Atuty oferty

Opis hotelu

:

****
Bułgaria/Obzor

ATUTY :

- ok. 20 m do najbliższej plaży
- ok. 3 km do centrum miejscowości
- animacje dla dzieci oraz dorosłych
- przestronne pokoje, hotel idealny dla rodzin z dziećmi

NASZYM ZDANIEM :

Hotel idealny dla rodzin z dziećmi z uwagi na położenie w spokojnej okolicy oraz bogaty program animacyjny. Bliska lokalizacja piaszczystej plaży na słoneczne spacery i kąpiele z pewnością zagwarantują udany wypoczynek z dala od miejskiego zgiełku.

POŁOŻENIE :

- ok. 20 m do najbliższej plaży
- ok. 3 km od centrum miasta Obzor
- niewielka odległość do Słonecznego Brzegu oraz Nesebyru
- ok. 60 km od lotniska w Burgas
- ok . 60 km od lotniska w Warnie

PLAŻA :

Przy hotelu, ok 20 m, z łagodnym zejściem do morza. Plaża hotelu - serwis plażowy gratis. Ciągnie się ok 10 km w kierunku Obzor.

DO DYSPOZYCJI GOŚCI :

Bezpłatnie - parking dla gości, animacje, recepcja, Internet bezpłatny w całym hotelu, basen zewnętrzny z bezpłatnymi leżakami, taras słoneczny, plac zabaw dla dzieci, winda, ogród, ręczniki kąpielowe (za okazaniem karty otrzymanej przy zakwaterowaniu)
Dodatkowo płatne - masaże, sejf, sala zabaw, sporty wodne na plaży, wypożyczalnia samochodów, wypożyczalnia rowerów, pokój gier (rzutki, bilard), salon gier video, pralnia/czyszczenie chemiczne, punkt wymiany walut, sklep z pamiątkami

DLA DZIECI :

Plac zabaw, animacje hotelowe, brodzik.

POKOJE :

Zakwaterowanie - 14.00
Wykwaterowanie - 12.00
Jest to nowoczesny obiekt otwarty w 2017r. Hotel składa się z 130 pokoi. Nowocześnie urządzone pokoje (dla 2,3 osób lub rodzinne dla 4 osób - dzieci jako 3 i 4 osoba w pokoju na wspólnej dostawce w formie rozkładanej sofy), wyposażone w łazienkę z wanną lub prysznicem, suszarkę do włosów, klimatyzację (sterowaną indywidualnie), sejf (w pokoju, płatny), lodówkę, czajnik telewizor LCD, taras/balkon. Możliwość wypożyczenia łóżeczka dla dziecka do 2 lat na miejscu (w zależności od dostępności).

UDOGODNIENIA :

* Suszarka
* Winda
* Czajnik
* Lodówka
* Sejf w pokoju (płatny)
* Klimatyzacja centralna
* Łóżeczka dla dzieci
* Krzesełka dla dzieci
* Internet bezpłatny w całym hotelu
* Pokój bagażowy
* 2 baseny z brodzikiem

WYŻYWIENIE :

All Inclusive 
Śniadanie w formie bufetu (08.00-10.00), obiad (bufet 12.30-14.00) i kolacja (18.00-20.00) w formie bufetu, lekkie przekąski w ciągu dnia (kanapki, słodycze 15.00-17.00), lokalne napoje alkoholowe i bezalkoholowe w godzinach 10.00-22.00 w wyznaczonych barach. Do obiadu i kolacji podawane są tylko napoje bezalkoholowe, wino i piwo. All Inclusive nie zawiera kawy espresso, importowanych napojów alkoholowych, lokalnych alkoholi wysokiej jakości, soków ze świeżych owoców, napojów butelkowanych oraz energetycznych.
Dostępna dieta bezglutenowa oraz wegetariańska.

DODATKOWE INFORMACJE :

Hotel nie posiada pokoi dostosowanych dla niepełnosprawnych.
Kantor, bank i bankomat znaleźć można w centrum miasta (bankomat wypłaca pieniądze wyłącznie w lewa bułgarskich).

OBOWIĄZKOWE OPŁATY :

Taksa klimatyczna + opłata meldunkowa 10 EUR/os. płatne obowiązkowo raz na pobyt

ROZSZERZONE UBEZPIECZENIE Soczyste Lato 2021 II etap :

Ubezpieczenie rozszerzone obowiązuje przy zakupie oferty Lato 2021 do 30.11.2021 i zawiera:
a. ubezpieczenie od zachorowania w następstwie epidemii
b. KL do 30 000 EUR, NNW do 3 000 EUR
c. ubezpieczenie od chorób przewlekłych

CENA ZAWIERA :

- Nocleg oraz wyżywienie zgodnie z wykupioną ofertą,
- Transport do miejsca docelowego (nie dotyczy ofert z dojazdem własnym).
- Opiekę rezydenta podczas pobytu (nie dotyczy oferty z dojazdem własnym)
- Opłatę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny,
- Podatek Vat,
- Ubezpieczenie (nie dotyczy ofert z dojazdem własnym)
Oferta z przelotem:
dla przelotów czarterowych: bagaż podręczny i bagaż rejestrowany (dopuszczalny limit dostępny w zakładce Rozkład Lotów)
dla lotów na połączeniach rejsowych: LOT  bagaż podręczny 8 kg, Ryanair/Wizzair mały bagaż podręczny (40x30x20 cm)

CENA NIE ZAWIERA :

- Opłat klimatyczno-meldunkowych,
- Wycieczek fakultatywnych,
- Świadczeń nieprzewidzianych w ofercie,
- Transportu (dotyczy oferty z dojazdem własnym)
- Ubezpieczenia (dotyczy oferty z dojazdem własnym - możliwość dokupienia w datach pobytu)
Oferta z przelotem:
dla lotów na połączeniach rejsowych: bagaż rejestrowany dodatkowo płatny
LOT do 23kg (RT) 250 PLN/os
Wizzair do 10 kg (RT) 270 pln/os; do 20kg (RT) 350 pln/os; do 32kg (RT) 490 pln/os
Wizz Priority - pierwszeństwo wejścia na pokład + dodatkowa walizka do 10 kg (RT) 190 pln/os
Ryanair do 10 kg (RT) 270 pln/os; do 20kg (RT) 350 pln/os

REZERWACJE "DO POTWIERDZENIA" :

Oferty, w których pokoje oznaczone są kodem PKT, podlegają innym zasadom zakładania rezerwacji (szczegóły poniżej), zaliczkowania oraz nie są objętę aktualną promocją.
Rezerwacje, w których przelot oparty jest na samolocie rejsowym/liniowym po założeniu muszą zostać potwierdzone przez Organizatora. Warunkiem potwierdzenia takiej rezerwacji jest wpłata zaliczki (29% wartości ceny imprezy) w momencie założenia rezerwacji. Cena ofert z przelotem samolotem rejsowym/liniowym uzależniona jest od AKTUALNEJ ceny przewoźnika, zatem może ulec zmianie w trakcie zakładania lub w momencie potwierdzania przez Organizatora rezerwacji. W sytuacji, gdy pojawią się wyżej opisane różnice w cenie, Organizator będzie się kontaktował z Klientem lub Agentem w celu potwierdzenia akceptacji nowej ceny.
WAŻNE: prosimy o uważne sprawdzanie podawanych danych osobowych - wszelkie, nawet kosmetyczne zmiany danych Klienta w przypadku rezerwacji ofert opartych o samoloty rejsowe są płatne.

WAŻNE INFORMACJE :

Zawarte w Serwisie informacje dotyczące imprez turystycznych REGO-BIS Sp. z o.o. Sp. Komandytowa nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego, lecz są zaproszeniem do zawarcia umowy, o którym mowa w art. 71 Kodeksu cywilnego.

INFORMACJA DLA PODRÓŻUJĄCYCH Z DZIEĆMI :

Informacja dla podróżujących z dziećmi do 18 lat - Pisemna zgoda na podróż osoby małoletniej jest potrzebna. Dokument taki powinien zawierać termin pobytu dziecka na terenie danego kraju, dane osobowe i numer paszportu dziecka oraz dane osobowe i numer paszportu osoby, pod której opieką znajduje się dziecko na wycieczce. Taki sam dokument powinien mieć ze sobą jeden z rodziców, jeżeli drugi rodzic nie bierze udziału w podróży. (Za polakzagranica.msz.gov.pl)

BUŁGARIA :

To największy kraj Półwyspu Bałkańskiego i zarazem ulubione miejsce wypoczynku setek turystów. Na obszarze zaledwie 110 tys. km2. Spotyka się tam niezwykłą różnorodność krajobrazu. Ku wzgórzom Starej Płaniny wznosi się równina Naddunajska. Wzdłuż granicy z Grecją ciągnie się kotlina Rodopy, a Nizina Górnotracka zakończona jest malowniczym wybrzeżem Morza Czarnego. Bułgaria ponownie przezywa swoje najlepsze lata. Jest znacznie tańsza od innych krajów Europy, w nadmorskich miejscowościach powstają coraz to nowsze ośrodki turystyczne i rozrywkowe. Rozwija się baza noclegowa, króluje pyszna lokalna kuchnia, a miejscowa ludność jest niezwykle serdeczna. W całym kraju można spotkać miejsca o fascynującej i wielowiekowej historii. Będą w Bułgarii te miejsca koniecznie musisz zobaczyć:
1.Sofia- stolica kraju, będąca centrum kultury i rozrywki z ogromną ilością barów, restauracji i dyskotek, której historia sięga VI wieku p.n.e. Miłośnicy historii pogrążą się tutaj w zwiedzaniu licznych zabytków jak np. ruiny budowli rzymskich, fortyfikacji bizantyjskich, zabytki architektury tureckiej.
2. Riła - największe pasmo górskie w Bułgarii. Na najwyższym szczycie, jakim jest Musała (2925 m n.p.m.) śnieg może leżeć do 8 miesięcy. Właśnie tam znajduje się jedna z najciekawszych atrakcji kraju. Monastyr Rylski to kompleks klasztorny, idealnie wkomponowany w góry, które go otaczają. Obecnie przebywa tam ok. 60 mnichów, a cały kompleks wpisano na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.
3. Podczas pobytu w Wielkim Tyrnowie miłośnikom wina poleca się wycieczkę do winiarni Maryan. Oferuje możliwość skosztowania wielu przeróżnych rodzajów win. Wycieczka obejmuje zwiedzanie piwnicy z winami, a nawet degustację win prosto z beczki. Wina produkowane klasycznymi technikami winiarskimi, w połączeniu z nowoczesną technologią, aby otrzymać produkt najlepszej jakości.
4. Miasto Płowdiw - drugie pod względem liczby mieszkańców miasto Bułgarii. Niegdyś znane jako Filippopolis, ponieważ podbił je Filip II Macedoński. Można tu dziś podziwiać zabytki z dawnych czasów, np. wciąż czynny teatr rzymski. Mieszcząc się na siedmiu wzgórzach nad rzeką Maritsa jest często nazywany właśnie Miastem Siedmiu Wzgórz".
5. Park Narodowy Pirin wznosi się niczym wielki bałkański wał nad granicami Macedonii i Grecji. Wpisany jest na listę UNESCO. Wysoko na górze zbierają się czapki mgły, a alpejskie doliny są zasypane lawinami leśno-zielonych drzew sosny i jodły. Park, który został okrzyknięty rajem dla miłośników pieszych wycieczek i sportów zimowych.

POWODY, DLA KTÓRYCH WARTO JECHAĆ DO BUŁGARII :

1.Plaże - Linia brzegowa kraju rozciąga się na aż 400 km i jest bardzo urozmaicona. Właśnie w Bułgarii znajdują się jedne z najpiękniejszych nadmorskich kurortów i plaż. Najciekawsze bułgarskie wybrzeża - Słoneczny Brzeg czy Sozopol to miejsca najciekawsze, na których podczas letniego sezonu temperatury sięgają powyżej 30 stopni!
2. Zabytki, które są śladem zachowania się wielowiekowej historii i starożytnej kultury kraju. Tyle historii można znaleźć w jednym miejscu! Będąc na wakacjach należy koniecznie odwiedzić m.in. klasztor Rila lub niesamowity rzymski teatr w Płowdiwie, pochodząc z lat 98-117 p.n.e. Na uwagę zasłguje także muzealne miasto Koprivštitsa, które przeniesie Cię w czasie!
3. Piękne krajobrazy, na które składają się niezwykłe góry, parki i przyroda. Ponadto ogrom możliwości spędzania wolnego czasu. Można udać się na piesze wędrówki, spróbować wspinaczki, jazdy konnej, wędkarstwa, a nawet sprawdzić swoje siły w sportach wodnych! Sceneria jest niesamowita, a wybory są niemalże nieograniczone!
4. Pyszna lokalna kuchnia, która zachwyca rozmaitością świeżych warzyw oraz owocami morza. Pełne smaku papryki, pomidory, bakłażany, cukinie, sałatka szopska, ajvar, wyśmienite dania z grilla oraz ryby, krewetki czy kalmary. W rozsądnych cenach można skosztować smaków typowych dla krajów bałkańskich i zakochać się w tym regionie jeszcze bardziej!
5. Rose Damascena czyli dolina róż - jeden z symboli Bułgarii, położona na południe od gór bałkańskich. Piękna roślina Rose Damascena była przez wieki ubóstwiana przez bułgarski lud, używano jej do produkcji popularnego oleju różanego. Dziś Bułgaria to producent ponad 70% oleju różanego na świecie, co daje jej miano największego producenta tego cennego oleju. Jeśli przyjedziesz w maju lub czerwcu do Bułgarii, możesz wziąć udział w Festiwalu Róż w Karlowie czy Kazanlyku,. Zdecydowanie nie pożałujesz!

* Udogodnienia:

Bez paszportu Kurorty nadmorskie Dla rodzin z dziećmi Fitness / siłownia Basen odkryty Przedszkole Zwierzęta domowe Dostęp do internetu Klimatyzacja

* Poprawność udogodnień zawsze weryfikuj z opisem hotelu.

Lokalizacja

Opinie

4.5

Ocena klientów
na podstawie 8 dodanych opinii

Lokalizacja
4,3
Pokój
4,9
Posiłki
4,6
Basen
4,4
Czystość
4,6
Obsługa
4,5
Klienci polecają hotel dla:
 • rodzin z dziećmi powyżej 5 roku życia
 • par
 • ceniących spokój i ciszę
 • rodzin z dziećmi poniżej 5 roku życia
 • seniorów
 • 3.7
  lipiec 2020

  Tak sobie

  Byliśmy w hotelu pod koniec lipca. Hotel i pokoje zadbane. Wyżywienie bardzo dobre, każdy znajdzie coś dla siebie chociaż mi brakowało ziemniaków;). Na plaży brak toaiet! Odległość od hotelu do plaży ok 250 metrów więc przydałby się jakiś bar. Hotel ma w ofercie podwózkę do Obzoru (najbliższe miasteczko) i wypożyczalnię rowerów, ale to tylko oferta, której w praktyce niestety nie ma. Plusem są darmowe leżaki na plaży jednak jak zwykle zajęte. Okolica niezbyt przyjazna, nie ma gdzie pospacerować. Do Obzoru ok3 km ale droga na najgorszym odcinku bez chodnika, spory odcinek pod górkę.
  Byliśmy w hotelu pod koniec lipca. Hotel i pokoje zadbane. Wyżywienie bardzo dobre, każdy znajdzie coś dla siebie chociaż mi brakowało ziemniaków;). Na plaży brak toaiet! Odległość od hotelu do plaży ok 250 metrów więc przydałby się jakiś bar. Hotel ma w ofercie podwózkę do Obzoru (najbliższe miasteczko)
  i wypożyczalnię rowerów, ale to tylko oferta, której w praktyce niestety nie ma. Plusem są darmowe leżaki na plaży jednak jak zwykle zajęte. Okolica niezbyt przyjazna, nie ma gdzie pospacerować. Do Obzoru ok3 km ale droga na najgorszym odcinku bez chodnika, spory odcinek pod górkę.
 • 4.5
  sierpień 2019

  Polecamy z całą pewnością!

  Jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu w Marina Sands! <br /><br />Lokalizacja,plaża,hotel,animacje,jedzenie..wszystko cudowne, zasługuje na wysoką ocenę.<br />Jesteśmy pod wrażeniem Mariny (oczywiście jak na bułgarski standard).<br /><br />Obiekt polecamy dla rodzin z dziećmi oraz na romantyczne wakacje. Położony jest z dala od wszystkiego dlatego docenią go turyści z dużych miast,którzy chcą choć na chwilę odpocząć w spokoju z dala od tłumów, zgiełku, hałasu a przede wszystkim natłoku turystów i głośnych imprez.<br /><br />*Prywatna plaża przy hotelu jest przepiękna, leżaki dla każdego.<br />*Do najbliższego miasteczka można dojśc na piechotę plażą ok 20-30 minut.<br />*Codziennie animacje, dyskoteki dla dzieci i atrakcje dla starszych. Gdy pogoda była gorsza animatorzy organizowali ciekawe zajęcia.<br />*Jedzenie przepyszne, różnorodne, przekąski w ciągu dnia<br />*Kelnerzy i barmani bardzo uprzejmi.<br />* Hotel czysty ( w miarę nowy), wystrój kwestią gustu ale pokoje ogromne, przestronne, jasne i przyjemne<br /><br />Niewielkie minusy: pokoje z widokiem na basen- byliśmy z małym dzieckiem, podczas wieczornych animacji jednak było trochę za głośno ( ale dalo się przeżyć więc nie narzekamy).<br />Bułgarzy z natury nie są chyba zbyt mili..pracownicy recepcji więc do takich nie należeli ale za to rezydent bardzo w porządku.<br /><br /><br />
  Jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu w Marina Sands!

  Lokalizacja,plaża,hotel,animacje,jedzenie..wszystko cudowne, zasługuje na wysoką ocenę.
  Jesteśmy pod wrażeniem Mariny (oczywiście jak na bułgarski standard).

  Obiekt polecamy dla rodzin z dziećmi oraz na romantyczne wakacje.
  Położony jest z dala od wszystkiego dlatego docenią go turyści z dużych miast,którzy chcą choć na chwilę odpocząć w spokoju z dala od tłumów, zgiełku, hałasu a przede wszystkim natłoku turystów i głośnych imprez.

  *Prywatna plaża przy hotelu jest przepiękna, leżaki dla każdego.
  *Do najbliższego miasteczka można dojśc na piechotę plażą ok 20-30 minut.
  *Codziennie animacje, dyskoteki dla dzieci i atrakcje dla starszych. Gdy pogoda była gorsza animatorzy organizowali ciekawe zajęcia.
  *Jedzenie przepyszne, różnorodne, przekąski w ciągu dnia
  *Kelnerzy i barmani bardzo uprzejmi.
  * Hotel czysty ( w miarę nowy), wystrój kwestią gustu ale pokoje ogromne, przestronne, jasne i przyjemne

  Niewielkie minusy: pokoje z widokiem na basen- byliśmy z małym dzieckiem, podczas wieczornych animacji jednak było trochę za głośno ( ale dalo się przeżyć więc nie narzekamy).
  Bułgarzy z natury nie są chyba zbyt mili..pracownicy recepcji więc do takich nie należeli ale za to rezydent bardzo w porządku.


 • 4.2
  sierpień 2019

  Marina Sands

  +nowy hotel<br />+przestronne i eleganckie pokoje<br />+ blisko plaża i darmowe leżaki<br />+ fajny basen i pool bar<br />+ sympatyczna obsługa obiektu<br />+ możliwość transportu do Obzor busem hotelowym (osobiście polecam spacer droga, trasa wzdłuż plaży nie dla każdego, szczególnie nie dla rodzin z małymi dziećmi)<br />+animacje dla dzieciaków <br />+spokojna i cicha okolica<br /><br />-mięso w restauracji, jak nie surowe to wizualnie i smakowo wręcz nieapetyczne <br />- kawa... polecam zabranie ze sobą kawy i parzenia w pokoju lub wycieczkę do kawiarni<br />- "walka" o leżaki obok basenu, oczywiście to nie minus dla samego hotelu, ponieważ widnieją tablice informujące o zakazie rezerwacji ich swoimi ręcznikami, a raczej mentalność ludzi.. Proszę się przygotować na różne sytuacje<br /><br />Polecamy ten hotel, ponieważ wypoczelismy, a jednocześnie dobrze się bawiliśmy. <br /><br />
  +nowy hotel
  +przestronne i eleganckie pokoje
  + blisko plaża i darmowe leżaki
  + fajny basen i pool bar
  + sympatyczna obsługa obiektu
  + możliwość transportu do Obzor busem hotelowym (osobiście polecam spacer droga, trasa wzdłuż plaży nie dla każdego, szczególnie nie dla rodzin
  z małymi dziećmi)
  +animacje dla dzieciaków
  +spokojna i cicha okolica

  -mięso w restauracji, jak nie surowe to wizualnie i smakowo wręcz nieapetyczne
  - kawa... polecam zabranie ze sobą kawy i parzenia w pokoju lub wycieczkę do kawiarni
  - "walka" o leżaki obok basenu, oczywiście to nie minus dla samego hotelu, ponieważ widnieją tablice informujące o zakazie rezerwacji ich swoimi ręcznikami, a raczej mentalność ludzi.. Proszę się przygotować na różne sytuacje

  Polecamy ten hotel, ponieważ wypoczelismy, a jednocześnie dobrze się bawiliśmy.

 • 4.5
  sierpień 2019

  Bardzo nam się podobało

  Polecamy wszystkim ten hotel na wakacyjny wypoczynek
  Polecamy wszystkim ten hotel na wakacyjny wypoczynek
 • 4.8
  sierpień 2019

  Super wakacje

  Wakacje bardzo udane, hotel godny polecenia trochę na uboczu ( do najbliższego sklepu 2 km Plaza )dzięki temu nie ma tłoku na plaży. Woda czysta plaża w miarę też. Dużo ładnych muszli na plaży.Jedzenie średnie, ale w miarę różnorodne i każdy z nas znalazł coś dla siebie. Przy basenie dobre pączki i drinki. Obsługa miła. Pokoje ładne i czyste.
  Wakacje bardzo udane, hotel godny polecenia trochę na uboczu ( do najbliższego sklepu 2 km Plaza )dzięki temu nie ma tłoku na plaży. Woda czysta plaża w miarę też. Dużo ładnych muszli na plaży.Jedzenie średnie, ale w miarę różnorodne i każdy z nas znalazł coś dla siebie. Przy basenie dobre pączki i
  drinki. Obsługa miła. Pokoje ładne i czyste.
 • 4.8
  sierpień 2019

  Super!

  W hotelu Marina Sands w Obzorze gościlismy przez 7 dni w sierpniu 2019. Wszystko nam się podobało. Jest to hotel, który zostal oddany do użytku 2 lata temu Pokój bardzo ładny, balkon, piękna łazienka, duża szafa z wieszakami. Czajnik, sejf w pokoju, wf'i na terenie obiektu - bezpłatnie. Pokój sprzątany codziennie, dokładane mydełka i szampony, papier toaletowy. Podczas pobytu zmieniono nam nawet pościel. Wybór dań w restauracji ogromny, każdy znajdzie coś dla siebie. Duży wybór pieczywa, owoców, słodkości. Obok basenu dwa bary - różne alkohole, burgery lub pizza, pączki, gofry, ciasteczka, lody... Basen dosyć duży, brodzik dla dzieci. Wieczorem basen i fontanna są podświetlane kolorowymi lampami. Wokół basenu leżaki, parasole. Wokół hotelu jest dużo miejsca, gdzie można przysiąść - dużo krzesełek, kanap itp. Plaża jest cudowna - oddalona o około 100 m od hotelu. Na plaży lezaki i parasole. Czysty piaasek, ciepła woda, dużo muszelek. Cała obsługa hotelu była bardzo miła i troskliwa. Jest nawet mały plac zabaw dla dzieci. Wieczorem dyskoteki dla dzieci i dla dorosłych.<br />Z lotniska w Bourgas do hotelu jedzie się około 1,5 godz.<br />Zdecydowanie polecamy ten hotel.
  W hotelu Marina Sands w Obzorze gościlismy przez 7 dni w sierpniu 2019. Wszystko nam się podobało. Jest to hotel, który zostal oddany do użytku 2 lata temu Pokój bardzo ładny, balkon, piękna łazienka, duża szafa z wieszakami. Czajnik, sejf w pokoju, wf'i na terenie obiektu - bezpłatnie. Pokój sprzątany
  codziennie, dokładane mydełka i szampony, papier toaletowy. Podczas pobytu zmieniono nam nawet pościel. Wybór dań w restauracji ogromny, każdy znajdzie coś dla siebie. Duży wybór pieczywa, owoców, słodkości. Obok basenu dwa bary - różne alkohole, burgery lub pizza, pączki, gofry, ciasteczka, lody... Basen dosyć duży, brodzik dla dzieci. Wieczorem basen i fontanna są podświetlane kolorowymi lampami. Wokół basenu leżaki, parasole. Wokół hotelu jest dużo miejsca, gdzie można przysiąść - dużo krzesełek, kanap itp. Plaża jest cudowna - oddalona o około 100 m od hotelu. Na plaży lezaki i parasole. Czysty piaasek, ciepła woda, dużo muszelek. Cała obsługa hotelu była bardzo miła i troskliwa. Jest nawet mały plac zabaw dla dzieci. Wieczorem dyskoteki dla dzieci i dla dorosłych.
  Z lotniska w Bourgas do hotelu jedzie się około 1,5 godz.
  Zdecydowanie polecamy ten hotel.
 • 4.8
  lipiec 2019

  Wojtek

  Super hotel. Jechaliśmy rodziną 2+2 myślałem,że dostaniemy pokój z dostawką, a tu super niespodzianka dwie sypialne. Wygodne łózka, bardzo ładne pokoje , klimatyzacja, ładna łazienka, balkon, dwa telewizory. Ważne -woda dostępna w baniakach przy recepcji. Super animacje dla dzieci. <br />Polecam dla lubiących spokój. Do sklepu daleko 3km, ale kursuje busik za 20 leva.
  Super hotel. Jechaliśmy rodziną 2+2 myślałem,że dostaniemy pokój z dostawką, a tu super niespodzianka dwie sypialne. Wygodne łózka, bardzo ładne pokoje , klimatyzacja, ładna łazienka, balkon, dwa telewizory. Ważne -woda dostępna w baniakach przy recepcji. Super animacje dla dzieci.
  Polecam dla
  lubiących spokój. Do sklepu daleko 3km, ale kursuje busik za 20 leva.
Znasz ten hotel? Podziel się opinią!

Przewodnik

Wycieczki fakultatywne

Uwaga! Cena uległa zmianie.
Cena za osobę:
zł/os.
1 119 zł/os.
Kod oferty: 04062021REGO191869
7 dni
AI - All Inclusive
Regobis
Zobacz inne warianty
Zakwaterowanie
Zapytaj o ofertę

Szczegóły wyjazdu

Uwaga! Oferta z dojazdem własnym.
Wyjazd:
pt. 04.06.2021
Powrót:
pt. 11.06.2021
Zamówienie wstępne
Prosimy o wypełnienie formularza w celu dokonania rezerwacji miejsc na wybraną wycieczkę. Przesłanie formularza nie wiąże się z żadnymi kosztami i jest niezobowiązujące.
Ta oferta jest dostępna online. W kolejnych krokach otrzymasz możliwość jej opłacenia.
Cena całkowita (): 2 460
Zaliczka:  zł
 • (zaliczka + ubezpieczenie)
Kup na raty 0%: 5 x  zł
Rzeczywiste raty 0% - bez odsetek i pierwszej wpłaty. Wybór płatności ratalnej będzie dostępny w dalszych krokach.
Wystarczy 100 zł zaliczki aby zarezerwować tę ofertę. Pozostałą kwotę należy wpłacić do 30 dni przed datą wyjazdu.
Czytaj więcej

Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Dalej”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.
KLAUZULA INFORMACYJNA
ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH
Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych na etapie poszukiwania imprezy turystycznej jest Travelplanet.pl S.A. z siedzibą we Wrocławiu, kod pocztowy 50-418, ul. Traugutta 45. W związku z zawarciem i realizacją umowy...

Wybrana oferta:

Marina Sands

Liczba osób:
2 dorosłych
Wyżywienie:
All Inclusive
Termin:
pt. 04.06.2021
Cena
2 238
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY
pt. 04.06.2021
7 dni
AI - All Inclusive
Regobis
Pokój typu Standard (12K) 2 238