Atuty oferty

Opis hotelu

:

***
Albania/Wybrzeże Jońskie

ATUTY :

- centrum miejscowości Ksamil 
- bliska odległość od plaży 
- bezpłatny internet Wi-Fi 
- wyżywienie All Inclusive

NASZYM ZDANIEM :

3-gwiazdkowy, zadbany i komfortowy obiekt zlokalizowany w centrum urokliwego miasteczka Ksamil, w niewielkiej odległości od piaszczystej plaży to idealny wybór na spokojne wakacje w rajskim klimacie Albanii. Zapraszamy wszystkich uwielbiających spokój i błogi odpoczynek, a czasem również zabawę w licznych restauracjach i barach zlokalizowanych w pobliżu hotelu.

POŁOŻENIE :

- ok. 300 m do plaży 
- centrum miasteczka Ksamil 
- ok. 100 m do najbliższego sklepu 
- ok. 100 m do przystanku autobusowego 
- ok. 47 km do lotniska na Korfu

PLAŻA :

W pobliżu hotelu znajdują się 2 piaszczyste plaże z łagodnym zejściem do morza, oddalone od obiektu o ok. 300 m. Dla Naszych Kliemtów serwis plażowy (2 leżaki + parasol - w miarę dostępności) bezpłatne.

DO DYSPOZYCJI GOŚCI :

Bezpłatne - basen, restauracja, bar, brodzik, winda, lobby, recepcja, Wi-Fi, 2 leżaki i parasol przy basenie na pokój. 
Dodatkowo płatny - sejf w recepcji.

DLA DZIECI :

Brodzik

POKOJE :

Zakwaterowanie 14:00 
Wykwaterowanie 10:00 
Hotel posiada 30 pokoi. Pokoje typu standard o metrażu ok. 30 m2 posiadają łazienkę z prysznicem i suszarką do włosów, wyposażone są w klimatyzację, Wi-Fi, TV, telefon, lodówkę.

WYŻYWIENIE :

All inclusive

UDOGODNIENIA :

Suszarka
Winda
Lodówka
Klimatyzacja
TV
Wi-Fi
Basen
Brodzik dla dzieci
Możliwe wypożyczenie łóżeczka dla dziecka
Sejf w recepcji

OBOWIĄZKOWE OPŁATY :

AUTOKAR: Taksa klimatyczna + Opłata meldunkowa 15 EUR/os. płatne obowiązkowo raz na pobyt w autokarze 
DOJAZD WŁASNY: Taksa klimatyczna + Opłata meldunkowa 15 EUR/os. płatne obowiązkowo raz na pobyt u rezydenta
SAMOLOT  W PRZYPADKU PRZELOTÓW NA KORFU: Taksa klimatyczna + Opłata meldunkowa, przeprawa promowa 50 EUR/os. płatne obowiązkowo raz na pobyt u rezydenta

CENA ZAWIERA :

- Nocleg oraz wyżywienie zgodnie z wykupioną ofertą,
- Transport do miejsca docelowego (nie dotyczy ofert z dojazdem własnym).
- Opiekę rezydenta podczas pobytu (nie dotyczy oferty z dojazdem własnym)
- Opłatę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny,
- Podatek Vat,
- Ubezpieczenie (nie dotyczy ofert z dojazdem własnym)
Oferta z przelotem:
dla przelotów czarterowych: bagaż podręczny i bagaż rejestrowany (dopuszczalny limit dostępny w zakładce Rozkład Lotów)
dla lotów na połączeniach rejsowych: LOT  bagaż podręczny 8 kg, Ryanair/Wizzair mały bagaż podręczny (40x30x20 cm)

ROZSZERZONE UBEZPIECZENIE Soczyste Lato 2021 II etap :

Ubezpieczenie rozszerzone obowiązuje przy zakupie oferty Lato 2021 do 30.11.2021 i zawiera:
a. ubezpieczenie od zachorowania w następstwie epidemii
b. KL do 30 000 EUR, NNW do 3 000 EUR
c. ubezpieczenie od chorób przewlekłych

CENA NIE ZAWIERA :

- Opłat klimatyczno-meldunkowych,
- Wycieczek fakultatywnych,
- Świadczeń nieprzewidzianych w ofercie,
- Transportu (dotyczy oferty z dojazdem własnym)
- Ubezpieczenia (dotyczy oferty z dojazdem własnym - możliwość dokupienia w datach pobytu)
Oferta z przelotem:
dla lotów na połączeniach rejsowych: bagaż rejestrowany dodatkowo płatny
LOT do 23kg (RT) 250 PLN/os
Wizzair do 10 kg (RT) 270 pln/os; do 20kg (RT) 350 pln/os; do 32kg (RT) 490 pln/os
Wizz Priority - pierwszeństwo wejścia na pokład + dodatkowa walizka do 10 kg (RT) 190 pln/os
Ryanair do 10 kg (RT) 270 pln/os; do 20kg (RT) 350 pln/os

REZERWACJE "DO POTWIERDZENIA" :

Oferty, w których pokoje oznaczone są kodem PKT, podlegają innym zasadom zakładania rezerwacji (szczegóły poniżej), zaliczkowania oraz nie są objętę aktualną promocją.
Rezerwacje, w których przelot oparty jest na samolocie rejsowym/liniowym po założeniu muszą zostać potwierdzone przez Organizatora. Warunkiem potwierdzenia takiej rezerwacji jest wpłata zaliczki (29% wartości ceny imprezy) w momencie założenia rezerwacji. Cena ofert z przelotem samolotem rejsowym/liniowym uzależniona jest od AKTUALNEJ ceny przewoźnika, zatem może ulec zmianie w trakcie zakładania lub w momencie potwierdzania przez Organizatora rezerwacji. W sytuacji, gdy pojawią się wyżej opisane różnice w cenie, Organizator będzie się kontaktował z Klientem lub Agentem w celu potwierdzenia akceptacji nowej ceny.
WAŻNE: prosimy o uważne sprawdzanie podawanych danych osobowych - wszelkie, nawet kosmetyczne zmiany danych Klienta w przypadku rezerwacji ofert opartych o samoloty rejsowe są płatne.

WAŻNE INFORMACJE :

Zawarte w Serwisie informacje dotyczące imprez turystycznych REGO-BIS Sp. z o.o. Sp. Komandytowa nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego, lecz są zaproszeniem do zawarcia umowy, o którym mowa w art. 71 Kodeksu cywilnego.

INFORMACJA DLA PODRÓŻUJĄCYCH Z DZIEĆMI :

Informacja dla podróżujących z dziećmi do 18 lat - Pisemna zgoda na podróż osoby małoletniej jest potrzebna. Dokument taki powinien zawierać termin pobytu dziecka na terenie danego kraju, dane osobowe i numer paszportu dziecka oraz dane osobowe i numer paszportu osoby, pod której opieką znajduje się dziecko na wycieczce. Taki sam dokument powinien mieć ze sobą jeden z rodziców, jeżeli drugi rodzic nie bierze udziału w podróży. (Za polakzagranica.msz.gov.pl)

ALBANIA :

Albania to niewielki kraj, ale oferujący wiele do zrobienia i zobaczenia. To państwo o powierzchni zaledwie 10% terytorium Polski może poszczycić się pięknymi krajobrazami i cudownymi plażami, a jej długie wybrzeże należy do najpiękniejszych na świecie. Graniczy z Macedonią Północną, Kosowem, Czarnogórą oraz Grecją. Ciągle nieodkryta i prawie całkowicie nieskażona, z roku na rok zyskuje coraz większą popularność. Co zatem warto zobaczyć w Albanii?
Za wizytówkę Albanii uznaje się górskie pejzaże i dziką naturę. Góry na północy kraju są skaliste, surowe, mieszkańcy nazywali je Górami Przeklętymi. Krajobrazową atrakcją jest również z pewnością przełęcz Llogara - dawny trakt Juliusza Cezara. Tą właśnie drogą cesarz rzymski przemieszał się na podbój Pompei. Dziś jest to ulubiona trasa widokowa
motocyklistów z całego świata. Albania pełna jest zabytkowych miast, za jedno z najstarszych uznawany jest Berat. Zlokalizowany w samym sercu kraju, nazywany Miastem Tysiąca Okien", łączy w sobie mieszankę architektury
osmańskiej i albańskiej. Gjirokastra - miasto muzeum", wpisane na listę UNESCO. Unikalna architektura okresu osmańskiego z domami niczym małe zamki przenosi w czasie! Butrint, miasto, które jest stanowiskiem archeologicznym. Można podziwiać w nim pozostałości po wielkich antycznych kulturach - greckiej i rzymskiej. Poza licznymi zabytkami i starożytnymi miastami Albania to ojczyzna jednego z piękniejszych i dłuższych wybrzeży morskich. Natomiast najważniejszym punktem Albańskiej Riwiery są Albańskie Karaiby. Jest to grupa trzech małych wysepek, na które można dostać się wyłącznie łodzią z małego miasteczka Ksamil. Będąc już w tym miejscu koniecznie zobaczyć trzeba również Blue Eye, którego lazur zachwyca oczy.

POWODY, DLA KTÓRYCH WARTO JECHAĆ DO ALBANII :

1.Dziewicza przyroda - pierwotne górskie krajobrazy, gdzie znajduje się śródziemnomorskie wybrzeże z połączeniem dwóch mórz - Jońskiego i Adriatyckiego. Góry obejmują dwie trzecie powierzchni kraju, a po ich zboczach wiją się górskie rzeczki urozmaicając surowy krajobraz.
2. Ciekawa historia ukryta w starożytnych miastach i zabytkach. Terytorium Albanii znajdowało się pod panowaniem rzymskim i bizantyjskim, czego odzwierciedlenie widać podczas zwiedzania ukrytych skarbów, jakie oferuje. Na szczególną uwagę zasługują Butrint, Berat Miasto Tysiąca Okien", Gjirokastra Miasto Tysiąca Schodów" - wszystkie wpisane na listę UNESCO.
3. Albańczycy mimo wielu historycznych zawirowań wciąż cenią sobie tradycję ponad wszystko. Odwiedzając ten kraj można odnieść wrażenie jakby ktoś wcisnął przycisk pauza". Życie toczy się spokojnym rytmem, na ulicach osiołki ciągną wozy, kobiety przygotowują tradycyjne posiłki. To fascynujące spojrzenie na inne tempo życia, które zostało w dużej mierze zapomniane i porzucone we współczesnym świecie...
4. Albańska gościnność - niezwykle gościnni i serdeczni mieszkańcy, którzy służą pomocą na każdym kroku. Częstują tradycyjnymi potrawami, chwalą się swoim krajem, z którego są dumni.
5. Albania = przygoda. To z pewnością najbardziej egzotyczny kraj półwyspu bałkańskiego. Można spędzić tutaj wakacje z dala od cywilizacji, na pięknych, odosobnionych plażach. Wyjątkowe miejsce również dla pasjonatów górskich wycieczek oraz kolarstwa, wielbicieli raftingu i spływów kajakowych.

WAŻNE INFORMACJE DOTYCZĄCE WYJAZDU :

- Przejazd/przelot do Albanii na podstawie ważnego dowodu osobistego lub paszportu - dokument musi być ważny minimum 3 miesięcy (od daty powrotu do Polski)
- W przypadku wylotów do Albanii południowej, przelot realizowany jest na Korfu + przeprawa promowa (prom lub wodolot) do Sarandy
- w celu usprawnienia kontroli celnej, prosimy o przesyłanie danych z dokumentów (dowód lub paszport) dla wylotów na Korfu i przejazdów autokarowych
- Informacja dla podróżujących z dziećmi do 18 lat - Pisemna zgoda na podróż osoby małoletniej jest potrzebna. Dokument taki powinien zawierać termin pobytu dziecka na terenie danego kraju, dane osobowe i numer paszportu dziecka oraz dane osobowe i numer paszportu osoby, pod której opieką znajduje się dziecko na wycieczce. Taki sam dokument powinien mieć ze sobą jeden z rodziców, jeżeli drugi rodzic nie bierze udziału w podróży. (Za polakzagranica.msz.gov.pl)

* Udogodnienia:

Bez paszportu Kurorty nadmorskie Dla rodzin z dziećmi Basen odkryty Dostęp do internetu Klimatyzacja Darmowe WiFi

* Poprawność udogodnień zawsze weryfikuj z opisem hotelu.

Lokalizacja

Opinie

3.8

Ocena klientów
na podstawie 15 dodanych opinii

Lokalizacja
4,1
Pokój
4,3
Posiłki
2,9
Basen
4,1
Czystość
4,0
Obsługa
3,3
Klienci polecają hotel dla:
 • par
 • rodzin z dziećmi powyżej 5 roku życia
 • seniorów
 • rodzin z dziećmi poniżej 5 roku życia
 • ceniących spokój i ciszę
 • 4.2
  sierpień 2019

  Pobyt bardzo udany :)

  Hotel w samym
  Hotel w samym
 • 3.5
  sierpień 2019

  Na pewno nie wrócimy.

  Spędziłam z partnerem w tym hotelu 10 dni.<br />Pokoje codziennie sprzątane, jedzenie zależało od dnia, ale zawsze zimne. <br />Właściciel.. gdyby jego tam nie było 24h to było by super, psuł całą atmosferę.. Do każdego miał jakieś ALE, na stołówce jak łyżka wpadnie do jedzenia już się burzył, nie zasunięte krzesła po sobie - też problem... Drinki, oczywiście tylko dla SIEBIE, SWOJEJ ŻONKI i ZNAJOMYCH, których zapraszał i robił to na widoku wszystkich gości, nam tylko należało się piwo, rakija i brandy (oczywiście stało to na słońcu cały czas). Drinków również nie dało się kupić. All inclusive kończyło się o 21:00, co za tym szło, nie można było dłużej posiedzieć. Kiedy chciało się posiedzieć trochę dłużej trzeba było liczyć się z rozmawianiem po cichu - każde głośniejsze słowo lub cicha muzyka puszczona z telefonu wiązało się z notorycznym uspokajaniem, ponieważ PAN WŁAŚCICIEL chciał SPAĆ!!! (masakra). WiFi było codziennie wyłączane ok. 14/16 i 22 do momentu aż właściciel wstał i załączył. <br />Plaże niedaleko hotelu są w większości płatne (500-1000 leków). <br />Przeprawa promowa - my musieliśmy czekać na Korfu 4h + 1h dodatkowo, bo rezydent nie miał biletów. Na miejscu w hotelu byliśmy ok. 24:00. Nikt nas nie poinformował z biura podróży, że wyjeżdżamy dzień wcześniej i mamy nocleg na Korfu. <br />Nie polecam tego hotelu dla osób, które chcą spędzić większość wakacji w hotelu np na basenie. <br />Ksamil jest piękny - polecamy, tylko nie w tym hotelu.
  Spędziłam z partnerem w tym hotelu 10 dni.
  Pokoje codziennie sprzątane, jedzenie zależało od dnia, ale zawsze zimne.
  Właściciel.. gdyby jego tam nie było 24h to było by super, psuł całą atmosferę.. Do każdego miał jakieś ALE, na stołówce jak łyżka wpadnie do jedzenia już się burzył, nie zasunięte
  krzesła po sobie - też problem... Drinki, oczywiście tylko dla SIEBIE, SWOJEJ ŻONKI i ZNAJOMYCH, których zapraszał i robił to na widoku wszystkich gości, nam tylko należało się piwo, rakija i brandy (oczywiście stało to na słońcu cały czas). Drinków również nie dało się kupić. All inclusive kończyło się o 21:00, co za tym szło, nie można było dłużej posiedzieć. Kiedy chciało się posiedzieć trochę dłużej trzeba było liczyć się z rozmawianiem po cichu - każde głośniejsze słowo lub cicha muzyka puszczona z telefonu wiązało się z notorycznym uspokajaniem, ponieważ PAN WŁAŚCICIEL chciał SPAĆ!!! (masakra). WiFi było codziennie wyłączane ok. 14/16 i 22 do momentu aż właściciel wstał i załączył.
  Plaże niedaleko hotelu są w większości płatne (500-1000 leków).
  Przeprawa promowa - my musieliśmy czekać na Korfu 4h + 1h dodatkowo, bo rezydent nie miał biletów. Na miejscu w hotelu byliśmy ok. 24:00. Nikt nas nie poinformował z biura podróży, że wyjeżdżamy dzień wcześniej i mamy nocleg na Korfu.
  Nie polecam tego hotelu dla osób, które chcą spędzić większość wakacji w hotelu np na basenie.
  Ksamil jest piękny - polecamy, tylko nie w tym hotelu.
 • 3.7
  lipiec 2019

  Generalnie spoko

  Plusy:<br />Klimatyzacja<br />Czysto<br />Blisko do plazy<br />Dobre jedzenie chociaż monotonne śniadania<br /><br />Minusy:<br />Brak kawy<br />Mało leżaków przy basenie<br />Bar czynny do 21.00 <br />Dostępne najtańsze alkohole przy all inclusive<br />Bardzo mały wybór alkoholu <br />Brak lodów dla dzieci<br />Gburowaty właściciel<br />Brak podgrzewanych obiadów <br />Brak napojów do obiadów i kolacji <br /><br />Miejscowość przepiękna z cudownymi płazami i widokami. Wakacje bardzo udane
  Plusy:
  Klimatyzacja
  Czysto
  Blisko do plazy
  Dobre jedzenie chociaż monotonne śniadania

  Minusy:
  Brak kawy
  Mało leżaków przy basenie
  Bar czynny do 21.00
  Dostępne najtańsze alkohole przy all inclusive
  Bardzo mały wybór alkoholu
  Brak lodów dla
  dzieci
  Gburowaty właściciel
  Brak podgrzewanych obiadów
  Brak napojów do obiadów i kolacji

  Miejscowość przepiękna z cudownymi płazami i widokami. Wakacje bardzo udane
 • 3.8
  czerwiec 2019

  Opinia jako przestroga

  Na początku trzeba zacząć od tego że każdy który się wybiera do Ksamil lub Sarandy, musi się liczyć z przeprawa promowa z Korfu. Proszę nie wierzyć w zapewnienia że odplyniecie od razu. My czekaliśmy 2 godziny na prom po czym godzinę w kolejce do przekroczenia granicy i dodatkowo prawie godzinę na promie aż wszyscy pozostali przejdą. Prom płynie prawie dwie godziny więc startując o 12 z Gdańska w hotelu byliśmy przed 24 oczywiście bez kolacji. Co do samego hotelu to właścicielka sympatyczna, czego nie można powiedzieć o właścicielu który kazał siedzieć barmanowi już po zamknięciu baru chyba tylko po to żeby nas pilnował bo kupić po 21 nic już nie było można. Co do samego baru do wyboru piwo wino białe i czerwone (niestety ciepłe) brandy i czysta rakija. Po 3 dniach pojawiły się napoje (jakas miejscowa cola i pomarańczowy napój) i o ile my do posiłku mogliśmy napić się piwa tak dzieciom pozostawało pić wodę z dystrybutora. Oprócz piwa wszystkie alkohole cieple ponieważ właściciel nie pozwalał włączać maszyny do lodu. Lód także pojawił się po 3 dniach po kilkukrotnie interwencji rezydenta. Przechodząc do posiłków to wybór raczej słaby a nie jesteśmy osobami które wymagają cudów.Np. Makaron z przecierem pomidorowym lub ryba z makaronem były oczywiście mięsa jednak tak jak ktoś już pisał trzeba użyć kilofu żeby je rozkroic. Pokoje sprzątane codziennie i czyste tutaj duży plus.Co do plaż to bardzo ładne jednak jeśli ktoś nie chce płacić 1k leków za leżaki polecam udać się jak najbardziej w prawo od hotelu i zapłacić 500 leków. Albania jest dość tania więc jeżeli komuś nie przeszkadza mega soft AI może się stołowa na mieście bo ceny są bardzo przystępne. My raczej za szybko do Albanii nie wrócimy ze względu na konieczność przeprawy promowej co może znacząco wydłużyć czas dotarcia na miejsce.
  Na początku trzeba zacząć od tego że każdy który się wybiera do Ksamil lub Sarandy, musi się liczyć z przeprawa promowa z Korfu. Proszę nie wierzyć w zapewnienia że odplyniecie od razu. My czekaliśmy 2 godziny na prom po czym godzinę w kolejce do przekroczenia granicy i dodatkowo prawie godzinę na promie
  aż wszyscy pozostali przejdą. Prom płynie prawie dwie godziny więc startując o 12 z Gdańska w hotelu byliśmy przed 24 oczywiście bez kolacji. Co do samego hotelu to właścicielka sympatyczna, czego nie można powiedzieć o właścicielu który kazał siedzieć barmanowi już po zamknięciu baru chyba tylko po to żeby nas pilnował bo kupić po 21 nic już nie było można. Co do samego baru do wyboru piwo wino białe i czerwone (niestety ciepłe) brandy i czysta rakija. Po 3 dniach pojawiły się napoje (jakas miejscowa cola i pomarańczowy napój) i o ile my do posiłku mogliśmy napić się piwa tak dzieciom pozostawało pić wodę z dystrybutora. Oprócz piwa wszystkie alkohole cieple ponieważ właściciel nie pozwalał włączać maszyny do lodu. Lód także pojawił się po 3 dniach po kilkukrotnie interwencji rezydenta. Przechodząc do posiłków to wybór raczej słaby a nie jesteśmy osobami które wymagają cudów.Np. Makaron z przecierem pomidorowym lub ryba z makaronem były oczywiście mięsa jednak tak jak ktoś już pisał trzeba użyć kilofu żeby je rozkroic. Pokoje sprzątane codziennie i czyste tutaj duży plus.Co do plaż to bardzo ładne jednak jeśli ktoś nie chce płacić 1k leków za leżaki polecam udać się jak najbardziej w prawo od hotelu i zapłacić 500 leków. Albania jest dość tania więc jeżeli komuś nie przeszkadza mega soft AI może się stołowa na mieście bo ceny są bardzo przystępne. My raczej za szybko do Albanii nie wrócimy ze względu na konieczność przeprawy promowej co może znacząco wydłużyć czas dotarcia na miejsce.
 • 4.3
  lipiec 2018

  Albania jest najlepsza

  Nowocześnie urządzony hotel. Niedaleko do centrum miasteczka - widok z okna bajeczny. Balkony w pokoju, basen niewielki, jedzenie ok. Można polecić.<br />
  Nowocześnie urządzony hotel. Niedaleko do centrum miasteczka - widok z okna bajeczny. Balkony w pokoju, basen niewielki, jedzenie ok. Można polecić.
 • 4.7
  maj 2018

  Świetna lokalizacja i przystępna cena

  Hotel czysty, zadbany. Pokoje i łazienki ładnie urządzone. Jedzenie smaczne, obsługa miła. Bliziutko najpiękniejsze plaże w Ksamilu. Właściciele bardzo pomocni, możliwość wypożyczenia samochodu na miejscu. Polecam!!
  Hotel czysty, zadbany. Pokoje i łazienki ładnie urządzone. Jedzenie smaczne, obsługa miła. Bliziutko najpiękniejsze plaże w Ksamilu. Właściciele bardzo pomocni, możliwość wypożyczenia samochodu na miejscu. Polecam!!
 • 4.0
  wrzesień 2017

  Przyjemny hotel i lokalizacja

  PLUSY: Lokalizacja (blisko plaż, promenady, sklepów, przystanku autobusowego, stacji paliw), czysty pokój, winda, hotel przystosowany jako tako dla niepełnosprawnych, wifi działa (uwaga - są 2 routery, więc trzeba się na oba podłączyć żeby mieć dobry zasięg zarówno na wyższych piętrach jak i niższych), sprzątane codziennie, obsługa ok (zwłaszcza podczas posiłków). Basen ok - ale nie pływaliśmy, kto by siedział w basenie jak w Ksamil takie piękne plaże? Klimatyzacja działa, lodówka oraz sejf w pokoju za free.<br />MINUSY: Jedzenie bardzo słabo (po pierwsze - nie ma bufetu i jest tylko to, co jest serwowane, czyli np. ryba, jak ktoś nie lubi, to ma problem; dodatki zimne, sałatki przesolone, ogólnie kiepsko), raz dostaliśmy wodę do posiłku "o smaku plastiku", więc podejrzewam, że jest to jakaś szemrana kranówka na dodatek składowana nieodpowiednio. TV działa, ale pilot już nie, a na samym telewizorze nie da rady nawet zmienić głośność, więc po pierwszej próbie się poddaliśmy; hotel ma lokalizację samą w sobie dobrą, ale balkony niestety mają widok na inny budynek; nie było zaznaczone w ofercie - ale liczyliśmy, że będzie czajnik i się napijemy kawy na balkonie; punkt w regulaminie dot. zakazu wnoszenia swojego jedzenia (a lodówka stoi?) pod groźbą kary (rezydent wyjaśnił, że to dot. tylko kruszących się posiłków i takich, co brudzą, no ale na początku nie za bardzo wiedzieliśmy jak ugryźć ten temat).<br />NEUTRALNE: Hotel głównie zasiedlany przez Polonię (w kantynie leci Disco Polo, ugh, oceńcie Państwo sami, czy to dla was plus, czy nie od tego właśnie chcieliście uciec na wakacjach :) )<br />Podsumowując - hotel jest ok, raczej na plus, jedyna wielka wada to jedzenie i widziałem po komentarzach, że nie my jedyni to zauważyliśmy. Jak zmienią menu będzie dużo lepiej.
  PLUSY: Lokalizacja (blisko plaż, promenady, sklepów, przystanku autobusowego, stacji paliw), czysty pokój, winda, hotel przystosowany jako tako dla niepełnosprawnych, wifi działa (uwaga - są 2 routery, więc trzeba się na oba podłączyć żeby mieć dobry zasięg zarówno na wyższych piętrach jak i niższych),
  sprzątane codziennie, obsługa ok (zwłaszcza podczas posiłków). Basen ok - ale nie pływaliśmy, kto by siedział w basenie jak w Ksamil takie piękne plaże? Klimatyzacja działa, lodówka oraz sejf w pokoju za free.
  MINUSY: Jedzenie bardzo słabo (po pierwsze - nie ma bufetu i jest tylko to, co jest serwowane, czyli np. ryba, jak ktoś nie lubi, to ma problem; dodatki zimne, sałatki przesolone, ogólnie kiepsko), raz dostaliśmy wodę do posiłku "o smaku plastiku", więc podejrzewam, że jest to jakaś szemrana kranówka na dodatek składowana nieodpowiednio. TV działa, ale pilot już nie, a na samym telewizorze nie da rady nawet zmienić głośność, więc po pierwszej próbie się poddaliśmy; hotel ma lokalizację samą w sobie dobrą, ale balkony niestety mają widok na inny budynek; nie było zaznaczone w ofercie - ale liczyliśmy, że będzie czajnik i się napijemy kawy na balkonie; punkt w regulaminie dot. zakazu wnoszenia swojego jedzenia (a lodówka stoi?) pod groźbą kary (rezydent wyjaśnił, że to dot. tylko kruszących się posiłków i takich, co brudzą, no ale na początku nie za bardzo wiedzieliśmy jak ugryźć ten temat).
  NEUTRALNE: Hotel głównie zasiedlany przez Polonię (w kantynie leci Disco Polo, ugh, oceńcie Państwo sami, czy to dla was plus, czy nie od tego właśnie chcieliście uciec na wakacjach :) )
  Podsumowując - hotel jest ok, raczej na plus, jedyna wielka wada to jedzenie i widziałem po komentarzach, że nie my jedyni to zauważyliśmy. Jak zmienią menu będzie dużo lepiej.
Znasz ten hotel? Podziel się opinią!

Przewodnik

Filmy i zdjęcia

Uwaga! Cena uległa zmianie.
Cena za osobę:
2 039 zł/os.
1 829 zł/os.
Kod oferty: 09062021REGO176126
śr. 09.06.2021
7 dni
Katowice
AI - All Inclusive
Regobis
Zobacz inne warianty
Zakwaterowanie
Zapytaj o ofertę

Szczegóły lotu

Wylot:
śr. 09.06.2021 , godz. 00:00
Katowice
LOT
śr. 09.06.2021 , godz. 00:00
Kerkyra
Powrót:
śr. 16.06.2021 , godz. 00:00
Kerkyra
LOT
śr. 16.06.2021 , godz. 00:00
Katowice
Zamówienie wstępne
Prosimy o wypełnienie formularza w celu dokonania rezerwacji miejsc na wybraną wycieczkę. Przesłanie formularza nie wiąże się z żadnymi kosztami i jest niezobowiązujące.
Ta oferta jest dostępna online. W kolejnych krokach otrzymasz możliwość jej opłacenia.
Cena całkowita (): 2 460
Zaliczka:  zł
 • (zaliczka + ubezpieczenie)
Kup na raty 0%: 5 x  zł
Rzeczywiste raty 0% - bez odsetek i pierwszej wpłaty. Wybór płatności ratalnej będzie dostępny w dalszych krokach.
Wystarczy 100 zł zaliczki aby zarezerwować tę ofertę. Pozostałą kwotę należy wpłacić do 30 dni przed datą wyjazdu.
Czytaj więcej

Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Dalej”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.
KLAUZULA INFORMACYJNA
ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH
Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych na etapie poszukiwania imprezy turystycznej jest Travelplanet.pl S.A. z siedzibą we Wrocławiu, kod pocztowy 50-418, ul. Traugutta 45. W związku z zawarciem i realizacją umowy...

Wybrana oferta:

6 Milje

Liczba osób:
2 dorosłych
Wyżywienie:
All Inclusive
Termin:
śr. 09.06.2021
Wylot z:
Katowice
Cena
3 658
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY
śr. 09.06.2021
7 dni
Katowice
AI - All Inclusive
Regobis
Pokój 2 osobowy Promocyjny (1J0) 3 658
Pokój 2 osobowy Standard (13L) 4 478