Atuty oferty
bon turystyczny

Bon turystyczny

dowiedz się więcej

Opis hotelu

Kategoria:

***

Miasto:

Świeradów-Zdrój

Kraj:

Polska

Położenie/wyposażenie:

Przytulny 3-gwiazdkowy Hotel Świeradów znajduje się ok. 150 m od centrum miejscowości Świeradów-Zdrój i ok. 1,5 km od terenu narciarskiego i trasy do narciarstwa biegowego. Najbliższy przystanek autobusu dla narciarzy znajduje się ok. 150 m od obiektu. Zatrzymują się tu również bezpłatne autobusy do miejscowości.Do wyposażenia tego przytulnego hotelu należy recepcja, pokój wypoczynkowy, Wi-Fi, restauracja, pokój śniadaniowy, jadalnia, kawiarnia, bar, czytelnia, jak również przechowalnia nart oraz strefa wellness z grotą solną (za opłatą, 3x bezpłatny wstęp w ramach pobytu na 7 noclegów, 2x bezpłatny stęp w ramach pobytu na 5 noclegów; 1 bezpłatny wstęp w ramach pobytu na 3 noclegi). Bezpłatne miejsca parkingowe są są do dyspozycji gości w ograniczonej dostępności.PokojeDo wyposażenia przytulnych pokoi należy prysznic/WC, TV, telefon, sejf (za opłatą) i suszarka do włosów.WyżywienieZawarte w cenie wyżywienie HB obejmuje codziennie śniadanie w formie bufetu oraz 3-daniowe menu na kolację. W dniu przyjazdu otrzymają Państwo również napój powitalny, a dodatkowo 1x w trakcie pobytu serwowana jest kawa i ciasto.

Świadczenia w cenie:

Noclegi w wybranym terminieWyżywienie jak wybranoKorzystanie z groty solnej (wg opisu)Napój powitalny (1 x /pobyt)Kawa i ciasto 1x/pobytPiłkarzyki (ograniczona dostępność)Łóżeczko dla dziecka (ograniczona dostępność)Krzesełko dla dziecka (ograniczona dostępność)Miejsca parkingowe (ograniczona dostępność)

Opcjonalnie płatne na miejscu:

Korzystanie z groty solnejPłaszcz kąpielowy do wypożyczeniaSejf w pokoju

Płatne na miejscu:

Opłata klimatyczna: ok. 3,91 zł za osob./noc

Zwierzęta domowe:

Można przywieźć zwierzęta domowe (23,- zł, bez karmy)

Zniżki:

W zależności od typu pokoju, wieku podróżujących, daty wyjazdu i karnetu narciarskiego, otrzymają Państwo różne zniżki.
Dokładną wysokość zniżki mogą Państwo uzyskać podczas przygotowania sobie indywidualnej oferty (należy kliknąć w cenę).
Niemowlęta, które w momencie wyjazdu mają mniej niż 24 miesiące, zasadniczo podróżują bezpłatnie, muszą być jednak uwzględnione w każdej rezerwacji.

Pokój 2-osob. prysznic/WC, HB:

przytulne pokoje z TV

Pokój 1-osob. prysznic/WC, HB:

przytulne pokoje z TV

Dojazd:

Kolej: Krzewina Zgorzelecka (ok. 50 km), Zgorzelec (ok. 55 km)Przelot: Wrocław (ok. 150 km), Drezno (ok. 155 km), Praga (ok. 165 km)

Karnet narciarski - dodatkowe informacje.:

Oferty zawierające karnet narciarski w cenie oznaczone są znakiem "SKIPASS/KARNET W CENIE" (istnieje możliwość zaznaczenia tej opcji w filtrach). Prosimy upewnić się przed dokonaniem rezerwacji, czy wybrali Państwo ofertę z karnetem narciarskim w cenie.
Rezerwacja bez ryzyka z naszą Gwarancją zwrotu pieniędzy - koronawirus!
Jeżeli na jeden dzień przed rozpoczęciem podróży (dzień przyjazdu) ze względu na pandemię koronawirusa zarezerwowany obiekt lub wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet będą zamknięte, mogą Państwo bezpłatnie anulować rezerwację. Obowiązuje to również w przypadku, gdy MSZ odradza podróże, które nie są konieczne, do zarezerwowanego ośrodka lub zamknięcia granic kraju docelowego.W takim przypadku mogą Państwo na 10 dni (i mniej) przed rozpoczęciem wyjazdu, bezpłatnie odwołać rezerwację. Anulowanie rezerwacji musi nastąpić najpóźniej na 2 dni przed rozpoczęciem wyjazdu.
Zwroty kosztów wyjazdu będą realizowane w ciągu 14 dni od anulowania rezerwacji. W zeszłym sezonie narciarskim 2019/20 zwróciliśmy 100% środków za rezerwacje odwołane z powodu pandemii koronawirusa. Pieniądze naszych Klientów są dodatkowo zabezpieczone na wypadek niewypłacalności.

Gwarancja śniegu (01.01. - 15.03.):

Jeżeli na 5 dni przed rozpoczęciem wycieczki (dzień przyjazdu) z powodu braku śniegu wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet narciarski będą zamknięte - przy czym najwyższy punkt terenu narciarskiego musi znajdować się na wysokości minimum 1800 m.n.p.m. - mogą Państwo bezpłatnie dokonać zmiany rezerwacji na inną naszą wycieczkę w tym samym terminie (o ile są jeszcze wolne miejsca; obowiązuje aktualna cena nowego wyjazdu bez rabatu Last-Minute & More; gwarancja ważna jedynie dla wycieczek zaczynających się w terminach od 01.01. do 15.03.).
Aby móc skorzystać z gwarancji, prosimy o kontakt w wyznaczonym terminie (dokładnie na 5 dni przed rozpoczęciem wyjazdu/pobytu, np. w poniedziałek, jeżeli impreza turystyczna rozpoczyna się w sobotę) drogą mailową na adres gwarancjasniegu-pl@snowtrex.com.

Teren narciarski SKI & SUN Świeradów-Zdrój:

Maks. wysokość: 1060 mMin. wysokość: 620 mWys. miejscowość: 450 mWyciągi łącznie: 2Orczyki: 1Gondole: 1Trasy łącznie: 2,5 kmTrasy zielone/niebieskie: 0,5 kmTrasy czerwone: 2 km

* Udogodnienia:

Dla rodzin z dziećmi Parking Darmowe WiFi

* Poprawność udogodnień zawsze weryfikuj z opisem hotelu.

Lokalizacja

Przewodnik

Uwaga! Cena uległa zmianie.
Cena za osobę:
zł/os.
830 zł/os.
Kod oferty: 24032021SNOW7034
7 dni
HB - Dwa posiłki
SnowTrex
Zobacz inne warianty
Zakwaterowanie
Zapytaj o ofertę

Szczegóły wyjazdu

Uwaga! Oferta z dojazdem własnym.
Wyjazd:
śr. 24.03.2021
Powrót:
śr. 31.03.2021
Zamówienie wstępne
Prosimy o wypełnienie formularza w celu dokonania rezerwacji miejsc na wybraną wycieczkę. Przesłanie formularza nie wiąże się z żadnymi kosztami i jest niezobowiązujące.
Ta oferta jest dostępna online. W kolejnych krokach otrzymasz możliwość jej opłacenia.
Cena całkowita (): 2 460
Zaliczka:  zł
  • (zaliczka + ubezpieczenie)
Kup na raty 0%: 5 x  zł
Rzeczywiste raty 0% - bez odsetek i pierwszej wpłaty. Wybór płatności ratalnej będzie dostępny w dalszych krokach.
Wystarczy 100 zł zaliczki aby zarezerwować tę ofertę. Pozostałą kwotę należy wpłacić do 30 dni przed datą wyjazdu.
Czytaj więcej

Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Dalej”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.
KLAUZULA INFORMACYJNA
ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH
Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych na etapie poszukiwania imprezy turystycznej jest Travelplanet.pl S.A. z siedzibą we Wrocławiu, kod pocztowy 50-418, ul. Traugutta 45. W związku z zawarciem i realizacją umowy...

Wybrana oferta:

Świeradów

Liczba osób:
2 dorosłych
Wyżywienie:
HB - Dwa posiłki
Termin:
śr. 24.03.2021
Cena
1 660
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY
1 dzień
2 dni
3 dni
4 dni
5 dni
6 dni
7 dni
8 dni
9 dni
10 dni
11 dni
12 dni
13 dni
14 dni
15 dni
16 dni
17 dni
18 dni
19 dni
20 dni
21 dni
22 dni
23 dni
24 dni
25 dni
26 dni
27 dni
28 dni
HB - Dwa posiłki
SnowTrex
Pokój 2-osob. prysznic/WC (DO) 1 660