Atuty oferty

Opis hotelu

Opinia Doradcy Travelplanet.pl
Justyna K.

Albańska gościnność

Obiekt położony na wzniesieniu, do którego dostać można się jedynie szutrową drogą. Właściciele oferują transport, umożliwiając gościom skorzystanie z usług prywatnej taksówki. W obiekcie można dokupić obiadokolacje, którą przyrządza właścicielka obiektu, osobiście ustalając menu. Przestronne pokoje, z których część została niedawno odnowiona, w większości posiada balkon. Miejsce idealne dla grup znajomych, szczególnie dla osób aktywnych.

Polecam dla: dla aktywnych, dla ceniących spokój i ciszę

Lokalizacja
3.0
Pokój
4.0
Posiłki
4.0
Czystość
4.0
Obsługa
4.0

:

***
Albania/Wybrzeże Jońskie

ATUTY :

- przestronne pokoje dla rodzin z bezpłatną klimatyzacją, lodówką i balkonem
- możliwość zakwaterowania rodzin 4 osobowych
- śniadania w cenie
- rodzinna atmosfera panująca w obiekcie

NASZYM ZDANIEM :

Obiekt wyposażony jest w przestronne pokoje z balkonami i klimatyzacją. Aktywne zwiedzanie okolicy jest umożliwione dzięki bliskiej odległości obiektu od przystanku autobusowego. Hotel polecany dla rodzin z dziećmi oraz grup znajomych, panuje w nim iście rodzinna atmosfera.

POŁOŻENIE :

- ok. 750 m od plaży 
- ok. 1 km do miasteczka Ksamil
- ok. 14 km do miasta Saranda
- ok. 1 km do sklepów, bankomatów, banków, kantorów, knajpek, restauracji
- ok. 800 m do przystanku autobusowego
- ok. 5 km do greckiej wyspy Korfu

PLAŻA :

Najbliższa plaża ok. 750 metrów, piaszczysto-żwirkowa. Od plaży Bora Bora obiekt oddalony jest ok. 950 metrów; 2 leżaki i parasol dodatkowo płatne 3,5 EUR/dzień. Na plaży możliwość odpłatnie korzystania z szerokiej gamy sportów wodnych.

DO DYSPOZYCJI GOŚCI :

Bezpłatnie - jadalnia z barem, bezpłatne wi-fi w całym obiekcie, recepcja, basen

POKOJE :

Zakwaterowanie - 14.00
Wykwaterowanie - 10.00
Obiekt składa się z dwóch villi, które posiadają wspólną jadalnię z barem, zlokalizowaną na parterze obok budynku głównego. Villa posiada 25 pokoi 2, 3 oraz 4 osobowych (wspólne spanie na dużej rozkładanej sofie bądź łóżku piętrowym). Pokoje wyposażone są w łazienkę z prysznicem, TV, bezpłatną klimatyzację, lodówkę, balkon lub taras. Pokoje sprzątane codziennie, ręczniki i pościel wymieniane 2 razy na turnus. Hotel nie jest dostosowany dla podróżnych z ograniczoną sprawnością ruchową.

UDOGODNIENIA :

* Jadalnia z barem 
* Tv 
* Klimatyzacja 
* Lodówka 
* Balkon lub taras 
* Codzienne sprzątanie pokoi 
* Wymiana pościeli i ręczników 2 razy na turnus 
* Internet 
* Basen z brodzikiem 
* Serwis plażowy płatny 
* Kantor i bankomat najbliższej ok. 1 km od obiektu

WYŻYWIENIE :

BB - śniadania w formie bufetu 8.00-10.00.

DODATKOWE INFORMACJE :

Hotel nie jest przystosowany dla gości z ograniczoną sprawnością ruchową.

OBOWIĄZKOWE OPŁATY :

AUTOKAR: Taksa klimatyczna + Opłata meldunkowa 15 EUR/os. płatne obowiązkowo raz na pobyt w autokarze 
DOJAZD WŁASNY: Taksa klimatyczna + Opłata meldunkowa 15 EUR/os. płatne obowiązkowo raz na pobyt u rezydenta
SAMOLOT  W PRZYPADKU PRZELOTÓW NA KORFU: Taksa klimatyczna + Opłata meldunkowa, przeprawa promowa 50 EUR/os. płatne obowiązkowo raz na pobyt u rezydenta

CENA ZAWIERA :

- Nocleg oraz wyżywienie zgodnie z wykupioną ofertą,
- Transport do miejsca docelowego (nie dotyczy ofert z dojazdem własnym).
- Opiekę rezydenta podczas pobytu (nie dotyczy oferty z dojazdem własnym)
- Opłatę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny,
- Podatek Vat,
- Ubezpieczenie (nie dotyczy ofert z dojazdem własnym)
Oferta z przelotem:
dla przelotów czarterowych: bagaż podręczny i bagaż rejestrowany (dopuszczalny limit dostępny w zakładce Rozkład Lotów)
dla lotów na połączeniach rejsowych: LOT  bagaż podręczny 8 kg, Ryanair/Wizzair mały bagaż podręczny (40x30x20 cm)

ROZSZERZONE UBEZPIECZENIE Soczyste Lato 2021 II etap :

Ubezpieczenie rozszerzone obowiązuje przy zakupie oferty Lato 2021 do 30.11.2021 i zawiera:
a. ubezpieczenie od zachorowania w następstwie epidemii
b. KL do 30 000 EUR, NNW do 3 000 EUR
c. ubezpieczenie od chorób przewlekłych

CENA NIE ZAWIERA :

- Opłat klimatyczno-meldunkowych,
- Wycieczek fakultatywnych,
- Świadczeń nieprzewidzianych w ofercie,
- Transportu (dotyczy oferty z dojazdem własnym)
- Ubezpieczenia (dotyczy oferty z dojazdem własnym - możliwość dokupienia w datach pobytu)
Oferta z przelotem:
dla lotów na połączeniach rejsowych: bagaż rejestrowany dodatkowo płatny
LOT do 23kg (RT) 250 PLN/os
Wizzair do 10 kg (RT) 270 pln/os; do 20kg (RT) 350 pln/os; do 32kg (RT) 490 pln/os
Wizz Priority - pierwszeństwo wejścia na pokład + dodatkowa walizka do 10 kg (RT) 190 pln/os
Ryanair do 10 kg (RT) 270 pln/os; do 20kg (RT) 350 pln/os

REZERWACJE "DO POTWIERDZENIA" :

Oferty, w których pokoje oznaczone są kodem PKT, podlegają innym zasadom zakładania rezerwacji (szczegóły poniżej), zaliczkowania oraz nie są objętę aktualną promocją.
Rezerwacje, w których przelot oparty jest na samolocie rejsowym/liniowym po założeniu muszą zostać potwierdzone przez Organizatora. Warunkiem potwierdzenia takiej rezerwacji jest wpłata zaliczki w momencie założenia rezerwacji. Cena ofert z przelotem samolotem rejsowym/liniowym uzależniona jest od AKTUALNEJ ceny przewoźnika, zatem może ulec zmianie w trakcie zakładania lub w momencie potwierdzania przez Organizatora rezerwacji. W sytuacji, gdy pojawią się wyżej opisane różnice w cenie, Organizator będzie się kontaktował z Klientem lub Agentem w celu potwierdzenia akceptacji nowej ceny.
WAŻNE: prosimy o uważne sprawdzanie podawanych danych osobowych - wszelkie, nawet kosmetyczne zmiany danych Klienta w przypadku rezerwacji ofert opartych o samoloty rejsowe są płatne.

WAŻNE INFORMACJE :

Zawarte w Serwisie informacje dotyczące imprez turystycznych REGO-BIS Sp. z o.o. Sp. Komandytowa nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego, lecz są zaproszeniem do zawarcia umowy, o którym mowa w art. 71 Kodeksu cywilnego.

INFORMACJA DLA PODRÓŻUJĄCYCH Z DZIEĆMI :

Informacja dla podróżujących z dziećmi do 18 lat - Pisemna zgoda na podróż osoby małoletniej jest potrzebna. Dokument taki powinien zawierać termin pobytu dziecka na terenie danego kraju, dane osobowe i numer paszportu dziecka oraz dane osobowe i numer paszportu osoby, pod której opieką znajduje się dziecko na wycieczce. Taki sam dokument powinien mieć ze sobą jeden z rodziców, jeżeli drugi rodzic nie bierze udziału w podróży. (Za polakzagranica.msz.gov.pl)

ALBANIA :

Albania to niewielki kraj, ale oferujący wiele do zrobienia i zobaczenia. To państwo o powierzchni zaledwie 10% terytorium Polski może poszczycić się pięknymi krajobrazami i cudownymi plażami, a jej długie wybrzeże należy do najpiękniejszych na świecie. Graniczy z Macedonią Północną, Kosowem, Czarnogórą oraz Grecją. Ciągle nieodkryta i prawie całkowicie nieskażona, z roku na rok zyskuje coraz większą popularność. Co zatem warto zobaczyć w Albanii?
Za wizytówkę Albanii uznaje się górskie pejzaże i dziką naturę. Góry na północy kraju są skaliste, surowe, mieszkańcy nazywali je Górami Przeklętymi. Krajobrazową atrakcją jest również z pewnością przełęcz Llogara - dawny trakt Juliusza Cezara. Tą właśnie drogą cesarz rzymski przemieszał się na podbój Pompei. Dziś jest to ulubiona trasa widokowa
motocyklistów z całego świata. Albania pełna jest zabytkowych miast, za jedno z najstarszych uznawany jest Berat. Zlokalizowany w samym sercu kraju, nazywany Miastem Tysiąca Okien", łączy w sobie mieszankę architektury
osmańskiej i albańskiej. Gjirokastra - miasto muzeum", wpisane na listę UNESCO. Unikalna architektura okresu osmańskiego z domami niczym małe zamki przenosi w czasie! Butrint, miasto, które jest stanowiskiem archeologicznym. Można podziwiać w nim pozostałości po wielkich antycznych kulturach - greckiej i rzymskiej. Poza licznymi zabytkami i starożytnymi miastami Albania to ojczyzna jednego z piękniejszych i dłuższych wybrzeży morskich. Natomiast najważniejszym punktem Albańskiej Riwiery są Albańskie Karaiby. Jest to grupa trzech małych wysepek, na które można dostać się wyłącznie łodzią z małego miasteczka Ksamil. Będąc już w tym miejscu koniecznie zobaczyć trzeba również Blue Eye, którego lazur zachwyca oczy.

POWODY, DLA KTÓRYCH WARTO JECHAĆ DO ALBANII :

1.Dziewicza przyroda - pierwotne górskie krajobrazy, gdzie znajduje się śródziemnomorskie wybrzeże z połączeniem dwóch mórz - Jońskiego i Adriatyckiego. Góry obejmują dwie trzecie powierzchni kraju, a po ich zboczach wiją się górskie rzeczki urozmaicając surowy krajobraz.
2. Ciekawa historia ukryta w starożytnych miastach i zabytkach. Terytorium Albanii znajdowało się pod panowaniem rzymskim i bizantyjskim, czego odzwierciedlenie widać podczas zwiedzania ukrytych skarbów, jakie oferuje. Na szczególną uwagę zasługują Butrint, Berat Miasto Tysiąca Okien", Gjirokastra Miasto Tysiąca Schodów" - wszystkie wpisane na listę UNESCO.
3. Albańczycy mimo wielu historycznych zawirowań wciąż cenią sobie tradycję ponad wszystko. Odwiedzając ten kraj można odnieść wrażenie jakby ktoś wcisnął przycisk pauza". Życie toczy się spokojnym rytmem, na ulicach osiołki ciągną wozy, kobiety przygotowują tradycyjne posiłki. To fascynujące spojrzenie na inne tempo życia, które zostało w dużej mierze zapomniane i porzucone we współczesnym świecie...
4. Albańska gościnność - niezwykle gościnni i serdeczni mieszkańcy, którzy służą pomocą na każdym kroku. Częstują tradycyjnymi potrawami, chwalą się swoim krajem, z którego są dumni.
5. Albania = przygoda. To z pewnością najbardziej egzotyczny kraj półwyspu bałkańskiego. Można spędzić tutaj wakacje z dala od cywilizacji, na pięknych, odosobnionych plażach. Wyjątkowe miejsce również dla pasjonatów górskich wycieczek oraz kolarstwa, wielbicieli raftingu i spływów kajakowych.

WAŻNE INFORMACJE DOTYCZĄCE WYJAZDU :

- Przejazd/przelot do Albanii na podstawie ważnego dowodu osobistego lub paszportu - dokument musi być ważny minimum 3 miesięcy (od daty powrotu do Polski)
- W przypadku wylotów do Albanii południowej, przelot realizowany jest na Korfu + przeprawa promowa (prom lub wodolot) do Sarandy
- w celu usprawnienia kontroli celnej, prosimy o przesyłanie danych z dokumentów (dowód lub paszport) dla wylotów na Korfu i przejazdów autokarowych
- Informacja dla podróżujących z dziećmi do 18 lat - Pisemna zgoda na podróż osoby małoletniej jest potrzebna. Dokument taki powinien zawierać termin pobytu dziecka na terenie danego kraju, dane osobowe i numer paszportu dziecka oraz dane osobowe i numer paszportu osoby, pod której opieką znajduje się dziecko na wycieczce. Taki sam dokument powinien mieć ze sobą jeden z rodziców, jeżeli drugi rodzic nie bierze udziału w podróży. (Za polakzagranica.msz.gov.pl)

* Udogodnienia:

Bez paszportu Kurorty nadmorskie Dla rodzin z dziećmi Zwierzęta domowe

* Poprawność udogodnień zawsze weryfikuj z opisem hotelu.

Lokalizacja

Opinie

4.2

Ocena klientów
na podstawie 6 dodanych opinii

Lokalizacja
3,8
Pokój
4,7
Posiłki
3,3
Basen
4,8
Czystość
4,5
Obsługa
4,2
Klienci polecają hotel dla:
 • par
 • aktywnych
 • ceniących spokój i ciszę
 • rodzin z dziećmi powyżej 5 roku życia
 • singli
 • 3.2
  wrzesień 2019

  Kiepski

  Hotel nie byłby taki zły gdyby nie podstawowy problem. Stare śniadania. Pani przygotowywuje raz na tydzień jedzenie a później jak coś nie zostanie zjedzone to odgrzewa na kolejny dzień i tak były potrawy sprzed 6 dni odgrzewane. Widok z hotelu bardzo ładny. Brak wystarczającego asortymentu w kuchni co uniemożliwia przygotowywanie sobie samemu posiłku i daleko do morza.
  Hotel nie byłby taki zły gdyby nie podstawowy problem. Stare śniadania. Pani przygotowywuje raz na tydzień jedzenie a później jak coś nie zostanie zjedzone to odgrzewa na kolejny dzień i tak były potrawy sprzed 6 dni odgrzewane. Widok z hotelu bardzo ładny. Brak wystarczającego asortymentu w kuchni co
  uniemożliwia przygotowywanie sobie samemu posiłku i daleko do morza.
 • 3.2
  sierpień 2019

  zakwaterowanie adekwatne do ceny

  Na śniadanie ciągle to samo, brak urozmaicenia. Bez owoców, ciast. Słabo : ((
  Na śniadanie ciągle to samo, brak urozmaicenia. Bez owoców, ciast. Słabo : ((
 • 4.3
  lipiec 2019

  Bardzo ładny pokój z balkonem

  Hotel położony ok.1 km od głównej plazy,która jest główną atrakcją Ksamilu. Dojście do najbliższej plaży ok 500 m. Hotel znajduje się na wzgórzu i dociera się do niego droga szutrową.<br />Ogólnie bardzo czysto, pościel i ręczniki bardzo często wymianiane więc room service jest na bardzo wysokim poziomie.W obiekcie znajduje się basen co po mozolnej wędrówce z plaży stanowi nagrodę za przebyty dystans.<br />Nie podobało nam się bardzo to,że w musieliśmy dodatkowo płacić za kawę ,chociaż mieliśmy opcje wykupionego śniadania. Menu na śniadanie było stałe przez cały pobyt. Zmieniały sie jedynie forma podanych jajek z z jajecznicy do jajek na twardo. Bardzo nie podobało nam się że klient musi płacić 5 euro za zabranie suchego prowiantu ze sobą,czyli nie można sobie było na spokojnie zrobić kanapki na plażę .<br />Bardzo nie spodobało nam się wymuszenie dodatkowej opłaty za dodatkowe kanapki na wyjazd w ramach organizowanej wycieczki fakultatywnej. Koszt 400 leków za dwa kawałki chleba z warzywami i 2 kawałkami kebabu plus słony ser. Na nasze nieszczęście nie określiliśmy zawartości tych kanapek i w rezultacie nie byliśmy z obecności tego sera za bardzo szczęśliwi..:)<br />No i ostatnia sprawa . Bardzo nam się nie spodobało że właścicielka neguje sposób organizacji wycieczek i ich koszt przez RegoBis i proponuje konkurencyjne wyjazdy organizowane przez swojego syna.<br />Na szczęście wybraliśmy wycieczki fakultatywne organizowane przez RegoBis z opieką fantastycznego Pana Grzegorza Sójki.Jest to rewelacyjny przewodnik ,dbający o każdy detal.Dzieki Panu Grzegorzowi spędziliśmy wspaniały czas.Bardzo mu za to dziękujemy.<br />Podsumowując:<br />Rewelacyjny room service,bardzo czysto, duży pokój z balkonem z widokiem na morze.<br />Minusy :<br />Odległość od głównej plazy<br />Śniadania z opcją tracenia gotówki<br />Regulamin odnośnie suchego prowiantu i opłat dodatkowych, ogólna postawa właściciel ki w tej kwestii na ogromny minus i opinie o tym miejscu.
  Hotel położony ok.1 km od głównej plazy,która jest główną atrakcją Ksamilu. Dojście do najbliższej plaży ok 500 m. Hotel znajduje się na wzgórzu i dociera się do niego droga szutrową.
  Ogólnie bardzo czysto, pościel i ręczniki bardzo często wymianiane więc room service jest na bardzo wysokim poziomie.W
  obiekcie znajduje się basen co po mozolnej wędrówce z plaży stanowi nagrodę za przebyty dystans.
  Nie podobało nam się bardzo to,że w musieliśmy dodatkowo płacić za kawę ,chociaż mieliśmy opcje wykupionego śniadania. Menu na śniadanie było stałe przez cały pobyt. Zmieniały sie jedynie forma podanych jajek z z jajecznicy do jajek na twardo. Bardzo nie podobało nam się że klient musi płacić 5 euro za zabranie suchego prowiantu ze sobą,czyli nie można sobie było na spokojnie zrobić kanapki na plażę .
  Bardzo nie spodobało nam się wymuszenie dodatkowej opłaty za dodatkowe kanapki na wyjazd w ramach organizowanej wycieczki fakultatywnej. Koszt 400 leków za dwa kawałki chleba z warzywami i 2 kawałkami kebabu plus słony ser. Na nasze nieszczęście nie określiliśmy zawartości tych kanapek i w rezultacie nie byliśmy z obecności tego sera za bardzo szczęśliwi..:)
  No i ostatnia sprawa . Bardzo nam się nie spodobało że właścicielka neguje sposób organizacji wycieczek i ich koszt przez RegoBis i proponuje konkurencyjne wyjazdy organizowane przez swojego syna.
  Na szczęście wybraliśmy wycieczki fakultatywne organizowane przez RegoBis z opieką fantastycznego Pana Grzegorza Sójki.Jest to rewelacyjny przewodnik ,dbający o każdy detal.Dzieki Panu Grzegorzowi spędziliśmy wspaniały czas.Bardzo mu za to dziękujemy.
  Podsumowując:
  Rewelacyjny room service,bardzo czysto, duży pokój z balkonem z widokiem na morze.
  Minusy :
  Odległość od głównej plazy
  Śniadania z opcją tracenia gotówki
  Regulamin odnośnie suchego prowiantu i opłat dodatkowych, ogólna postawa właściciel ki w tej kwestii na ogromny minus i opinie o tym miejscu.
 • 4.7
  lipiec 2019

  Bardzo nam się podobalo

  Tygodniowy pobyt w lipcu 2019. Miejsce bardzo czyste, pokoje dobrze wyposażone, świetny basen.
  Tygodniowy pobyt w lipcu 2019. Miejsce bardzo czyste, pokoje dobrze wyposażone, świetny basen.
 • 5.0
  czerwiec 2019

  Polecamy

  Villa prowadzona przez rodzinę .Cała rodzina stara się aby pobyt był naprawdę udany.Pokoje bardzo czyste , wszystko nowiutkie, posiadają małe aneksy kuchenne z lodówką .Można samodzielnie sporządzić sobie posiłki.Do dyspozycji gości jest również restauracja w której gospodyni serwuje samodzielnie przygotowane posiłki.Śniadanka wystarczające w formie bufetu(pomidory, ogórki,papryka , oliwki ,sery , dżemy ,jajka i kiełbasa). Widoki z tarasu niesamowite na góry i morze.Obiekt położony na wzniesieniu , więc nie polecamy dla osób niepełnosprawnych.Do plaży spacerkiem z górki 10 minut pieszo, z powrotem pod górkę.Podczas naszego pobytu był stawiany basen , który będzie oddany do użytku od lipca. Bardzo polecamy:)
  Villa prowadzona przez rodzinę .Cała rodzina stara się aby pobyt był naprawdę udany.Pokoje bardzo czyste , wszystko nowiutkie, posiadają małe aneksy kuchenne z lodówką .Można samodzielnie sporządzić sobie posiłki.Do dyspozycji gości jest również restauracja w której gospodyni serwuje samodzielnie przygotowane
  posiłki.Śniadanka wystarczające w formie bufetu(pomidory, ogórki,papryka , oliwki ,sery , dżemy ,jajka i kiełbasa). Widoki z tarasu niesamowite na góry i morze.Obiekt położony na wzniesieniu , więc nie polecamy dla osób niepełnosprawnych.Do plaży spacerkiem z górki 10 minut pieszo, z powrotem pod górkę.Podczas naszego pobytu był stawiany basen , który będzie oddany do użytku od lipca. Bardzo polecamy:)
 • 5.0
  wrzesień 2018

  Potwierdzam hotel SUPER

  Polecam hotel z czystym sumieniem, właściciele traktują każdego gościa jak swoją rodzinę. Doatkowo teraz mają basen. Jedzenie pyszne. Czyściutko!!!!
  Polecam hotel z czystym sumieniem, właściciele traktują każdego gościa jak swoją rodzinę. Doatkowo teraz mają basen. Jedzenie pyszne. Czyściutko!!!!
Znasz ten hotel? Podziel się opinią!

Przewodnik

Filmy i zdjęcia

Uwaga! Cena uległa zmianie.
Cena za osobę:
zł/os.
1 559 zł/os.
Kod oferty: 16062021REGO192909
śr. 16.06.2021
7 dni
Katowice
BB - Śniadania
Regobis
Zobacz inne warianty
Zakwaterowanie
Zapytaj o ofertę

Szczegóły lotu

Wylot:
śr. 16.06.2021 , godz. 00:00
Katowice
LOT
śr. 16.06.2021 , godz. 00:00
Kerkyra
Powrót:
śr. 23.06.2021 , godz. 00:00
Kerkyra
LOT
śr. 23.06.2021 , godz. 00:00
Katowice
Zamówienie wstępne
Prosimy o wypełnienie formularza w celu dokonania rezerwacji miejsc na wybraną wycieczkę. Przesłanie formularza nie wiąże się z żadnymi kosztami i jest niezobowiązujące.
Ta oferta jest dostępna online. W kolejnych krokach otrzymasz możliwość jej opłacenia.
Cena całkowita (): 2 460
Zaliczka:  zł
 • (zaliczka + ubezpieczenie)
Kup na raty 0%: 5 x  zł
Rzeczywiste raty 0% - bez odsetek i pierwszej wpłaty. Wybór płatności ratalnej będzie dostępny w dalszych krokach.
Wystarczy 100 zł zaliczki aby zarezerwować tę ofertę. Pozostałą kwotę należy wpłacić do 30 dni przed datą wyjazdu.
Czytaj więcej

Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Dalej”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.
KLAUZULA INFORMACYJNA
ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH
Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych na etapie poszukiwania imprezy turystycznej jest Travelplanet.pl S.A. z siedzibą we Wrocławiu, kod pocztowy 50-418, ul. Traugutta 45. W związku z zawarciem i realizacją umowy...

Wybrana oferta:

Villa Shpetimi

Liczba osób:
2 dorosłych
Wyżywienie:
BB - Śniadania
Termin:
śr. 16.06.2021
Wylot z:
Katowice
Cena
3 118
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY
śr. 16.06.2021
7 dni
Katowice
BB - Śniadania
Regobis
pokój 2-osobowy promocyjny (001) 3 118
Pokój 2 osobowy Standard (13L) 3 278