Atuty oferty

Opis hotelu

Kategoria:

****+

Opis oferty:

 
Położenie:

Hotel Vila Gale Fortaleza położony jest przy plaży Praia do Futuro i należy do słynnej portugalskiej sieci hoteli Vila Gale. Wzdłuż plaży znajduje się mnóstwo restauracji, znanych jako barracas, które serwują owoce morza i koktajle przy stolikach ustawionych na piasku. Transfer z lotniska trwa ok 30 min.
Plaża:

Hotel położony przy znanej, 5-kilometrowej plaży Praia do Futuro (przejście przez ulicę), położonej wzdłuż wschodniego wybrzeża Fortalezy. Plaża znana jest z dużych fal idealnych do surfowania. Hotel posiada swoją barraca" - kompleks plażowy z resturacją oraz leżakami na plaży.
Do dyspozycji gości:

Recepcja czynna 24 godziny, 2 baseny zewnętrzne dla dorosłych i dzieci, 4 restauracje (w tym jedna kawiarnio-restauracja bezpośrednio przy plaży), bar, klub nocny.
Wyżywienie:

Śniadania w formie bufetu. Możliwość dopłaty do kolacji, lub lunchów i kolacji w postaci bufetu, serwowane w głównej restauracji hotelu (VERSÁTI). Napoje dodatkowo płatne.
Program sportowy i animacyjny:

Siłownia, klub dla dzieci, plac zabaw dla dzieci, pokój gier, sala z trampolinami i basenem z piłeczkami dla dzieci. Dodatkowo płatne: sauna, jacuzzi, łaźnia turecka, masaże i zabiegi.Internet:

Internet Wi-Fi dostępny w całym hotelu bez dodatkowej opłaty. Dostęp dla dwóch urządzeń na pokój.
Kategoria lokalna:

W Brazylii nie istnieje oficjalna kategoryzacja hoteli.
Strona www:

www.vilagale.com
Naszym zdaniem:

Rozbudowany kompleks z doskonałym zapleczem, należący do portugalskiej sieci Vila Gale. Hotel położony jest przy słynnej Praia do Futuro, która zapewni Klientom wszystko co potrzebne do udanych wakacji.


"
Program

Dzień 1
Zbiórka na lotnisku im. F. Chopina w Warszawie przy stanowisku odpraw Rainbow na 2 godziny przed wylotem. Przelot samolotem czarterowym do Fortalezy (z międzylądowaniem na Wyspach Kanaryjskich). Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na stronie operatora. Przylot do Fortalezy, odprawa paszportowa, a następnie transfer do hotelu na nocleg.


Dni 2 do 7 lub 14
Czas na wypoczynek, kąpiele morskie i słoneczne, udział w wycieczkach lokalnych itp.


Dzień 8 lub 15
Wykwaterowanie z hotelu.Transfer na lotnisko w Fortalezie. Przelot samolotem czarterowym (lot z międzylądowaniem na Wyspach Kanaryjskich) do Warszawy.


Dzień 9 lub 16
Przylot do Polski.


Świadczenia

Cena obejmuje: przelot samolotemczarterowym do/z Fortalezy (z międzylądowaniem technicznym na Wyspach Kanaryjskich), opłaty lotniskowe, transfery: lotnisko - hotel - lotnisko, zakwaterowanie w wybranym hotelu(7lub 14 rozpoczętych dób hotelowych), wyżywienie jak w opisie wybranego hotelu, opiekępolskojęzycznego rezydenta w Brazylii, pakiet ubezpieczeniowy TU Europa (NNW, KL, Assistance i bagaż).


Cena nie obejmuje: wycieczek fakultatywnych, posiłków innych niż wymienione w opisie wyżywienia przy każdym z hoteli, napojów do posiłków jeśli w opisie hoteli nie podano inaczej oraz innych wydatków osobistych.


Wizy - informacje dla sprzedawców

Paszport musi być ważny przynajmniej 6 miesięcyod daty powrotu z Brazylii.


Wizy

Paszport musi być ważny przynajmniej 6 miesięcyod daty powrotu z Brazylii.

* Udogodnienia:

Oferty egzotyczne Kurorty nadmorskie Dla rodzin z dziećmi Fitness / siłownia Basen odkryty Sport Tenis Sporty wodne Ułatwienia dla niepełnosprawnych Klimatyzacja

* Poprawność udogodnień zawsze weryfikuj z opisem hotelu.

Lokalizacja

Przewodnik

Uwaga! Cena uległa zmianie.
Cena za osobę:
zł/os.
3 998 zł/os.
Kod oferty: 07122020RNBW127
pon. 07.12.2020
7 dni
Warszawa
BB - Śniadania
Rainbow
Zobacz inne warianty
Zakwaterowanie

Szczegóły lotu

Wylot:
pon. 07.12.2020 , godz. 00:00
Warszawa
pon. 07.12.2020 , godz. 00:00
Fortaleza
Powrót:
pon. 14.12.2020 , godz. 00:00
Fortaleza
wt. 15.12.2020 , godz. 00:00
Warszawa
Zamówienie wstępne
Prosimy o wypełnienie formularza w celu dokonania rezerwacji miejsc na wybraną wycieczkę. Przesłanie formularza nie wiąże się z żadnymi kosztami i jest niezobowiązujące.
Ta oferta jest dostępna online. W kolejnych krokach otrzymasz możliwość jej opłacenia.
Cena całkowita (): 2 460
Zaliczka:  zł
  • (zaliczka + ubezpieczenie)
Kup na raty 0%: 5 x  zł
Rzeczywiste raty 0% - bez odsetek i pierwszej wpłaty. Wybór płatności ratalnej będzie dostępny w dalszych krokach.
Wystarczy 100 zł zaliczki aby zarezerwować tę ofertę. Pozostałą kwotę należy wpłacić do 30 dni przed datą wyjazdu.
Czytaj więcej

Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Dalej”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.
KLAUZULA INFORMACYJNA
ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH
Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych na etapie poszukiwania imprezy turystycznej jest Travelplanet.pl S.A. z siedzibą we Wrocławiu, kod pocztowy 50-418, ul. Traugutta 45. W związku z zawarciem i realizacją umowy...

Wybrana oferta:

Vila Gale (Fortaleza)

Liczba osób:
2 dorosłych
Wyżywienie:
BB - Śniadania
Termin:
pon. 07.12.2020
Wylot z:
Warszawa
Cena
7 996
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY
pon. 07.12.2020
7 dni
Warszawa
BB - Śniadania
Rainbow
2 os. pokoj standardowy (2MO) 7 996