Atuty oferty

Opis hotelu

Kategoria

****

Opis oferty

 
Położenie:

Należący do sieci hotelowej Tsokkos Hotels obiekt usytuowany jest w samym sercu miejscowości Protaras, bezpośrednio przy promenadzie skupiającej liczne restauracje, bary, dyskoteki i sklepiki. W niedalekiej odległości znajduje się przystanek autobusowy skąd warto wybrać się na zwiedzanie wyspy. Międzynarodowe lotnisko w Larnace oddalone jest od hotelu o ok. 60 km.
Plaża:

Hotel położony bezpośrednio przy piaszczystej plaży, uznawanej za jedną z najpiękniejszych na wyspie. Serwis plażowy - płatny dodatkowo (ok. 7,5 EUR/dzień/komplet: 2 leżaki + parasol).Do dyspozycji gości:

Recepcja 24 - godz., windy, 2 restauracje: Eleni (kolacje) i Argo (śniadania i lunche) oraz 2 bary: Thalassaki Beach Bar (działa jako restauracja ala carte-płatna dodatkowo)i Armonia Cocktail Bar. Goście mogą korzystać z dużego lagunowego basenu zewnętrznego o nieregularnym kształcie oraz brodzika dla dzieci, otoczonych tarasem słonecznym. Leżaki i parasole przy basenie - bezpłatne. Dodatkowo hotel oferuje punkt wymiany walut oraz usługipralnicze (płatne dodatkowo).Pokoje:

Hotel dysponuje ponad 100 pokojami mieszczącymi się w 6-piętrowym budynku. Standardowe pokoje 2-osobowe z możliwością pojedynczej dostawki dla dziecka lub osoby dorosłej, wyposażone w łazienkę (wanna/prysznic, WC, suszarka do włosów), indywidualnie sterowaną klimatyzację, minibar (2 EUR/dzień), sejf (2 EUR/dzień oraz depozyt20 EUR), TV-sat, telefon oraz balkon. Na zapytanie, za dopłatą dostępne do rezerwacji pokoje z bocznym lub bezpośrednim widokiem na morze.
Wyżywienie:

Śniadania (7:00-10:00)i obiadokolacje (18:30-21:30)w formie bufetu serwowane w restauracji głównej napoje do obiadokolacji oraz między posiłkami za dodatkową opłatą. Za dopłatą możliwe wykupienieAll Inclusive: śniadania (07:00-10:00), obiady (12:30-15:00) oraz kolacje (18:30-21:30) serwowane w formie bufetu w restauracji. Dodatkowo w ciągu dnia przekąskioraz lokalne napoje alkoholowe i bezalkoholowe w wyznaczonym barze (10:00-24:00).Program sportowy i animacyjny:

Dzienny i wieczorny program animacyjny - gry i zabawy, wieczory tematyczne oraz występy na żywo. Ponadto siłownia, tenis stołowy, a za dodatkową opłatą: tenis ziemny (5 EUR/2godz.), sauna, łaźnia oraz masaże. Dla najmłodszych hotel posiada brodzik i mini klub.Internet:

Na terenie hotelu dostęp do internetu WiFi płatny dodatkowo (ok. 10EUR/ dzień, ok. 24EUR/tydz.)
Kategoria lokalna:

****
Strona www:Program

Dzień Pierwszy
Wyloty z Polski. Zbiórka na 2 godz. przed planowanym wylotem przy stanowisku Rainbow na lotnisku. Aktualne rozkłady lotów prosimy sprawdzać na: stronie operatora.


Dni od drugiego do przedostatniego
Czas na wypoczynek, kąpiele morskie i słoneczne, udział w wycieczkach lokalnych itp.


Dzień ostatni
Wykwaterowanie z hotelu wraz z końcem ostatniej doby hotelowej, transfer na lotnisko, powrót do Polski.


Uwagi do programu
Dotyczy oferowanych wycieczek lokalnych na Cypr Północny:
Turecka Republika Cypru Północnego nie jest uznawana przez Unię Europejską jako samodzielne państwo. W związku z powyższym na jej terytorium brak jest opieki konsularnej nad obywatelami Rzeczypospolitej Polskiej. Najbliższa placówka dyplomatyczna znajduje się na terenie Cypru Południowego: Ambasada RP w Nikozji (Nikozja, Kennedy Avenue 12/14, Office 601, 1087 Tel. +35722753517, +35722668415). Rezydenci Biura Podróży Rainbow sprawują kompleksową opiekę na klientami wypoczywającymi na terytorium Cypru Północnego. Klienci są także standardowo ubezpieczeni przez Towarzystwo Ubezpieczeniowe Europa S.A. Loty realizowane są w następujący sposób: wylot z lotniska w Polsce do międzynarodowego lotniska w Antalyi w Turcji kontynentalnej, następnie z Antalyi do Ercanu jako wewnętrzny lot krajowy na terenie Turcji. Obecnie turyści, którzy chcą przemieszczać się pomiędzy terenami tzw. "Tureckiej Republiki Cypru Północnego" a terenami Republiki Cypryjskiej muszą przekroczyć Zieloną Linię w wyznaczonych miejscach. Są to m.in.: Yeslirmak, Bostanci, Mehetan, Beyarmudu, Akyar w okolicy Famagusty oraz przejście na Ledra Street w Nikozji - przejście tylko piesze na starówce. Przejście odbywa się na podstawie ważnego paszportu lub dowodu osobistego (zaznaczamy, iż w drodze powrotnej należy okazać ten sam dokument, który był okazywany uprzednio).


"


Świadczenia

Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem, opłaty lotniskowe, transfery lotnisko-hotel-lotnisko, 7 lub 14 rozpoczętych dób hotelowych, wyżywienie wg opisu zakwaterowania, obsługę polskiego przedstawiciela podczas odprawy na lotnisku w Polsce, opiekę polskojęzycznego rezydenta, pakiet ubezpieczeniowy TU Europa (NNW, KL, Assistance i bagaż).


Cena podstawowa nie obejmuje: wycieczek fakultatywnych, posiłków innych niż wymienione w opisie wyżywienia przy każdym z hoteli, napojów do posiłków jeśli w opisie hoteli nie podano inaczej oraz innych wydatków osobistych.


Wycieczki lokalne

WYCIECZKI LOKALNE


Cypr Północny - Famagusta, Kyrenia i Bellapais


Udamy się do Famagusty, w której sercu znajduje się stare miasto oraz królująca nad nim Katedra Św. Mikołaja, zmieniona na Meczet Mustafy Lali Paszy. Przejedziemy również wzdłuż tzw. Miasta duchów- Varoshy, dzielnicy niegdyś tętniącej życiem, pełnej hoteli, dziś będącej terenem zamkniętym, wymarłym, pilnowanym przez wojsko tureckie. Następnie zobaczymy ruiny starożytnej Salaminy. Pojedziemy w kierunku północnego wybrzeża, przez góry i dotrzemy do wioski Bellapais, która słynie z klasztoru augustiańskiego, będącego najlepiej zachowanym przykładem gotyku na wyspie. Punktem kulminacyjnym wycieczki będzie Kyrenia z majestatyczną twierdzą.
Orientacyjna cena ok.: 75 EUR


Śladami Afrodyty & Mitów i UNESCO


Rozpoczniemy od zwiedzenia ruin Kurionu - miejsca kultu religijnego w czasach antycznych, przez Petra Tou Romiou, czyli plażę, na której według podań wyłoniła się bogini piękna i miłości - Afrodyta, aż do Paphos, jednego z głównych miast wyspy. W nim udamy się do Parku Archeologicznego wpisanego na listę UNESCO, gdzie odkryjemy przepiękne mozaiki podłogowe. Przewidujemy również czas wolny w porcie. W drodze powrotnej zatrzymamy się w lokalnym sklepiku, gdzie czeka nas poczęstunek cypryjskimi słodkościami.
Orientacyjna cena ok.: 50 EUR


Nikozja - jedyna taka stolica na świecie.


Podróż do jedynej na świecie stolicy, podzielonej pomiędzy dwa różne państwa z linią demarkacyjną oddzielającą część południową, należącą do Republiki Cypru od północnej, na której znajduje się tzw. Turecka Republika Cypru Północnego. Z pilotem przejdziemy przez granicę, aby móc zobaczyć na własne oczy, jak różnią się te dwa regiony, z całkowicie odmienną kulturą oraz religią. Na stronie północnej udamy się m.in. do Katedry Św. Jana, dziś - Meczetu Selimiye, a w czasie wolnym będzie można kupić rozmaite pamiątki spacerujac pomiędzy klimatycznymi uliczkami Nikozji.
Orientacyjna cena ok.: 50 EUR


Wyprawa w góry, czyli Trodos Jeep Safari.


Fascynująca wycieczka samochodami trenowymi, doskonała dla poszukiwaczy przygód. W czasie wyprawy zobaczymy m.in. tamę Arminou i most Jelefos. Jeżdżąc po górskich bezdrożach dotrzemy na punkt widokowy najwyższej cypryjskiej góry Olympus (1951 m n.p.m.). W programie czeka nas również odpoczynek w wiosce Lefkara, w ktorej wyrabiana jest recznie robiona srebrna bizuteria i lokalne hafty oraz lunch w postaci meze.
Orientacyjna cena ok.: 70EUR


Rejs statkiem Discovery.


Rejs rozpoczyna się w malowniczym porcie Agia Napa. Stamtąd, będziemy płynąć wzdłuż wybrzeża, odwiedzając podwodne jaskinie w Agia Napa, Przylądek Cavo Greko, Zatokę Konnos, Zatokę Drzewa Figowego, oraz plaże w miejscowości Kapparis. Popłyniemy również w okolice miasta duchów w Famaguście - Varoshę, skąd będzie ja widac z oddali. Dodatkowo, w trakcie rejsu lunch w postaci barbeque, gdzie będzie można posmakować tradycyjnych cypryjskich smaków - zjeść souvle (grillowane mięso), sałatkę, tzatzyki, ser halloumi oraz chleb.
Orientacyjna cena ok.: 36 EUR


Wieczór cypryjski - wino, taniec i… pyszne jedzenie!


To wszystko czeka na nas w trakcie wieczoru cypryjskiego, który odbywa się w tradycyjnej tawernie w wiosce Sotira. Zobaczymy pokaz tańców cypryjskich, ale nie zabraknie pysznego jedzenia, słynnego meze - rozmaitych dań podawanych na osobnych talerzykach. Pragnienie gasić będzie wino białe i czerwone oraz woda.
Orientacyjna cena ok.: 37 EUR


ZWIEDZANIE


Kościół św. Łazarza


Prawosławna cerkiew, zbudowana w IX wieku, odrestaurowana w XVII wieku. Wg cypryjskiej tradycji budynek został wzniesiony na miejscu pochówku Łazarza, który przez wiele lat był biskupem Kition (dawna nazwa Larnaki).


Kościół Profitis Ilias


Wspaniale usytuowany tuż przy brzegu kościół w Protaras. Ze szczytu wzgórza, na którym się wznosi rozprzestrzenia się piękny widok na pobliską okolicę.


PRZYRODA


Park Narodowy Kavo Greko


Park Narodowy znajdujący się pomiędzy miejscowościami turystycznymi Ayia Napa i Protaras. Obszar przepięknej dzikiej przyrody, to miejsce, które po prostu trzeba zobaczyć!


Z DZIEĆMI


Ocean Aquarium Akwarium


W akwarium można podziwiać z bliska podwodny świat. Znajduje się tutaj kilkaset gatunków morskich stworzeń. Można tutaj spędzić ekscytujący dzień z najmłodszymi.


Aquapark w Ayia Napa


Szansa na wspolne aktywne spedzenia dnia i swietna zabawe. Polecany zarowno dla dzieci jak i doroslych.


Uwaga! Zamieszczone tutaj opisy wycieczek lokalnych są podane wyłącznie informacyjnie i nie stanowią oferty handlowej. Nie gwarantujemy, że będą one wszystkie realizowane. Pełny wykaz dostępnych atrakcji lokalnych wraz z ich aktualnymi cenami jest dostępny u naszych rezydentów.


Inne

CYPR - informacje ogólne

Waluta
EUR - Euro. Można powszechnie płacić kartami kredytowymi. W miejscowościach turystycznych dostępne są liczne kantory wymiany walut (także w hotelach) oraz bankomaty.


Napiwki
Ogólnie przyjęte jest zostawianie drobnych sum jako napiwków, zwłaszcza kierowcom i przewodnikom podczas lokalnych wycieczek, a także pracownikom hoteli i restauracji. Zdarza się, iż napiwek został dodany do rachunku w restauracji.


Wiza
Obywatele polscy korzystają z prawa do swobodnego przepływu osób w ramach Unii Europejskiej. Dokumentem podróży uprawniającym do bezwizowego wjazdu i pobytu (niezależnie od jego celu) na terytorium Republiki Cypryjskiej do 90 dni jest ważny paszport lub dowód osobisty. Przed wyjazdem z Polski należy upewnić się, czy dokument jest ważny, w dobrym stanie technicznym i pozwala na stwierdzenie tożsamości (szczególną uwagę należy zwrócić na aktualność zdjęcia).

Czas
+ 1 godzina w stosunku do czasu polskiego.

Orientacyjne ceny
Woda mineralna 1,5 l - ok. 1 EUR, Coca Cola 0,5 l - ok. 1 EUR, kawa ok. 2 EUR, piwo w barze od ok. 3 EUR, kolacja w restauracji ok. 15-20 EUR.

Poczta
Znaczek na list lub pocztówkę do Polski kosztuje 0,55 EUR, pocztówka od 0,30 EUR. Warto zaznaczyć, że urzędy państwowe, w tym poczta, czynne są jedynie do 12:30.

Elektryczność
Napięcie 230 V, gniazdka tzw. Angielskie, należy zabrać ze sobą adapter (dostępne są również w okolicznych sklepach, cena ok. 3 EUR).

Telefony
Telefony komórkowe działają bez problemu na większości terytorium Cypru. Szczegóły kosztów połączeń na terenie Cypru prosimy sprawdzić u swojego operatora komórkowego przed wyjazdem.

W regionie


Larnaka
Jest to ważny ośrodek turystyczny oraz port, będący jedną z najchętniej wybieranych miejscowości wypoczynkowych na wyspie. Przyciąga turystów z całego świata znakomitymi hotelami, szerokim wyborem restauracji i tawern oraz malowniczą, szeroką plażą z towarzyszącą jej promenadą. W mieście znajdują się ważne zabytki, podkreślające wielowiekową historię tego regionu: pozostałości po starożytnym Kition, będącym greckim państwem-miastem, cerkiew św. Łazarza z XI w., pochodzący z XVI w. fort turecki oraz meczet Hala Sultan, będący jedną z najważniejszych świątyni islamu. W niedalekiej odległości od miasta znajduje się słone jezioro, gdzie w okresie zimy i wiosny schronienie znajduje się wiele gatunków ptaków, m.in. flamingi.


Protaras
Niewielka miejscowość turystyczna położona we wschodniej części wyspy, około 60 km od Larnaki. Protaras znane jest ze swoich szerokich plaży pokrytych złotym piaskiem, zwłaszcza z słynnych Fig Tree Bay czy Flamingo, posiadających tzw. błękitną flagę". Plaże na Cyprze są ogólnie dostępne, a serwis plażowy dodatkowo płatny. Centralną częścią miejscowości jest promenada skupiająca liczne restauracje, bary i kawiarnie - to tutaj toczy się życie nocne turystów.


Ayia Napa
Jeden z najbardziej znanych na wyspie kurortów turystycznych, będący dawniej niewielką osadą rybacką. Położony około 40 km na wschód od Larnaki, rozciąga się na kilkanaście kilometrów wzdłuż wybrzeża Morza Śródziemnego. Ayia Napa przyciąga turystów pięknymi, piaszczystymi plażami, w tym najbardziej znaną - Nissi Beach oraz bujnym życiem nocnym. Centrum miejscowości to niezliczone kluby, dyskoteki, restauracje i bary, które przybywającym tu turystom nie pozwalają się nudzić! W Ayia Napie znajduje się także jeden z największych w całej Europie parków wodnych - WaterWorld, wyglądem nawiązujący do mitologii greckiej, a w niewielkiej odległości od miasta położony jest malowniczy park naturalny Cape Greco.


Wyloty z: Warszawy i Katowic. Zbiórka na 2 godziny przed planowanym wylotem przy stanowiskach Rainbow na lotnisku.
Aktualne rozkłady lotów prosimy sprawdzać na: stronie operatora.


"


Sezonowość

Zwykle wysoki sezon turystycznyna Cyprze trwa od połowy czerwca do końca sierpnia. W pozostałych terminach część udogodnień hotelowych może być dostępna w ograniczonym zakresie lub nieczynna.

* Udogodnienia:

 • Bez paszportu
 • Kurorty nadmorskie
 • Dla rodzin z dziećmi
 • Fitness / siłownia
 • Bezpośrednio przy plaży
 • Basen odkryty
 • Przedszkole
 • Sport
 • Sporty wodne
 • Nurkowanie
 • Jazda konna
 • Nordic walking
 • Windsurfing
 • Żeglarstwo
 • Dostęp do internetu
 • Klimatyzacja
* Poprawność udogodnień zawsze weryfikuj z opisem hotelu

Dokumenty podróży:

Lokalizacja

Opinie

Znasz ten hotel? Podziel się opinią! Dodaj opinię
4.5

Ocena klientów
na podstawie 1 dodanych opinii

Lokalizacja: 5,0
Pokój: 4,0
Posiłki: 5,0
Basen: 3,0
Czystość: 5,0
Obsługa: 5,0
Klienci polecają hotel dla:
 • rodzin z dziećmi poniżej 5 roku życia
 • rodzin z dziećmi powyżej 5 roku życia
 • par
 • aktywnych
 • ceniących spokój i ciszę
 • 4.5
  ( październik 2016 )

  To był bardzo udany wyjazd w pażdzierniku na upalne wakacje

  Wyjazd był bardzo udany , pogoda super jak na ta porę roku. Mogliśmy naładować akumulatory na zimę. <br /> Choć nie można powiedzieć , że nie było niespodzianek. Zaraz po przyjeździe do hotelu po wyjściu na balkon czar prysnął kiedy zobaczyłam przed sobą na wysokości wzroku w odległości 10 m ogromny kontener na śmieci oraz całe zaplecze gospodarcze hotelu z naprzeciwka. Postanowiliśmy zadziałać i prosić o zmianę pokoju.Otrzymaliśmy odpowiedz żeby przyjść jutro rano o 8.00. Gdy przyszliśmy już pani wiedziała i zmieniła nam pokój na inna stronę czyli basen , morze i ogródek .To już nas zadowoliło.<br /> Hotel nie należy do nowych i odnowionych wymaga remontu i malowania na korytarzach i w pokojach. Nasz pokój był zlokalizowany na poziomie -1 gdzie znajdowała się restauracja z obiadokolacjami. <br /> Ale Panie sprzątające przychodziły codziennie , były pomocne i miłe , ręczniki wymieniane codziennie. W pokoju czajnik herbatka , kawa cukier fajna sprawa. ę szufladzie suszarka do włosów choć trochę się jej naszukaliśmy bo oczekiwaliśmy jej w łazience ale ok.<br />Jedzenie bardzo dobre , urozmaicone szczególnie obiadokolacje. Gdy przyjechaliśmy o godz 22.30 nie otrzymaliśmy tego dnia posiłku ale otrzymaliśmy talon na posiłek w ostatni dzień pobytu . To było też miłe z ich strony. Co nas zaskoczyło to smak brzoskwiń , jabłek i pomidorów. Pomimo słońca one nie smakują tak jak u nas . Są bardzo kwaśne i niesoczyste. Można było porozumieć się w języku rosyjskim to tez było dobre, szczególnie dla ludzi z naszego pokolenie 50 plus. Można na miejscu wykupić sobie u rezydenta wycieczki fakultatywne. Obsługa hotelu była miła , kelnerzy również bez narzucania się i nachalności o napiwki. Basen czysty , odkryty ale woda w morzu cieplejsza bo był w cieniu przez większość dnia. Dobra lokalizacja hotelu wszędzie blisko i do sklepu i na dyskotekę choć życie zaczynało się po 22 i często do tej pory byliśmy bardzo senni i nie chciało nam się wyjść . Ogólnie z wyjazdu jesteśmy zadowoleni i chcemy wrócić szczególnie na pogodę o tej porze roku , bo sami prowadzimy mały ośrodek i w sezonie nie możemy sobie pozwolić na wyjazd. Hotel nie pierwszej nowości ale czysty i zadbany .
  Wyjazd był bardzo udany , pogoda super jak na ta porę roku. Mogliśmy naładować akumulatory na zimę.
  Choć nie można powiedzieć , że nie było niespodzianek. Zaraz po przyjeździe do hotelu po wyjściu na balkon czar prysnął kiedy zobaczyłam przed sobą na wysokości wzroku w odległości 10 m ogromny
  kontener na śmieci oraz całe zaplecze gospodarcze hotelu z naprzeciwka. Postanowiliśmy zadziałać i prosić o zmianę pokoju.Otrzymaliśmy odpowiedz żeby przyjść jutro rano o 8.00. Gdy przyszliśmy już pani wiedziała i zmieniła nam pokój na inna stronę czyli basen , morze i ogródek .To już nas zadowoliło.
  Hotel nie należy do nowych i odnowionych wymaga remontu i malowania na korytarzach i w pokojach. Nasz pokój był zlokalizowany na poziomie -1 gdzie znajdowała się restauracja z obiadokolacjami.
  Ale Panie sprzątające przychodziły codziennie , były pomocne i miłe , ręczniki wymieniane codziennie. W pokoju czajnik herbatka , kawa cukier fajna sprawa. ę szufladzie suszarka do włosów choć trochę się jej naszukaliśmy bo oczekiwaliśmy jej w łazience ale ok.
  Jedzenie bardzo dobre , urozmaicone szczególnie obiadokolacje. Gdy przyjechaliśmy o godz 22.30 nie otrzymaliśmy tego dnia posiłku ale otrzymaliśmy talon na posiłek w ostatni dzień pobytu . To było też miłe z ich strony. Co nas zaskoczyło to smak brzoskwiń , jabłek i pomidorów. Pomimo słońca one nie smakują tak jak u nas . Są bardzo kwaśne i niesoczyste. Można było porozumieć się w języku rosyjskim to tez było dobre, szczególnie dla ludzi z naszego pokolenie 50 plus. Można na miejscu wykupić sobie u rezydenta wycieczki fakultatywne. Obsługa hotelu była miła , kelnerzy również bez narzucania się i nachalności o napiwki. Basen czysty , odkryty ale woda w morzu cieplejsza bo był w cieniu przez większość dnia. Dobra lokalizacja hotelu wszędzie blisko i do sklepu i na dyskotekę choć życie zaczynało się po 22 i często do tej pory byliśmy bardzo senni i nie chciało nam się wyjść . Ogólnie z wyjazdu jesteśmy zadowoleni i chcemy wrócić szczególnie na pogodę o tej porze roku , bo sami prowadzimy mały ośrodek i w sezonie nie możemy sobie pozwolić na wyjazd. Hotel nie pierwszej nowości ale czysty i zadbany .

Przewodnik

Wycieczki fakultatywne

Filmy i zdjęcia

Uwaga! Cena uległa zmianie.
Cena za osobę: Kod oferty: 26072019RNBW19231
4 156 4 473 - 7 %
Zobacz wszystkie warianty
Zapytaj o ofertę »
Teraz płacisz tylko zaliczkę
Cena całkowita:
(dla 2 osób)
8 312
Szczegóły ceny
 •  
 

Zgodnie z ustawą z dnia 24 listopada 2017 r. o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych do rezerwacji imprezy turystycznej doliczona zostanie składka, którą Organizator turystyki w całości odprowadza na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

Wysokość składki zależna jest od rodzaju transportu oraz miejsca docelowego imprezy i wynosi:

 • 1) 15 PLN/os. – za imprezy lotnicze czarterowe za wyjątkiem imprez, o których mowa w pkt 6;
 • 2) 13 PLN/os. – za imprezy innym środkiem transportu niż loty czarterowe realizowane poza Europę;
 • 3) 10 PLN/os. – za imprezy innym środkiem transportu niż loty czarterowe realizowane w Europie za wyjątkiem imprez, o których mowa w pkt 6;
 • 4) 7 PLN/os. – za imprezy z dojazdem własnym poza Europą;
 • 5) 5 PLN/os. – za imprezy z dojazdem własnym w Europie;
 • 6) 0 PLN – za imprezy realizowane do krajów mających granicę lądową z Polską oraz na terytorium Polski.
Kup na raty 0%
5 x  zł
Oferta w promocji
Rezerwuj za 100 zł
Zapytaj o ofertę »
pt. 26.07.2019
7 dni
Katowice
HB - Dwa posiłki
Rainbow
Wylot:
pt. 26.07.2019
16:50 - Katowice
21:00 - Larnaca
Powrót:
pt. 02.08.2019
21:40 - Larnaca
23:55 - Katowice

Szybki kontakt

Jesteś zainteresowany tą ofertą? Zostaw numer telefonu,
oddzwonimy!
* Wyrażam zgodę na kierowanie do mnie przez Travelplanet.pl S.A. informacji handlowejrozwiń drogą elektroniczną i telefoniczną (zgodnie z art. 172 ust. z 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne).
Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzaćrozwiń Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Proszę o kontakt”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.

Gwarancje Travelplanet.pl

 • 1,4 mln zadowolonych Klientów

  Doświadczeni i profesjonalni konsultanci dobiorą najlepszą ofertę do Twoich potrzeb.

 • Gwarancja Ceny

  Wycieczki kosztują dokładnie tyle, ile u organizatorów!

 • Największa liczba wycieczek

  W jednym miejscu możesz porównać i kupić wakacje od ponad 50 organizatorów.

Zamówienie wstępne
 • (zaliczka + ubezpieczenie)
Zaliczka:
 zł
Rzeczywiste raty 0% - bez odsetek i pierwszej wpłaty. Wybór płatności ratalnej będzie dostępny w dalszych krokach.
Kup na raty 0%:
5 x  zł
Wystarczy 100 zł zaliczki aby zarezerwować tę ofertę. Pozostałą kwotę należy wpłacić do 30 dni przed datą wyjazdu.
Czytaj więcej

Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Dalej”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.

KLAUZULA INFORMACYJNA

ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH
Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych na etapie poszukiwania imprezy turystycznej jest Travelplanet.pl S.A. z siedzibą we Wrocławiu, kod pocztowy 53-238, ul. Ostrowskiego 9. W związku z zawarciem i realizacją umowy...

Czytaj całość

Wybrana
oferta:

Tsokkos Iliada Beach

Liczba osób:
2 dorosłych
Wyżywienie:
HB - Dwa posiłki
Termin:
pt. 26.07.2019
Wylot z:
Katowice
Cena
8 312
pt. 26.07.2019
7 dni
Katowice
HB - Dwa posiłki
Rainbow
2 os. standard (2HB) 4 156
2 os. standard, widok na morze (2IA) 4 856