Oferty na zamówienie

Idealne dopasowanie

Doskonały plan wymarzonej podróży, ubezpieczenie,
bilety lotnicze i samochód na miejscu Dla Ciebie.

Szukasz wyjątkowej oferty?

Przygotowujemy ofertę na specjalne zamówienie

Przelot i nocleg

Przelot i nocleg

Znajdziemy optymalne połączenie, zarezerwujemy bilety lotnicze i noclegi zgodnie z Twoimi preferencjami.

Plan podróży

Plan podróży

Chcesz odpocząć? A może planujesz zwiedzić jak najwięcej? Przygotujemy najlepszy plan podróży.

Bilety wstępu

Bilety wstępu

Wynajmiemy dla Ciebie samochód i zarezerwujemy bilety wstępu do miejsc, które warto zobaczyć

Ubezpieczenie

Ubezpieczenie

Wyszukamy dla Ciebie najbardziej korzystną polis, aby wyjazd był nie tylko interesujący, ale i bezpieczny.

Organizujemy oferty na wszystkie kontynenty

Alaska - nie tylko przystanek

Swoją nazwę Alaska zawdzięcza Atabaskom. W ich języku wyraz "alayeska" oznacza "wielką ziemię na zachodzie". Ma największą powierzchnię spośród wszystkich stanów USA oraz najmniejszą gęstość zaludnienia. Alaska zachwyca, urzeka, uwodzi. Jej dzikie krajobrazy zostają w pamięci na długo.
Alaska - nie tylko przystanek

Barcelona - śladami Zafona

Przejdź uliczkami, w których Fumero przetrzepał Femrminowi skórę, gdzie człowiek w skórzanej masce zaczepił Daniela. Przysiądź na skwerze, na którym Nuria czytywała książki. Zatrzymaj się na chwilę przy przytułku Santa Lucia lub pod uniwersyteckimi arkadami, gdzie potajemnie spotkali się Bea i Daniel. Odkryj zupełnie inną Barcelonę...
Barcelona - śladami Zafona

Disneyland - bajki z dzieciństwa

Marzysz o świecie, w którym dobro zawsze zwycięża? Chciałbyś spotkać wszystkie niezwykłe postaci, które znasz i uwielbiasz od czasów dzieciństwa? W Disneylandzie każdy może znów poczuć się dzieckiem. Przeżyj na nowo swoje najpiękniejsze sny i spełniaj marzenia.
Disneyland - bajki z dzieciństwa

Kenia - spotkanie z lwem

Inspiracją do wyjazdu do Kenii są miejsca opisane w książce Karen Blixten "Pożegnanie z Afryką". Przygoda rozpoczyna się w Nairobi, a kończy w Mombasie. Obejmuje przede wszystkim safari w dwóch parkach narodowych oraz zwiedzanie powiktoriańskich zabytków w Mombasie.
Kenia - spotkanie z lwem

Kuba - urok starych aut

Zwiedź kolonialną część Havany: Plac Broni (najstarszy plac w mieście), Plac Katedralny, Stary Rynek i Plac San Francisco oraz koniecznie odwiedź Muzeum Rumu. Zobacz posąg Chrystusa i twierdzę El Morro, a kiedy zgłodniejesz, spróbuj koniecznie Pollo Fritoa la Criolla w typowej, kubańskiej restauracji.
Kuba - urok starych aut

Petra - u bram pustyni

Położone w skalnej dolinie miasto, do którego prowadzi tylko jedna wąska droga wśród skał - wąwóz As-Sik. Petra słynie z licznych budowli wykutych w skałach. Od III w. p.n.e. do I w. n. e., pełniła rolę stolicy królestwa Nabatejczyków. Wykuty w skale Skarbiec Faraona w filmie "Indiana Jones i ostatnia krucjata" służył za świątynie chroniącą Graala.
Petra - u bram pustyni

Sri Lanka - rajski ogród

Wyspa na Oceanie Indyjskim. Mark Twain uważał Sri Lankę za "piękną i wspaniale tropikalną". Nazwa państwa, przyjęta w 1972 (wcześniej Cejlon), oznacza w sanskrycie "olśniewający kraj". Obecna nazwa jest współczesną adaptacją nazwy występującej w Ramajanie, gdzie wyspa znana jest jako Lanka.
Sri Lanka - rajski ogród

Zapytaj o ofertę na zamówienie

Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Dalej”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.
KLAUZULA INFORMACYJNA
ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH
Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych na etapie poszukiwania imprezy turystycznej jest Travelplanet.pl S.A. z siedzibą we Wrocławiu, kod pocztowy 50-418, ul. Traugutta 45. W związku z zawarciem i realizacją umowy...
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY