Atuty oferty

Opis hotelu

Kategoria

****

Miasto

Lavarone

Kraj

Włochy

Cel podróży

Na słonecznych wzniesieniach Trydentu jest położona gmina Lavarone. Składa się na nią łącznie 19 miejscowości, które liczą w sumie ok. 1000 mieszkańców. W okresie zimowym region budzi zachwyt śnieżnobiałymi łąkami, przyprószonymi śniegiem lasami oraz wzniesieniami z ciekawymi, częściowo prowadzącymi przez las trasami narciarskimi. W Lavarone panuje typowy włoski styl życia, m. in. dzięki tradycyjnym, miejscowym wyrobom serowym. Lavarone, tak jak pobliskie miejscowości Lusern i Folgaria należy do miejsc gdzie można się natknąć na osoby mówiące w języku cymbryjskim. Do atrakcji regionu należy m.in. fort "Belvedere", który pełnił ważną rolę podczas 1 wojny światowej, a w dzisiejszych czasach mieści muzeum wojenne. Powyżej miejscowości Bertoldi i Laghetto przebiegają trasy terenu narciarskiego Lavarone, które razem z terenami Folgaria i Luserna należą do karuzeli narciarskich "Skitour di Forti". Wzniesienie Lavarone, które dało nazwę miejscowości mieści również duży teren do biegów narciarskich, znany przede wszystkim z ośrodków Coe-Pass i Millegrobbe. Lavarone ma do zaoferowania różnorodne atrakcje sportowe i kulturalne, a wśród turystów jest znane ze swojej gościnności.

Teren narciarski

Z karnetem narciarskim "Folgaria-Lavarone" mogą Państwo korzystać z najlepiej przygotowanych terenów narciarskich w karuzeli narciarskiej "Skitour di Forti" w sumie około 101 km tras. Na płaskowyżu Alpe Cimbra znajdują się tereny przystosowane do zjazdów dla rodzin przez grzbiet górski w okolicach miejscowości Lavarone, Folgaria i Luserna.Wejście na teren narciarski Lavarone obejmującym ok. 27 km nartostrad znajduje się w miejscowości Lavarone-Bertoldi. Stąd dostaną się Państwo 3-osob. wyciągiem krzesełkowym na "Tablat", z którego prowadzą niebieskie trasy oraz czerwona trasa o tej samej nazwie. Przez sąsiednie wzniesienie "Ust", nad malowniczym jeziorem w Malga Laghetto, prowadzą kolejne wyciągi, na najwyższy punkt Lavarone - Virgo Maria na wysokości 1700 m. Z tego punktu prowadzi m. in. czarna trasa "Avez del Prinzipe" - jedna z najpiękniejszych tras w Trydencie. Jest ona nazwana od 300-letniego i 60-metrowego świerku srebrzystego, który wznosi się ponad trasą. Najmłodszych ucieszy obszar narciarski "Neveland", a dla wzmocnienia można odwiedzić pobliskie schroniska.Bezpłatny autobus dla narciarzy zabierze Państwa do oddalonej o ok. 15 km miejscowości Folgaria i tym samym na teren narciarski Folgaria-Fiorentini. Tutaj czekają na Państwa 74 km nartostrad na wszystkich stopniach trudności. Folgaria łączy karuzelą narciarską tereny narciarskie Costa, Francolini, Fondo Piccolo, Fondo Grande, Malga Ortesino i Serrada, do której należy również teren Fiorentini. Większość tras jest przeznaczona dla narciarzy średnio-zaawansowanych, jakkolwiek również początkujący jak i profesjonaliści znajdą dla siebie ciekawe trasy. Trasa Serrada mierzy 3,1 km i prowadzi na różnicy wysokości 350 m. Jest to najdłuższa trasa terenu narciarskiego, doskonała dla początkujących. Trasa "Fondo Grande (Martinella Nord)" jest uważana za najtrudniejszą trasę i zapewnia na 1,6 km nawet doświadczonym narciarzom dużą dawkę adrenaliny.Fani freestyle i snowboardu znajdą zarówno w Lavarone jak i Folgarii wiele snowparków i okazji do dobrej zabawy.

Gwarancja śniegu (01.01. - 15.03.)

Jeżeli na 5 dni przed rozpoczęciem wycieczki (dzień przyjazdu) z powodu braku śniegu wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet narciarski będą zamknięte, mogą Państwo bezpłatnie dokonać zmiany rezerwacji na inną naszą wycieczkę w tym samym terminie (o ile są jeszcze wolne miejsca; obowiązuje aktualna cena nowego wyjazdu bez rabatu Last-Minute & More; gwarancja ważna jedynie dla wycieczek zaczynających się w terminach od 01.01. do 15.03.).
Aby móc skorzystać z gwarancji, prosimy o kontakt w wyznaczonym terminie (na 5 dni przed rozpoczęciem wyjazdu/pobytu, np. w poniedziałek, jeżeli impreza turystyczna rozpoczyna się w sobotę) drogą mailową na adres gwarancjasniegu-pl@snowtrex.com.

Karnet narciarski - dodatkowe informacje.

Oferty zawierające karnet narciarski w cenie oznaczone są znakiem "FREE SKI - SKIPASS W CENIE". Należy upewnić się przed dokonaniem rezerwacji, czy wybrali Państwo ofertę z karnetem w cenie.

Położenie/wyposażenie

Położony bezpośrednio w centrum miejscowości 4-gwiazdkowy Grand Hotel Astoria znajduje się ok. 500 m od terenu narciarskiego Lavarone, jak również ok. 50 m od przystanku autobusowego dla narciarzy. Z hotelu roztacza się piękny widok na jezioro Lavarone.Do wyposażenia tego komfortowo urządzonego hotelu należy recepcja, lobby, Wi-Fi, pokoje TV i wypoczynkowy, jadalnia, restauracja, czytelnia, bar i kawiarnia. Bezpłatnie do Państwa dyspozycji hala do squasha, tenis stołowy, piłkarzyki i bilard. Do dyspozycji bezpłatne miejsca parkingowe oraz płatny garaż. W bezpłatnej strefie wellness mają Państwo do dyspozycji studio fitness, basen kryty, saunę, jacuzzi na zewnątrz i łaźnię parową. Za opłatą goście mogą skorzystać z masaży.PokojePrzytulnie urządzone pokoje posiadają prysznic/WC, TV sat., telefon, sejf, suszarkę do włosów, jak również częściowo balkon lub taras.WyżywienieW cenie zawarte jest wyżywienie HB obejmujące śniadanie w formie bufetu, jak również 3-daniową kolację. W Boże Narodzenie (24.12.) i Sylwestra istnieje możliwość zarezerwowania specjalnej kolacji (za opłatą).

Świadczenia w cenie

Noclegi w wybranym terminieWyżywienie jak wybranoKorzystanie ze strefy wellness (wg opisu)Korzystanie z sali fitnessTenis stołowy (i squash)PiłkarzykiBilardSejf (w pokoju)Krzesełko dla dziecka (ograniczona dostępność)Miejsca parkingowe (ograniczona dostępność)

Opcjonalnie płatne na miejscu

MasażeKolacja bożonarodzeniowa (24.12.): 15, -€ /osob.Kolacja sylwestrowa: 40,- € /osob.Łóżeczko dziecięce (ograniczona dostępność)Garaż (ograniczona dostępność)

Płatne na miejscu

Keycard: 5,- €

Zwierzęta domowe

Nie można przywieźć zwierząt domowych.

Zniżki

Juniorsuite 4-osob., HB - przy zakwaterowaniu wraz z 2 osobami płacącymi pełną cenę wycieczki, pozostali uczestnicy otrzymają:
do skończonych 4 lat 100%
5 do 13 lat 50%
od 14 lat 20%

Pokój 2-osob./dostawka prysznic/WC, HB - przy zakwaterowaniu wraz z 2 osobami płacącymi pełną cenę wycieczki, pozostali uczestnicy otrzymają

do skończonych 4 lat 100%
5 do 13 lat 50%
od 14 lat 20%

Pokój 2-osob./2 dostawki prysznic/WC (widok na jezioro), HB - przy zakwaterowaniu wraz z 2 osobami płacącymi pełną cenę wycieczki, pozostali uczestnicy otrzymają

do skończonych 4 lat 100%
5 do 13 lat 50%
od 14 lat 20%

Ważne wskazówki

Wstęp do strefy saun dla dzieci od 14. roku życia.Wstęp na kryty basen dla dzieci wyłącznie pod opieką osoby dorosłej.Dzieci urodzone po 30.11.2011 nie będą wyszczególnione na voucherze na karnet narciarski. Dzieci z tej grupy wiekowej jeżdżące w towarzystwie osoby dorosłej otrzymają bezpłatny karnet na korzystanie z wyciągów (konieczność wylegitymowania się). Jeżeli dzieci jest więcej niż osób dorosłych należy na miejscu wykupić karnet dla dziecka. Dalsze informacje w kasie wyciągu.W pokojach wieloosobowych lub z dostawką przy niepełnym obłożeniu brak dodatkowych łóżek.

Juniorsuite 4-osob., HB

przytulne juniorsuity z TV sat.częściowo balkon lub taras

Pokój 2-osob./dostawka prysznic/WC, HB

przytulne pokoje z TV sat.częściowo balkon lub taras

Pokój 2-osob./2 dostawki prysznic/WC (widok na jezioro), HB

komfortowe pokoje z TV sat. i widokiem na jezioro
częściowo balkon lub taras

* Udogodnienia:

 • Dla rodzin z dziećmi
 • Fitness / siłownia
 • Basen kryty
 • Parking
 • Wellness / spa
 • Darmowe WiFi
* Poprawność udogodnień zawsze weryfikuj z opisem hotelu

Dokumenty podróży:

Lokalizacja

Przewodnik

Uwaga! Cena uległa zmianie.
Cena za osobę: Kod oferty: 15032020SNOW25339
1 467 - zł %
Zobacz wszystkie warianty
Zapytaj o ofertę »
Teraz płacisz tylko zaliczkę
Cena całkowita:
(dla 2 osób)
2 934
Szczegóły ceny
 •  
 

Zgodnie z ustawą z dnia 24 listopada 2017 r. o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych do rezerwacji imprezy turystycznej doliczona zostanie składka, którą Organizator turystyki w całości odprowadza na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

Wysokość składki zależna jest od rodzaju transportu oraz miejsca docelowego imprezy i wynosi:

 • 1) 15 PLN/os. – za imprezy lotnicze czarterowe za wyjątkiem imprez, o których mowa w pkt 6;
 • 2) 13 PLN/os. – za imprezy innym środkiem transportu niż loty czarterowe realizowane poza Europę;
 • 3) 10 PLN/os. – za imprezy innym środkiem transportu niż loty czarterowe realizowane w Europie za wyjątkiem imprez, o których mowa w pkt 6;
 • 4) 7 PLN/os. – za imprezy z dojazdem własnym poza Europą;
 • 5) 5 PLN/os. – za imprezy z dojazdem własnym w Europie;
 • 6) 0 PLN – za imprezy realizowane do krajów mających granicę lądową z Polską oraz na terytorium Polski.
Kup na raty 0%
5 x  zł
Oferta w promocji
Rezerwuj za 100 zł
Zapytaj o ofertę »
7 dni
HB - Dwa posiłki
SnowTrex
Wyjazd:
niedz. 15.03.2020
00:00 -
00:00 -
Powrót:
niedz. 22.03.2020
00:00 -
00:00 -
Ważne!
Oferta z dojazdem własnym.

Szybki kontakt

Jesteś zainteresowany tą ofertą? Zostaw numer telefonu,
oddzwonimy!
* Wyrażam zgodę na kierowanie do mnie przez Travelplanet.pl S.A. informacji handlowejrozwiń drogą elektroniczną i telefoniczną (zgodnie z art. 172 ust. z 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne).
Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzaćrozwiń Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Proszę o kontakt”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.

Gwarancje Travelplanet.pl

 • 1,8 mln zadowolonych Klientów

  Doświadczeni i profesjonalni konsultanci dobiorą najlepszą ofertę do Twoich potrzeb.

 • Gwarancja Ceny

  Wycieczki kosztują dokładnie tyle, ile u organizatorów!

 • Największa liczba wycieczek

  W jednym miejscu możesz porównać i kupić wakacje od ponad 50 organizatorów.

Zamówienie wstępne
 • (zaliczka + ubezpieczenie)
Zaliczka:
 zł
Rzeczywiste raty 0% - bez odsetek i pierwszej wpłaty. Wybór płatności ratalnej będzie dostępny w dalszych krokach.
Kup na raty 0%:
5 x  zł
Wystarczy 100 zł zaliczki aby zarezerwować tę ofertę. Pozostałą kwotę należy wpłacić do 30 dni przed datą wyjazdu.
Czytaj więcej

Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Dalej”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.

KLAUZULA INFORMACYJNA

ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH
Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych na etapie poszukiwania imprezy turystycznej jest Travelplanet.pl S.A. z siedzibą we Wrocławiu, kod pocztowy 53-238, ul. Ostrowskiego 9. W związku z zawarciem i realizacją umowy...

Czytaj całość

Wybrana
oferta:

Grand Astoria

Liczba osób:
2 dorosłych
Wyżywienie:
HB - Dwa posiłki
Termin:
niedz. 15.03.2020
Cena
2 934
1 dzień
2 dni
3 dni
4 dni
5 dni
6 dni
7 dni
8 dni
9 dni
10 dni
11 dni
12 dni
13 dni
14 dni
15 dni
16 dni
17 dni
18 dni
19 dni
20 dni
21 dni
22 dni
23 dni
24 dni
25 dni
26 dni
27 dni
28 dni
HB - Dwa posiłki
SnowTrex
Pokój 2-osob./dostawka prysznic/WC (DZ) 1 467
Pokój 2-osob./2 dostawki prysznic/WC, widok na jezioro (DY) 1 672
Juniorsuite 4-osob. (J4) 1 881
Pokój 2-osob./dostawka prysznic/WC (DZ) 1 967
Pokój 2-osob./2 dostawki prysznic/WC, widok na jezioro (DY) 2 172
Juniorsuite 4-osob. (J4) 2 381