Atuty oferty

Opis hotelu

Kategoria:

***

Miasto:

Molini di Tures

Kraj:

Włochy

Położenie/wyposażenie:

Rodzinnie prowadzony, 3-gwiazdkowy Hotel Taufers znajduje się w odległości ok. 400 m od centrum Mühlen. Płatny autobus dla narciarzy zatrzymuje się ok. 200 m od hotelu i zawiezie Państwa wygodnie do oddalonego o 2 km terenu narciarskiego Speikboden. Do najbliższej trasy biegowej w Mühlwald jest ok. 6 km. Hotel jest wyposażony w recepcję, pokój wypoczynkowy, tradycyjną izbę, Wi-Fi, pokój śniadaniowy, jadalnię, bar, kawiarnię oraz przechowalnię sprzętu narciarskiego i butów. Bezpłatne miejsca parkingowe stoją do Państwa dyspozycji.Strefa wellness z łaźnią parową, sauną, sauną fińską, biosauną i kabiną z podczerwienią dostępna jest codziennie w godz. 15:00 - 19:00 (zastrzeżone prawo do zmiany godzin otwarcia, wg info. na miejscu). Opłata pobierana jest za korzystanie z solarium.PokojePrzytulne pokoje posiadają łazienkę lub prysznic/WC, TV sat., telefon, radio, Wi-Fi, sejf, suszarkę do włosów i częściowo balkon lub taras.WyżywienieW cenę wliczony jest bufet śniadaniowy z kącikiem ze zdrową żywnością. Dodatkowo otrzymają Państwo napój powitalny. Raz na pobyt odbywa się impreza, na której serwowane jest grzane wino, a dla dzieci herbata.

Świadczenia w cenie:

Noclegi w wybranym terminieWyżywienie jak wybranoKorzystanie ze strefy wellness (wg opisu)Płaszcz kąpielowy do wypożyczeniaNapój powitalnySejf (w pokoju)Łóżeczko dla dziecka (ograniczona dostępność)Krzesełko dla dziecka (ograniczona dostępność)Miejsca parkingowe (ograniczona dostępność)5% zniżki na kursy w partnerskiej szkółce narciarskiej

Opcjonalnie płatne na miejscu:

Solarium

Płatne na miejscu:

Opłata klimatyczna: ok. 1,50 € za osob./nocKeycard: 5,- €

Zwierzęta domowe:

Można przywieźć zwierzęta domowe (4,- € /dzień, bez karmy)

Zniżki:

Pokój 2-osob./2 dostawki prysznic/WC, BB - przy zakwaterowaniu wraz z 2 osobami płacącymi pełną cenę wycieczki, pozostali uczestnicy otrzymają:
do skończonych 5 lat 100%
6 do 11 lat 50%
od 65 lat 20%

Pokój 2-osob./dostawka prysznic/WC, BB - przy zakwaterowaniu wraz z 2 osobami płacącymi pełną cenę wycieczki, pozostali uczestnicy otrzymają:

do skończonych 5 lat 100%
6 do 11 lat 50%
od 65 lat 20%

Ważne wskazówki:

Korzystanie ze strefy wellness nie jest dozwolone dla dzieci poniżej 14. roku życia.Dzieci urodzone po 01.12.2011 nie będą wyszczególnione na voucherze na karnet narciarski. Przy zakupie karnetu dla osoby dorosłej dziecko z tej grupy wiekowej otrzymuje na miejscu bezpłatną kartę na korzystanie z wyciągów (konieczność wylegitymowania się). Przy większej ilości dzieci niż osób dorosłych należy na miejscu wykupić karnet dla dziecka. Dalsze informacje w kasie wyciągu.W pokojach wieloosobowych lub z dostawką przy niepełnym obłożeniu brak dodatkowych łóżek.

Pokój 2-osob./2 dostawki prysznic/WC, BB:

przytulne pokoje z TV sat.

Pokój 2-osob./dostawka prysznic/WC, BB:

przytulne pokoje z TV sat.balkon lub taras

Dojazd:

Kolej: Bruneck (ok. 12 km)Przelot: Innsbruck (ok. 120 km), Werona (ok. 235 km)

Karnet narciarski - dodatkowe informacje.:

Oferty zawierające karnet narciarski w cenie oznaczone są znakiem "SKIPASS/KARNET W CENIE" (istnieje możliwość zaznaczenia tej opcji w filtrach). Prosimy upewnić się przed dokonaniem rezerwacji, czy wybrali Państwo ofertę z karnetem narciarskim w cenie.

Gwarancja śniegu (01.01. - 15.03.):

Jeżeli na 5 dni przed rozpoczęciem wycieczki (dzień przyjazdu) z powodu braku śniegu wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet narciarski (wyłączając karty, bilety dla gości niem. Gästekarten itd.) będą zamknięte, mogą Państwo bezpłatnie dokonać zmiany rezerwacji na inną naszą wycieczkę w tym samym terminie (o ile są jeszcze wolne miejsca; obowiązuje aktualna cena nowego wyjazdu bez rabatu Last-Minute & More; gwarancja ważna jedynie dla wycieczek zaczynających się w terminach od 01.01. do 15.03.).
Aby móc skorzystać z gwarancji, prosimy o kontakt w wyznaczonym terminie (dokładnie na 5 dni przed rozpoczęciem wyjazdu/pobytu, np. w poniedziałek, jeżeli impreza turystyczna rozpoczyna się w sobotę) drogą mailową na adres gwarancjasniegu-pl@snowtrex.com.

Teren narciarski Skiworld Ahrntal:

Maks. wysokość: 2510 mMin. wysokość: 950 mWys. miejscowość: 862 mWyciągi łącznie: 25Orczyki: 10Krzesełka: 11Gondole: 4Trasy łącznie: 74 kmTrasy zielone/niebieskie: 37 kmTrasy czerwone: 22 kmTrasy czarne: 15 km

Lokalizacja

Przewodnik

Uwaga! Cena uległa zmianie.
Cena za osobę:
zł/os.
1 331 zł/os.
Kod oferty: 07032020SNOW141132
7 dni
BB - Śniadania
SnowTrex
Zobacz inne warianty
Zakwaterowanie
Zapytaj o ofertę

Szczegóły wyjazdu

Uwaga! Oferta z dojazdem własnym.
Wyjazd:
sob. 07.03.2020
Powrót:
sob. 14.03.2020
Zamówienie wstępne
Prosimy o wypełnienie formularza w celu dokonania rezerwacji miejsc na wybraną wycieczkę. Przesłanie formularza nie wiąże się z żadnymi kosztami i jest niezobowiązujące.
Ta oferta jest dostępna online. W kolejnych krokach otrzymasz możliwość jej opłacenia.
Cena całkowita (): 2 460
Zaliczka:  zł
  • (zaliczka + ubezpieczenie)
Kup na raty 0%: 5 x  zł
Rzeczywiste raty 0% - bez odsetek i pierwszej wpłaty. Wybór płatności ratalnej będzie dostępny w dalszych krokach.
Wystarczy 100 zł zaliczki aby zarezerwować tę ofertę. Pozostałą kwotę należy wpłacić do 30 dni przed datą wyjazdu.
Czytaj więcej

Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Dalej”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.
KLAUZULA INFORMACYJNA
ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH
Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych na etapie poszukiwania imprezy turystycznej jest Travelplanet.pl S.A. z siedzibą we Wrocławiu, kod pocztowy 50-418, ul. Traugutta 45. W związku z zawarciem i realizacją umowy...

Wybrana oferta:

Taufers

Liczba osób:
2 dorosłych
Wyżywienie:
BB - Śniadania
Termin:
sob. 07.03.2020
Cena
2 662
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY
1 dzień
2 dni
3 dni
4 dni
5 dni
6 dni
7 dni
8 dni
9 dni
10 dni
11 dni
12 dni
13 dni
14 dni
15 dni
16 dni
17 dni
18 dni
19 dni
20 dni
21 dni
22 dni
23 dni
24 dni
25 dni
26 dni
27 dni
28 dni
BB - Śniadania
SnowTrex
Pokój 2-osob./dostawka prysznic/WC (DZ) 2 662
Pokój 2-osob./dostawka prysznic/WC (DZ) 4 498