Atuty oferty

Opis hotelu

Kategoria:

***

Miasto:

Folgarida

Kraj:

Włochy

Położenie/wyposażenie:

Przytulny 3-gwiazdkowy Hotel Vecchia America położony jest w centrum miejscowości Folgarida w okolicy Dolomitów Brenta. Bezpłatny hotelowy shuttle zabierze Państwa bezpośrednio na oddalony o ok. 450 m teren narciarski Folgarida (godz. odjazdu wg info. na miejscu).Do ogólnego wyposażenia hotelu należą recepcja, Wi-Fi, winda, pokój TV, restauracja, bar, pokój zabaw dla dzieci oraz sauna i pokój relaksacyjny. Poza tym hotel posiada przechowalnię sprzętu narciarskiego. Miejsca parkingowe występują w ograniczonej dostępności, a garaż można wynająć na zapytanie za opłatą.WyżywienieW cenie wyjazdu zawarte jest wyżywienie HB. Obejmuje ono śniadanie w formie bufetu, jak również 3-daniowe menu do wyboru z bufetem sałatkowym lub warzyw na kolację. Na zapytanie można również zamówić menu dla dzieci. 1 x w tygodniu serwowane jest regionalne menu na kolację i raz na pobyt w cenie jest pakiet na lunch składający się z kanapki, butelki wody i owocu. W cenie wyjazdu jest również kolacja bożonarodzeniowa (24.12.) i menu sylwestrowe.

Świadczenia w cenie:

Noclegi w wybranym terminieWyżywienie jak wybranoKorzystanie z sauny (wg opisu)Menu bożonarodzeniowe i sylwestroweShuttle hotelowy (wg opisu)Sejf (w pokoju)Łóżeczko dla dziecka (na zapytanie)Krzesełko dla dziecka (na zapytanie)Miejsca parkingowe (ograniczona dostępność)

Opcjonalnie płatne na miejscu:

Garaż (na zapytanie): 7,- € /dzień

Płatne na miejscu:

Opłata klimatyczna: ok. 1,50 € za osob./nocKeycard: 5,- €

Zwierzęta domowe:

Zwierzęta domowe na zapytanie (5, - € /dzień, bez karmy)

Zniżki:

Pokój 2-osob./2 dostawki prysznic/WC, HB - przy zakwaterowaniu wraz z 2 osobami płacącymi pełną cenę wycieczki, pozostali uczestnicy otrzymają:
2 do 7 lat 60%
8 do 12 lat 35%
13 do 15 lat 25%
16 do 16 lat 15%
od 17 lat 10%

Pokój 2-osob./dostawka prysznic/WC, HB - przy zakwaterowaniu wraz z 2 osobami płacącymi pełną cenę wycieczki, pozostali uczestnicy otrzymają:

2 do 7 lat 60%
8 do 12 lat 35%
13 do 15 lat 25%
16 do 16 lat 15%
od 17 lat 10%

Pokój 2-osob. prysznic/WC, HB - wszyscy uczestnicy otrzymują następujące zniżki:

2 do 7 lat 30%
8 do 15 lat 10%

Pokój 2-osob. dla 1-osoby, prysznic/WC, HB - wszyscy uczestnicy otrzymują następujące zniżki:

2 do 7 lat 30%
8 do 15 lat 10%

Ważne wskazówki:

Dzieci do 7 lat włącznie nie są wyszczególnione na voucherze na karnet narciarski. Przy zakupie karnetu dla osoby dorosłej dziecko z tej grupy wiekowej otrzyma na miejscu kartę na bezpłatne korzystanie z wyciągów (konieczność wylegitymowania się). W razie większej liczby dzieci niż osób dorosłych należy na miejscu wykupić karnet dla dzieci. Dalsze informacje w kasie wyciągu.W pokojach wieloosobowych lub z dostawką przy niepełnym obłożeniu brak dodatkowych łóżek.

Pokój 2-osob./2 dostawki prysznic/WC, HB:

pokój z podwójnym łóżkiem, dwoma dostawkami, TV, telefonem i sejfem
łazienka z prysznicem, WC i suszarką do włosów
częściowo balkon lub taras
Wi-Fi

Pokój 2-osob./dostawka prysznic/WC, HB:

pokój z podwójnym łóżkiem, dostawką, TV, telefonem i sejfem
łazienka z prysznicem, WC i suszarką do włosów
częściowo balkon lub taras
Wi-Fi

Pokój 2-osob. prysznic/WC, HB:

pokój z podwójnym łóżkiem, TV, telefonem i sejfem
łazienka z prysznicem, WC i suszarką do włosów
częściowo balkon lub taras
Wi-Fi

Dojazd:

Kolej: Mal? (ok. 14 km), Trydent (ok. 70 km)Przelot: Werona (ok. 165 km), Treviso (ok. 200 km)

Karnet narciarski - dodatkowe informacje.:

Oferty zawierające karnet narciarski w cenie oznaczone są znakiem "SKIPASS/KARNET W CENIE" (istnieje możliwość zaznaczenia tej opcji w filtrach). Prosimy upewnić się przed dokonaniem rezerwacji, czy wybrali Państwo ofertę z karnetem narciarskim w cenie.

Gwarancja śniegu (01.01. - 15.03.):

Jeżeli na 5 dni przed rozpoczęciem wycieczki (dzień przyjazdu) z powodu braku śniegu wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet narciarski będą zamknięte - przy czym najwyższy punkt terenu narciarskiego musi znajdować się na wysokości minimum 1800 m.n.p.m. - mogą Państwo bezpłatnie dokonać zmiany rezerwacji na inną naszą wycieczkę w tym samym terminie (o ile są jeszcze wolne miejsca; obowiązuje aktualna cena nowego wyjazdu bez rabatu Last-Minute & More; gwarancja ważna jedynie dla wycieczek zaczynających się w terminach od 01.01. do 15.03.).
Aby móc skorzystać z gwarancji, prosimy o kontakt w wyznaczonym terminie (dokładnie na 5 dni przed rozpoczęciem wyjazdu/pobytu, np. w poniedziałek, jeżeli impreza turystyczna rozpoczyna się w sobotę) drogą mailową na adres gwarancjasniegu-pl@snowtrex.com.

Teren narciarski Folgarida - Marilleva:

Maks. wysokość: 2180 mMin. wysokość: 1300 mWys. miejscowość: 1270 mWyciągi łącznie: 25Orczyki: 5Krzesełka: 13Gondole: 7Trasy łącznie: 63 kmTrasy zielone/niebieskie: 18 kmTrasy czerwone: 32 kmTrasy czarne: 13 km

Region narciarski Skirama Dolomiti Adamello-Brenta:

Maks. wysokość: 2504 mMin. wysokość: 852 mWyciągi łącznie: 73Orczyki: 23Krzesełka: 33Gondole: 17Trasy łącznie: 150 kmTrasy zielone/niebieskie: 50 kmTrasy czerwone: 67 kmTrasy czarne: 33 km

* Udogodnienia:

Dla rodzin z dziećmi Fitness / siłownia

* Poprawność udogodnień zawsze weryfikuj z opisem hotelu.

Lokalizacja

Opinie

2.8

Ocena klientów
na podstawie 1 dodanych opinii

Lokalizacja
4,0
Pokój
2,0
Posiłki
4,0
Czystość
3,0
Obsługa
1,0
 • 2.8
  styczeń 2020

  Najgorszy hotel, na pewno tam nie wrócimy

  Hotel w złym stanie technicznym. Ale całkiem negatywnie oceniamy pracę obsługi. ŻADNE ZGŁOSZENIE usterek: wymiana żarówki, naprawa uszkodzonej deski WC, dostarczenie dodatkowej kołdry nie zostało zrealizowane. W recepcji przyjmowano zgłoszenie, zapewniano, że będzie zrobione - i nic się nie działo. Następnego dnia scenariusz się powtarzał - aż do końca pobytu. A już wyjątkowe było przyjęcie zgłoszenia powrotu z nart busem hotelowym - podobno przysługuje. Czekaliśmy przy drodze 2 godziny dzwoniąc co 15 minut. Kolejno: za 15 minut będzie. Już wyjechał. Proszę jeszcze czekać. Przyślemy inny samochód - biała mazda... i dalsze, po których zmarznięci doczekaliśmy się skibusa. Personel w restauracji nic nie rozumie, trzy razy nam zmieniali stolik, trudno dojść, jakie potrawy były zamawiane rano, czasem zapomnieli coś podać z listy. Chcieliśmy się rozliczyć w przeddzień wyjazdu wieczorem - nie można, bo nie wiadomo, ile kosztowała butelka wody! <br />Obsługa TUI też zła. Nie ma na miejscu rezydenta. Po przyjeździe do hotelu czekaliśmy godzinę, żeby nam przydzielono pokoje. W końcu po ostrej interwencji znaleźli. Cztery osoby miały mieć 2 pokoje blisko siebie. Mieliśmy 2 piętra różnicy położenia naszych pokoi.<br />Nigdy więcej Vecchia America. I chyba nigdy więcej TUI.
  Hotel w złym stanie technicznym. Ale całkiem negatywnie oceniamy pracę obsługi. ŻADNE ZGŁOSZENIE usterek: wymiana żarówki, naprawa uszkodzonej deski WC, dostarczenie dodatkowej kołdry nie zostało zrealizowane. W recepcji przyjmowano zgłoszenie, zapewniano, że będzie zrobione - i nic się nie działo. Następnego
  dnia scenariusz się powtarzał - aż do końca pobytu. A już wyjątkowe było przyjęcie zgłoszenia powrotu z nart busem hotelowym - podobno przysługuje. Czekaliśmy przy drodze 2 godziny dzwoniąc co 15 minut. Kolejno: za 15 minut będzie. Już wyjechał. Proszę jeszcze czekać. Przyślemy inny samochód - biała mazda... i dalsze, po których zmarznięci doczekaliśmy się skibusa. Personel w restauracji nic nie rozumie, trzy razy nam zmieniali stolik, trudno dojść, jakie potrawy były zamawiane rano, czasem zapomnieli coś podać z listy. Chcieliśmy się rozliczyć w przeddzień wyjazdu wieczorem - nie można, bo nie wiadomo, ile kosztowała butelka wody!
  Obsługa TUI też zła. Nie ma na miejscu rezydenta. Po przyjeździe do hotelu czekaliśmy godzinę, żeby nam przydzielono pokoje. W końcu po ostrej interwencji znaleźli. Cztery osoby miały mieć 2 pokoje blisko siebie. Mieliśmy 2 piętra różnicy położenia naszych pokoi.
  Nigdy więcej Vecchia America. I chyba nigdy więcej TUI.
Znasz ten hotel? Podziel się opinią!

Przewodnik

Uwaga! Cena uległa zmianie.
Cena za osobę:
zł/os.
1 150 zł/os.
Kod oferty: 05122020SNOW9293
7 dni
HB - Dwa posiłki
SnowTrex
Zobacz inne warianty
Zakwaterowanie

Szczegóły wyjazdu

Uwaga! Oferta z dojazdem własnym.
Wyjazd:
sob. 05.12.2020
Powrót:
sob. 12.12.2020
Zamówienie wstępne
Prosimy o wypełnienie formularza w celu dokonania rezerwacji miejsc na wybraną wycieczkę. Przesłanie formularza nie wiąże się z żadnymi kosztami i jest niezobowiązujące.
Ta oferta jest dostępna online. W kolejnych krokach otrzymasz możliwość jej opłacenia.
Cena całkowita (): 2 460
Zaliczka:  zł
 • (zaliczka + ubezpieczenie)
Kup na raty 0%: 5 x  zł
Rzeczywiste raty 0% - bez odsetek i pierwszej wpłaty. Wybór płatności ratalnej będzie dostępny w dalszych krokach.
Wystarczy 100 zł zaliczki aby zarezerwować tę ofertę. Pozostałą kwotę należy wpłacić do 30 dni przed datą wyjazdu.
Czytaj więcej

Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Dalej”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.
KLAUZULA INFORMACYJNA
ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH
Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych na etapie poszukiwania imprezy turystycznej jest Travelplanet.pl S.A. z siedzibą we Wrocławiu, kod pocztowy 50-418, ul. Traugutta 45. W związku z zawarciem i realizacją umowy...

Wybrana oferta:

Vecchia America

Liczba osób:
2 dorosłych
Wyżywienie:
HB - Dwa posiłki
Termin:
sob. 05.12.2020
Cena
2 300
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY
1 dzień
2 dni
3 dni
4 dni
5 dni
6 dni
7 dni
8 dni
9 dni
10 dni
11 dni
12 dni
13 dni
14 dni
15 dni
16 dni
17 dni
18 dni
19 dni
20 dni
21 dni
22 dni
23 dni
24 dni
25 dni
26 dni
27 dni
28 dni
HB - Dwa posiłki
SnowTrex
Pokój 2-osob./2 dostawki prysznic/WC (DY) 2 300
Pokój 2-osob. prysznic/WC (DO) 2 300
Pokój 2-osob./dostawka prysznic/WC (DZ) 2 300
Pokój 2-osob./2 dostawki prysznic/WC (DY) 4 138
Pokój 2-osob./dostawka prysznic/WC (DZ) 4 138
Pokój 2-osob. prysznic/WC (DO) 4 138