Atuty oferty

Opis hotelu

Kategoria:

***

Miasto:

Pejo

Kraj:

Włochy

Położenie:

Przytulny 3-gwiazdkowy superior Hotel Ortles znajduje się ok. 5,8 km od centrum Pejo, a pierwsze lokale handlowe znajdują się w bezpośrednim sąsiedztwie. Do przystanku autobusu dla narciarzy jest ok. 400 m, a do terenu narciarskiego Pejo ok. 3,9 km. Autobus dla zatrzymuje się ok. 50 m od biektu i można nim dotrzeć do terenu narciarskiego (wg info. na miejscu).

Wyposażenie:

Do ogólnego wyposażenia obiektu należy recepcja z przechowalnią bagażu, winda, Wi-Fi, kącik internetowy, restauracja ?-la-carte, bar, pokój TV, przechowalnia sprzętu narciarskiego w piwnicy, jak również bezpłatne miejsca parkingowe przy obiekcie i garaż (na zapytanie, za opłatą).Strefa wellness posiada saunę, łaźnię parową, jacuzzi, prysznic relaksacyjny, wody Kneippa oraz pokój relaksacyjny, z których można bezpłatnie korzystać (godz. otwarcia wg info. na miejscu). Ponadto hotel oferuje dostęp do studia fitness.

Wyżywienie:

W cenie wyjazdu zawarto wyżywienie HB obejmujące rozszerzone śniadanie w formie bufetu, jak również 3-daniowe menu do wyboru z bufetem sałatkowym lub warzyw na kolacje. 1 x w tyg. serwowane jest regionalne menu na kolację. W Boże Narodzenie i Sylwestra podawane jest specjalne menu (za obowiązkową opłatą na miejscu).

Świadczenia w cenie:

Noclegi w wybranym terminieWyżywienie jak wybranoKorzystanie ze strefy wellness (wg opisu)Korzystanie z sali fitnessKącik internetowySejf (w pokoju)Przechowalnia bagażuŁóżeczko dla dziecka (na zapytanie)Krzesełko dla dziecka (na zapytanie)Miejsca parkingowe (ograniczona dostępność)

Opcjonalnie płatne na miejscu:

Garaż (na zapytanie): 5,- € /dzień

Płatne na miejscu:

Opłata klimatyczna: ok. 1,50 € za osob./nocKolacja bożonarodzeniowa: 20,- € /os.Menu sylwestrowe: 40,- € /os.Keycard: 5,- €

Zwierzęta domowe:

Zwierzęta domowe na zapytanie (5,- € /dzień, bez karmy)

Zniżki:

Pokój 2-osob./2 dostawki prysznic/WC, HB - przy zakwaterowaniu wraz z 2 osobami płacącymi pełną cenę wycieczki, pozostali uczestnicy otrzymają:
do skończonych 6 lat 100%
7 do 11 lat 50%

Pokój 2-osob./dostawka prysznic/WC (superior), HB - przy zakwaterowaniu wraz z 2 osobami płacącymi pełną cenę wycieczki, pozostali uczestnicy otrzymają:

do skończonych 6 lat 100%
7 do 11 lat 50%

Pokój 2-osob./dostawka prysznic/WC (comfort), HB - przy zakwaterowaniu wraz z 2 osobami płacącymi pełną cenę wycieczki, pozostali uczestnicy otrzymają:

do skończonych 6 lat 100%
7 do 14 lat 25%

Ważne wskazówki:

Dzieci do 7 lat włącznie nie będą wyszczególnione na voucherze na karnet narciarski. Na jeden karnet narciarski dla dorosłych przypada jedna bezpłatna karta na korzystanie z wyciągów przez dzieci z tej grupy wiekowej w tym samym okresie (konieczność wylegitymowania się). W przypadku większej ilości dzieci niż osób dorosłych, należy na miejscu wykupić karnet dla dzieci. Dalsze informacje w kasie wyciągu.W pokojach wieloosobowych lub z dostawką przy niepełnym obłożeniu brak dodatkowych łóżek.

Pokój 2-osob./2 dostawki prysznic/WC, HB:

pokój z podwójnym łóżkiem, podwójną kanapą do spania (jedynie dla dzieci do 14 roku życia włącznie!), sejfem, TV sat. i telefonem
łazienka z prysznicem, WC i suszarką do włosów
częściowo balkon z widokiem na góry
Wi-Fi

Pokój 2-osob./dostawka prysznic/WC (superior), HB:

pokój z podwójnym łóżkiem, dostawką (jedynie dla dzieci do 14 roku życia włącznie!), sejfem, TV sat. i telefonem
łazienka z prysznicem, WC i suszarką do włosów
balkon

Pokój 2-osob./dostawka prysznic/WC (comfort), HB:

pokój z podwójnym łóżkiem, pojedynczą kanapą do spania (jedynie dla dzieci do 14 roku życia włącznie!), sejfem, TV sat. i telefonem
łazienka z prysznicem, WC i suszarką do włosów
częściowo balkon z widokiem na góry
Wi-Fi

Dojazd:

Kolej: Fucine (ok. 5 km), Mal? (ok. 25 km)Przelot: Treviso (ok. 205 km), Werona (ok. 205 km)

Karnet narciarski - dodatkowe informacje.:

Oferty zawierające karnet narciarski w cenie oznaczone są znakiem "SKIPASS/KARNET W CENIE" (istnieje możliwość zaznaczenia tej opcji w filtrach). Prosimy upewnić się przed dokonaniem rezerwacji, czy wybrali Państwo ofertę z karnetem narciarskim w cenie.

Gwarancja śniegu (01.01. - 15.03.):

Jeżeli na 5 dni przed rozpoczęciem wycieczki (dzień przyjazdu) z powodu braku śniegu wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet narciarski będą zamknięte - przy czym najwyższy punkt terenu narciarskiego musi znajdować się na wysokości minimum 1800 m.n.p.m. - mogą Państwo bezpłatnie dokonać zmiany rezerwacji na inną naszą wycieczkę w tym samym terminie (o ile są jeszcze wolne miejsca; obowiązuje aktualna cena nowego wyjazdu bez rabatu Last-Minute & More; gwarancja ważna jedynie dla wycieczek zaczynających się w terminach od 01.01. do 15.03.).
Aby móc skorzystać z gwarancji, prosimy o kontakt w wyznaczonym terminie (dokładnie na 5 dni przed rozpoczęciem wyjazdu/pobytu, np. w poniedziałek, jeżeli impreza turystyczna rozpoczyna się w sobotę) drogą mailową na adres gwarancjasniegu-pl@snowtrex.com.

Teren narciarski Pejo 3000:

Maks. wysokość: 3000 mMin. wysokość: 1400 mWys. miejscowość: 1400 mWyciągi łącznie: 10Orczyki: 4Krzesełka: 4Gondole: 2Trasy łącznie: 20,2 kmTrasy zielone/niebieskie: 5 kmTrasy czerwone: 13 kmTrasy czarne: 2,2 km

Region narciarski Skirama Dolomiti Adamello-Brenta:

Maks. wysokość: 2504 mMin. wysokość: 852 mWyciągi łącznie: 73Orczyki: 23Krzesełka: 33Gondole: 17Trasy łącznie: 150 kmTrasy zielone/niebieskie: 50 kmTrasy czerwone: 67 kmTrasy czarne: 33 km

* Udogodnienia:

Dla rodzin z dziećmi Fitness / siłownia Ułatwienia dla niepełnosprawnych Zwierzęta domowe

* Poprawność udogodnień zawsze weryfikuj z opisem hotelu.

Lokalizacja

Przewodnik

Uwaga! Cena uległa zmianie.
Cena za osobę:
zł/os.
1 892 zł/os.
Kod oferty: 13032021SNOW4008
7 dni
HB - Dwa posiłki
SnowTrex
Zobacz inne warianty
Zakwaterowanie

Szczegóły wyjazdu

Uwaga! Oferta z dojazdem własnym.
Wyjazd:
sob. 13.03.2021
Powrót:
sob. 20.03.2021
Zamówienie wstępne
Prosimy o wypełnienie formularza w celu dokonania rezerwacji miejsc na wybraną wycieczkę. Przesłanie formularza nie wiąże się z żadnymi kosztami i jest niezobowiązujące.
Ta oferta jest dostępna online. W kolejnych krokach otrzymasz możliwość jej opłacenia.
Cena całkowita (): 2 460
Zaliczka:  zł
  • (zaliczka + ubezpieczenie)
Kup na raty 0%: 5 x  zł
Rzeczywiste raty 0% - bez odsetek i pierwszej wpłaty. Wybór płatności ratalnej będzie dostępny w dalszych krokach.
Wystarczy 100 zł zaliczki aby zarezerwować tę ofertę. Pozostałą kwotę należy wpłacić do 30 dni przed datą wyjazdu.
Czytaj więcej

Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Dalej”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.
KLAUZULA INFORMACYJNA
ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH
Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych na etapie poszukiwania imprezy turystycznej jest Travelplanet.pl S.A. z siedzibą we Wrocławiu, kod pocztowy 50-418, ul. Traugutta 45. W związku z zawarciem i realizacją umowy...

Wybrana oferta:

Ortles (Cogolo di Pejo)

Liczba osób:
2 dorosłych
Wyżywienie:
HB - Dwa posiłki
Termin:
sob. 13.03.2021
Cena
3 784
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY
1 dzień
2 dni
3 dni
4 dni
5 dni
6 dni
7 dni
8 dni
9 dni
10 dni
11 dni
12 dni
13 dni
14 dni
15 dni
16 dni
17 dni
18 dni
19 dni
20 dni
21 dni
22 dni
23 dni
24 dni
25 dni
26 dni
27 dni
28 dni
HB - Dwa posiłki
SnowTrex
Pokój 2-osob./2 dostawki prysznic/WC, maks. 2 doroslych + 2 dzieci (DY) 3 784
Pokój 2-osob./dostawka prysznic/WC, superior, maks. 2 doroslych + 1 dziecko (DZ) 3 784
Pokój 2-osob./2 dostawki prysznic/WC, maks. 2 doroslych + 2 dzieci (DY) 4 864
Pokój 2-osob./dostawka prysznic/WC, superior, maks. 2 doroslych + 1 dziecko (DZ) 4 864