkiem transportu niż loty czarterowe realizowane poza Europę;
 • 3) 10 PLN/os. – za imprezy innym środkiem transportu niż loty czarterowe realizowane w Europie za wyjątkiem imprez, o których mowa w pkt 6;
 • 4) 7 PLN/os. – za imprezy z dojazdem własnym poza Europą;
 • 5) 5 PLN/os. – za imprezy z dojazdem własnym w Europie;
 • 6) 0 PLN – za imprezy realizowane do krajów mających granicę lądową z Polską oraz na terytorium Polski.
Kup na raty 0%
5 x  zł
Oferta w promocji
Rezerwuj za 100 zł
Zapytaj o ofertę »
niedz. 29.09.2019
8 dni
Katowice
HB - Dwa posiłki
Regobis
Wylot:
LOT
niedz. 29.09.2019
06:00 - Katowice
07:45 - Tivat
Powrót:
Autokar SINDBAD
pon. 07.10.2019
00:00 - Tivat
00:00 - Katowice

Szybki kontakt

Jesteś zainteresowany tą ofertą? Zostaw numer telefonu,
oddzwonimy!
* Wyrażam zgodę na kierowanie do mnie przez Travelplanet.pl S.A. informacji handlowejrozwiń drogą elektroniczną i telefoniczną (zgodnie z art. 172 ust. z 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne).
Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzaćrozwiń Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Proszę o kontakt”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.

Gwarancje Travelplanet.pl

 • 1,8 mln zadowolonych Klientów

  Doświadczeni i profesjonalni konsultanci dobiorą najlepszą ofertę do Twoich potrzeb.

 • Gwarancja Ceny

  Wycieczki kosztują dokładnie tyle, ile u organizatorów!

 • Największa liczba wycieczek

  W jednym miejscu możesz porównać i kupić wakacje od ponad 50 organizatorów.

Zamówienie wstępne
 • (zaliczka + ubezpieczenie)
Zaliczka:
 zł
Rzeczywiste raty 0% - bez odsetek i pierwszej wpłaty. Wybór płatności ratalnej będzie dostępny w dalszych krokach.
Kup na raty 0%:
5 x  zł
Wystarczy 100 zł zaliczki aby zarezerwować tę ofertę. Pozostałą kwotę należy wpłacić do 30 dni przed datą wyjazdu.
Czytaj więcej

Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Dalej”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.

KLAUZULA INFORMACYJNA

ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH
Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych na etapie poszukiwania imprezy turystycznej jest Travelplanet.pl S.A. z siedzibą we Wrocławiu, kod pocztowy 53-238, ul. Ostrowskiego 9. W związku z zawarciem i realizacją umowy...

Czytaj całość

Wybrana
oferta:

Czarnogórskie Piękno - Villa Primafila

Liczba osób:
2 dorosłych
Wyżywienie:
HB - Dwa posiłki
Termin:
niedz. 29.09.2019
Wylot z:
Katowice
Cena
2 098
niedz. 29.09.2019
8 dni
Katowice
HB - Dwa posiłki
Regobis
pokoj 2 osobowy (DBL) 1 049