Atuty oferty

Opis hotelu

Kategoria

**

Miasto

Reischach

Kraj

Włochy

Cel podróży

Reischach (956 m) położone jest na słonecznym płaskowyżu u podnóża Kronplatzu. Miejscowość zawdzięcza swoją nazwę zamkowi "Rischon", który jest owiany legendą. Posiadająca 1300 mieszkańców wioska oferuje najnowocześniejsze wyciągi, bardzo dobrze wyznaczone trasy i wspaniałą panoramę, dzięki czemu jest idealnym punktem wyjazdu zimowego.Na obrzeżach miejscowości znajdują się nowoczesne wyciągi, którymi można wjechać na wysokość do 2275 m na terenie narciarskim Kronplatz. Bardzo dobrze przygotowane stoki powodują, że ten teren narciarski należy do najpiękniejszych w Dolomitach. Miłośnicy narciarstwa biegowego znajdą ok. 15 km tras biegowych położonych u stóp szczytu górskiego. Alternatywą do jazdy na nartach i snowboardzie jest łyżwiarstwo, saneczkarstwo, curling lub basen w "Cron4"

Teren narciarski

Teren narciarski wokół szczytu Kronplatz (2275 m) - szczyt nr 1 w Południowym Tyrolu - ma Państwu dużo do zaoferowania dzięki karnetowi narciarskiemu "Kronplatz“. Liczne urządzenia naśnieżające gwarantują śnieg od grudnia do kwietnia. 119 km tras i 32 nowoczesnych wyciągów na wysokości od 935 do 2275 m to gwarancja niezapomnianego urlopu dla dużych i małych. Początkującym narciarzom, dzieciom oraz rodzinom polecamy 8-osobową gondolę "CroniExpress", która umożliwia dostęp do trasy o szerokości 100 m i różnicy wysokości 160 m. Kronplatz słynie szczególnie z przyjaznego rodzinie terenu narciarskiego. Na szycie Kronplatz znajduje się "Croniworld", gdzie rodzice mogą obserwować postępy swoich dzieci oraz podziwiać przepiękne widoki. Obydwie trasy zjazdowe prowadzące do doliny "Sylvester" i "Herrnegg", które cechują strome odcinki, są wyzwaniem dla zaawansowanych i doświadczonych alpinistów. Snowboardziści mogą wyszaleć się na halfpipie. Żaden inny teren narciarski nie jest tak zróżnicowany jak Kronplatz! Teren ten jest również znany z różnych wydarzeń sportowych jak np. z Pucharu Świata w snowboardzie.Kronplatz zyskał w poprzednim sezonie nową infrastrukturę. popularny wyciąg Sonnenlift został wymiony i zyskał wiele nowych udogodnień, jak ogrzewane siedzenia i osłonę ochronną. W kabinach Miara dostępne jest Wi-Fi, a urządzenia naśnieżające zostały ulepszone. W sezonie 18/19 również St. Vigil zyskało nową gondolę. "Skitrans Bronta" jest najkrótszą 12-os. gondolą na świecie i łączy dolne stacje gondoli "Miara" i "Pedagá". Również 6-os. wyciąg "Arndt" został zmodernizowany i zyskał ergonomiczne skórzane siedzenia.Macie Państwo również możliwość poszerzenia karnetu narciarskiego na karnet "Dolomiti Superski“, który udostępnia 1200 km tras i 450 wyciągów.Na terenie narciarskim "Kronplatz" mają Państwo dostęp przy stacjach kolejki górskiej do bezpłatnych hotspotów Wi-Fi. Przy rozszerzonym karnecie "Dolomiti Superski" mogą Państwo korzystać z dalszych hotspotów przy stacjach kolejki lub w lokalach gastronomicznych.

Gwarancja śniegu (01.01. - 15.03.)

Jeżeli na 5 dni przed rozpoczęciem wycieczki (dzień przyjazdu) z powodu braku śniegu wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet narciarski będą zamknięte, mogą Państwo bezpłatnie dokonać zmiany rezerwacji na inną naszą wycieczkę w tym samym terminie (o ile są jeszcze wolne miejsca; obowiązuje aktualna cena nowego wyjazdu bez rabatu Last-Minute & More; gwarancja ważna jedynie dla wycieczek zaczynających się w terminach od 01.01. do 15.03.).
Aby móc skorzystać z gwarancji, prosimy o kontakt w wyznaczonym terminie (na 5 dni przed rozpoczęciem wyjazdu/pobytu, np. w poniedziałek, jeżeli impreza turystyczna rozpoczyna się w sobotę) drogą mailową na adres gwarancjasniegu-pl@snowtrex.com.

Karnet narciarski - dodatkowe informacje.

Oferty zawierające karnet narciarski w cenie oznaczone są znakiem "FREE SKI - SKIPASS W CENIE". Należy upewnić się przed dokonaniem rezerwacji, czy wybrali Państwo ofertę z karnetem w cenie.

Położenie/wyposażenie

Urządzony w stylu rustykalnym 2-gwiazdkowy Pensjonat Garni Lindenhof leży w spokojnej części Reischach, ok. 600 m od centrum. Do terenu narciarskiego Kronplatz i toru saneczkowego jest ok. 600 m. Wstęp na trasę do narciarstwa biegowego znajduje się w odległości ok. 300 m.Obiekt posiada Wi-Fi, pokój wypoczynkowy, salę śniadaniową, przechowalnię sprzętu narciarskiego w piwnicy, jak również miejsca parkingowe.Goście pensjonatu otrzymują na miejscu kartę Holidaypass, uprawniającą do licznych zniżek w regionie, np. na wstęp do muzeum, na autobusy itd. (wg info. na miejscu, zastrzeżone prawo do zmian).
WyżywienieW cenie jest zawarte śniadanie w formie obfitego bufetu.

Świadczenia w cenie

Noclegi w wybranym terminieWyżywienie jak wybranoKarta gościa (wg opisu)Łóżeczko dla dziecka (na zapytanie)Miejsca parkingowe (ograniczona dostępność)

Płatne na miejscu

Opłata klimatyczna: ok. 1,35 € za osob./noc

Zwierzęta domowe

Nie można przywieźć zwierząt domowych.

Zniżki

Pokój 1-osob. prysznic/WC, BB - wszyscy uczestnicy otrzymują następujące zniżki:
2 do 7 lat 40%
8 do 15 lat 10%

Pokój 2-osob. prysznic/WC, BB - wszyscy uczestnicy otrzymują następujące zniżki

2 do 7 lat 40%
8 do 15 lat 10%

Pokój 2-osob./dostawka prysznic/WC, BB - przy zakwaterowaniu wraz z 2 osobami płacącymi pełną cenę wycieczki, pozostali uczestnicy otrzymają

2 do 2 lat 100%
3 do 7 lat 65%
8 do 13 lat 25%
14 do 15 lat 10%

Ważne wskazówki

Przy zakupie karnetu dla osoby dorosłej dziecko urodzone po 30.11.2011) otrzyma na miejscu bezpłatną kartę na korzystanie z wyciągów (konieczność wylegitymowania się). W przypadku większej liczby dzieci niż osób dorosłych, należy na miejscu wykupić karnet dla dziecka. Dalsze informacje w kasie wyciągu.Palenie dozwolone jedynie na balkonie.

Pokój 1-osob. prysznic/WC, BB

przytulne pokoje z podwójnym łóżkiem do wykorzystania dla jednej osoby i TV kabl.łazienka z prysznicem i WCbalkonWi-Fi

Pokój 2-osob. prysznic/WC, BB

przytulne pokoje z podwójnym łóżkiem i TV kabl.łazienka z prysznicem i WCbalkonWi-Fi

Pokój 2-osob./dostawka prysznic/WC, BB

przytulne pokoje z podwójnym łóżkiem, dostawką i TV kabl.łazienka z prysznicem i WCbalkonWi-Fi

* Udogodnienia:

 • Dla rodzin z dziećmi
* Poprawność udogodnień zawsze weryfikuj z opisem hotelu

Dokumenty podróży:

Lokalizacja

Przewodnik

Uwaga! Cena uległa zmianie.
Cena za osobę: Kod oferty: 21032020SNOW26562
1 265 - zł %
Zobacz wszystkie warianty
Zapytaj o ofertę »
Teraz płacisz tylko zaliczkę
Cena całkowita:
(dla 2 osób)
2 530
Szczegóły ceny
 •  
 

Zgodnie z ustawą z dnia 24 listopada 2017 r. o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych do rezerwacji imprezy turystycznej doliczona zostanie składka, którą Organizator turystyki w całości odprowadza na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

Wysokość składki zależna jest od rodzaju transportu oraz miejsca docelowego imprezy i wynosi:

 • 1) 15 PLN/os. – za imprezy lotnicze czarterowe za wyjątkiem imprez, o których mowa w pkt 6;
 • 2) 13 PLN/os. – za imprezy innym środkiem transportu niż loty czarterowe realizowane poza Europę;
 • 3) 10 PLN/os. – za imprezy innym środkiem transportu niż loty czarterowe realizowane w Europie za wyjątkiem imprez, o których mowa w pkt 6;
 • 4) 7 PLN/os. – za imprezy z dojazdem własnym poza Europą;
 • 5) 5 PLN/os. – za imprezy z dojazdem własnym w Europie;
 • 6) 0 PLN – za imprezy realizowane do krajów mających granicę lądową z Polską oraz na terytorium Polski.
Kup na raty 0%
5 x  zł
Oferta w promocji
Rezerwuj za 100 zł
Zapytaj o ofertę »
7 dni
BB - Śniadania
SnowTrex
Wyjazd:
sob. 21.03.2020
00:00 -
00:00 -
Powrót:
sob. 28.03.2020
00:00 -
00:00 -
Ważne!
Oferta z dojazdem własnym.

Szybki kontakt

Jesteś zainteresowany tą ofertą? Zostaw numer telefonu,
oddzwonimy!
* Wyrażam zgodę na kierowanie do mnie przez Travelplanet.pl S.A. informacji handlowejrozwiń drogą elektroniczną i telefoniczną (zgodnie z art. 172 ust. z 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne).
Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzaćrozwiń Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Proszę o kontakt”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.

Gwarancje Travelplanet.pl

 • 1,8 mln zadowolonych Klientów

  Doświadczeni i profesjonalni konsultanci dobiorą najlepszą ofertę do Twoich potrzeb.

 • Gwarancja Ceny

  Wycieczki kosztują dokładnie tyle, ile u organizatorów!

 • Największa liczba wycieczek

  W jednym miejscu możesz porównać i kupić wakacje od ponad 50 organizatorów.

Zamówienie wstępne
 • (zaliczka + ubezpieczenie)
Zaliczka:
 zł
Rzeczywiste raty 0% - bez odsetek i pierwszej wpłaty. Wybór płatności ratalnej będzie dostępny w dalszych krokach.
Kup na raty 0%:
5 x  zł
Wystarczy 100 zł zaliczki aby zarezerwować tę ofertę. Pozostałą kwotę należy wpłacić do 30 dni przed datą wyjazdu.
Czytaj więcej

Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Dalej”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.

KLAUZULA INFORMACYJNA

ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH
Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych na etapie poszukiwania imprezy turystycznej jest Travelplanet.pl S.A. z siedzibą we Wrocławiu, kod pocztowy 53-238, ul. Ostrowskiego 9. W związku z zawarciem i realizacją umowy...

Czytaj całość

Wybrana
oferta:

Garni Lindenhof

Liczba osób:
2 dorosłych
Wyżywienie:
BB - Śniadania
Termin:
sob. 21.03.2020
Cena
2 530
1 dzień
2 dni
3 dni
4 dni
5 dni
6 dni
7 dni
8 dni
9 dni
10 dni
11 dni
12 dni
13 dni
14 dni
15 dni
16 dni
17 dni
18 dni
19 dni
20 dni
21 dni
22 dni
23 dni
24 dni
25 dni
26 dni
27 dni
28 dni
BB - Śniadania
SnowTrex
Pokój 2-osob. prysznic/WC (DO) 1 265
Pokój 2-osob./dostawka prysznic/WC (DZ) 1 265
Pokój 2-osob./dostawka prysznic/WC (DZ) 2 177
Pokój 2-osob. prysznic/WC (DO) 2 177