Atuty oferty
Bezpłatna zmiana rezerwacji

Bezpłatna zmiana rezerwacji

dowiedz się więcej
Gwarancja najniższej ceny

Gwarancja najniższej ceny

Zaliczka 10%

Niska zaliczka - tylko 10%

Gwarancja zwrotu wpłaconych środków w ciągu 14 dni

Gwarancja zwrotu wpłaconych środków w ciągu 14 dni

Opis hotelu

Kategoria:

****

Opis oferty:

 
Położenie:

Hotel Perandor położony jest w turystycznej dzielnicy Durrës, gdzie znajdują się liczne restauracje, sklepy, kawiarnie, puby. Ok. 3,5 km dzieli obiekt od pobliskiego portu, a ok. 4,5 km od starego miasta i amfiteatru. Hotel Perandor położony jest tuż przy plaży i promenadzie. Odległość do najbliższego lotniska - Tirana wynosi ok. 34 km. Hotel przeszedł renowację w 2018 roku.
Plaża:

Bezpośrednio przy hotelu znajduje się długa i szeroka plaża, z łagodnym zejściem do morza oraz wydzieloną prywatną częścią z bezpłatnym serwisem plażowym dla gości hotelu (leżaki i parasole).
Do dyspozycji gości:

Całodobowa recepcja, małe lobby, sejf w recepcji, winda, restauracja główna, bar w restauracji głównej (dodatkowo płatny), basen zewnętrzny z tarasem słonecznym oraz z leżakami i parasolami, basen dla dzieci, bar przy basenie, przechowalnia bagażu. Za dodatkową opłatą goście mogą korzystać z usługi pralni. Możliwość wypożyczenia ręczników plażowych za dodatkową opłatą.
Wyżywienie:

All inclusive: dania kuchni lokalnej i międzynarodowej serwowane w formie bufetu w restauracji głównej. Śniadania: 08:00 - 10:00, obiad: 13:00 - 15:00, kolacja: 19:00 - 22:00, wybrane napoje bezalkoholowe, wybrane lokalne napoje alkoholowe, kawa i herbata: 10:00 - 22:00. Uwaga! godziny pracy baru i restauracji mogą ulec zmianie.Program sportowy i animacyjny:

Bezpłatnie: duży basen i brodzik dla dzieci, plac zabaw. Za dodatkową opłatą: sporty wodne na plaży.Internet:

Na miejscu można bezpłatnie korzystać z Wi-Fi.
Kategoria lokalna:

****
Naszym zdaniem:

Idealne miejsce na rodzinne wakacje! Istnieje przynajmiej kilka powodów dla których warto wybrać ten hotel: najlepsza lokalizacja, przy najładniejszej plaży i promenadzie, pokoje po remoncie w bardzo atrakcyjnej cenie, dobry serwis all inclusive i bezpłatne leżaki oraz parasole na plaży.Program

Dzień pierwszy
Wyloty z Polski. Zbiórka na 2 godz. przed planowanym wylotem przy stanowisku Rainbow na lotnisku. Aktualne rozkłady lotów prosimy sprawdzać na: stronie operatora.


Dni od drugiego do przedostatniego
Czas na wypoczynek, kąpiele morskie i słoneczne, udział w wycieczkach fakultatywnych itp.


Dzień ostatni
Wykwaterowanie z hotelu wraz z końcem ostatniej doby hotelowej, transfer na lotnisko, powrót do Polski.


"


Świadczenia

Cena obejmuje: przelot samolotem, opłaty lotniskowe, transfery lotnisko - hotel - lotnisko, 7 lub 14 rozpoczętych dób hotelowych, wyżywienie wg opisu zakwaterowania, opiekę polskiego rezydenta, pakiet ubezpieczeniowy TU Europa (NNW, KL, Assistance i bagaż).


Cena nie obejmuje: wycieczek fakultatywnych, posiłków innych niż wymienione w opisie wyżywienia przy każdym z hoteli, napojów do posiłków jeśli w opisie hoteli nie podano inaczej oraz innych wydatków osobistych.


Wycieczki lokalne

Miasto tysiąca i jednego okna
Podczas wycieczki odwiedzimy centralną Albanię - region tak inny niż wybrzeże i północna część kraju. Zwiedzimy zlokalizowane na górskim zboczu miasto Berat, które nazywane jest "miastem okien" ze względu na wrażenie, jakie można odnieść spoglądając z dystansu na rozsianą po wzgórzach charakterystyczną zabudowę. Odkryjemy wąskie przejścia między oryginalnymi domami i przejdziemy kamiennym mostem. Następnie udamy się na zwiedzanie górującej nad miastem twierdzy, gdzie do dziś mieszkają ludzie i znajduje się Muzeum Onufriego, słynnego pisarza ikon. Po przerwie na pamiątkowe zakupy udamy się na tradycyjny albański obiad.
Powrót z wycieczki popołudniem. Cena ok. 45 EUR.


Po sąsiedzku w Czarnogórze
Wyruszamy o poranku, aby rozpocząć od zwiedzania sięgającego czasów Rzymian Starego Baru - zabytkowych ruin położonych malowniczo na zboczach wpadających do wybrzeża gór. Następnie udamy się do Budwy - jednego z najbardziej znanych miast Czarnogóry, gdzie Wenecjanie pozostawili po sobie przepiękną zabytkową starówkę. Miasto w ciągu roku gości nie tylko turystów, ale także znane festiwale, a na okolicznych plażach odbywają się koncerty gwiazd światowej muzyki. Kolejnym punktem programu i zarazem wisienką na torcie jest Zatoka Kotorska i miasto Kotor, uważane przez niektórych za piękniejsze niż chorwacki Dubrownik. W drodze powrotnej zatrzymamy się na obowiązkowe zdjęcie z wyspą św. Stefana - wizytówką Czarnogóry. Obiadokolacja z kuchnią międzynarodową i lokalną w cenie wycieczki! Wymagany dokument: paszport lub dowód osobisty. Cena ok. 65 EUR.


Ochrydzkie Perły
W trakcie wycieczki wybierzemy się do największego skarbu Macedonii, historycznego miasta Ohrid, które położone jest malowniczo u stóp gór Galiczica i uśpione majestatycznie nad brzegiem najstarszego na Bałkanach jeziora. Przez Greków i Rzymian nazywane Miastem Światła, współcześnie kojarzone z pierwszymi słowiańskimi piśmiennikami, Cyrylem i Metodym. Ohrid stanowi wyjątkowe miejsce na Bałkanach, przez co już od 1979 roku znajduje się na Liście Światowego Dziedzictwa UNESCO. Podczas pobytu w Macedonii odwiedzimy m.in. położoną na górskich zboczach nad jeziorem Ochrydzkim cerkiew NMP Peribleptos, gdzie odkryjemy przepiękne freski dawnych mistrzów i poznamy historię Ojców Słowiańszczyzny. Udamy się również do antycznego teatru, aby dalej przejść na górującą nad miastem twierdzę Samuela, z której roztacza się bajeczna panorama okolicy. Następnie odbędziemy rejs łódkami po jeziorze Ochrydzkim podziwiając z wody m.in. majestatyczne góry oraz okoliczną dawną wioskę rybacką. Podczas pełnego wrażeń dnia wybierzemy się również do Muzeum Papieru, a także odkryjemy tajemnicę ochrydzkich pereł stanowiących niezapomnianą pamiątkę z podróży do Macedonii. Popołudniu czeka nas przerwa na obiad (dodatkowo płatny) w otoczeniu pięknych gór. Czas wolny w samym sercu miasta Ohrid, którego liczne zabytki są nie tylko atrakcją turystyczną, ale służą również, jako plener dla wielu bałkańskich produkcji filmowych, będzie doskonałym ukoronowaniem macedońskiej przygody. Wymagany dokument: paszport albo dowód osobisty. Cena ok. 55 EUR.


Jak Kraków i Warszawa - z wizytą w bałkańskich stolicach
Albania to kraj o bardzo bogatej i barwnej historii. Podczas całego dnia zwiedzania zobaczymy dwa najbardziej charakterystyczne miasta tego kraju. W pierwszej kolejności udajemy się do Tirany, stolicy Albanii, która pełna jest kontrastów i niespodzianek. Szerokie nowoczesne arterie sąsiadują z wąskimi zapuszczonymi uliczkami. Niedawno wyremontowane i przebudowane centrum zachwyca połączeniem klasyki i nowoczesności, natomiast ruch uliczny przyprawia nawet wytrawnych kierowców o zawrót głowy. Podczas spaceru przez miasto zobaczymy zabytkowy Meczet Ethem Bega oraz Muzeum Historyczne, a także udamy się do Bloku - niegdyś niedostępnej i pilnie strzeżonej dzielnicy rządowej, gdzie zobaczymy m.in. dom Envera Hodży. Następnie odwiedzamy Kruję, historyczną stolicę, często określaną mianem albańskiego Krakowa. Czeka na nas m.in. zabytkowy poturecki bazar pełen rękodzieła, kilimów i filigranowego srebra. Podczas wycieczki odwiedzimy lokalne muzeum, a następnie udamy się na obiad (dodatkowo płatny) i przerwę na czas wolny. Powrót do hoteli w godzinach popołudniowych. Cena ok. 45 EUR.


Czas na Kosowo!
Zapraszamy do najmłodszego państwa w Europe, gdzie odwiedzimy Prizren, miasto nazywane małym Sarajewem. Z Albanii do Kosowa prowadzi niezwykle malownicza trasa - autostrada! - przez imponujące Góry Szar i rozlewiska rzeki Fierze, dzięki temu szybko i wygodnie znajdziemy się w labiryncie wąskich uliczek starego miasta Prizrenu. Z wysokości bizantyjskiej twierdzy zobaczymy panoramę miasta, przespacerujemy się po nim - odwiedzimy meczet Sinan Paszy, cerkiew św. Jerzego, a także przejdziemy przez kamienny XVII-wieczny most i poczujemy niezwykłą atmosferę tureckiej dzielnicy Szadrawan. W trakcie tej wycieczki zaprosimy Państwa na smaczny, lokalny posiłek. Zapraszamy! Uwaga - wymagany paszport! Cena ok. 45 EUR.


Inne

Waluta
ALL - Lek. Można płacić kartami kredytowymi i korzystać z bankomatów. W obiegu są banknoty o nominałach 200, 500, 1000, 2000 i 5000 leków oraz monety o wartości 1, 5, 10, 20, 50 i 100 leków. Euro i dolary wymienić można w kantorach w większych miastach i ośrodkach turystycznych. 100 ALL = 3,14 PLN (sierpień 2016). Zdarza się, że ceny podawane są również w Euro. W większości miejsc i sklepów przyjmowane są płatności w Euro, funtach lub dolarach. Niemniej kurs jest ustalany indywidualnie i zazwyczaj jest niższy od oficjalnego podanego przez Bank Albanii.


Napiwki
Przyjęte jest zostawianie drobnych sum jako napiwków (100-200 ALL). Szczególnie dotyczy to kierowców na wycieczkach lokalnych i kelnerów w restauracjach.


Wiza
Obywatele polscy mogą podróżować do Albanii na podstawie dowodu osobistego. Dokument wjazdowy powinien mieć ważność minimum 3 miesiące od planowanej daty opuszczenia Albanii.


Czas
Taki jak w Polsce.


Język urzędowy
albański


Orientacyjne ceny
Obiad w restauracji od 400 ALL woda 1l - ok 100 ALL piwo w barze ok 200 ALL kawa w kawiarni od 70 ALL. Ceny w kurortach w sezonie są nieco wyższe od tych poza sezonem i tych w głębi kraju.


Poczta
Znaczek na kartkę pocztową kosztuje 70 ALL. W wielu miejscach stoją skrzynki pocztowe, często również w hotelach.


Elektryczność
Napięcie 220 V, 50 Hz. Urządzenia z polskimi wtyczkami działają bez problemów.


Telefony
Telefonia komórkowa jest dość szeroko rozpowszechniona i niweluje tym samym słabą sieć telefonii stacjonarnej. Nie pokrywa ona jednak całego kraju (szczególne trudności z łącznością występują na północy kraju, w górach). Rozmowy lokalne są tanie, natomiast zagraniczne - drogie. Koszty połączeń w roamingu polskich sieci komórkowych prosimy sprawdzać przed wyjazdem u operatora. Warto zabrać telefon bez blokady sim-lock i po przyjeździe kupić lokalną kartę pre paid.


Albania
Zapraszamy do Albanii, kraju nazywanego ,,ostatnią tajemnicą Europy,,. Z dala od wydeptanych ścieżek Europy znajdziemy dziewiczą przyrodę, ciepłe morze, szerokie plaże, ośnieżone góry, liczne zabytki oraz niesamowitą rozmaitość uroczych zakątków. Charakterystyczne bunkry zbudowane w latach 70 ub. wieku można spotkać wszędzie, nawet w ogródku i na plaży. Jest ich kilkaset tysięcy, jeden bunkier miał uratować 4 obywateli. Albania, oprócz takich smaczków kusi przede wszystkim bogatą i ciekawą kuchnią, niezwykłą gościnnością oraz atrakcyjnymi cenami na miejscu.


Albania / Durrës
Jedno z najstarszych i największych miast w Albanii, założone w 625 roku p.n.e. W Durrës warto odwiedzić: Amfiteatr Dyrrahu z początków II wieku (największy na Bałkanach), zabytkową wenecką wieżę mieszczącą się w porcie, od której zaczyna się najlepiej zachowany fragment murów miejskich, Muzeum Archeologiczne z zabytkami kultury starożytnej, Meczet Fatih, Bazylikę z VI wieku. Plaża w Durrës jest długa, piaszczysta i z łagodnym zejściem do morza. Wiele hoteli ma wydzielone strefy, gdzie Klienci danego obiektu mogą korzystać z leżaków i parasoli za darmo.


Albania/Tirana
Tirana - miasto kontrastów, bogaczy i biedaków, kiczu i dobrego smaku. Najbardziej bałkańskie z bałkańskich miejsc, gdzie czas płynie zupełnie innym rytmem. Całkowicie odmienione centrum miasta zachwyca swoją świeżością i zachęca do wieczornych spacerów. Feeria barw, dźwięków i zapachów otacza nas pobudzając wszystkie zmysły. To miejsce, w którym miesza się orient i okcydent, a śpiew muezina wzywającego do modlitwy przeplata się z dźwiękiem muzyki disco płynącej z klubowej uliczki położonej w centrum miasta. Charakterystycznym znakiem Tirany są - obok zabytkowego meczetu i historycznej wieży zegarowej - stalowo-szklana piramida, dawne mauzoleum Envera Hodży oraz tzw. Blok, niegdyś dzielnica rządowa, która była najpilniej strzeżonym fragmentem miasta aż do początku ostatniej dekady XX wieku. Tylko tu spotkamy na ulicy wszystkie modele Mercedesów, a obok nich zaprzęgnięte do wozów drabiniastych osiołki.


Wyloty z: Warszawy, Katowic i Poznania. Zbiórka na 2 godz. przed planowanym wylotem przy stanowisku Rainbow na lotnisku. Aktualne rozkłady lotów prosimy sprawdzać na: stronie operatora.


Sezonowość

Zwykle wysoki sezon turystyczny w Albanii trwa od 15.06 do 15.09.


Wizy - informacje dla sprzedawców

Uwaga!!! W przypadku podróży nieletnich do Albanii:
- jeżeli osoba niepełnoletnia podróżuje w towarzystwie tylko jednego z rodziców, zobowiązana jest posiadać pismo notarialne drugiego z rodziców, przetłumaczone na język angielski przez tłumacza przysięgłego, wyrażające zgodę na podróż dziecka do Albanii.
- jeżeli nieletni wyjeżdża pod opieką osób pełnoletnich niebędących rodzicami widniejącymi w akcie urodzenia, opiekun zobowiązany jest do posiadania pisma notarialnego od obojga rodziców, przetłumaczonego na język angielski przez tłumacza przysięgłego, wyrażającego zgodę na podróż dziecka do Albanii


Wizy

Uwaga!!! W przypadku podróży nieletnich do Albanii:
- jeżeli osoba niepełnoletnia podróżuje w towarzystwie tylko jednego z rodziców, zobowiązana jest posiadać pismo notarialne drugiego z rodziców, przetłumaczone na język angielski przez tłumacza przysięgłego, wyrażające zgodę na podróż dziecka do Albanii.
- jeżeli nieletni wyjeżdża pod opieką osób pełnoletnich niebędących rodzicami widniejącymi w akcie urodzenia, opiekun zobowiązany jest do posiadania pisma notarialnego od obojga rodziców, przetłumaczonego na język angielski przez tłumacza przysięgłego, wyrażającego zgodę na podróż dziecka do Albanii

* Udogodnienia:

Bez paszportu Kurorty nadmorskie Dla rodzin z dziećmi Bezpośrednio przy plaży Basen odkryty Blisko lotniska Animacje dla dorosłych Sporty wodne Dostęp do internetu Klimatyzacja Życie nocne Blisko centrum Darmowe WiFi

* Poprawność udogodnień zawsze weryfikuj z opisem hotelu.

Lokalizacja

Opinie

3.8

Ocena klientów
na podstawie 14 dodanych opinii

Lokalizacja
4,1
Pokój
4,1
Posiłki
3,1
Basen
4,0
Czystość
3,9
Obsługa
4,0
Klienci polecają hotel dla:
 • par
 • ceniących spokój i ciszę
 • rodzin z dziećmi powyżej 5 roku życia
 • seniorów
 • rodzin z dziećmi poniżej 5 roku życia
 • 4.5
  wrzesień 2019

  Gorąco polecam :)

  Hotel bardzo ładny, dosyć nowy i zadbany. bardzo czysty, codziennie sprzątane pokoje. Przemiła obsługa. Bezpośrednio przy plaży z darmowym dostępem do leżaków i parasoli. Posiłki niezbyt wyszukane ale smaczne ( jeśli ktoś lubi rizotta, podroby i owoce morza ). All od 10 do 22 do wybory wino, brendy i piwo. Soki tragedia, najtańsza chemia jaka tylko może być. Owoców też nie za wiele ale zawsze świeże. Ogółem gorąco polecam :)
  Hotel bardzo ładny, dosyć nowy i zadbany. bardzo czysty, codziennie sprzątane pokoje. Przemiła obsługa. Bezpośrednio przy plaży z darmowym dostępem do leżaków i parasoli. Posiłki niezbyt wyszukane ale smaczne ( jeśli ktoś lubi rizotta, podroby i owoce morza ). All od 10 do 22 do wybory wino, brendy i
  piwo. Soki tragedia, najtańsza chemia jaka tylko może być. Owoców też nie za wiele ale zawsze świeże. Ogółem gorąco polecam :)
 • 4.3
  czerwiec 2019

  ok

  ok
  ok
 • 3.5
  wrzesień 2018

  Hotel tak jedzenie nie

  Hotel sam w sobie fajny, czysty, pokoje sprzątane dosyć często sprzątane. Plusem jest ze plaża przy samym hotelu, za darmo serwis plażowy. Blisko do centrum. Na tym plusy się kończą, all inclusive bez komentarza, jedzenie okropne i ciągle to samo. Zapachy z kuchni i restauracji odstraszają. Na szczęście ceny na mieście w restauracjach są dosyć niskie także mimo wykupionego all inclusive przez 7 dni stołowaliśmy się na mieście. Niestety..
  Hotel sam w sobie fajny, czysty, pokoje sprzątane dosyć często sprzątane. Plusem jest ze plaża przy samym hotelu, za darmo serwis plażowy. Blisko do centrum. Na tym plusy się kończą, all inclusive bez komentarza, jedzenie okropne i ciągle to samo. Zapachy z kuchni i restauracji odstraszają. Na szczęście
  ceny na mieście w restauracjach są dosyć niskie także mimo wykupionego all inclusive przez 7 dni stołowaliśmy się na mieście. Niestety..
 • 4.3
  wrzesień 2018

  Dopiero się uczą

  Jestem zadowolona z pobytu. Pokoje czyste,, codziennie wymieniane ręczniki i co 3 dni pościel. Personel miły i pomocny. Nadzór nad obsługą poprawy. Jedyny mankament to jedzenie, jak powiedziała nam rezydentka (niewłaściwa osoba na to stanowisko - interesowała siNET HOLIDAY dostali z biur wytyczne żeby potrawy były "europejskie" co niestety niema przełożenia na ich smak i wygląd. Mały wybór, na okrągło jajka w różnej postaci. brak kawy i herbaty przy obiedzie i kolacji. Za głośna muzyka przy basenie<br />Jednak pobyt uważam za udany, i polecam
  Jestem zadowolona z pobytu. Pokoje czyste,, codziennie wymieniane ręczniki i co 3 dni pościel. Personel miły i pomocny. Nadzór nad obsługą poprawy. Jedyny mankament to jedzenie, jak powiedziała nam rezydentka (niewłaściwa osoba na to stanowisko - interesowała siNET HOLIDAY dostali z biur wytyczne żeby
  potrawy były "europejskie" co niestety niema przełożenia na ich smak i wygląd. Mały wybór, na okrągło jajka w różnej postaci. brak kawy i herbaty przy obiedzie i kolacji. Za głośna muzyka przy basenie
  Jednak pobyt uważam za udany, i polecam
 • 3.5
  sierpień 2018

  Nie podobało mi sie

  Hotel czysty , pokoje sprzątane codziennie . Winda do 6 pietra dalej na nogach . Plac zabaw wyłozony betonowa kostką zjeżdzalnia z hustawka i to by było na tyle . Z all inclusive nie ma ta opcja nic wspolnego. jedzenie monotonne . Śniadanie jajka na twardo , jajecznica , dżem z fig , ochydna martadela , coś co przypomina parówki na ciepło, i biały ser. Obiady makaron cały tydzien makaron:) czasem do tego ziemniaki powiedzmy pieczone jakies mieso nie wiadomo jakie i surówki kapusta biala czerwona pomidor i ogórek. kolacja MAKARON z parówkami pewnie te ze sniadania mieso z obiadu troche odgrzane . papryka badz bakłażan pieczony . Kawa do sniadania z expresu nie nadawala sie do picia ale można sobie kupic za 130lek osobno. Soki to najtansze G... z aspartamem <br />Alkohole lokalne brandy i rakija , piwo z woda i drinki brandy z najtansza cola i rakija z najtanszym sokiem , wino białe i czerwone. wszystko bez lodu . Rezydentka widziana gdzies w przelocie , która nie raczy odpowiedziec nawet dzien dobry . Animacje dla Dzieci jedna wielka ściema. Hotel jak najbardziej polecany dla miłośników Makaronu
  Hotel czysty , pokoje sprzątane codziennie . Winda do 6 pietra dalej na nogach . Plac zabaw wyłozony betonowa kostką zjeżdzalnia z hustawka i to by było na tyle . Z all inclusive nie ma ta opcja nic wspolnego. jedzenie monotonne . Śniadanie jajka na twardo , jajecznica , dżem z fig , ochydna martadela
  , coś co przypomina parówki na ciepło, i biały ser. Obiady makaron cały tydzien makaron:) czasem do tego ziemniaki powiedzmy pieczone jakies mieso nie wiadomo jakie i surówki kapusta biala czerwona pomidor i ogórek. kolacja MAKARON z parówkami pewnie te ze sniadania mieso z obiadu troche odgrzane . papryka badz bakłażan pieczony . Kawa do sniadania z expresu nie nadawala sie do picia ale można sobie kupic za 130lek osobno. Soki to najtansze G... z aspartamem
  Alkohole lokalne brandy i rakija , piwo z woda i drinki brandy z najtansza cola i rakija z najtanszym sokiem , wino białe i czerwone. wszystko bez lodu . Rezydentka widziana gdzies w przelocie , która nie raczy odpowiedziec nawet dzien dobry . Animacje dla Dzieci jedna wielka ściema. Hotel jak najbardziej polecany dla miłośników Makaronu
 • 3.8
  lipiec 2018

  Albania

  hotel polozony przy samej plazy, lezaki w opcji all inclusive dopiero od 3 rzedu od morza ,plaza brudna ale staraja sie ja sprzatac,beach bar nieczynny, trzeba bylo po napoje biegac do baru od strony basenu,winda tylko do 6 pietra , 7 i 8 na piechote ,za glosna muzyka od strony basenu, zeby porozmawiac trzeba bylo do siebie krzyczec chwilami,animacje dla dzieci - nie bylo ich wcale. pokoje od strony morza na 7 pietrze nowe i ladne z super widokiem na plaze i okolice, duzy taras,lodowka w pokoju, sprzatane co 2 dzien,all inclusive bardzo ubogi i maly wybor dan,ale za to swieze i dosc smaczne,euro mozna wymienic w recepcji hotelu ale raczej male kwoty poniewaz nie zawsze maja taką ilosc lekow , jeszcze duzo nauki jesli chodzi o turystyke przed Albanczykami.
  hotel polozony przy samej plazy, lezaki w opcji all inclusive dopiero od 3 rzedu od morza ,plaza brudna ale staraja sie ja sprzatac,beach bar nieczynny, trzeba bylo po napoje biegac do baru od strony basenu,winda tylko do 6 pietra , 7 i 8 na piechote ,za glosna muzyka od strony basenu, zeby porozmawiac
  trzeba bylo do siebie krzyczec chwilami,animacje dla dzieci - nie bylo ich wcale. pokoje od strony morza na 7 pietrze nowe i ladne z super widokiem na plaze i okolice, duzy taras,lodowka w pokoju, sprzatane co 2 dzien,all inclusive bardzo ubogi i maly wybor dan,ale za to swieze i dosc smaczne,euro mozna wymienic w recepcji hotelu ale raczej male kwoty poniewaz nie zawsze maja taką ilosc lekow , jeszcze duzo nauki jesli chodzi o turystyke przed Albanczykami.
 • 3.5
  sierpień 2017

  Albania, to piękny i bezpieczny kraj ale...

  Obsługa Hotelowa, to młodzi ludzi, którzy totalnie nie znają się na sztuce hotelarstwa, najchętniej siedzieli by na kanapie przed recepcją i patrzyli w telefony. Nie widzą gości hotelowych a słowo Dzień Dobry, jest dla nich obce, więc przy porannych śniadaniach pierwszy zacząłem się witać i pytać co słychać, było dla nich duzym zaskoczeniem - musza się jeszcze wiele nauczyć.<br />Posiłki:<br />Śniadania bardzo monotonne: masło, surówka, żółty ser, mortadela i pieczone serdelki z dodatkiem jajek na twardo, bywało, że po 9-j brakowało jedzenia i nikt z obsługi na to nie zwracał uwagi - słabo.<br />Obiady i Kolacje akceptowale.<br />Plaża:<br />Duża i szeroka z bezpłatnymi parasolami i leżakami...ale pierwsze 4 rzędy niedostępne dla gości.<br />Woda:<br />Niezbyt przejrzysta - mętna<br />Basen:<br />Wystarczająco duży i czysty.<br />Bezpieczeństwo:<br />Wynajęliśmy samochód, obieżdziliśmy Tiranę i kilka pobliskich miejscowości, nie odczuliśmy że jesteśmy w miejscach niebezpiecznych. Jeździliśmy również środkami komunikacji miejscej, wszystko ok.<br />Na plaży dużo turystów z Abanii, Macedonni i Kosowa - Europejczyków bardzo mało, przeważaja Polacy, dotyczy to równiez hotelu Perandor.<br />Generalnie, jeżeli nikomu nie przeszkadza jakość obsługi Hotelu, mam tu na myśli personel, to sam Holtel prezentuje się dobrze a sama Albania jest wspaniały krajem, bezpiecznym, gościnnym ale biednym.<br />pozdrawiam<br /><br /><br />
  Obsługa Hotelowa, to młodzi ludzi, którzy totalnie nie znają się na sztuce hotelarstwa, najchętniej siedzieli by na kanapie przed recepcją i patrzyli w telefony. Nie widzą gości hotelowych a słowo Dzień Dobry, jest dla nich obce, więc przy porannych śniadaniach pierwszy zacząłem się witać i pytać co
  słychać, było dla nich duzym zaskoczeniem - musza się jeszcze wiele nauczyć.
  Posiłki:
  Śniadania bardzo monotonne: masło, surówka, żółty ser, mortadela i pieczone serdelki z dodatkiem jajek na twardo, bywało, że po 9-j brakowało jedzenia i nikt z obsługi na to nie zwracał uwagi - słabo.
  Obiady i Kolacje akceptowale.
  Plaża:
  Duża i szeroka z bezpłatnymi parasolami i leżakami...ale pierwsze 4 rzędy niedostępne dla gości.
  Woda:
  Niezbyt przejrzysta - mętna
  Basen:
  Wystarczająco duży i czysty.
  Bezpieczeństwo:
  Wynajęliśmy samochód, obieżdziliśmy Tiranę i kilka pobliskich miejscowości, nie odczuliśmy że jesteśmy w miejscach niebezpiecznych. Jeździliśmy również środkami komunikacji miejscej, wszystko ok.
  Na plaży dużo turystów z Abanii, Macedonni i Kosowa - Europejczyków bardzo mało, przeważaja Polacy, dotyczy to równiez hotelu Perandor.
  Generalnie, jeżeli nikomu nie przeszkadza jakość obsługi Hotelu, mam tu na myśli personel, to sam Holtel prezentuje się dobrze a sama Albania jest wspaniały krajem, bezpiecznym, gościnnym ale biednym.
  pozdrawiam


Znasz ten hotel? Podziel się opinią!

Przewodnik

Wycieczki fakultatywne

Filmy i zdjęcia

Uwaga! Cena uległa zmianie.
Cena za osobę:
zł/os.
1 905 zł/os.
Kod oferty: 31052021RNBW184390
pon. 31.05.2021
7 dni
Katowice
AI - All Inclusive
Rainbow
Zobacz inne warianty
Zakwaterowanie
Zapytaj o ofertę

Szczegóły lotu

Wylot:
pon. 31.05.2021 , godz. 00:00
Katowice
pon. 31.05.2021 , godz. 00:00
Tirana
Powrót:
pon. 07.06.2021 , godz. 00:00
Tirana
pon. 07.06.2021 , godz. 00:00
Katowice
Zamówienie wstępne
Prosimy o wypełnienie formularza w celu dokonania rezerwacji miejsc na wybraną wycieczkę. Przesłanie formularza nie wiąże się z żadnymi kosztami i jest niezobowiązujące.
Ta oferta jest dostępna online. W kolejnych krokach otrzymasz możliwość jej opłacenia.
Cena całkowita (): 2 460
Zaliczka:  zł
 • (zaliczka + ubezpieczenie)
Kup na raty 0%: 5 x  zł
Rzeczywiste raty 0% - bez odsetek i pierwszej wpłaty. Wybór płatności ratalnej będzie dostępny w dalszych krokach.
Wystarczy 100 zł zaliczki aby zarezerwować tę ofertę. Pozostałą kwotę należy wpłacić do 30 dni przed datą wyjazdu.
Czytaj więcej

Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Dalej”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.
KLAUZULA INFORMACYJNA
ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH
Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych na etapie poszukiwania imprezy turystycznej jest Travelplanet.pl S.A. z siedzibą we Wrocławiu, kod pocztowy 50-418, ul. Traugutta 45. W związku z zawarciem i realizacją umowy...

Wybrana oferta:

Perandor Beach

Liczba osób:
2 dorosłych
Wyżywienie:
All Inclusive
Termin:
pon. 31.05.2021
Wylot z:
Katowice
Cena
3 611
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY
pon. 31.05.2021
7 dni
Katowice
AI - All Inclusive
Rainbow
2 os. pokoj standardowy (31R) 3 611