Atuty oferty

Lokalizacja

Opinie

3.8

Ocena klientów
na podstawie 1 dodanych opinii

Lokalizacja
2,0
Pokój
3,0
Posiłki
3,0
Basen
5,0
Czystość
5,0
Obsługa
5,0
 • 3.8
  październik 2018

  Urokliwy, choć rozpadający się ze starości hotelik

  Hotel ma swój urok, położony w pięknym ogrodzie, pełnym kwiatów i drzew oliwnych, z dużym basenem, jednak absolutnie wymaga generalnego remontu. Tam nic nie działa jak należy, począwszy od niedomykających się okien, okiennic, drzwi, przez źle działające kurki z ciepłą i zimną wodą, aż po pojawiające się po każdej kąpieli kałuże na posadzce łazienki . <br />Na szczęście jest czysto, ręczniki są regularnie wymieniane, obsługa jest bardzo uprzejma i sympatyczna, a dla miłośników kotów to prawdziwy raj: jest tam trójka stałych rezydentów oraz kilku dochodzących.<br />Dobrze działa bezpłatne wi-fi na terenie całego hotelu.<br />Jedzenie smaczne i urozmaicone, o ile kolacja jest serwowana w formie bufetu. W innym przypadku (serwowanie do stolika gdy w hotelu jest niewielu gości), jest się skazanym na ciężkostrawną brytyjską kuchnię, której sztandarowym daniem jest fish and chips, nie do strawienia o godz. 21. <br />Dostęp do plaży (300 m) owszem był, ale przechodząc przez inny hotel (Ada Beach), za co należało każdorazowo zapłacić. Maleńki skrawek bezpłatnej „plaży” był po prostu śmietniskiem, na którym walały się rozbite butelki, puszki po napojach, kanistry, różne żelastwo, plastyk, itp.
  Hotel ma swój urok, położony w pięknym ogrodzie, pełnym kwiatów i drzew oliwnych, z dużym basenem, jednak absolutnie wymaga generalnego remontu. Tam nic nie działa jak należy, począwszy od niedomykających się okien, okiennic, drzwi, przez źle działające kurki z ciepłą i zimną wodą, aż po pojawiające
  się po każdej kąpieli kałuże na posadzce łazienki .
  Na szczęście jest czysto, ręczniki są regularnie wymieniane, obsługa jest bardzo uprzejma i sympatyczna, a dla miłośników kotów to prawdziwy raj: jest tam trójka stałych rezydentów oraz kilku dochodzących.
  Dobrze działa bezpłatne wi-fi na terenie całego hotelu.
  Jedzenie smaczne i urozmaicone, o ile kolacja jest serwowana w formie bufetu. W innym przypadku (serwowanie do stolika gdy w hotelu jest niewielu gości), jest się skazanym na ciężkostrawną brytyjską kuchnię, której sztandarowym daniem jest fish and chips, nie do strawienia o godz. 21.
  Dostęp do plaży (300 m) owszem był, ale przechodząc przez inny hotel (Ada Beach), za co należało każdorazowo zapłacić. Maleńki skrawek bezpłatnej „plaży” był po prostu śmietniskiem, na którym walały się rozbite butelki, puszki po napojach, kanistry, różne żelastwo, plastyk, itp.
Znasz ten hotel? Podziel się opinią!

Przewodnik

Wycieczki fakultatywne

Filmy i zdjęcia

Uwaga! Cena uległa zmianie.
Cena za osobę:
zł/os.
996 zł/os.
Kod oferty: 18122019XYOB180222
śr. 18.12.2019
4 dni
Kraków
BB - Śniadania
Yobboo
Zobacz inne warianty
Zakwaterowanie
Zapytaj o ofertę

Szczegóły lotu

Wylot:
śr. 18.12.2019 , godz. 06:00
Kraków
Wizz Air
śr. 18.12.2019 , godz. 10:10
Larnaca
Powrót:
niedz. 22.12.2019 , godz. 10:50
Larnaca
niedz. 22.12.2019 , godz. 13:10
Kraków
Zamówienie wstępne
Prosimy o wypełnienie formularza w celu dokonania rezerwacji miejsc na wybraną wycieczkę. Przesłanie formularza nie wiąże się z żadnymi kosztami i jest niezobowiązujące.
Ta oferta jest dostępna online. W kolejnych krokach otrzymasz możliwość jej opłacenia.
Cena całkowita (): 2 460
Zaliczka:  zł
 • (zaliczka + ubezpieczenie)
Kup na raty 0%: 5 x  zł
Rzeczywiste raty 0% - bez odsetek i pierwszej wpłaty. Wybór płatności ratalnej będzie dostępny w dalszych krokach.
Wystarczy 100 zł zaliczki aby zarezerwować tę ofertę. Pozostałą kwotę należy wpłacić do 30 dni przed datą wyjazdu.
Czytaj więcej

Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Dalej”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.
KLAUZULA INFORMACYJNA
ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH
Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych na etapie poszukiwania imprezy turystycznej jest Travelplanet.pl S.A. z siedzibą we Wrocławiu, kod pocztowy 50-418, ul. Traugutta 45. W związku z zawarciem i realizacją umowy...

Wybrana oferta:

Santoria Holiday Village

Liczba osób:
2 dorosłych
Wyżywienie:
BB - Śniadania
Termin:
śr. 18.12.2019
Wylot z:
Kraków
Cena
1 993
śr. 18.12.2019
4 dni
Kraków
BB - Śniadania
Yobboo
Pokoj dwuosobowy (DBL) 1 993