Atuty oferty

Opis hotelu

Region

Budva

Country

Czarnogóra

Hotel

Pokoje Riwiera Budvańska - znajdują się w willach położonych na Riwierze Budvańskiej (Budva lub Petrovac). Obiekty znajdują się około 10-25 minut od morza. Każdy pokój posiada łazienkę. W okolicy są również sklepy oraz restauracje. Możliwość rezerwacji pokoi lub "studio" - pokój z dostępem do aneksu. Nie gwarantujemy aneksów w pokojach. O nazwie konkretnego obiektu informujemy na miejscu.

Program ramowy

1 dzień - wyjazd z Polski. Przejazd przez Czechy, Słowację, Węgry.


2 dzień- przejazd przez Chorwację i Czarnogórę. Przyjazd do Budvy lub Petrovac w godzinach przedpołudniowych. Zakwaterowanie, zebranie organizacyjne oraz zapisy na wycieczki fakultatywne (opis wycieczek fakultatywnych znajduje się w zakładce Wycieczki fakultatywne).


3 - 11 dzień- wczasy w Czarnogórze.


11 dzień - wykwaterowanie w godzinach przedpołudniowych, czas wolny do wyjazdu. Wyjazd do Polski w godzinach wieczornych (godziny wyjazdu uzależnone są od przebiegu trasy autokaru wahadłowego).


12 dzień - przejazd przez kraje tranzytowe. Przekroczenie granicy polskiej. Dla miast w północnej Polsce możliwy przyjazd po północy 13 dnia.

W cenie


 • zakwaterowanie w pokojach 2 i 3 osobowych,

 • 9 noclegów,

 • transport autokarem klasy LUX (barek, klimatyzacja, DVD, toaleta),

 • opiekę rezydenta na miejscu.

Dodatkowo płatne obowiązkowo


 • ubezpieczenie KL, NW: 60 pln/os.,

 • Turystyczny Fundusz Gwarancyjny: 10 zł/os.,

 • opłata klimatyczna i kwaterunkowa 50 euro/os (płatne w autokarze).

Dodatkowo płatne opcjonalnie


 • Kup Sobie Spokój: 80 pln/os., daje możliwość bezkosztowej rezygnacji z imprezy do 21 dni przed jej rozpoczęciem oraz chroni przed dopłatami kursowymi. W przypadku rezygnacji z imprezy, opłata za usługę “Kup sobie spokój" nie podlega zwrotowi,

 • ubezpieczenie KR: 3-4% wartości imprezy - pozwala na bezkosztową rezygnację z imprezy zgodnie z ogólnymi warunkami ubezpieczenia,

 • ubezpieczenie od chorób przewlekłych: 100 pln/os,

 • rezerwacja miejsc w autokarze: 50 pln/os,

 • wycieczki fakultatywne.

Wyżywienie

Nasza nowość!!! Istnieje możliwość wykupienia u rezydenta


9 śniadań, 9 obiadokolacji -  około 95 euro, serwowanych w tawernie,

Ważne

Opłata obowiązkowa na realizację programu wycieczki poza granicami Polski. Opłata nie podlega rozliczeniu ani zwrotowi. Z opłaty finansowane są: checkpointy, parkingi, wydatki graniczne, taksa (zgodna z ofertą), opłaty związane z realizacją programu i inne nieprzewidziane programem.


Opłata zbierana jest w autokarze po przekroczeniu granicy Polski.


Przejazdy po Polsce mogą być realizowane autokarem klasy LUX, busem lub samochodem osobowym. Transport autokarem docelowym odbywa się od granicy Polski.

Transport


 • transport autokarem trwa około 24 godziny od granicy polskiej,

 • przejazd przez Czechy, Słowację, Węgry i Chorwację,

 • przyjazd do miejscowości wypoczynku w godzinach przedpołudniowych,

 • wyjazd do Polski w godzinach wieczornych,

 • na terenie Polski istnieje możliwość przesiadek oraz transportu mikro i minibusami,

 • ze względu na wahadłowe przejazdy autokarów, podane godziny mogą ulec zmianie.

Dokumenty

Do przekroczenia granicy z Czarnogórą wystarczy dowód osobisty, z określoną datą ważności dokumentu.

Opinie klientów

Sprawdź opinie o ofercie Pokoje Riwiera Budvańska

* Udogodnienia:

 • Bez paszportu
 • Kurorty nadmorskie
 • Dla rodzin z dziećmi
 • Klimatyzacja
* Poprawność udogodnień zawsze weryfikuj z opisem hotelu

Dokumenty podróży:

Lokalizacja

Opinie

Znasz ten hotel? Podziel się opinią! Dodaj opinię
2.0

Ocena klientów
na podstawie 1 dodanych opinii

Lokalizacja: 4,0
Pokój: 1,0
Czystość: 1,0
Obsługa: 2,0
 • 2.0
  ( wrzesień 2012 )

  Niezgodność z opisem oferty.

  "Pokoje dwu-, trzyosobowe z łazienkami. Większość pokoi posiada balkony lub tarasy." W rzeczywistości malutki pokój bez łazienki ze starą szafą bez półek, czy wieszaków(czyli zupełnie niepotrzebna, bo przypominała szafę na narty). Miejsce do spania zrobione z przysuniętych do siebie trzech elementów bliżej nieokreślonego mebla wypoczynkowego, które nie były ze sobą trwale połączone. Mimo niewielkich moich wymagań spać wygodnie się nie dało. Pościel i ręczniki świeże i bez zastrzeżeń. Zasłony i rolety antywłamaniowe na oknach - z niego widok na gruz i w odległości 3 m taras sąsiedniego domu. Pokój sprzątnięty pobieżnie. W pokoju sprawna klimatyzacja. Łazienki w pokoju brak. Trzeba było iść przez korytarz i co prawda obiecano nam, że łazienka jest wyłącznie do naszego użytku, ale zamknięcia nie było. Łazienka zniszczona i zwyczajnie niezadbana. Sporo w niej było owadów. Dostępny taras dla gości, ale tylko niektóre miejsca, bo pozostałe zarezerwowane dla właścicieli, którzy nie lubili, gdy siedziało się na "ich" miejscach, czy krzesłach. Gdy jednego wieczoru siedziałem w korytarzu prowadzącym do pokoju, żeby zrobić coś na swoim komputerze, to właściciel przyszedł mi zgasić światło - parodia jakaś! Opieki rezydentki właściwie nie było. Czuliśmy, że tej Pani zupełnie nie zależy. Nawet pieniądze na dodatkowe wycieczki fakultatywne przekazywaliśmy przez zupełnie obcą nam osobę. Na szczęście dotarły i na wycieczki jeździliśmy :) Wycieczki ciekawe i z polskim przewodnikiem. Bałagan organizacyjny podczas powrotu z powodu 1 pasażera, którego problemy ignorowano od rana, aby na koniec przez niego opóźnić cały wyjazd o 3 godziny. Pozdrawiam i nie polecam wycieczek autokarowych z tego biura podróży.
  "Pokoje dwu-, trzyosobowe z łazienkami. Większość pokoi posiada balkony lub tarasy." W rzeczywistości malutki pokój bez łazienki ze starą szafą bez półek, czy wieszaków(czyli zupełnie niepotrzebna, bo przypominała szafę na narty). Miejsce do spania zrobione z przysuniętych do siebie trzech elementów
  bliżej nieokreślonego mebla wypoczynkowego, które nie były ze sobą trwale połączone. Mimo niewielkich moich wymagań spać wygodnie się nie dało. Pościel i ręczniki świeże i bez zastrzeżeń. Zasłony i rolety antywłamaniowe na oknach - z niego widok na gruz i w odległości 3 m taras sąsiedniego domu. Pokój sprzątnięty pobieżnie. W pokoju sprawna klimatyzacja. Łazienki w pokoju brak. Trzeba było iść przez korytarz i co prawda obiecano nam, że łazienka jest wyłącznie do naszego użytku, ale zamknięcia nie było. Łazienka zniszczona i zwyczajnie niezadbana. Sporo w niej było owadów. Dostępny taras dla gości, ale tylko niektóre miejsca, bo pozostałe zarezerwowane dla właścicieli, którzy nie lubili, gdy siedziało się na "ich" miejscach, czy krzesłach. Gdy jednego wieczoru siedziałem w korytarzu prowadzącym do pokoju, żeby zrobić coś na swoim komputerze, to właściciel przyszedł mi zgasić światło - parodia jakaś! Opieki rezydentki właściwie nie było. Czuliśmy, że tej Pani zupełnie nie zależy. Nawet pieniądze na dodatkowe wycieczki fakultatywne przekazywaliśmy przez zupełnie obcą nam osobę. Na szczęście dotarły i na wycieczki jeździliśmy :) Wycieczki ciekawe i z polskim przewodnikiem. Bałagan organizacyjny podczas powrotu z powodu 1 pasażera, którego problemy ignorowano od rana, aby na koniec przez niego opóźnić cały wyjazd o 3 godziny. Pozdrawiam i nie polecam wycieczek autokarowych z tego biura podróży.

Przewodnik

Wycieczki fakultatywne

Uwaga! Cena uległa zmianie.
Cena za osobę: Kod oferty: 25092019FNCB29223
759 - zł %
Zobacz wszystkie warianty
Zapytaj o ofertę »
Teraz płacisz tylko zaliczkę
Cena całkowita:
(dla 2 osób)
1 518
Szczegóły ceny
 •  
 

Zgodnie z ustawą z dnia 24 listopada 2017 r. o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych do rezerwacji imprezy turystycznej doliczona zostanie składka, którą Organizator turystyki w całości odprowadza na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

Wysokość składki zależna jest od rodzaju transportu oraz miejsca docelowego imprezy i wynosi:

 • 1) 15 PLN/os. – za imprezy lotnicze czarterowe za wyjątkiem imprez, o których mowa w pkt 6;
 • 2) 13 PLN/os. – za imprezy innym środkiem transportu niż loty czarterowe realizowane poza Europę;
 • 3) 10 PLN/os. – za imprezy innym środkiem transportu niż loty czarterowe realizowane w Europie za wyjątkiem imprez, o których mowa w pkt 6;
 • 4) 7 PLN/os. – za imprezy z dojazdem własnym poza Europą;
 • 5) 5 PLN/os. – za imprezy z dojazdem własnym w Europie;
 • 6) 0 PLN – za imprezy realizowane do krajów mających granicę lądową z Polską oraz na terytorium Polski.
Kup na raty 0%
5 x  zł
Oferta w promocji
Rezerwuj za 100 zł
Zapytaj o ofertę »
Śr 25.09.2019
9 dni
Poznań
Według programu
Funclub
Wyjazd:
Śr 25.09.2019
01:15 - Poznań
00:00 - Budva
Powrót:
N 06.10.2019
00:00 - Budva
00:00 - Poznań

Szybki kontakt

Jesteś zainteresowany tą ofertą? Zostaw numer telefonu,
oddzwonimy!
* Wyrażam zgodę na kierowanie do mnie przez Travelplanet.pl S.A. informacji handlowejrozwiń drogą elektroniczną i telefoniczną (zgodnie z art. 172 ust. z 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne).
Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzaćrozwiń Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Proszę o kontakt”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.

Gwarancje Travelplanet.pl

 • 1,4 mln zadowolonych Klientów

  Doświadczeni i profesjonalni konsultanci dobiorą najlepszą ofertę do Twoich potrzeb.

 • Gwarancja Ceny

  Wycieczki kosztują dokładnie tyle, ile u organizatorów!

 • Największa liczba wycieczek

  W jednym miejscu możesz porównać i kupić wakacje od ponad 50 organizatorów.

Zamówienie wstępne
 • (zaliczka + ubezpieczenie)
Zaliczka:
 zł
Rzeczywiste raty 0% - bez odsetek i pierwszej wpłaty. Wybór płatności ratalnej będzie dostępny w dalszych krokach.
Kup na raty 0%:
5 x  zł
Wystarczy 100 zł zaliczki aby zarezerwować tę ofertę. Pozostałą kwotę należy wpłacić do 30 dni przed datą wyjazdu.
Czytaj więcej

Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Dalej”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.

KLAUZULA INFORMACYJNA

ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH
Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych na etapie poszukiwania imprezy turystycznej jest Travelplanet.pl S.A. z siedzibą we Wrocławiu, kod pocztowy 53-238, ul. Ostrowskiego 9. W związku z zawarciem i realizacją umowy...

Czytaj całość

Wybrana
oferta:

Budva - Pokoje Gościnne

Liczba osób:
2 dorosłych
Wyżywienie:
Według programu
Termin:
Śr 25.09.2019
Wyjazd z:
Poznań
Cena
1 518
Śr 25.09.2019
9 dni
Poznań
Według programu
Funclub
Pokój 2 os. (4C8) 759
Studio 2 os. (4B2) 859