Atuty oferty

Opis hotelu

Wyróżniliśmy hotel ze względu na:

 • Położenie bezpośrednio przy trasach narciarskich
 • Bliskość zabytkowego Bormio (Termy lecznicze)
 • Przepiękną panoramę gór roztaczającą się z hotelu

Kategoria

***

Region

Dolomity, Włochy

Położenie

do centrum Bormio ok. 9 km.

Wyposażenie

rustykalny, prosty hotel w stylu schroniska górskiego z widokiem panoramicznym (51 pokoi). Pomieszczenie klubowe z Wifi za opłatą, pub z muzyką, sala śniadaniowa/jadalnia, bar/kawiarnia, restauracja samoobsługowa z dużym tarasem słonecznym. Bar apres ski. Winda, sklepy.

Wyżywienie

bufet śniadaniowy i kolacyjny. Do kolacji w godz. 19:30-20:30 1/4 l wina, woda, a dla dzieci 1 napój w cenie.

Zakwaterowanie

prysznic, WC, TV, telefon. WLAN za opłatą. A1A/2A: pokój 2-os. A2B: pokój 2-os., całkowicie odnowione, dodatkowo suszarka i sejf. A2F: jak A2B, dla 4 os.

Święta/Sylwester

menu sylwestrowe na życzenie ok. 30 EUR/os. (wino i 1 lampka szampana), dzieci 2-13 lat ok. 15 EUR.

Sport

tenis stołowy, piłkarzyki. Za opłatą: bilard.

Wellness

za opłatą: sauna i jacuzzi.

Dzieci

pokój zabaw.

Rozrywka

za opłatą: tenis stołowy, piłkarzyki, bilard.

Opłata klimatyczna

ok. 1,30 EUR/dzień/os. od 18 lat.

Parkowanie

w cenie.

Zwierzę domowe

ok. 5 EUR/dzień.

Ski info

Gwarancja śniegu!Bezpośrednio na terenach narciarskich Bormio 2000Wypoż. sprzętu/szkółka narciarska: w hoteluNarciarnia: w hotelu

Dla gości Neckermanna

10% zniżki na posiłki do godz. 15:00 w restauracji samoobsługowej w hotelu. 10% zniżki na wypożyczalni sprzętu oraz w szkółce narciarskiej przy hotelu.

Zniżki

1-2 dzieci (do 6 lat): pobyt gratis, (7-18 lat): zniżka procentowa.

Kategoria lokalna

3 gwiazdki.

Ważne informacje

Prosimy o zwrócenie uwagi na rodzaj zarezerwowanego przelotu. W zależności od linii lotniczej limity bagażu głównego mogą wynosić od 30 kg do 0 kg/osoba. (standardowo przy przelotach czarterowych wynoszą 20 kg/osoba).

* Udogodnienia:

 • Dla rodzin z dziećmi
 • Wypożyczalnia sprzętu zimowego
 • Blisko stoku
* Poprawność udogodnień zawsze weryfikuj z opisem hotelu

Dokumenty podróży:

Lokalizacja

Opinie

Znasz ten hotel? Podziel się opinią! Dodaj opinię
3.5

Ocena klientów
na podstawie 18 dodanych opinii

Lokalizacja: 5,0
Pokój: 3,1
Posiłki: 3,6
Czystość: 5,0
Obsługa: 5,0
Klienci polecają hotel dla:
 • rodzin z dziećmi powyżej 5 roku życia
 • par
 • aktywnych
 • 5.0
  ( grudzień 2018 )

  Polecam miłośnikom sportów zimowych

  Hotel bardzo dobra lokalizacja, przy samym stoku, Dojazd- zakręty, jedzenie ok, chociaż brak warzyw i różnorodności na śniadanie. Obiadokolacja duży wybór dan, w pokojach ciepło, codzienna wymiana ręczników, pokoje małe, na 2 osoby ok ale przy 4 gości ciasno. Miła obsługa. Parking dostępny, przy nocnym dojedzie warto poinformować obsługę, słabo oznaczone dojście do recepcji ( poziom A)
  Hotel bardzo dobra lokalizacja, przy samym stoku, Dojazd- zakręty, jedzenie ok, chociaż brak warzyw i różnorodności na śniadanie. Obiadokolacja duży wybór dan, w pokojach ciepło, codzienna wymiana ręczników, pokoje małe, na 2 osoby ok ale przy 4 gości ciasno. Miła obsługa. Parking dostępny, przy nocnym
  dojedzie warto poinformować obsługę, słabo oznaczone dojście do recepcji ( poziom A)
 • 2.0
  ( luty 2015 )

  Jeżeli przyjeżdżasz do sport 1 i

  <strong>Ocena ogólna</strong> Jeżeli przyjeżdżasz do sport 1 i<br /><strong>Zakwaterowanie</strong> Mała lalka, brakuje miejsca do przechowywania i suszenia.<br /><strong>Wyżywienie</strong> W porównaniu z zeszłym roku i spadku jakości asortyment<br /><strong>Usługi hotelowe</strong> Jeśli nie potrzebujesz nic tak dobrze, ale w przeciwnym razie przyzwoity.<br /><strong>Stoki narciarskie</strong> Jeden i<br />
  Ocena ogólna Jeżeli przyjeżdżasz do sport 1 i
  Zakwaterowanie Mała lalka, brakuje miejsca do przechowywania i suszenia.
  Wyżywienie W porównaniu z zeszłym roku i spadku jakości asortyment
  Usługi hotelowe Jeśli nie potrzebujesz
  nic tak dobrze, ale w przeciwnym razie przyzwoity.
  Stoki narciarskie Jeden i
 • 3.5
  ( luty 2015 )

  Hotel ma najlepsze lata za nim, vybyvení pokoje zasługuje uzupełnienia....

  <strong>Ocena ogólna</strong> Hotel ma najlepsze lata za nim, vybyvení pokoje zasługuje uzupełnienia. Nicméné obsługa i lokalizacja dla kolejek linowych, które rekompensują. Jedzenie było, jak zwykle, we Włoszech. Ogólnie, warte swojej ceny.<br /><strong>Zakwaterowanie</strong> Pokój był uzký i mimo obietnicy dwa oddzielne łóżka z CK oznacza dodatkowe łóżko piętrowe bez zahamowań. Jeśli masz małe dzieci można zahamowań. Wyposażenie pokoi doświadczyłem wiele sezonów.<br /><strong>Wyżywienie</strong> Jedzenie było dobre. Wybór jest wystarczające.<br /><strong>Usługi hotelowe</strong> Życzliwość, pokojských i nawet zrekompensować braki pokoje konsjerża.<br /><strong>Stoki narciarskie</strong> Stoki narciarskie wystarczyło, zostały zmienione. Głównie czerwone, nadaje się także dla dzieci. Zaletą jest to, że hotel znajduje się bezpośrednio przy stoku narciarskim między kolejek linowych.<br />
  Ocena ogólna Hotel ma najlepsze lata za nim, vybyvení pokoje zasługuje uzupełnienia. Nicméné obsługa i lokalizacja dla kolejek linowych, które rekompensują. Jedzenie było, jak zwykle, we Włoszech. Ogólnie, warte swojej ceny.
  Zakwaterowanie Pokój był uzký i mimo
  obietnicy dwa oddzielne łóżka z CK oznacza dodatkowe łóżko piętrowe bez zahamowań. Jeśli masz małe dzieci można zahamowań. Wyposażenie pokoi doświadczyłem wiele sezonów.
  Wyżywienie Jedzenie było dobre. Wybór jest wystarczające.
  Usługi hotelowe Życzliwość, pokojských i nawet zrekompensować braki pokoje konsjerża.
  Stoki narciarskie Stoki narciarskie wystarczyło, zostały zmienione. Głównie czerwone, nadaje się także dla dzieci. Zaletą jest to, że hotel znajduje się bezpośrednio przy stoku narciarskim między kolejek linowych.
 • 3.0
  ( luty 2015 )

  Który chcesz iść, aby korzystać z usług hotelu w środowisku górskim będ...

  <strong>Ocena ogólna</strong> Który chcesz iść, aby korzystać z usług hotelu w środowisku górskim będzie rozczarowany. Kto przyjdzie na nartach jest podekscytowany.<br />
  Ocena ogólna Który chcesz iść, aby korzystać z usług hotelu w środowisku górskim będzie rozczarowany. Kto przyjdzie na nartach jest podekscytowany.
 • 4.0
  ( styczeń 2015 )

  Ogólnie rzecz biorąc, chciałbym dodać, że zakwaterowanie, wyżywienie, j...

  <strong>Ocena ogólna</strong> Ogólnie rzecz biorąc, chciałbym dodać, że zakwaterowanie, wyżywienie, jazda na nartach i podobne usługi były fajne, ale już tak miły sposób sterowniki. W drodze powrotnej byłem naprawdę przerażony więc pojechaliśmy Strona główna. Już poinformowały o biurze podróży.<br /><strong>Zakwaterowanie</strong> Bardzo ładne, czyste.<br /><strong>Wyżywienie</strong> Śniadanie w formie bufetu było obfite, do wyboru. Tříchodová kolacji, a także bar sałatkowy, bardzo dobre i zawsze został zapakowany do pękania.<br /><strong>Stoki narciarskie</strong> Szlaki, zadbane, długie, szerokie. Nigdzie w kolejce.<br />
  Ocena ogólna Ogólnie rzecz biorąc, chciałbym dodać, że zakwaterowanie, wyżywienie, jazda na nartach i podobne usługi były fajne, ale już tak miły sposób sterowniki. W drodze powrotnej byłem naprawdę przerażony więc pojechaliśmy Strona główna. Już poinformowały o biurze podróży.
  Zakwaterowanie
  Bardzo ładne, czyste.
  Wyżywienie Śniadanie w formie bufetu było obfite, do wyboru. Tříchodová kolacji, a także bar sałatkowy, bardzo dobre i zawsze został zapakowany do pękania.
  Stoki narciarskie Szlaki, zadbane, długie, szerokie. Nigdzie w kolejce.
 • 2.5
  ( styczeń 2015 )

  Ładne miejsce, dobre jedzenie, dobre połączenia środkami transportu, za...

  <strong>Ocena ogólna</strong> Ładne miejsce, dobre jedzenie, dobre połączenia środkami transportu, zakwaterowania jest proste i nie bardzo przytulne.<br /><strong>Zakwaterowanie</strong> Proste, ponury, zimna noc.<br /><strong>Wyżywienie</strong> Biorąc pod uwagę cenę podróży dobrze. Śniadanie jest proste.<br /><strong>Usługi hotelowe</strong> Mieliśmy to przykre doświadczenie z wycieczki narciarskie angielski i Polski, które były z nami na podłodze. Zrobili duży hałas, dużo cofnąć późnym wieczorem. Byłoby lepiej dla tych starych neubytovávat klientów. Ale uderzył i pokojowe negocjacje. Żądanie mało dla nas, ale możesz mieć zatrute spokój. Ale nie hotel.<br /><strong>Stoki narciarskie</strong> Dobry.<br />
  Ocena ogólna Ładne miejsce, dobre jedzenie, dobre połączenia środkami transportu, zakwaterowania jest proste i nie bardzo przytulne.
  Zakwaterowanie Proste, ponury, zimna noc.
  Wyżywienie Biorąc pod uwagę cenę podróży dobrze. Śniadanie jest proste.
  />Usługi hotelowe Mieliśmy to przykre doświadczenie z wycieczki narciarskie angielski i Polski, które były z nami na podłodze. Zrobili duży hałas, dużo cofnąć późnym wieczorem. Byłoby lepiej dla tych starych neubytovávat klientów. Ale uderzył i pokojowe negocjacje. Żądanie mało dla nas, ale możesz mieć zatrute spokój. Ale nie hotel.
  Stoki narciarskie Dobry.
 • 1.5
  ( styczeń 2015 )

  To nigdy nie cestovku!

  <strong>Ocena ogólna</strong> To nigdy nie cestovku!<br />
  Ocena ogólna To nigdy nie cestovku!

Przewodnik

Cena została zaktualizowana z systemem operatora

Oferta jest dostępna!

Kod oferty: 18012020NPL9323
Cena za osobę:
963 - zł %
Zobacz wszystkie warianty
Zapytaj o ofertę »
Teraz płacisz tylko zaliczkę
Cena całkowita:
(dla 3 osób)
1 954
Szczegóły ceny
 •  
 

Zgodnie z ustawą z dnia 24 listopada 2017 r. o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych do rezerwacji imprezy turystycznej doliczona zostanie składka, którą Organizator turystyki w całości odprowadza na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

Wysokość składki zależna jest od rodzaju transportu oraz miejsca docelowego imprezy i wynosi:

 • 1) 15 PLN/os. – za imprezy lotnicze czarterowe za wyjątkiem imprez, o których mowa w pkt 6;
 • 2) 13 PLN/os. – za imprezy innym środkiem transportu niż loty czarterowe realizowane poza Europę;
 • 3) 10 PLN/os. – za imprezy innym środkiem transportu niż loty czarterowe realizowane w Europie za wyjątkiem imprez, o których mowa w pkt 6;
 • 4) 7 PLN/os. – za imprezy z dojazdem własnym poza Europą;
 • 5) 5 PLN/os. – za imprezy z dojazdem własnym w Europie;
 • 6) 0 PLN – za imprezy realizowane do krajów mających granicę lądową z Polską oraz na terytorium Polski.
Kup na raty 0%
5 x  zł
Oferta w promocji
Rezerwuj za 100 zł
Zapytaj o ofertę »
7 dni
HB - Dwa posiłki
Neckermann
Wyjazd:
So 18.01.2020
00:00 -
00:00 -
Powrót:
So 25.01.2020
00:00 -
00:00 -
Ważne!
Oferta z dojazdem własnym.
Trwa sprawdzanie dostępności

Szybki kontakt

Jesteś zainteresowany tą ofertą? Zostaw numer telefonu,
oddzwonimy!
* Wyrażam zgodę na kierowanie do mnie przez Travelplanet.pl S.A. informacji handlowejrozwiń drogą elektroniczną i telefoniczną (zgodnie z art. 172 ust. z 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne).
Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzaćrozwiń Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Proszę o kontakt”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.

Gwarancje Travelplanet.pl

 • 1,4 mln zadowolonych Klientów

  Doświadczeni i profesjonalni konsultanci dobiorą najlepszą ofertę do Twoich potrzeb.

 • Gwarancja Ceny

  Wycieczki kosztują dokładnie tyle, ile u organizatorów!

 • Największa liczba wycieczek

  W jednym miejscu możesz porównać i kupić wakacje od ponad 50 organizatorów.

Zamówienie wstępne
 • (zaliczka + ubezpieczenie)
Zaliczka:
 zł
Rzeczywiste raty 0% - bez odsetek i pierwszej wpłaty. Wybór płatności ratalnej będzie dostępny w dalszych krokach.
Kup na raty 0%:
5 x  zł
Wystarczy 100 zł zaliczki aby zarezerwować tę ofertę. Pozostałą kwotę należy wpłacić do 30 dni przed datą wyjazdu.
Czytaj więcej

Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Dalej”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.

KLAUZULA INFORMACYJNA

ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH
Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych na etapie poszukiwania imprezy turystycznej jest Travelplanet.pl S.A. z siedzibą we Wrocławiu, kod pocztowy 53-238, ul. Ostrowskiego 9. W związku z zawarciem i realizacją umowy...

Czytaj całość

Wybrana
oferta:

Girasole (Bormio)

Liczba osób:
2 dorosłych + 1 dziecko
Wyżywienie:
HB - Dwa posiłki
Termin:
So 18.01.2020
Cena
1 954
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY
1 dzień
2 dni
3 dni
4 dni
5 dni
6 dni
7 dni
8 dni
9 dni
10 dni
11 dni
12 dni
13 dni
14 dni
15 dni
16 dni
17 dni
18 dni
19 dni
20 dni
21 dni
22 dni
23 dni
24 dni
25 dni
26 dni
27 dni
28 dni
HB - Dwa posiłki
Neckermann
Pokoj dwuosobowy prysznic WC (2A) 963
Pokoj dwuosobowy prysznic WC (2B) 1 223