Atuty oferty

Opis hotelu

Kategoria:

***

Miasto:

St. François-Longchamp

Kraj:

Francja

Cel podróży:

St. François-Longchamp jest tradycyjną, sabaudzką wioską położoną w fascynującej krainie górskiej Grand Domainie. Miejscowość znana jest ze swej gościnności i przyjaznej atmosfery rodzinnej. Z myślą o najmłodszych przygotowano wiele atrakcji (program animacyjny i opieka). Ożywionej atmosfery apr?s-ski się tutaj nie uświadcz, ale w zamian gwarantowany jest relaks, wypoczynek i ucieczka od szarej rzeczywistości.

Teren narciarski:

Teren narciarski Le Grand Domaine (3.600 ha) znajduje się poniżej przełęczy Col de la Madeleine, między masywami Massif du Cheval Nor i Massif de la Lauzi?re. Teren ten oferuje różnorodne trasy o łącznej długości 165 km i różnicy wysokości 1300 m. Dzięki połączeniu terenów w Valmorel i St. François-Longchamp oraz 56 wyciągom powstała tu atrakcyjna karuzela narciarska. Rozległy teren narciarski (1250 - 2550 m) zaprasza na dalekie wędrówki, a przytulne bacówki na odpoczynek.W terenie tym przeważają trasy narciarskie o średniej trudności, ale zdarzają się też trasy dla zaawansowanych, trasy z muldami i różne możliwości jazdy w głębokim śniegu. Do najtrudniejszych tras zaliczana jest trasa "La Lauzi?re", o długości 1,8 km, po której zjeżdżając należy pokonać różnicę wysokości 700 m.Najmłodsi uczestnicy wyjazdu mogą korzystać z dużego terenu dla początkujących ze specjalnymi wolno jeżdżącymi wyciągami, jak również z klubu dla dzieci. Istnieje tutaj możliwość skorzystania z opieki nad dziećmi, podczas gdy dorośli sami chcą pojeździć na nartach. Dzięki optymalnemu położeniu teren ten może cieszyć się śniegiem do połowy kwietnia.Na snowboardzistów czeka "Snow Zone" z takimi atrakcjami jak halfpipe, boardercross, jumps i wieloma innymi. W St. Francois znajduje się kolejny snowpark.

Gwarancja śniegu (01.01. - 15.03.):

Jeżeli na 5 dni przed rozpoczęciem wycieczki (dzień przyjazdu) z powodu braku śniegu wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet narciarski będą zamknięte, mogą Państwo bezpłatnie dokonać zmiany rezerwacji na inną naszą wycieczkę w tym samym terminie (o ile są jeszcze wolne miejsca; obowiązuje aktualna cena nowego wyjazdu bez rabatu Last-Minute & More; gwarancja ważna jedynie dla wycieczek zaczynających się w terminach od 01.01. do 15.03.).
Aby móc skorzystać z gwarancji, prosimy o kontakt w wyznaczonym terminie (na 5 dni przed rozpoczęciem wyjazdu/pobytu, np. w poniedziałek, jeżeli impreza turystyczna rozpoczyna się w sobotę) drogą mailową na adres gwarancjasniegu-pl@snowtrex.com.

Karnet narciarski - dodatkowe informacje.:

Oferty zawierające karnet narciarski w cenie oznaczone są znakiem "FREE SKI - SKIPASS W CENIE". Należy upewnić się przed dokonaniem rezerwacji, czy wybrali Państwo ofertę z karnetem w cenie.

Położenie/wyposażenie:

Urządzona w tradycyjnym stylu i zbudowana z drewna rezydencja Résidence Les Balcons du Soleil znajduje się nieco powyżej miejscowości St. François-Longchamp i oferuje bezpośredni dostęp do pierwszych tras narciarskich. Centrum miejscowości ze sklepami i wyciągami jest oddalone o ok. 800 m, a do najbliższych wyciągów jest tylko kilka minut drogi.Do wyposażenia obiektu należy recepcja, schowki na narty, jak i bezpłatne miejsca parkingowe (dostępność ograniczona). WyposażeniePrzytulne apartamenty posiadają pokój dzienno-sypialny z TV, Wi-Fi (za opłatą), osobną sypialnię, łazienkę z prysznicem lub wanną i w większości osobne WC, w pełni wyposażoną niszę kuchenną z kuchenką elektryczną, lodówką, kuchenką mikrofalową z funkcją grilla, zmywarką do naczyń, ekspresem do kawy, czajnikiem elektrycznym i tosterem, jak i balkon.

Świadczenia w cenie:

Noclegi w wybranym terminieBielizna pościelowaMiejsca parkingowe (ograniczona dostępność)

Opcjonalnie płatne na miejscu:

Ręczniki: 8,- € /osob.Sprzątanie końcowe (oprócz kuchni): od 62,- € /apart. (na zapytanie, w zależności od typu)Zestaw do sprzątania: 6,- €Wi-Fi (w apart. maks. 2 urządzenia: 20,- € /tydz.Akcesoria dla dzieci (łóżeczko, krzesełko i wanienka): 25,- € /tydz./dziecko

Płatne na miejscu:

Opłata klimatyczna: ok. 1,65 € za osob./nocKaucja: 300,- € apartamentOpłata za eco-recycling: ok. 0,20 € /osob./dzieńKeycard: 2,- €

Zwierzęta domowe:

Można przywieźć zwierzęta domowe (60,- € /tydz., bez karmy, konieczność wcześniejszego zgłoszenia i okazania ważnego zaświadczenia o szczepieniach)

Zniżki:

Apartament 6-osob. (37 - 45 m?), SC - wszyscy uczestnicy otrzymują następujące zniżki:
do skończonych 4 lat 60%
5 do 9 lat 20%
10 do 12 lat 15%
65 do 74 lat 10%
od 75 lat 30%

Apartament 4-osob. (ok. 25 m?), SC - wszyscy uczestnicy otrzymują następujące zniżki:

do skończonych 4 lat 60%
5 do 9 lat 20%
10 do 12 lat 15%
65 do 74 lat 10%
od 75 lat 30%

Ważne wskazówki:

Psy muszą być prowadzane na smyczy.

Apartament 6-osob. (37 - 45 m?), SC:

pokój dzienno-sypialny z podwójną rozsuwaną kanapą i TV2 sypialnie każda z łóżkiem podwójnym, 2 łóżkami pojedynczymi lub łóżkiem piętrowymoddzielne WCbalkon

Apartament 4-osob. (ok. 25 m?), SC:

pokój dzienno-sypialny z podwójną rozsuwaną kanapą i TVsypialnia z łóżkiem podwójnymw większości oddzielne WCbalkon

* Udogodnienia:

Dla rodzin z dziećmi

* Poprawność udogodnień zawsze weryfikuj z opisem hotelu.

Lokalizacja

Przewodnik

Uwaga! Cena uległa zmianie.
Cena za osobę:
zł/os.
753 zł/os.
Kod oferty: 21032020SNOW23963
7 dni
RO - Bez wyżywienia
SnowTrex
Zobacz inne warianty
Zakwaterowanie
Zapytaj o ofertę

Szczegóły wyjazdu

Uwaga! Oferta z dojazdem własnym.
Wyjazd:
sob. 21.03.2020
Powrót:
sob. 28.03.2020
Zamówienie wstępne
Prosimy o wypełnienie formularza w celu dokonania rezerwacji miejsc na wybraną wycieczkę. Przesłanie formularza nie wiąże się z żadnymi kosztami i jest niezobowiązujące.
Ta oferta jest dostępna online. W kolejnych krokach otrzymasz możliwość jej opłacenia.
Cena całkowita (): 2 460
Zaliczka:  zł
  • (zaliczka + ubezpieczenie)
Kup na raty 0%: 5 x  zł
Rzeczywiste raty 0% - bez odsetek i pierwszej wpłaty. Wybór płatności ratalnej będzie dostępny w dalszych krokach.
Wystarczy 100 zł zaliczki aby zarezerwować tę ofertę. Pozostałą kwotę należy wpłacić do 30 dni przed datą wyjazdu.
Czytaj więcej

Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Dalej”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.
KLAUZULA INFORMACYJNA
ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH
Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych na etapie poszukiwania imprezy turystycznej jest Travelplanet.pl S.A. z siedzibą we Wrocławiu, kod pocztowy 53-238, ul. Ostrowskiego 9. W związku z zawarciem i realizacją umowy...

Wybrana oferta:

Les Balcons du Solei (St-Francois-Longchamp)

Liczba osób:
2 dorosłych
Wyżywienie:
RO - Bez wyżywienia
Termin:
sob. 21.03.2020
Cena
1 506
1 dzień
2 dni
3 dni
4 dni
5 dni
6 dni
7 dni
8 dni
9 dni
10 dni
11 dni
12 dni
13 dni
14 dni
15 dni
16 dni
17 dni
18 dni
19 dni
20 dni
21 dni
22 dni
23 dni
24 dni
25 dni
26 dni
27 dni
28 dni
RO - Bez wyżywienia
SnowTrex
Apartament 4-osob., ok. 25 qm (A4) 1 506
Apartament 6-osob., 37 - 45 qm (A6) 1 684
Apartament 4-osob., ok. 25 qm (A4) 2 662
Apartament 6-osob., 37 - 45 qm (A6) 2 840