Atuty oferty

Opis hotelu

Kategoria:

***

Miasto:

Stilfs

Kraj:

Włochy

Położenie/wyposażenie:

Tradycyjny 3-gwiazdkowy hotel Stilfserhof położony jest w malowniczej górskiej miejscowości Stilfs, ok. 500 m od centrum. Autobus dla narciarzy zatrzymuje się bezpośrednio przy obiekcie i pozwala wygodnie dotrzeć do oddalonego o ok. 12 km wyśmienitego terenu narciarskiego Sulden lub leżącego o ok. 7 km terenu narciarskiego Trafoi. Tereny do biegów narciarskich znajdują się również w odległości ok. 12 km.Do wyposażenia prowadzonego rodzinnie obiektu należy recepcja z holem i Wi-Fi, pokój wypoczynkowy, pokój śniadaniowy, jadalnia, bar i przechowalnia nart/butów, jak również taras. Przynależące do hotelu miejsca parkingowe, jak również garaż są bezpłatnego użytku gości (ograniczona dostępność).W zadbanej strefie saun goście mogą bezpłatnie skorzystać z łaźni parowej, sauny, sauny fińskiej, kabiny z podczerwienią i pokoju relaksacyjnego. (godz. otwarcia wg info. na miejscu). Za opłatą hotel oferuje również masaże. PokojePrzytulnie urządzone pokoje są wyposażone w łazienkę lub prysznic/WC, TV sat., telefon, Wi-Fi, sejf, suszarkę do włosów, jak również częściowo balkon lub taras.WyżywienieW cenie wyjazdu zawarte jest wyżywienie HB obejmujące codziennie śniadanie w formie bufetu oraz 4-daniowe menu na kolację z bufetem sałatkowym. Na zapytanie możliwe przygotowanie menu dla dzieci.

Świadczenia w cenie:

Noclegi w wybranym terminieWyżywienie jak wybranoKorzystanie ze strefy wellness (wg opisu)Płaszcz kąpielowy do wypożyczeniaSejf (w pokoju)Shuttle hotelowy (wg informacji na miejscu)Łóżeczko dla dziecka (ograniczona dostępność)Krzesełko dla dziecka (ograniczona dostępność)Miejsca parkingowe (ograniczona dostępność)Garaż (ograniczona dostępność)

Opcjonalnie płatne na miejscu:

Masaże

Płatne na miejscu:

Opłata klimatyczna: ok. 1,50 € za osob./nocKeycard: 5,- €

Zwierzęta domowe:

Można przywieźć zwierzęta domowe (8,- €/dzień, bez karmy)

Zniżki:

Pokój 2-osob. prysznic/WC, HB - wszyscy uczestnicy otrzymują następujące zniżki:
2 do 5 lat 25%
6 do 14 lat 10%

Ważne wskazówki:

Wstęp do strefy wellness możliwy dla dzieci od 8. roku życia i tylko w obecności osób dorosłych.Dzieci (rocznik 2014 i młodsze) nie będą wyszczególnione na voucherze na karnet narciarski. W towarzystwie jednego z rodziców dzieci z rocznika 2014 i młodsze mogą korzystać z wyciągów bezpłatnie, jeżeli rodzic posiada ważny karnet na dany termin. Więcej informacji otrzymają Państwo w kasie wyciągów.Jeżeli zarezerwowali Państwo sprzęt narciarski za naszym pośrednictwem, wypożyczalnia znajduje się w Sulden (ok. 15 km).

Pokój 2-osob. prysznic/WC, HB:

przytulne pokoje z TV sat.częściowo balkon lub taras

Dojazd:

Kolej: Mals (ok. 20 km), Marling (ok. 60 km)Przelot: Innsbruck (ok. 155 km), Werona (ok. 230 km)

Karnet narciarski - dodatkowe informacje.:

Oferty zawierające karnet narciarski w cenie oznaczone są znakiem "SKIPASS/KARNET W CENIE" (istnieje możliwość zaznaczenia tej opcji w filtrach). Prosimy upewnić się przed dokonaniem rezerwacji, czy wybrali Państwo ofertę z karnetem narciarskim w cenie.

Gwarancja śniegu (01.01. - 15.03.):

Jeżeli na 5 dni przed rozpoczęciem wycieczki (dzień przyjazdu) z powodu braku śniegu wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet narciarski (wyłączając karty, bilety dla gości niem. Gästekarten itd.) będą zamknięte, mogą Państwo bezpłatnie dokonać zmiany rezerwacji na inną naszą wycieczkę w tym samym terminie (o ile są jeszcze wolne miejsca; obowiązuje aktualna cena nowego wyjazdu bez rabatu Last-Minute & More; gwarancja ważna jedynie dla wycieczek zaczynających się w terminach od 01.01. do 15.03.).
Aby móc skorzystać z gwarancji, prosimy o kontakt w wyznaczonym terminie (dokładnie na 5 dni przed rozpoczęciem wyjazdu/pobytu, np. w poniedziałek, jeżeli impreza turystyczna rozpoczyna się w sobotę) drogą mailową na adres gwarancjasniegu-pl@snowtrex.com.

Teren narciarski Sulden:

Maks. wysokość: 3250 mMin. wysokość: 1900 mWys. miejscowość: 1300 mWyciągi łącznie: 13Orczyki: 4Krzesełka: 6Gondole: 3Trasy łącznie: 44 kmTrasy zielone/niebieskie: 17 kmTrasy czerwone: 13 kmTrasy czarne: 14 km

Region narciarski Skiarena Vinschgau:

Maks. wysokość: 3250 mMin. wysokość: 1184 mWyciągi łącznie: 39Orczyki: 16Krzesełka: 18Gondole: 5Trasy łącznie: 211 kmTrasy zielone/niebieskie: 83 kmTrasy czerwone: 92 kmTrasy czarne: 36 km

Lokalizacja

Przewodnik

Uwaga! Cena uległa zmianie.
Cena za osobę:
zł/os.
1 448 zł/os.
Kod oferty: 08032020SNOW144020
7 dni
HB - Dwa posiłki
SnowTrex
Zobacz inne warianty
Zakwaterowanie
Zapytaj o ofertę

Szczegóły wyjazdu

Uwaga! Oferta z dojazdem własnym.
Wyjazd:
niedz. 08.03.2020
Powrót:
niedz. 15.03.2020
Zamówienie wstępne
Prosimy o wypełnienie formularza w celu dokonania rezerwacji miejsc na wybraną wycieczkę. Przesłanie formularza nie wiąże się z żadnymi kosztami i jest niezobowiązujące.
Ta oferta jest dostępna online. W kolejnych krokach otrzymasz możliwość jej opłacenia.
Cena całkowita (): 2 460
Zaliczka:  zł
  • (zaliczka + ubezpieczenie)
Kup na raty 0%: 5 x  zł
Rzeczywiste raty 0% - bez odsetek i pierwszej wpłaty. Wybór płatności ratalnej będzie dostępny w dalszych krokach.
Wystarczy 100 zł zaliczki aby zarezerwować tę ofertę. Pozostałą kwotę należy wpłacić do 30 dni przed datą wyjazdu.
Czytaj więcej

Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Dalej”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.
KLAUZULA INFORMACYJNA
ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH
Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych na etapie poszukiwania imprezy turystycznej jest Travelplanet.pl S.A. z siedzibą we Wrocławiu, kod pocztowy 50-418, ul. Traugutta 45. W związku z zawarciem i realizacją umowy...

Wybrana oferta:

Stilfserhof

Liczba osób:
2 dorosłych
Wyżywienie:
HB - Dwa posiłki
Termin:
niedz. 08.03.2020
Cena
2 896
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY
1 dzień
2 dni
3 dni
4 dni
5 dni
6 dni
7 dni
8 dni
9 dni
10 dni
11 dni
12 dni
13 dni
14 dni
15 dni
16 dni
17 dni
18 dni
19 dni
20 dni
21 dni
22 dni
23 dni
24 dni
25 dni
26 dni
27 dni
28 dni
HB - Dwa posiłki
SnowTrex
Pokój 2-osob. prysznic/WC (DO) 2 896
Pokój 2-osob. prysznic/WC (DO) 4 498