Atuty oferty

Opis hotelu

Kategoria:

***

Miasto:

Saint Sorlin (Les Sybelles)

Kraj:

Francja

Cel podróży:

Przepięknie położona na stoku, na wysokości 1600 miejscowość Saint Sorlin dArves, prezentuje się w typowym dla Sabaudii stylu. Odróżnia ją to od innych stacji narciarskich Francji. To właśnie utrzymane w drewnie osady rolnicze kształtują panoramę tej miejscowości. Saint Sorlin dArvesten znana jest ze swego tradycyjnego wyrobu serów, które można skosztować podczas przerw w jeździe na nartach. Główna ulica usłana licznymi sklepami i małymi butikami tętni życiem. Liczne, przytulne restauracje i bary przyciągają regionalnymi smakołykami oraz przepiękną panoramą gór. W St. Sorlin dArves rzeczywistość przeplata się ze wspomnieniami, gwarantując niezapomniane przeżycia podczas urlopu!

Teren narciarski:

Les Sybelles (1100 m - 2620 m) jest jednym z największych regionów narciarskich Francji - ponad 310 km różnorodnych tras narciarskich, w większości o łatwym i średnim stopniu trudności i 72 wyciągi - i łączy sześć terenów narciarskich. Terenami tymi są Le Corbier, Sorlin Sorlin dArves, St. Jean dArves, La Toussuire, Les Botti?res, jak również St. Colomban des Villards. Cechuje je różnorodność, a dzięki trasom na zboczach lOuillon (2431 m), są one ze sobą idealnie połączone.Oprócz 200 km czerwonych tras ten ogromny obszar oferuje także idealne warunki dla początkujących narciarzy i rodzin z dziećmi. Liczne niebieskie nartostrady sprawią, że również niewprawienie jeszcze narciarze będą mogli cieszyć się zróżnicowaną jazdą.Oprócz wielu idealnych dla rodzin tras Les Sybelles oferuje także bardzo dobre warunki jazdy w głębokim śniegu na lOuilon, Bellard i Grand Truc. Tym, którzy preferują szybką jazdę na przygotowanym stoku, polecamy czarną trasę "Casse Pipe". Dla snowboardzistów przygotowano snowpark SyX , natomiast dla początkujących easypark z przeszkodami typu tables, slides i jumps. Ponadto skorzystać można z dwóch oświetlonych tras biegowych.W sezonie 2016/17 na terenie narciarskim dostępna będzie nowa czerwona trasa z LOuillon (2431 m) oraz dwa nowe wyciągi krzesełkowe. Pewnym odciążeniem dla Sybelles-Express przy Pointe du Corbier będzie 4-osobowy wyciąg krzesełkowy Ourson oraz 6-osobowy wyciąg krzesełkowy Voie Lactée. Strefa dla początkujących w Le Corbier została natomiast wyposażona w dwa nowe wyciągi taśmowe.

Gwarancja śniegu (01.01. - 15.03.):

Jeżeli na 5 dni przed rozpoczęciem wycieczki (dzień przyjazdu) z powodu braku śniegu wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet narciarski będą zamknięte, mogą Państwo bezpłatnie dokonać zmiany rezerwacji na inną naszą wycieczkę w tym samym terminie (o ile są jeszcze wolne miejsca; obowiązuje aktualna cena nowego wyjazdu bez rabatu Last-Minute & More; gwarancja ważna jedynie dla wycieczek zaczynających się w terminach od 01.01. do 15.03.).
Aby móc skorzystać z gwarancji, prosimy o kontakt w wyznaczonym terminie (na 5 dni przed rozpoczęciem wyjazdu/pobytu, np. w poniedziałek, jeżeli impreza turystyczna rozpoczyna się w sobotę) drogą mailową na adres gwarancjasniegu-pl@snowtrex.com.

Karnet narciarski - dodatkowe informacje.:

Oferty zawierające karnet narciarski w cenie oznaczone są znakiem "FREE SKI - SKIPASS W CENIE". Należy upewnić się przed dokonaniem rezerwacji, czy wybrali Państwo ofertę z karnetem w cenie.

Położenie/wyposażenie:

Przytulny obiekt Résidence Les Bergers, położony jest tylko ok. 300 m od stoku, którym dotrą Państwo do wyciągu, a także ok. 350 m od najbliższych sklepów. Autobus dla narciarzy zatrzymuje się ok. 50 m od obiektu. Centrum znajduje się w odległości ok. 1 km. W skład wyposażenia obiektu wchodzą: recepcja, kryty basen, pomieszczenie na sprzęt narciarski, bilard (za opłatą) oraz bezpłatne miejsca parkingowe i płatne garaże.WyposażeniePrzytulne apartamenty posiadają pokój dzienno-sypialny z TV (za opłatą), Wi-Fi, oddzielną sypialnię lub niszę sypialną, łazienkę lub prysznic/WC, a także niszę kuchenną z lodówką, ceramiczną płytą kuchenną, kuchenką mikrofalową, zmywarką do naczyń i ekspresem do kawy. Część apartamentów posiada balkon.

Świadczenia w cenie:

Noclegi w wybranym terminieBielizna pościelowaKorzystanie z krytego basenu (wg opisu)Miejsca parkingowe (ograniczona dostępność)

Opcjonalnie płatne na miejscu:

Zestaw ręczników: 8,- €/osob.Sprzątanie końcowe (bez kuchni): od 62,- €/apart. (w zależności od typu)Zestaw do sprzątania: 6,- €BilardTV (w apart.): 42,- €/tydz.Akcesoria dla niemowląt (dostępność ograniczona): 25,- €/tydz./dzieckoGaraż (dostępność ograniczona): 30,- €/tydz./auto

Płatne na miejscu:

Kaucja: 300,- €/apart.Opłata za eko-recycling: ok. 0,20 € osob./dzień

Zwierzęta domowe:

Można przywieźć zwierzęta domowe (60,- €/tydz., bez karmy, konieczność wcześniejszego zgłoszenia i okazania aktualnego zaświadczenia o szczepieniach)

Zniżki:

Apartament 5-osob. (ok. 35 m?), SC - wszyscy uczestnicy otrzymują następujące zniżki:
do skończonych 4 lat 60%
od 75 lat 30%

Apartament 6-osob. (40-45 m?), SC - wszyscy uczestnicy otrzymują następujące zniżki:

do skończonych 4 lat 60%
od 75 lat 30%

Apartament 6-osob. (ok. 50 m?), SC - wszyscy uczestnicy otrzymują następujące zniżki:

do skończonych 4 lat 60%
od 75 lat 30%

Apartament 8-osob. (ok. 58 m?), SC - wszyscy uczestnicy otrzymują następujące zniżki:

do skończonych 4 lat 60%
od 75 lat 30%

Ważne wskazówki:

Psy na terenie obiektu należy prowadzić na smyczy!

Apartament 5-osob. (ok. 35 m?), SC:

pokój dzienno-sypialny z podwójnym rozkładanym łóżkiem i TVsypialnia (i nisza sypialna) z 3 możliwościami spaniaczęściowo balkon

Apartament 6-osob. (40-45 m?), SC:

pokój dzienno-sypialny z podwójną rozkładaną kanapą i TVsypialnia z 2 możliwościami spanianisza sypialna z łóżkiem piętrowymczęściowo balkon

Apartament 6-osob. (ok. 50 m?), SC:

pokój dzienno-sypialny z łóżkiem podwójnym i TV2 sypialnie, każda z 2 możliwościami spaniaczęściowo balkon

Apartament 8-osob. (ok. 58 m?), SC:

pokój dzienno-sypialny z łóżkiem podwójnym i TV2 sypialnie z 2 miejscami do spania2 inne możliwości spania (np. nisza sypialna)częściowo balkon

Apartament 8-osob. (63 - 68 m?), SC:

pokój dzienno-sypialny z podwójną rozkładaną kanapą i TVtrzy sypialnie każda z 2 możliwościami noclegowymiczęściowo balkon

* Udogodnienia:

Ułatwienia dla niepełnosprawnych Wypożyczalnia sprzętu zimowego

* Poprawność udogodnień zawsze weryfikuj z opisem hotelu.

Przewodnik

Uwaga! Cena uległa zmianie.
Cena za osobę:
zł/os.
931 zł/os.
Kod oferty: 21032020SNOW105381
7 dni
RO - Bez wyżywienia
SnowTrex
Zobacz inne warianty
Zakwaterowanie
Zapytaj o ofertę

Szczegóły wyjazdu

Uwaga! Oferta z dojazdem własnym.
Wyjazd:
sob. 21.03.2020
Powrót:
sob. 28.03.2020
Zamówienie wstępne
Prosimy o wypełnienie formularza w celu dokonania rezerwacji miejsc na wybraną wycieczkę. Przesłanie formularza nie wiąże się z żadnymi kosztami i jest niezobowiązujące.
Ta oferta jest dostępna online. W kolejnych krokach otrzymasz możliwość jej opłacenia.
Cena całkowita (): 2 460
Zaliczka:  zł
  • (zaliczka + ubezpieczenie)
Kup na raty 0%: 5 x  zł
Rzeczywiste raty 0% - bez odsetek i pierwszej wpłaty. Wybór płatności ratalnej będzie dostępny w dalszych krokach.
Wystarczy 100 zł zaliczki aby zarezerwować tę ofertę. Pozostałą kwotę należy wpłacić do 30 dni przed datą wyjazdu.
Czytaj więcej

Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Dalej”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.
KLAUZULA INFORMACYJNA
ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH
Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych na etapie poszukiwania imprezy turystycznej jest Travelplanet.pl S.A. z siedzibą we Wrocławiu, kod pocztowy 53-238, ul. Ostrowskiego 9. W związku z zawarciem i realizacją umowy...

Wybrana oferta:

Les Bergers

Liczba osób:
2 dorosłych
Wyżywienie:
RO - Bez wyżywienia
Termin:
sob. 21.03.2020
Cena
1 862
1 dzień
2 dni
3 dni
4 dni
5 dni
6 dni
7 dni
8 dni
9 dni
10 dni
11 dni
12 dni
13 dni
14 dni
15 dni
16 dni
17 dni
18 dni
19 dni
20 dni
21 dni
22 dni
23 dni
24 dni
25 dni
26 dni
27 dni
28 dni
RO - Bez wyżywienia
SnowTrex
Apartament 5-osob., ok. 35 qm (A5) 1 862
Apartament 6-osob., 40-45 qm (A6) 2 128
Apartament 6-osob., ok. 50 qm (A6) 2 218
Apartament 5-osob., ok. 35 qm (A5) 2 930
Apartament 6-osob., 40-45 qm (A6) 3 196
Apartament 6-osob., ok. 50 qm (A6) 3 286