Atuty oferty

Opis hotelu

Kategoria:

***

Miasto:

Valdaora

Kraj:

Włochy

Cel podróży:

Valdaora położona jest na wysokości 1048 m w sercu doliny Puster i składa się z 4 dzielnic: Górnej Valdaory, Średniej Valdaory, Niskiej Valdaory i Geiselsberg. Malownicza wioska u stóp góry Kronplatz położona jest pomiędzy Alpami i Dolomitami: otoczona imponującymi Dolomitami na południu oraz górami Rieserferner na północy, oferuje ona niesamowitą panoramę. Z góry Geiselberg istnieje bezpośredni dostęp do terenu narciarskiego. Do wszystkich części miejscowości dojeżdża zimą bezpłatny autobus dla narciarzy i w 20 min. zabiera turystów do stacji doliny Gassl przy Geiselberg.Najnowocześniejsze wyciągi, krótki czas oczekiwania, bardzo dobrze przygotowane stoki i wspaniałe widoki czynią ten teren narciarski jednym z najpiękniejszych w Dolomitach. Także dla miłośników jazdy na sankach miejsce to jest jak najbardziej odpowiednie, ponieważ w Valdaora w 2000 roku po raz drugi na naturalnym torze do saneczkowania odbyły się Mistrzostwa Świata w saneczkowaniu. Ponadto istnieje wiele możliwości spędzenia wolnego czasu, różnorodne restauracje i bacówki zachęcają do degustacji, natomiast sklepy kuszą chęcią sprezentowania upominku z podróży.

Teren narciarski:

Teren narciarski wokół góry Kronplatz (2275 m), góry numer 1 w południowym Tyrolu, zapewnia Państwu z karnetem "Kronplatz" o wiele więcej niż tylko zabawę na stoku. Dzięki licznym urządzeniom naśnieżającym teren ten od grudnia do kwietnia uchodzi za jak najbardziej pewny śniegowo, 113 km tras i 32 nowoczesnych wyciągów na wysokości między 973 m i 2275 m zapewniają niezapomniane przeżycia zarówno dla starszych jak i dla najmłodszych. Dla początkujących, dzieci i rodzin szczególnie godny polecenia jest teren "CroniExpress" z 8-osoboą gondolą. Tutaj odnajdą Państwo 100 m szeroką trasę ze 160 m różnicą wysokości. Teren narciarski wokół "Kronplatz" uchodzi za bardzo przyjazny, jeśli chodzi o wyjazdy rodzinne z dziećmi. Na szczycie "Kronplatz" znajduje się "Croniworld", z którego rodzice mogą podziwiać postępy swoich maluchów i dodatkowo podziwiać wspaniałą panoramę górską. Najdłuższy 6 km zjazd doprowadzi Państwa do stacji doliny "Olang-Gassl", przy zjeździe z którego pokonają Państwo 1096 m różnicę wysokości.Doświadczeni alpiniści świetnie mogą sprawdzić swoje umiejętności na dwóch zjazdach z doliny "Sylwester" i "Herrnegg". Miłośnicy freestylu mogą dać upust swojej energii na halfpipe. Żaden inny teren narciarski nie jest tak różnorodny jak ten wokół "Kronplatz". Miejsce to znane jest także jako organizator przeróżnych imprez sportowych jak np. Pucharu Świata w snowboardzie.W sezonie 2016/17 Kronplatz zyskał nową infrastrukturę: niebieską trasę o długości 2,9 km. Wiele zjazdów, w tym Furcia 9 i 12 zostałty poszerzone oraz ulepszono urządzenia naśnnieżające i wyciąg krzesełkowy PLATEAU został dostosowany do potrzeb dzieci.Jeżeli chcą mieć Państwo możliwość jazdy na większej ilości tras, istnieje możliwość poszerzenia karnetu na "Dolomiti Superski", który upoważnia do korzystania z 1200 km tras oraz 450 wyciągów.Na terenie narciarskim "Kronnplatz" w miejscach w których można zakupić karnet przeważnie mają Państwo dostęp do bezpłatnych internetowych Hotspotów. Po rozszerzeniu karnetu na Dolomiti Superski można korzystać z punktów oraz lokali gastronomicznych w całym regionie.

Gwarancja śniegu (01.01. - 15.03.):

Jeżeli na 5 dni przed rozpoczęciem wycieczki (dzień przyjazdu) z powodu braku śniegu wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet narciarski będą zamknięte, mogą Państwo bezpłatnie dokonać zmiany rezerwacji na inną naszą wycieczkę w tym samym terminie (o ile są jeszcze wolne miejsca; obowiązuje aktualna cena nowego wyjazdu bez rabatu Last-Minute & More; gwarancja ważna jedynie dla wycieczek zaczynających się w terminach od 01.01. do 15.03.).
Aby móc skorzystać z gwarancji, prosimy o kontakt w wyznaczonym terminie (na 5 dni przed rozpoczęciem wyjazdu/pobytu, np. w poniedziałek, jeżeli impreza turystyczna rozpoczyna się w sobotę) drogą mailową na adres gwarancjasniegu-pl@snowtrex.com.

Karnet narciarski - dodatkowe informacje.:

Oferty zawierające karnet narciarski w cenie oznaczone są znakiem "FREE SKI - SKIPASS W CENIE". Należy upewnić się przed dokonaniem rezerwacji, czy wybrali Państwo ofertę z karnetem w cenie.

Położenie:

Komfortowy 3,5-gwiazdkowy Boutique Hotel Am Park znajduje się w centrum miejscowości Valdaora, ok. 150 m od lokali handlowych. Do terenu narciarskiego Kronplatz i toru saneczkowego jest ok. 2,3 km, a autobus dla narciarzy zatrzymuje się w odległości ok. 50 m. Trasy do narciarstwa biegowego znajdują się w odległości ok. 300 m.

Wyposażenie:

Nowoczesny obiekt posiada recepcję, Wi-Fi, windę, restaurację, salę śniadaniową, pokój wypoczynkowy, bar, przechowalnię sprzętu narciarskiego w piwnicy, jak również miejsca parkingowe o ograniczonej dostępności.
Dodatkowo od dyspozycji gości jest ok. 80 m? strefa saun z sauną fińską, kabiną z podczerwienią i studio fitness. (godz. otwarcia wg info. na miejscu).
Karta gościa zapewni Państwu liczne udogodnienia, jak na przykład bezpłatne korzystanie z komunikacji publicznej, czy promocyjne wstępy do muzeum.

Wyżywienie:

W cenie wyjazdu zawarto obfite regionalne śniadanie w formie bufetu. W wybranych terminach, gdy w ofercie jest wyżywienie HB otrzymają Państwo 4-daniowe menu do wyboru na kolację.

Świadczenia w cenie:

Noclegi w wybranym terminieWyżywienie jak wybranoKorzystanie z saunyKorzystanie z sali fitnessSejf (w pokoju)Karta gościa (wg opisu)Łóżeczko dla dziecka (na zapytanie)Krzesełko dla dziecka (na zapytanie)Miejsca parkingowe (ograniczona dostępność)10% zniżki na kursy w partnerskiej szkółce narciarskiej

Płatne na miejscu:

Opłata klimatyczna: ok. 1,70 € za osob./noc

Zwierzęta domowe:

Można przywieźć zwierzęta domowe (10,- € /dzień, jedynie psy, bez karmy)

Zniżki:

Pokój 2-osob. prysznic/WC, BB - wszyscy uczestnicy otrzymują następujące zniżki:
2 do 7 lat 35%
8 do 15 lat 10%

Pokój 2-osob./dostawka prysznic/WC, BB - przy zakwaterowaniu wraz z 2 osobami płacącymi pełną cenę wycieczki, pozostali uczestnicy otrzymają:

2 do 3 lat 100%
4 do 6 lat 70%
7 do 7 lat 60%
8 do 13 lat 30%
14 do 15 lat 20%
od 16 lat 10%

Pokój 2-osob./2 dostawki prysznic/WC, BB - przy zakwaterowaniu wraz z 2 osobami płacącymi pełną cenę wycieczki, pozostali uczestnicy otrzymają:

2 do 3 lat 100%
4 do 6 lat 70%
7 do 7 lat 60%
8 do 13 lat 30%
14 do 15 lat 20%
od 16 lat 10%

Pokój 2-osob. prysznic/WC, HB - wszyscy uczestnicy otrzymują następujące zniżki:

2 do 7 lat 35%
8 do 15 lat 10%

Pokój 2-osob./dostawka prysznic/WC, HB - przy zakwaterowaniu wraz z 2 osobami płacącymi pełną cenę wycieczki, pozostali uczestnicy otrzymają:

2 do 3 lat 100%
4 do 6 lat 70%
7 do 7 lat 60%
8 do 13 lat 30%
14 do 15 lat 20%
od 16 lat 10%

Pokój 2-osob./2 dostawki prysznic/WC, HB - przy zakwaterowaniu wraz z 2 osobami płacącymi pełną cenę wycieczki, pozostali uczestnicy otrzymają:

2 do 3 lat 100%
4 do 6 lat 70%
7 do 7 lat 60%
8 do 13 lat 30%
14 do 15 lat 20%
od 16 lat 10%

Ważne wskazówki:

Dzieci urodzone po 30.11.2011 nie są wyszczególnione na voucherze na karnet narciarski. Na każdy karnet narciarski dla osoby dorosłej przypada jedna bezpłatna karta do korzystania z wyciągów dla dziecka z tej grupy wiekowej (konieczność wylegitymowania się), a otrzymają ją Państwo na miejscu. W przypadku większej liczby dzieci niż osób dorosłych, należy na miejscu wykupić karnet dla dziecka. Dalsze informacje w kasie wyciągu.W pokojach wieloosobowych lub z dostawką przy niepełnym obłożeniu brak dodatkowych łóżek.

Pokój 2-osob. prysznic/WC, BB:

pokój z podwójnym łóżkiem, TV kabl. i sejfem
łazienka z prysznicem, WC i suszarką do włosów
częściowo balkon
Wi-Fi

Pokój 2-osob./dostawka prysznic/WC, BB:

pokój z podwójnym łóżkiem, dostawką, TV kabl. i sejfem
łazienka z prysznicem, WC i suszarką do włosów
częściowo balkon
Wi-Fi

Pokój 2-osob./2 dostawki prysznic/WC, BB:

pokój z podwójnym łóżkiem, podwójną rozkładaną kanapą, TV kabl. i sejfem
łazienka z prysznicem, WC i suszarką do włosów
częściowo balkon
Wi-Fi

Pokój 2-osob. prysznic/WC, HB:

pokój z podwójnym łóżkiem, TV kabl. i sejfem
łazienka z prysznicem, WC i suszarką do włosów
częściowo balkon
Wi-Fi

Pokój 2-osob./dostawka prysznic/WC, HB:

pokój z podwójnym łóżkiem, dostawką, TV kabl. i sejfem
łazienka z prysznicem, WC i suszarką do włosów
częściowo balkon
Wi-Fi

Pokój 2-osob./2 dostawki prysznic/WC, HB:

pokój z podwójnym łóżkiem, podwójną rozkładaną kanapą, TV kabl. i sejfem
łazienka z prysznicem, WC i suszarką do włosów
częściowo balkon
Wi-Fi

Przewodnik

Uwaga! Cena uległa zmianie.
Cena za osobę:
zł/os.
1 478 zł/os.
Kod oferty: 22032020SNOW40363
7 dni
BB - Śniadania
SnowTrex
Zobacz inne warianty
Zakwaterowanie
Zapytaj o ofertę

Szczegóły wyjazdu

Uwaga! Oferta z dojazdem własnym.
Wyjazd:
niedz. 22.03.2020
Powrót:
niedz. 29.03.2020
Zamówienie wstępne
Prosimy o wypełnienie formularza w celu dokonania rezerwacji miejsc na wybraną wycieczkę. Przesłanie formularza nie wiąże się z żadnymi kosztami i jest niezobowiązujące.
Ta oferta jest dostępna online. W kolejnych krokach otrzymasz możliwość jej opłacenia.
Cena całkowita (): 2 460
Zaliczka:  zł
  • (zaliczka + ubezpieczenie)
Kup na raty 0%: 5 x  zł
Rzeczywiste raty 0% - bez odsetek i pierwszej wpłaty. Wybór płatności ratalnej będzie dostępny w dalszych krokach.
Wystarczy 100 zł zaliczki aby zarezerwować tę ofertę. Pozostałą kwotę należy wpłacić do 30 dni przed datą wyjazdu.
Czytaj więcej

Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Dalej”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.
KLAUZULA INFORMACYJNA
ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH
Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych na etapie poszukiwania imprezy turystycznej jest Travelplanet.pl S.A. z siedzibą we Wrocławiu, kod pocztowy 53-238, ul. Ostrowskiego 9. W związku z zawarciem i realizacją umowy...

Wybrana oferta:

Am Park

Liczba osób:
2 dorosłych
Wyżywienie:
BB - Śniadania
Termin:
niedz. 22.03.2020
Cena
2 956
1 dzień
2 dni
3 dni
4 dni
5 dni
6 dni
7 dni
8 dni
9 dni
10 dni
11 dni
12 dni
13 dni
14 dni
15 dni
16 dni
17 dni
18 dni
19 dni
20 dni
21 dni
22 dni
23 dni
24 dni
25 dni
26 dni
27 dni
28 dni
BB - Śniadania
SnowTrex
Pokój 2-osob. prysznic/WC (DO) 2 956
Pokój 2-osob./dostawka prysznic/WC (DZ) 2 956
Pokój 2-osob./2 dostawki prysznic/WC (DY) 2 956
Pokój 2-osob./dostawka prysznic/WC (DZ) 4 780
Pokój 2-osob./2 dostawki prysznic/WC (DY) 4 780
Pokój 2-osob. prysznic/WC (DO) 4 780