Atuty oferty

Opis hotelu

Opinia Doradcy Travelplanet.pl
Justyna K.

W sercu wybrzeża jońskiego

Obiekt w przyszłym sezonie udostępnia dla klientów nową cześć hotelu – Jon Premium, usytuowaną obok. Pokoje urządzone w gustownym tonie z przestronną łazienką. W głównej części hotelu znajduje się restauracja czynna również dla klientów niekorzystających z usług hotelu. Wielkim plusem jest usytuowanie obiektu w centrum miasta Ksamil. Zdecydowanie polecany dla par oraz osób młodych. Hotel oferuje wyżywienie HB, na miejscu jest możliwość wykupienia posiłku a’la carte.

Polecam dla: dla par, dla aktywnych

Lokalizacja
5.0
Pokój
4.0
Posiłki
4.0
Czystość
4.0
Obsługa
4.0

:

***
Albania/Wybrzeże Jońskie

ATUTY :

- ok. 450 m od pięknej plaży Bora Bora 
- położenie w centrum miasteczka Ksamil 
- pokoje z bezpłatną klimatyzacją, balkonem, lodówką
- spokojna okolica umożliwiająca błogi wypoczynek

NASZYM ZDANIEM :

Hotel Jon to bardzo gościnny obiekt, znajdujący się w centrum miasteczka Ksamil. Od plaży dzieli go około 450 metrów, a bliskość promenady z licznymi restauracjami, kawiarniami, sklepami jest dodatkowym atutem. Hotel ten jest lubiany przez naszych Klientów ze względu na rodzinną atmosferę panującą w obiekcie. Miejsce idealne dla rodzin, par jak i grup znajomych.

POŁOŻENIE :

- ok. 450 metrów od pięknej piaszczystej plaży Bora Bora
- położenie w centrum miasteczka Ksamil
- ok. 300 m do najbliższego przystanku autobusowego
- ok. 170 m do wypożyczalni samochodów 
- 13 km do centrum Sarandy
- odległość od greckiej wyspy Korfu ok. 5km
- 295 km do stolicy Albanii - Tirany

PLAŻA :

Najbliższa plaża ok. 350 metrów, piaszczysto-żwirkowa lub polecana plaża Bora Bora ok. 450 metrów od hotelu (2 leżaki i parasol dodatkowo płatne ok. 10 EUR / dzień). Na plaży możliwość odpłatnego korzystania z szerokiej gamy sportów wodnych.

DO DYSPOZYCJI GOŚCI :

Bezpłatnie - recepcja 24 h, lobby, wi-fi w lobby.
Dodatkowo płatne - restauracja, kawiarenka, bar w lobby, sejf boxy w recepcji.
Na terenie obiektu możliwość wymiany walut.
Orientacyjne Ceny w hotelowej restauracji w roku 2018 - zupa 300-500 lek, lasagna 600 lek, spaghetti 500 lek, risotto 600 lek, sałatka szopska 500 lek, filet z kurczaka 600 lek, tiramisu 400 lek, sałatka owocowa 600 lek, rakija 100 lek, whisky 250 lek, piwo Amstel 150 lek, piwo Heineken 200 lek, piwo Tirana 150 lek, karafka wina 1 litr 700 lek, grillowana ośmiornica 900 lek, grillowane krewetki 900 lek.

POKOJE :

Zakwaterowanie - 14.00
Wykwaterowanie - 10.00
Hotel posiada 22 pokoje; 2 osobowe z możliwością 1 lub 2 dostawek, pokoje 4-osobowe z łóżkami piętrowymi. Pokoje wyposażone są w łazienkę z wanną lub prysznicem (suszarka do włosów i czajnik dostępne na korytarzu), TV, bezpłatną klimatyzację, lodówkę, balkon ze stolikiem i krzesłami. Pokoje sprzątane codziennie. Ręczniki wymieniane 3 razy na tydzień, pościel wymieniana 2 razy na tydzień.

UDOGODNIENIA :

* Suszarka na korytarzu 
* Tv 
* Klimatyzacja indywidualna 
* Lodówka 
* Codzienne sprzątnie pokoi 
* Wymiana pościeli 2 razy na tydzień 
* Wymiana ręczników 3 razy na tydzień 
* Bezpłatny Internet 
* Punkt wymiany walut
* Recepcja 
* Lobby 
* Restauracja ala carte 
* Bar

WYŻYWIENIE :

HB - śniadania (08.00-10.00) w formie bufetu oraz obiadokolacje (17.00-19.00) serwowane.
Możliwość wykupienia w restauracji hotelowej dodatkowych posiłków ala carte

DODATKOWE INFORMACJE :

W hotelu możliwość wymiany walut.
Brak udogodnień dla niepełnosprawnych.

OBOWIĄZKOWE OPŁATY :

AUTOKAR: Taksa klimatyczna + Opłata meldunkowa 15 EUR/os. płatne obowiązkowo raz na pobyt w autokarze 
DOJAZD WŁASNY: Taksa klimatyczna + Opłata meldunkowa 15 EUR/os. płatne obowiązkowo raz na pobyt u rezydenta
SAMOLOT  W PRZYPADKU PRZELOTÓW NA KORFU: Taksa klimatyczna + Opłata meldunkowa, przeprawa promowa 50 EUR/os. płatne obowiązkowo raz na pobyt u rezydenta

CENA ZAWIERA :

- Nocleg oraz wyżywienie zgodnie z wykupioną ofertą,
- Transport do miejsca docelowego (nie dotyczy ofert z dojazdem własnym).
- Opiekę rezydenta podczas pobytu (nie dotyczy oferty z dojazdem własnym)
- Opłatę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny,
- Podatek Vat,
- Ubezpieczenie (nie dotyczy ofert z dojazdem własnym)
Oferta z przelotem:
dla przelotów czarterowych: bagaż podręczny i bagaż rejestrowany (dopuszczalny limit dostępny w zakładce Rozkład Lotów)
dla lotów na połączeniach rejsowych: LOT  bagaż podręczny 8 kg, Ryanair/Wizzair mały bagaż podręczny (40x30x20 cm)

ROZSZERZONE UBEZPIECZENIE Soczyste Lato 2021 II etap :

Ubezpieczenie rozszerzone obowiązuje przy zakupie oferty Lato 2021 do 30.11.2021 i zawiera:
a. ubezpieczenie od zachorowania w następstwie epidemii
b. KL do 30 000 EUR, NNW do 3 000 EUR
c. ubezpieczenie od chorób przewlekłych

CENA NIE ZAWIERA :

- Opłat klimatyczno-meldunkowych,
- Wycieczek fakultatywnych,
- Świadczeń nieprzewidzianych w ofercie,
- Transportu (dotyczy oferty z dojazdem własnym)
- Ubezpieczenia (dotyczy oferty z dojazdem własnym - możliwość dokupienia w datach pobytu)
Oferta z przelotem:
dla lotów na połączeniach rejsowych: bagaż rejestrowany dodatkowo płatny
LOT do 23kg (RT) 250 PLN/os
Wizzair do 10 kg (RT) 270 pln/os; do 20kg (RT) 350 pln/os; do 32kg (RT) 490 pln/os
Wizz Priority - pierwszeństwo wejścia na pokład + dodatkowa walizka do 10 kg (RT) 190 pln/os
Ryanair do 10 kg (RT) 270 pln/os; do 20kg (RT) 350 pln/os

REZERWACJE "DO POTWIERDZENIA" :

Oferty, w których pokoje oznaczone są kodem PKT, podlegają innym zasadom zakładania rezerwacji (szczegóły poniżej), zaliczkowania oraz nie są objętę aktualną promocją.
Rezerwacje, w których przelot oparty jest na samolocie rejsowym/liniowym po założeniu muszą zostać potwierdzone przez Organizatora. Warunkiem potwierdzenia takiej rezerwacji jest wpłata zaliczki w momencie założenia rezerwacji. Cena ofert z przelotem samolotem rejsowym/liniowym uzależniona jest od AKTUALNEJ ceny przewoźnika, zatem może ulec zmianie w trakcie zakładania lub w momencie potwierdzania przez Organizatora rezerwacji. W sytuacji, gdy pojawią się wyżej opisane różnice w cenie, Organizator będzie się kontaktował z Klientem lub Agentem w celu potwierdzenia akceptacji nowej ceny.
WAŻNE: prosimy o uważne sprawdzanie podawanych danych osobowych - wszelkie, nawet kosmetyczne zmiany danych Klienta w przypadku rezerwacji ofert opartych o samoloty rejsowe są płatne.

WAŻNE INFORMACJE :

Zawarte w Serwisie informacje dotyczące imprez turystycznych REGO-BIS Sp. z o.o. Sp. Komandytowa nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego, lecz są zaproszeniem do zawarcia umowy, o którym mowa w art. 71 Kodeksu cywilnego.

INFORMACJA DLA PODRÓŻUJĄCYCH Z DZIEĆMI :

Informacja dla podróżujących z dziećmi do 18 lat - Pisemna zgoda na podróż osoby małoletniej jest potrzebna. Dokument taki powinien zawierać termin pobytu dziecka na terenie danego kraju, dane osobowe i numer paszportu dziecka oraz dane osobowe i numer paszportu osoby, pod której opieką znajduje się dziecko na wycieczce. Taki sam dokument powinien mieć ze sobą jeden z rodziców, jeżeli drugi rodzic nie bierze udziału w podróży. (Za polakzagranica.msz.gov.pl)

ALBANIA :

Albania to niewielki kraj, ale oferujący wiele do zrobienia i zobaczenia. To państwo o powierzchni zaledwie 10% terytorium Polski może poszczycić się pięknymi krajobrazami i cudownymi plażami, a jej długie wybrzeże należy do najpiękniejszych na świecie. Graniczy z Macedonią Północną, Kosowem, Czarnogórą oraz Grecją. Ciągle nieodkryta i prawie całkowicie nieskażona, z roku na rok zyskuje coraz większą popularność. Co zatem warto zobaczyć w Albanii?
Za wizytówkę Albanii uznaje się górskie pejzaże i dziką naturę. Góry na północy kraju są skaliste, surowe, mieszkańcy nazywali je Górami Przeklętymi. Krajobrazową atrakcją jest również z pewnością przełęcz Llogara - dawny trakt Juliusza Cezara. Tą właśnie drogą cesarz rzymski przemieszał się na podbój Pompei. Dziś jest to ulubiona trasa widokowa
motocyklistów z całego świata. Albania pełna jest zabytkowych miast, za jedno z najstarszych uznawany jest Berat. Zlokalizowany w samym sercu kraju, nazywany Miastem Tysiąca Okien", łączy w sobie mieszankę architektury
osmańskiej i albańskiej. Gjirokastra - miasto muzeum", wpisane na listę UNESCO. Unikalna architektura okresu osmańskiego z domami niczym małe zamki przenosi w czasie! Butrint, miasto, które jest stanowiskiem archeologicznym. Można podziwiać w nim pozostałości po wielkich antycznych kulturach - greckiej i rzymskiej. Poza licznymi zabytkami i starożytnymi miastami Albania to ojczyzna jednego z piękniejszych i dłuższych wybrzeży morskich. Natomiast najważniejszym punktem Albańskiej Riwiery są Albańskie Karaiby. Jest to grupa trzech małych wysepek, na które można dostać się wyłącznie łodzią z małego miasteczka Ksamil. Będąc już w tym miejscu koniecznie zobaczyć trzeba również Blue Eye, którego lazur zachwyca oczy.

POWODY, DLA KTÓRYCH WARTO JECHAĆ DO ALBANII :

1.Dziewicza przyroda - pierwotne górskie krajobrazy, gdzie znajduje się śródziemnomorskie wybrzeże z połączeniem dwóch mórz - Jońskiego i Adriatyckiego. Góry obejmują dwie trzecie powierzchni kraju, a po ich zboczach wiją się górskie rzeczki urozmaicając surowy krajobraz.
2. Ciekawa historia ukryta w starożytnych miastach i zabytkach. Terytorium Albanii znajdowało się pod panowaniem rzymskim i bizantyjskim, czego odzwierciedlenie widać podczas zwiedzania ukrytych skarbów, jakie oferuje. Na szczególną uwagę zasługują Butrint, Berat Miasto Tysiąca Okien", Gjirokastra Miasto Tysiąca Schodów" - wszystkie wpisane na listę UNESCO.
3. Albańczycy mimo wielu historycznych zawirowań wciąż cenią sobie tradycję ponad wszystko. Odwiedzając ten kraj można odnieść wrażenie jakby ktoś wcisnął przycisk pauza". Życie toczy się spokojnym rytmem, na ulicach osiołki ciągną wozy, kobiety przygotowują tradycyjne posiłki. To fascynujące spojrzenie na inne tempo życia, które zostało w dużej mierze zapomniane i porzucone we współczesnym świecie...
4. Albańska gościnność - niezwykle gościnni i serdeczni mieszkańcy, którzy służą pomocą na każdym kroku. Częstują tradycyjnymi potrawami, chwalą się swoim krajem, z którego są dumni.
5. Albania = przygoda. To z pewnością najbardziej egzotyczny kraj półwyspu bałkańskiego. Można spędzić tutaj wakacje z dala od cywilizacji, na pięknych, odosobnionych plażach. Wyjątkowe miejsce również dla pasjonatów górskich wycieczek oraz kolarstwa, wielbicieli raftingu i spływów kajakowych.

WAŻNE INFORMACJE DOTYCZĄCE WYJAZDU :

- Przejazd/przelot do Albanii na podstawie ważnego dowodu osobistego lub paszportu - dokument musi być ważny minimum 3 miesięcy (od daty powrotu do Polski)
- W przypadku wylotów do Albanii południowej, przelot realizowany jest na Korfu + przeprawa promowa (prom lub wodolot) do Sarandy
- w celu usprawnienia kontroli celnej, prosimy o przesyłanie danych z dokumentów (dowód lub paszport) dla wylotów na Korfu i przejazdów autokarowych
- Informacja dla podróżujących z dziećmi do 18 lat - Pisemna zgoda na podróż osoby małoletniej jest potrzebna. Dokument taki powinien zawierać termin pobytu dziecka na terenie danego kraju, dane osobowe i numer paszportu dziecka oraz dane osobowe i numer paszportu osoby, pod której opieką znajduje się dziecko na wycieczce. Taki sam dokument powinien mieć ze sobą jeden z rodziców, jeżeli drugi rodzic nie bierze udziału w podróży. (Za polakzagranica.msz.gov.pl)

* Udogodnienia:

Bez paszportu Kurorty nadmorskie Dla rodzin z dziećmi Dostęp do internetu Klimatyzacja Darmowe WiFi

* Poprawność udogodnień zawsze weryfikuj z opisem hotelu.

Lokalizacja

Opinie

3.8

Ocena klientów
na podstawie 14 dodanych opinii

Lokalizacja
4,6
Pokój
3,5
Posiłki
3,1
Czystość
3,5
Obsługa
4,5
Klienci polecają hotel dla:
 • par
 • seniorów
 • singli
 • aktywnych
 • rodzin z dziećmi powyżej 5 roku życia
 • 4.0
  październik 2019

  Było super 😁

  Dobra obsługa oraz wyżywienie, łazienka taka sobie...
  Dobra obsługa oraz wyżywienie, łazienka taka sobie...
 • 3.6
  wrzesień 2019

  Trzy gwiazdy

  Nie odpowiada w ogóle to co było na zajęciach. Brak wi-fi, co nie jednokrotnie było zgłaszane rezydentowi. Przez 7 dni śniadanie to samo. Obiadokolacja pyszna. Pokój... Jak by tak delikatnie napisać... Dla osób bardzo niewymagających.Ciasno bardzo, dwie osoby nie mogą się mijać, A nas było 3 osoby dlatego poruszalismy po kolei. Brak jakichkolwiek podstawowych przedmiotów dla pobytu, np.mydło, czy jakiś kubek że by choć wody wypić. Odpadła rączka od drzwi-zgłosiłam-w końcu naprawiłam sama.Posciel, ręczniki wszystko czyste, pokój w miarę! czysty, nie licząc kupy obcych włosów w łazience. Ostatnie dwa dni nie było ciepłej wody ani prądu. W drugiej połowie pobytu już przyzwyczailiśmy, plus do tego niesamowite widoki, mile ludzi, przepiękne plaże, brak tłumów turystów i całkiem już było nie źle. Ale jak wrócę do Ksamilu to na pewno nie do tego hotelu
  Nie odpowiada w ogóle to co było na zajęciach. Brak wi-fi, co nie jednokrotnie było zgłaszane rezydentowi. Przez 7 dni śniadanie to samo. Obiadokolacja pyszna. Pokój... Jak by tak delikatnie napisać... Dla osób bardzo niewymagających.Ciasno bardzo, dwie osoby nie mogą się mijać, A nas było 3 osoby dlatego
  poruszalismy po kolei. Brak jakichkolwiek podstawowych przedmiotów dla pobytu, np.mydło, czy jakiś kubek że by choć wody wypić. Odpadła rączka od drzwi-zgłosiłam-w końcu naprawiłam sama.Posciel, ręczniki wszystko czyste, pokój w miarę! czysty, nie licząc kupy obcych włosów w łazience. Ostatnie dwa dni nie było ciepłej wody ani prądu. W drugiej połowie pobytu już przyzwyczailiśmy, plus do tego niesamowite widoki, mile ludzi, przepiękne plaże, brak tłumów turystów i całkiem już było nie źle. Ale jak wrócę do Ksamilu to na pewno nie do tego hotelu
 • 2.2
  wrzesień 2019

  Ku przestrodze!

  Bardzo żałuję, ze nie przeczytałam takiego komentarza jaki zamierzam napisać, przed wykupieniem wycieczki. <br />W życiu nie widziałam tak bardzo oderwanych ocen od rzeczywistości. W punktach postaram się opisać poszczególne rzeczy.<br />1. Jedzenie - największy minus wakacji (oczywiście oceniam tu tylko jedzenie hotelowe - opcja 2 posiłki). To był po prostu koszmar, obrzydlistwo, bez możliwości jakiegokolwiek wyboru. Śniadanie w formie szwedzkiego stołu, wybór dość mały, ale nie było złe, dało się coś wybrać. Dramat zaczyna się przy obiadokolacji, brak szwedzkiego stoły, brak możliwości wcześniejszego wyboru dania (opinie jakie czytałam mówiły, ze dzień wcześniej/rano z 3/4 dań wybierało się danie, które zostanie nam podane). Przychodzi się, siada, i je to co Ci dadzą. Jeszcze żeby to jedzenie było dobre. 4 razy na 7 dni była musaka, spalona, bez mięsa, to głównie papryka, bakłażan i jakiś stary ser. Raz był zimny makaron z sosem oraz serem (?) - jedna z gorszych rzeczy jakie jadłam w całym życiu. Ryby/owoce morza - można zapomnieć. Mieso było raz - udko z kurczaka... zawsze dostawało się również deser, choc słowo deser jest tu mocnym nadużyciem, bezsmakowe galarety pokrojone w kostkę w kolorze gowna, posypane cynamonem, bądź chyba specjał, ponieważ tez był kilka razy - kisiel z kasza pęczak, posypane cynamonem.<br />W hotelu nie było ani jednego owocu, nic.<br />Z warzyw oprócz ogórka i wiecznie niedojrzałej papryki, oliwki. Za to jakie, co 2 nie nadawała się do jedzenia, zgniłe, zczerniale.<br />2. Sprzątanie - i znów to słowo będzie tu nadużyciem, codzienne sprzątanie wyglada tak, ze Panie wyrzucają śmieci z kosza oraz zostawiają papier toaletowy jeśli jest potrzeba. Raz czekaliśmy 1,5h żeby wejść do pokoju bo akurat Panie sprzątały, nie chcieliśmy ich stresować. Okazało się, ze Panie przez ten czas wzięły śmieci, nie wiem co robiły tyle czasu. Ręczniki zostały wymienione raz + pościelono wtedy łóżku - to było największe i jedyne sprzątanie. O zamiecenia/umyciu podłogi nie było mowy, a w łazience przez dziwny system odpływu wody z prysznica (kratka w podłodze praktycznie po drugiej stronie łazienki) było tam ciagle mokro. Jak nie chcą sobie Państwo zalać pokoju to więcej niż 3 minuty kąpieli nie są wskazane...<br />3. Klimatyzacja - super, ze w ogóle była, bo jak na standard tego hotelu to dość dziwne. Jednak nie polecam zostawiać pod nią rzeczy. Woda po pół h działania zaczynała się lać strumieniami. Codziennie była kałuża. Zostało to zgłoszone rezydentowi, który przyjmował zażalenia, jednak nikt się nie pofatygował żeby coś z tym zrobić. <br />4. Wi-fi tu akurat dużo osób pisało o problemie. U nas działało tylko na korytarzy/w kacie przy samych drzwiach (10 sekund działa, rozłącza na 10 itd.)<br />5. Język - nikt nie zna angielskiego, nikt. Prędzej tam Państwo się po polsku dogadacie. Przy hello zaczynaja uciekać. 3 zdania potrafi w hotelu powiedzieć tylko kelner. Tyle osób zachwalali właściciela, ze taki przyjacielski, stawia drinki. Jakoś tego nie odczułam, nadęty, buc sprawdzający jak interes się kręci. Wątpię żeby się słowem do kogokolwiek odezwał. <br />6. Basen - brak, to akurat dla mnie żaden minus, ale informuję, niektórzy lubię tak spędzać czas.<br /><br />Samo miejsce jest naprawdę świetne, piękne, obfite w różne formy Krajobrazowe. Polecam tam pojechać, jednak przy takiej ilości hoteli, jest naprawdę całe mnóstwo lepszych opcji. Joni to jeden z najstarszych tam hoteli, z samymi Polakami. W dodatku widać, ze jakość tam spada, obsługa nosi koszulki z 4*, jak widać to tylko wspomnienie. 3.osobiście tez bym im zabrała. Ceny europejskie (coś jak Warszawa w Ksamil, w hotelowej restauracji duuuuzo drożej), jednak do standardu europejskiego to im jeszcze daleko. Taki polski PRL. <br />
  Bardzo żałuję, ze nie przeczytałam takiego komentarza jaki zamierzam napisać, przed wykupieniem wycieczki.
  W życiu nie widziałam tak bardzo oderwanych ocen od rzeczywistości. W punktach postaram się opisać poszczególne rzeczy.
  1. Jedzenie - największy minus wakacji (oczywiście oceniam tu tylko
  jedzenie hotelowe - opcja 2 posiłki). To był po prostu koszmar, obrzydlistwo, bez możliwości jakiegokolwiek wyboru. Śniadanie w formie szwedzkiego stołu, wybór dość mały, ale nie było złe, dało się coś wybrać. Dramat zaczyna się przy obiadokolacji, brak szwedzkiego stoły, brak możliwości wcześniejszego wyboru dania (opinie jakie czytałam mówiły, ze dzień wcześniej/rano z 3/4 dań wybierało się danie, które zostanie nam podane). Przychodzi się, siada, i je to co Ci dadzą. Jeszcze żeby to jedzenie było dobre. 4 razy na 7 dni była musaka, spalona, bez mięsa, to głównie papryka, bakłażan i jakiś stary ser. Raz był zimny makaron z sosem oraz serem (?) - jedna z gorszych rzeczy jakie jadłam w całym życiu. Ryby/owoce morza - można zapomnieć. Mieso było raz - udko z kurczaka... zawsze dostawało się również deser, choc słowo deser jest tu mocnym nadużyciem, bezsmakowe galarety pokrojone w kostkę w kolorze gowna, posypane cynamonem, bądź chyba specjał, ponieważ tez był kilka razy - kisiel z kasza pęczak, posypane cynamonem.
  W hotelu nie było ani jednego owocu, nic.
  Z warzyw oprócz ogórka i wiecznie niedojrzałej papryki, oliwki. Za to jakie, co 2 nie nadawała się do jedzenia, zgniłe, zczerniale.
  2. Sprzątanie - i znów to słowo będzie tu nadużyciem, codzienne sprzątanie wyglada tak, ze Panie wyrzucają śmieci z kosza oraz zostawiają papier toaletowy jeśli jest potrzeba. Raz czekaliśmy 1,5h żeby wejść do pokoju bo akurat Panie sprzątały, nie chcieliśmy ich stresować. Okazało się, ze Panie przez ten czas wzięły śmieci, nie wiem co robiły tyle czasu. Ręczniki zostały wymienione raz + pościelono wtedy łóżku - to było największe i jedyne sprzątanie. O zamiecenia/umyciu podłogi nie było mowy, a w łazience przez dziwny system odpływu wody z prysznica (kratka w podłodze praktycznie po drugiej stronie łazienki) było tam ciagle mokro. Jak nie chcą sobie Państwo zalać pokoju to więcej niż 3 minuty kąpieli nie są wskazane...
  3. Klimatyzacja - super, ze w ogóle była, bo jak na standard tego hotelu to dość dziwne. Jednak nie polecam zostawiać pod nią rzeczy. Woda po pół h działania zaczynała się lać strumieniami. Codziennie była kałuża. Zostało to zgłoszone rezydentowi, który przyjmował zażalenia, jednak nikt się nie pofatygował żeby coś z tym zrobić.
  4. Wi-fi tu akurat dużo osób pisało o problemie. U nas działało tylko na korytarzy/w kacie przy samych drzwiach (10 sekund działa, rozłącza na 10 itd.)
  5. Język - nikt nie zna angielskiego, nikt. Prędzej tam Państwo się po polsku dogadacie. Przy hello zaczynaja uciekać. 3 zdania potrafi w hotelu powiedzieć tylko kelner. Tyle osób zachwalali właściciela, ze taki przyjacielski, stawia drinki. Jakoś tego nie odczułam, nadęty, buc sprawdzający jak interes się kręci. Wątpię żeby się słowem do kogokolwiek odezwał.
  6. Basen - brak, to akurat dla mnie żaden minus, ale informuję, niektórzy lubię tak spędzać czas.

  Samo miejsce jest naprawdę świetne, piękne, obfite w różne formy Krajobrazowe. Polecam tam pojechać, jednak przy takiej ilości hoteli, jest naprawdę całe mnóstwo lepszych opcji. Joni to jeden z najstarszych tam hoteli, z samymi Polakami. W dodatku widać, ze jakość tam spada, obsługa nosi koszulki z 4*, jak widać to tylko wspomnienie. 3.osobiście tez bym im zabrała. Ceny europejskie (coś jak Warszawa w Ksamil, w hotelowej restauracji duuuuzo drożej), jednak do standardu europejskiego to im jeszcze daleko. Taki polski PRL.
 • 3.0
  wrzesień 2019

  Źle, nie wrócimy nigdy więcej

  Przez tydzień pobytu nieposprzatane w pokoju. Wymieniane tylko ręczniki, natomiast prysznic toaleta, zlew i lustro nie ruszone a już nie wspomnę o podłodze. Obsługa hotelu ok, aczkolwiek jednej z sąsiadek naszego pokoju zginął cały portfel z pieniędzmi. Po zrobieniu zamieszania i afery nagle został odnaleziony. Prawdopodobnie podrzuciły go panie sprzątające. Bardzo nie miła sytuacja. Położenie hotelu dobre, obsługa również w porządku, ale posiłki, okropienstwo. Właśnie przez to nigdy więcej nie przyjedziemy do tego hotelu. Śniadania wydawane między godziną 8 a 10 jeśli przyjdzie się o godzinie 9 wszystko jest zimne. 94091501584 herbatę i kawę trzeba było dokupić osobno. W cenie tylko woda lub sok i to tylko do śniadania. Obiady podawane na zimno, powtarzające się!!bardzo małe porcje dla osoby dorosłej. Na drugi dzień zupa ta sama tylko zmielona. Sos zrobiony Z kurczaka z dnia poprzedniego chleb na śniadaniu nie świeży, podawany z dnia poprzedniego (świeży był tylko do obiadu) Było nas 6 osób, surówki podawane na 3 talerzach!!! Na wszystkim widać tam oszczędności a przecież zapłaciliśmy, za wszystkie osoby. Desery nie do zjedzenia. Bardzo nie dobre. Chodziliśmy stołować się do innych restauracji. Czajnik jeden na cały korytarz, trzeba się dzielić, niestety w pokojach brak szklanek/kubkow!!! Klimatyzacja została wyłączana kiedy tylko wychodzilismy na plażę, nie polecam tego hotelu, nigdy więcej tam nie wrócimy
  Przez tydzień pobytu nieposprzatane w pokoju. Wymieniane tylko ręczniki, natomiast prysznic toaleta, zlew i lustro nie ruszone a już nie wspomnę o podłodze. Obsługa hotelu ok, aczkolwiek jednej z sąsiadek naszego pokoju zginął cały portfel z pieniędzmi. Po zrobieniu zamieszania i afery nagle został odnaleziony.
  Prawdopodobnie podrzuciły go panie sprzątające. Bardzo nie miła sytuacja. Położenie hotelu dobre, obsługa również w porządku, ale posiłki, okropienstwo. Właśnie przez to nigdy więcej nie przyjedziemy do tego hotelu. Śniadania wydawane między godziną 8 a 10 jeśli przyjdzie się o godzinie 9 wszystko jest zimne. 94091501584 herbatę i kawę trzeba było dokupić osobno. W cenie tylko woda lub sok i to tylko do śniadania. Obiady podawane na zimno, powtarzające się!!bardzo małe porcje dla osoby dorosłej. Na drugi dzień zupa ta sama tylko zmielona. Sos zrobiony Z kurczaka z dnia poprzedniego chleb na śniadaniu nie świeży, podawany z dnia poprzedniego (świeży był tylko do obiadu) Było nas 6 osób, surówki podawane na 3 talerzach!!! Na wszystkim widać tam oszczędności a przecież zapłaciliśmy, za wszystkie osoby. Desery nie do zjedzenia. Bardzo nie dobre. Chodziliśmy stołować się do innych restauracji. Czajnik jeden na cały korytarz, trzeba się dzielić, niestety w pokojach brak szklanek/kubkow!!! Klimatyzacja została wyłączana kiedy tylko wychodzilismy na plażę, nie polecam tego hotelu, nigdy więcej tam nie wrócimy
 • 4.4
  wrzesień 2019

  Rewelacja!

  Miła obsługa, czysto
  Miła obsługa, czysto
 • 3.2
  wrzesień 2019

  Nie polecam tego hotelu..a nawet odradzam

  Jedzenie fatalne, śniadania podawane od godziny 8 do 10 jeśli przyjdzie się około 9 podawane są niestety zimne. Codziennie to samo do znudzenia. obiady również. Posiłki powtarzają się, pierwszy dzień kurczak z ziemniakami całkiem zimne! Zupa na drugi dzień ta sama, tylko zmielona. Na 6 osób tylko 3 surówki, na 2 osoby 1 sorowka! Kpina!!! <br /> Desery nie do zjedzenia...Ludzie mieszkający w naszym hotelu chodzili do restauracji obok, gdzie można było zjeść lepiej. Obsługa super, pokoje również, jednak przez tydzień pobytu nie było sprzątane, donosili papier toaletowy i zabierali śmieci,oraz wymieniali ręczniki co 3 dni. Brakuje w pokojach szklanek/kubeczków.czajnik jeden na całe piętro, trzeba się więc dzielić. Nie polecam tego hotelu niestety więcej już tutaj nie przyjedziemy.
  Jedzenie fatalne, śniadania podawane od godziny 8 do 10 jeśli przyjdzie się około 9 podawane są niestety zimne. Codziennie to samo do znudzenia. obiady również. Posiłki powtarzają się, pierwszy dzień kurczak z ziemniakami całkiem zimne! Zupa na drugi dzień ta sama, tylko zmielona. Na 6 osób tylko 3 surówki,
  na 2 osoby 1 sorowka! Kpina!!!
  Desery nie do zjedzenia...Ludzie mieszkający w naszym hotelu chodzili do restauracji obok, gdzie można było zjeść lepiej. Obsługa super, pokoje również, jednak przez tydzień pobytu nie było sprzątane, donosili papier toaletowy i zabierali śmieci,oraz wymieniali ręczniki co 3 dni. Brakuje w pokojach szklanek/kubeczków.czajnik jeden na całe piętro, trzeba się więc dzielić. Nie polecam tego hotelu niestety więcej już tutaj nie przyjedziemy.
 • 3.4
  sierpień 2019

  Było tak sobie...

  Byliśmy w tym hotelu 10 dni. Śniadania w formie bufetu z małym wyborem, byliśmy tam trzy lata temu i było lepiej, większy wybór natomiast obiadokolacje były różne. Zupy-kremy były jeszcze ok. ale drugie dania były zbyt tłuste i bardzo podobne. Ani razu nie było ryby, nie mówiąc o owocach morza. Raz było spaghetti z mięsem, raz ziemniaki z udkiem z kurczaka, innym razem ziemniaki zapiekane w tłustym sosie co było ciężkie i nie do zjedzenia. Po obiedzie były desery-one były ok. Pokoje czyste ale łazienki male i ciasne bez brodzika gdzie podczas kąpieli łazienka była cała w wodzie. Wi-fi było rzadko i tylko w jednym miejscu. Hotelu nie polecam, nie pojechalabym tam więcej.
  Byliśmy w tym hotelu 10 dni. Śniadania w formie bufetu z małym wyborem, byliśmy tam trzy lata temu i było lepiej, większy wybór natomiast obiadokolacje były różne. Zupy-kremy były jeszcze ok. ale drugie dania były zbyt tłuste i bardzo podobne. Ani razu nie było ryby, nie mówiąc o owocach morza. Raz
  było spaghetti z mięsem, raz ziemniaki z udkiem z kurczaka, innym razem ziemniaki zapiekane w tłustym sosie co było ciężkie i nie do zjedzenia. Po obiedzie były desery-one były ok. Pokoje czyste ale łazienki male i ciasne bez brodzika gdzie podczas kąpieli łazienka była cała w wodzie. Wi-fi było rzadko i tylko w jednym miejscu. Hotelu nie polecam, nie pojechalabym tam więcej.
Znasz ten hotel? Podziel się opinią!

Przewodnik

Filmy i zdjęcia

Uwaga! Cena uległa zmianie.
Cena za osobę:
zł/os.
1 669 zł/os.
Kod oferty: 16062021REGO180187
śr. 16.06.2021
7 dni
Katowice
HB - Dwa posiłki
Regobis
Zobacz inne warianty
Zakwaterowanie
Zapytaj o ofertę

Szczegóły lotu

Wylot:
śr. 16.06.2021 , godz. 00:00
Katowice
LOT
śr. 16.06.2021 , godz. 00:00
Kerkyra
Powrót:
śr. 23.06.2021 , godz. 00:00
Kerkyra
LOT
śr. 23.06.2021 , godz. 00:00
Katowice
Zamówienie wstępne
Prosimy o wypełnienie formularza w celu dokonania rezerwacji miejsc na wybraną wycieczkę. Przesłanie formularza nie wiąże się z żadnymi kosztami i jest niezobowiązujące.
Ta oferta jest dostępna online. W kolejnych krokach otrzymasz możliwość jej opłacenia.
Cena całkowita (): 2 460
Zaliczka:  zł
 • (zaliczka + ubezpieczenie)
Kup na raty 0%: 5 x  zł
Rzeczywiste raty 0% - bez odsetek i pierwszej wpłaty. Wybór płatności ratalnej będzie dostępny w dalszych krokach.
Wystarczy 100 zł zaliczki aby zarezerwować tę ofertę. Pozostałą kwotę należy wpłacić do 30 dni przed datą wyjazdu.
Czytaj więcej

Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Dalej”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.
KLAUZULA INFORMACYJNA
ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH
Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych na etapie poszukiwania imprezy turystycznej jest Travelplanet.pl S.A. z siedzibą we Wrocławiu, kod pocztowy 50-418, ul. Traugutta 45. W związku z zawarciem i realizacją umowy...

Wybrana oferta:

Joni (Ksamil)

Liczba osób:
2 dorosłych
Wyżywienie:
HB - Dwa posiłki
Termin:
śr. 16.06.2021
Wylot z:
Katowice
Cena
3 338
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY
śr. 16.06.2021
7 dni
Katowice
HB - Dwa posiłki
Regobis
pokój 2-osobowy promocyjny (001) 3 338
Pokój 2 osobowy Standard (13L) 3 558