Atuty oferty

Opis hotelu

Kategoria:

****

Miasto:

Passo del Tonale

Kraj:

Włochy

Cel podróży:

Passo Tonale - każdy fan sportów zimowych znajdzie tutaj coś dla siebie. W zamian przybywają tutaj szaleńcy i miłośnicy sportów zimowych, gdyż położenie tej stale rozwijającej się miejscowości jest bliskie idealnemu. Zachwyt krajobrazem górskim Parku Adamello-Brenta przyprawi nie jednego narciarza o szybsze bicie serca. Dla "praktyków" którzy cenią sobie funkcjonalność urlop w Passo del Tonale to idealny wybór. Przeróżne możliwości aktywnego wypoczynku oferują centra sportów zimowych. Kuligi zaprzęgnięte psami Haskimi, przejażdżki bryczkami po śnieżnym puchu, czy też przejażdżki konne to tylko część programu. Kolejną atrakcją terenu Adamello to całoroczny teren narciarski lodowca Presena na 3000 m wysokości.Passo del Tonale dzięki swemu położeniu to wyśmienity punkt wyjściowy fanów wędrowania. Łączna liczba szlaków wędrownych to 50 km, gwarantuje niezapomniane widoki i przeżycia.

Teren narciarski:

Karnet narciarski "Adamello Ski" gwarantuje dostęp do 100 km nartostrad i 32 wyciągów. Teren narciarski przeznaczony jest zarówno dla zaawansowanych, jak i początkujących narciarzy, dzięki czemu cieszy się dużym powodzeniem wśród turystów. Mierząca 3 km długości trasa "Paradiso" należy do najtrudniejszej w tym regionie przez co zachęca do wykazania swoich umiejętności nie jednego profesjonalisty. Czy to oświetlona 1 km trasa "Valena", czy też liczący 400 m snowpark czynią ten teren narciarski niezwykle urozmaiconym. Dodatkowo zapierający dech w piersiach widok na białe kolosy okalające dolinę powoduje za każdym razem nowe przeżycia białego szaleństwa. Dodatkowym atutem jest 11 km zjazd Ponte di Legno z różnicą wysokości wynoszącą 1691 m, który jest jednocześnie jednym z najdłuższych w Europie. Lodowiec Presena zaprasza do 3 km zjazdu na wysokości 3000 m w śniegu mieniącym się od promieni słońca.

Gwarancja śniegu (01.01. - 15.03.):

Jeżeli na 5 dni przed rozpoczęciem wycieczki (dzień przyjazdu) z powodu braku śniegu wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet narciarski będą zamknięte, mogą Państwo bezpłatnie dokonać zmiany rezerwacji na inną naszą wycieczkę w tym samym terminie (o ile są jeszcze wolne miejsca; obowiązuje aktualna cena nowego wyjazdu bez rabatu Last-Minute & More; gwarancja ważna jedynie dla wycieczek zaczynających się w terminach od 01.01. do 15.03.).
Aby móc skorzystać z gwarancji, prosimy o kontakt w wyznaczonym terminie (na 5 dni przed rozpoczęciem wyjazdu/pobytu, np. w poniedziałek, jeżeli impreza turystyczna rozpoczyna się w sobotę) drogą mailową na adres gwarancjasniegu-pl@snowtrex.com.

Karnet narciarski - dodatkowe informacje.:

Oferty zawierające karnet narciarski w cenie oznaczone są znakiem "FREE SKI - SKIPASS W CENIE". Należy upewnić się przed dokonaniem rezerwacji, czy wybrali Państwo ofertę z karnetem w cenie.

Położenie/wyposażenie:

Nowoczesny 4-gwiazdkowy Hotel Pian di Neve znajduje się w spokojnej okolicy, ok. 200 m od centrum miejscowości Pian di Neve. Najbliższa stacja kolejki linowej w dolinie oddalona jest o ok. 100 m i kursuje na lodowiec na wysokość ok. 3016 m. Przy dobrych warunkach śniegowych możliwe jest dotarcie na nartach pod sam obiekt. Do wyciągów narciarskich po południowej stronie z kolejnymi trasami jest ok. 200 m.Hotel urządzony jest w stylu alpejskim i posiada recepcję, hol, Wi-Fi, windę, pokój wypoczynkowy i przytulny kącik wypoczynkowy, salę do występów teatralnych i muzycznych z programem rozrywkowym, restaurację z widokiem na panoramę, jak również bar. Poza tym odbywa się program animacyjny w języku włoskim, a dla młodszych gości przeznaczony jest miniclub. Strefa wellness (w cenie 1. wstęp, pozostałe za opłatą) obejmuje jacuzzi oraz saunę. Dla gości dostępne są bezpłatne miejsca parkingowe, a garaż można zarezerwować za opłatą.PokojeKomfortowe pokoje posiadają prysznic/WC i TV sat., jak również wspaniały widok na panoramę.WyżywienieZawarte w cenie wyżywienie HB obejmuje obfity bufet śniadaniowy, jak również bufet na kolację. Poza tym do dyspozycji gości jest wino stołowe oraz woda. Kolacja bożonarodzeniowa oraz sylwestrowa jest również zawarta w cenie.

Świadczenia w cenie:

Noclegi w wybranym terminieWyżywienie jak wybranoKorzystanie ze strefy wellness (1 x /pobyt)Menu bożonarodzeniowe i sylwestroweUdział w programie rozrywkowym (wg opisu)Klub dla dzieciMiejsca parkingowe (ograniczona dostępność)

Opcjonalnie płatne na miejscu:

Kolejne wejścia do strefy wellness: 10,- € /korzystanieŁóżeczko dla dziecka (na zapytanie): 10,- € /dzieńGaraż: 10,- € /dzień

Płatne na miejscu:

Jeżeli do czasu Państwa przyjazdu zostanie wprowadzona opłata klimatyczna, należy uregulować ją na miejscu.Keycard: 5,- €

Zwierzęta domowe:

Nie można przywieźć zwierząt domowych.

Zniżki:

Pokój 2-osob./dostawka prysznic/WC, HB - przy zakwaterowaniu wraz z 2 osobami płacącymi pełną cenę wycieczki, pozostali uczestnicy otrzymają:
2 do 7 lat 100%
8 do 15 lat 35%
od 16 lat 30%

Pokój 1-osob. prysznic/WC, HB - wszyscy uczestnicy otrzymują następujące zniżki:

2 do 7 lat 20%
8 do 15 lat 5%

Pokój 2-osob. prysznic/WC, HB - wszyscy uczestnicy otrzymują następujące zniżki:

2 do 7 lat 20%
8 do 15 lat 5%

Ważne wskazówki:

Dzieci urodzone po 30.11.2011 nie będą wyszczególnione na voucherze na karnet narciarski, a przy zakupie karnetu dla osoby dorosłej dziecko z tej grupy wiekowej otrzyma na miejscu bezpłatną kartę na korzystanie z wyciągów w tym samym okresie (konieczność wylegitymowania się). W przypadku większej ilości dzieci niż osób dorosłych, należy na miejscu wykupić karnet dla dzieci. Dalsze informacje w kasie wyciągu.W pokojach wieloosobowych lub z dostawką przy niepełnym obłożeniu brak dodatkowych łóżek.

Pokój 2-osob./dostawka prysznic/WC, HB:

komfortowe pokoje z TV sat.

Pokój 1-osob. prysznic/WC, HB:

komfortowe pokoje z TV sat.

Pokój 2-osob. prysznic/WC, HB:

komfortowe pokoje z TV sat.

Lokalizacja

Przewodnik

Uwaga! Cena uległa zmianie.
Cena za osobę:
zł/os.
1 567 zł/os.
Kod oferty: 14122019SNOW176083
7 dni
HB - Dwa posiłki
SnowTrex
Zobacz inne warianty
Zakwaterowanie
Zapytaj o ofertę

Szczegóły wyjazdu

Uwaga! Oferta z dojazdem własnym.
Wyjazd:
sob. 14.12.2019
Powrót:
sob. 21.12.2019
Zamówienie wstępne
Prosimy o wypełnienie formularza w celu dokonania rezerwacji miejsc na wybraną wycieczkę. Przesłanie formularza nie wiąże się z żadnymi kosztami i jest niezobowiązujące.
Ta oferta jest dostępna online. W kolejnych krokach otrzymasz możliwość jej opłacenia.
Cena całkowita (): 2 460
Zaliczka:  zł
  • (zaliczka + ubezpieczenie)
Kup na raty 0%: 5 x  zł
Rzeczywiste raty 0% - bez odsetek i pierwszej wpłaty. Wybór płatności ratalnej będzie dostępny w dalszych krokach.
Wystarczy 100 zł zaliczki aby zarezerwować tę ofertę. Pozostałą kwotę należy wpłacić do 30 dni przed datą wyjazdu.
Czytaj więcej

Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Dalej”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.
KLAUZULA INFORMACYJNA
ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH
Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych na etapie poszukiwania imprezy turystycznej jest Travelplanet.pl S.A. z siedzibą we Wrocławiu, kod pocztowy 53-238, ul. Ostrowskiego 9. W związku z zawarciem i realizacją umowy...

Wybrana oferta:

Pian di Neve

Liczba osób:
2 dorosłych
Wyżywienie:
HB - Dwa posiłki
Termin:
sob. 14.12.2019
Cena
3 134
1 dzień
2 dni
3 dni
4 dni
5 dni
6 dni
7 dni
8 dni
9 dni
10 dni
11 dni
12 dni
13 dni
14 dni
15 dni
16 dni
17 dni
18 dni
19 dni
20 dni
21 dni
22 dni
23 dni
24 dni
25 dni
26 dni
27 dni
28 dni
HB - Dwa posiłki
SnowTrex
Pokój 2-osob. prysznic/WC (DO) 3 134
Pokój 2-osob./dostawka prysznic/WC (DZ) 3 134
Pokój 2-osob./dostawka prysznic/WC (DZ) 3 908
Pokój 2-osob. prysznic/WC (DO) 3 908