End of season party

End of season party

Promocja: 6-dniowy karnet Serre Chevalier w cenie!

Białe szaleństwo i wiosenne słońce - Serre Chevalier to 250 km tras, które pokonacie bez odpinania nart!

W programie:

  • DJ nakręca popołudniową imprezę z mnóstwem atrakcji! Dobra zabawa gwarantowana!
  • Po nartach proponujemy relaks w położonym u podnóża wyciągów w Monêtier kompleksie basenów.  Do dyspozycji baseny wewnętrzne, zewnętrzne, sauny, jaccuzzi oraz wykwintna restauracja. Woda w basenach ma temperaturę 36 - 39 stopni Celsjusza. Dla naszych Klientów - specjalne propozycje cenowe!
  • Testy nart - Na koniec sezonu testy nart z kolekcji 2019! Wiodące marki: Head, Stoeckli, Salomon, Atomic, Fischer, K2 czy Voelkl! To opcja dodatkowa dla chętnych, możesz wybrać opcje: 1 dzień (15 EUR), 3 dni (30 EUR) lub 6 dni (50 EUR), czyli nie musisz zabierać nart ze sobą! W ciągu 1 dnia testujesz 3-4 pary nart, zmiana modelu co 1-2 h (obligatoryjnie). Doborem i dopasowaniem sprzętu zajmuje się profesjonalna kadra Wymagana wcześniejsza rezerwacja - nie ma możliwości wykupienia udziału w testach na miejscu, liczba miejsc ograniczona. Centrum testowe będzie czynne od niedzieli 31.03 do piątku 05.04.2019 i 14-16.
  • Zakwaterowanie w zabytkowym Briançon - Briançon to wyjątkowe miejsce: miasto liczące ponad 10 tysięcy mieszkanców, założone jeszcze w czasach starożytnego Rzymu i z burzliwą historią, pełne zabytków.Warto zobaczyć przede wszystkim malownicze mosty, majestatyczne kościoły, potężne fortyfikacje Vaubana wpisane na Listę Świtatowego Dziedzictwa UNESCO i urokliwe uliczki Górnego Miasta. Leżące na wysokości 1300 m n.p.m. Briançon to także drugie najwyżej położone miasto w Europie (po Davos).

Oferta dostępna również z dojazdem autokarem i samolotem.

W wiosennym słońcu bawimy się na stokach Serre Chevalier!

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY