Atuty oferty

Opis hotelu

Kategoria:

***

Miasto:

Engelberg

Kraj:

Szwajcaria

Położenie/wyposażenie:

Berghotel Trübsee położony jest na stoku, pośrodku terenu narciarskiego Engelberg-Titlis, na wysokości 1800 m. Obiekt ten jest idealnym miejscem dla wszystkich tych, którzy już o poranku chcą być na stoku narciarskim. Do centrum Engelbergu można dotrzeć, korzystając z trasy do doliny lub gondoli (ok. 10 min jazdy).W hotelu, oferującym cudowny widok na otaczające masywy górskie, znajduje się lobby z recepcją, winda, kącik z dostępem do internetu i Wi-Fi, pokój śniadaniowy, restauracja, bar, kino, kącik zabaw dla dzieci, pomieszczenie na sprzęt narciarski z suszarką do butów i bezpośrednim dostępem do tras oraz taras.Z sauny można korzystać bezpłatnie, codziennie w godz. 16:00 - 20:00. Przed hotelem znajduje się również zjeżdżalnia dla dzieci.Przy dolnej stacji kolejki Engelberg-Titlis w cenie jest jedno miejsce parkingowe na pokój (miejsce parkingowe zostanie wskazane przez pracownika na miejscu). Bagaż można zabrać ze sobą do gondoli (bezpłatnie), bądź też zlecić jego przewiezienie do hotelu.Wszyscy goście Engelberg otrzymają specjalną kartę uprawniającą do zniżek i bezpłatnych świadczeń, jak np. korzystania z autobusu dla narciarzy, tras do narciarstwa biegowego, czy różnych zabiegów wellness itd. (organizator zastrzega sobie prawo do zmian i ograniczeń w świadczeniach, wg info. na miejscu).WyposażeniePrzytulne pokoje z prysznicem/WC, TV, Wi-Fi, telefonem i radiem.WyżywienieW cenie zawarty jest bufet śniadaniowy i 4-daniowe menu na kolację. Kolacje wigilijna i sylwestrowa są również w cenie. Na zapytanie możliwe menu dla dzieci.

Świadczenia w cenie:

Noclegi w wybranym terminieWyżywienie jak wybranoKorzystanie z saunyPłaszcz kąpielowy do wypożyczenia (za kaucją)Kącik internetowyKarta gościa (wg opisu)Wypożyczenie rakiet śnieżnych (dostępność ograniczona)Łóżeczko dla dziecka (na zapytanie)Krzesełko dla dziecka (na zapytanie)1 miejsce parkingowe przy dolnej stacji wyciągu/pokój

Płatne na miejscu:

Keycard: 5,-CHF

Zwierzęta domowe:

Nie można przywieźć zwierząt domowych.

Pokój 2-osob./dostawka prysznic/WC, HB - przy zakwaterowaniu wraz z 2 osobami płacącymi pełną cenę wycieczki, pozostali uczestnicy otrzymają:

2 do 5 lat 100%
6 do 15 lat 50%

Pokój rodzinny prysznic/WC, HB - przy zakwaterowaniu wraz z 2 osobami płacącymi pełną cenę wycieczki, pozostali uczestnicy otrzymają:

2 do 5 lat 100%
6 do 15 lat 50%

Ważne wskazówki:

Do Berghotel Trübsee można dojechać tylko kolejką gondolową z Engelberg (podróż ok. 10 minut). Ostatni wjazd jest o 16:30. Pierwszy zjazd do doliny jest o 08:30. Poza i przed tymi godzinami nie ma transportu górskiego! Ta zasada obowiązuje w dniu przyjazdu i wyjazdu, jak również w czasie całego pobytu.Zawarty w cenie karnet narciarski obowiązuje na cały czas trwania podróży z dniem przyjazdu i powrotu włącznie!Wstęp do sauny możliwy jest dla dzieci od 12. roku życia i jedynie w towarzystwie osoby dorosłej.Uwaga: szkółki narciarskie i trasy dla początkujących znajdują się poniżej wysokości hotelu, stąd dzieci i początkujący do punktu spotkania muszą zjechać do doliny.W pokojach wieloosobowych lub z dostawką przy niepełnym obłożeniu brak dodatkowych łóżek.

Pokój 2-osob., prysznic/WC, HB:

przytulne pokoje z TV

Pokój 2-osob./dostawka prysznic/WC, HB:

przytulne pokoje z dodatkową kanapą do spania i TV

Pokój rodzinny prysznic/WC, HB:

przytulne pokoje na dwóch piętrach z TV

Dojazd:

Kolej: Engelberg (w miejscowości), Lucerna (ok. 35 km) Przelot: Zurych (ok. 105 km), Berno (ok. 140 km), Bazylea (ok. 140 km), Friedrichshafen (ok. 230 km)

Karnet narciarski - dodatkowe informacje.:

Oferty zawierające karnet narciarski w cenie oznaczone są znakiem "SKIPASS/KARNET W CENIE" (istnieje możliwość zaznaczenia tej opcji w filtrach). Prosimy upewnić się przed dokonaniem rezerwacji, czy wybrali Państwo ofertę z karnetem narciarskim w cenie.

Gwarancja śniegu (01.01. - 15.03.):

Jeżeli na 5 dni przed rozpoczęciem wycieczki (dzień przyjazdu) z powodu braku śniegu wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet narciarski będą zamknięte - przy czym najwyższy punkt terenu narciarskiego musi znajdować się na wysokości minimum 1800 m.n.p.m. - mogą Państwo bezpłatnie dokonać zmiany rezerwacji na inną naszą wycieczkę w tym samym terminie (o ile są jeszcze wolne miejsca; obowiązuje aktualna cena nowego wyjazdu bez rabatu Last-Minute & More; gwarancja ważna jedynie dla wycieczek zaczynających się w terminach od 01.01. do 15.03.).
Aby móc skorzystać z gwarancji, prosimy o kontakt w wyznaczonym terminie (dokładnie na 5 dni przed rozpoczęciem wyjazdu/pobytu, np. w poniedziałek, jeżeli impreza turystyczna rozpoczyna się w sobotę) drogą mailową na adres gwarancjasniegu-pl@snowtrex.com.

Teren narciarski Engelberg-Titlis:

Maks. wysokość: 3020 mMin. wysokość: 1000 mWys. miejscowość: 1015 mWyciągi łącznie: 20Orczyki: 7Krzesełka: 6Gondole: 7Trasy łącznie: 66,5 kmTrasy zielone/niebieskie: 19 kmTrasy czerwone: 38 kmTrasy czarne: 9,5 km

* Udogodnienia:

Dla rodzin z dziećmi Fitness / siłownia Blisko stoku

* Poprawność udogodnień zawsze weryfikuj z opisem hotelu.

Lokalizacja

Przewodnik

Uwaga! Cena uległa zmianie.
Cena za osobę:
zł/os.
3 693 zł/os.
Kod oferty: 20122020SNOW26345
7 dni
HB - Dwa posiłki
SnowTrex
Zobacz inne warianty
Zakwaterowanie

Szczegóły wyjazdu

Uwaga! Oferta z dojazdem własnym.
Wyjazd:
niedz. 20.12.2020
Powrót:
niedz. 27.12.2020
Do tej rezerwacji otrzymasz
karnet narciarski GRATIS!
Zamówienie wstępne
Prosimy o wypełnienie formularza w celu dokonania rezerwacji miejsc na wybraną wycieczkę. Przesłanie formularza nie wiąże się z żadnymi kosztami i jest niezobowiązujące.
Ta oferta jest dostępna online. W kolejnych krokach otrzymasz możliwość jej opłacenia.
Cena całkowita (): 2 460
Zaliczka:  zł
  • (zaliczka + ubezpieczenie)
Kup na raty 0%: 5 x  zł
Rzeczywiste raty 0% - bez odsetek i pierwszej wpłaty. Wybór płatności ratalnej będzie dostępny w dalszych krokach.
Wystarczy 100 zł zaliczki aby zarezerwować tę ofertę. Pozostałą kwotę należy wpłacić do 30 dni przed datą wyjazdu.
Czytaj więcej

Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Dalej”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.
KLAUZULA INFORMACYJNA
ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH
Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych na etapie poszukiwania imprezy turystycznej jest Travelplanet.pl S.A. z siedzibą we Wrocławiu, kod pocztowy 50-418, ul. Traugutta 45. W związku z zawarciem i realizacją umowy...

Wybrana oferta:

Berghotel Trubsee

Liczba osób:
2 dorosłych
Wyżywienie:
HB - Dwa posiłki
Termin:
niedz. 20.12.2020
Cena
7 386
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY
1 dzień
2 dni
3 dni
4 dni
5 dni
6 dni
7 dni
8 dni
9 dni
10 dni
11 dni
12 dni
13 dni
14 dni
15 dni
16 dni
17 dni
18 dni
19 dni
20 dni
21 dni
22 dni
23 dni
24 dni
25 dni
26 dni
27 dni
28 dni
HB - Dwa posiłki
SnowTrex
Pokój 2-osob., prysznic/WC (ZW) 7 386