Atuty oferty

Opis hotelu

Kategoria

****

Miasto

Le Corbier (Les Sybelles)

Kraj

Francja

Cel podróży

Na miejscowość Le Corbier (1550 m) wpływ miał znany architekt Le Corbusier, którego wpływy bardzo wyraźnie są widoczne w owym kurorcie narciarskim. Bezpośrednie położenia na stoku narciarskim umożliwia Państwu dostęp do jednego z największych regionów narciarskich Francji, mianowicie Les Sybelles, ze swoimi 310 km nartostrad. W miejscowości przeważają niebieskie nartostrady, które ku końcowi są płaskie dzięki czemu doskonale nadają się dla dzieci. Miejscowość ta została odznaczona w roku 2007 znakiem jakości "Familie Plus Montagne, co przede wszystkim świadczy o tym, że rodziny z dziećmi będą czuły się tu doskonale. Teren narciarski jest niezwykle przyjaznym najmłodszym miłośnikom białego szaleństwa, nie tylko za sprawą nartostrad, lecz także miejscowego przedszkola dla dzieci oraz innych możliwości opieki nad najmłodszymi narciarzami każdej grupy wiekowej. W Le Corbier znaleźć można wszystko to, co potrzebne jest, by przyjemnie spędzić urlop zimowy, a mianowicie: duża ilość restauracji i barów, możliwości zrobienia zakupów, supermarket i sklep sportowy, duży kryty basen w centrum, tor do kręgli, kino oraz lodowisko.

Teren narciarski

"Les Sybelles" (1100 m - 2620 m) jest jednym z największych regionów narciarskich Francji - ponad 310 km różnorodnych tras narciarskich, w większości o łatwym i średnim stopniu trudności i 72 wyciągi - i łączy sześć terenów narciarskich. Terenami tymi są Le Corbier, Sorlin Sorlin dArves, St. Jean dArves, La Toussuire, Les Botti?res, jak również St. Colomban des Villards położone u stóp lOuillon (2431 m).Ten ogromny teren narciarski doskonale nadaje się dla początkujących narciarzy i rodzin z dziećmi. Liczne niebieskie nartostrady sprawią, że również niewprawienie jeszcze narciarze będą mogli cieszyć się zróżnicowaną jazdą. Również
doświadczeni narciarze będą się dobrze bawić na 200 km nartostrad o średnim poziomie trudności i niemal 18 km czarnych tras.Oprócz wielu idealnych dla rodzin tras Les Sybelles oferuje także bardzo dobre warunki jazdy w głębokim śniegu na lOuilon, Bellard i Grand Truc. Tym, którzy preferują szybką jazdę na przygotowanym stoku, polecamy czarną trasę "Casse Pipe". Dla snowboardzistów przygotowano snowpark La Toussuire na zboczach lOuillon z przeszkodami typu tables, slides i jumps. Ponadto skorzystać tu można z dwóch oświetlonych tras biegowych.W sezonie 2016/17 na terenie narciarskim otwarta zostanie nowa czerwona trasa LOuillon (2431 m) oraz dwa wyciągi krzesełkowe. Zarówno wyciąg krzesełkowy Ourson, jak i 6.-osob. wyciąg krzesełkowy Lactée odciążą Sybelles-Express przy Pointe du Corbier. Strefa dla początkujących w Le Corbier zyska natomiast dwa nowe wyciągi taśmowe.

Gwarancja śniegu (01.01. - 15.03.)

Jeżeli na 5 dni przed rozpoczęciem wycieczki (dzień przyjazdu) z powodu braku śniegu wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet narciarski będą zamknięte, mogą Państwo bezpłatnie dokonać zmiany rezerwacji na inną naszą wycieczkę w tym samym terminie (o ile są jeszcze wolne miejsca; obowiązuje aktualna cena nowego wyjazdu bez rabatu Last-Minute & More; gwarancja ważna jedynie dla wycieczek zaczynających się w terminach od 01.01. do 15.03.).
Aby móc skorzystać z gwarancji, prosimy o kontakt w wyznaczonym terminie (na 5 dni przed rozpoczęciem wyjazdu/pobytu, np. w poniedziałek, jeżeli impreza turystyczna rozpoczyna się w sobotę) drogą mailową na adres gwarancjasniegu-pl@snowtrex.com.

Karnet narciarski - dodatkowe informacje.

Oferty zawierające karnet narciarski w cenie oznaczone są znakiem "FREE SKI - SKIPASS W CENIE". Należy upewnić się przed dokonaniem rezerwacji, czy wybrali Państwo ofertę z karnetem w cenie. Obiekt nie jest dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Położenie/wyposażenie

Komfortowy obiekt Les Alpages du Corbier znajduje się w samym sercu terenu narciarskiego Le Corbier wręcz na stoku. Do wyciągu jest zaledwie 50 m. Sklepy znajdują się w odległości 300 m.Obiekt składa się z 3 chaletów i posiada restaurację, windę w budynku głównym, podgrzewany basen na wolnym powietrzu, saunę (za opłatą), studio fitness, pralnię, jak i przechowalnię sprzętu narciarskiego. Do dyspozycji gości bezpłatne miejsca parkingowe przy wjeździe do miejscowości. Za opłatą i po wcześniejszym zgłoszeniu skorzystać można z miejsc garażu należącego do obiektu (w każdym przypadku dostępność ograniczona).WyposażeniePrzyjaźnie urządzone studia i apartamenty wyposażone są w łazienkę lub prysznic i w większości oddzielne WC, pokój dzienno-sypialny z TV (za opłatą) Wi-Fi (za opłatą), częściowo osobne sypialnie i niszę kuchenną z lodówką, zmywarką do naczyń, kuchenką mikrofalową, ekspresem do kawy, czajnikiem i kuchenką z płytą ceramiczną. Ponadto niemal wszystkie apartamenty i studia wyposażone są w balkon.

Świadczenia w cenie

Noclegi w wybranym terminieBielizna pościelowaKorzystanie z basenu na wolnym powietrzuKorzystanie z sali fitnessMiejsca parkingowe (wg opisu)

Opcjonalnie płatne na miejscu

Ręcczniki: 8,- € za osob.Sprzątanie końcowe(z wyjątkiem kuchni): od 60,- € za studio/apartamentSauna: 6,- € za osob./korzystanie/li>Wi-Fi (w studiach/apartamentach): 8,- € za dzień lub 20,- € za tydz.Wyposażenie dla niemowląt (łóżeczko, krzesełko i wanienka): 25 € za tydz./ dziecko(po wcześniejszym zgłoszeniu)Garaż (po wcześniejszym zgłoszeniu, ograniczona dostępność): 40,- € za tydz.

Płatne na miejscu

Opłata klimatyczna: ok. 1,20 € za osob./nocKaucja: 300,- € pro studio/apart.

Zwierzęta domowe

Można przywieźć zwierzęta domowe (50,- €/pobyt, bez karmy, konieczność wcześniejszego zgłoszeni, za okazaniem aktualnego zaświadczenia o szczepieniach)

Zniżki

Studio 2-osob. (20 - 25 m?), SC - wszyscy uczestnicy otrzymują następujące zniżki:
do skończonych 4 lat 55%
od 75 lat 55%

Apartament 4-osob. (29 - 32 m?), SC - wszyscy uczestnicy otrzymują następujące zniżki

do skończonych 4 lat 55%
od 75 lat 55%

Apartament 6-osob. (36 - 41 m?), SC - wszyscy uczestnicy otrzymują następujące zniżki

do skończonych 4 lat 55%
od 75 lat 55%

Studio 4-osob. (ok. 30 m?), SC - wszyscy uczestnicy otrzymują następujące zniżki

do skończonych 4 lat 55%
od 75 lat 55%

Apartament 5-osob. (34 - 36 m?), SC - wszyscy uczestnicy otrzymują następujące zniżki

do skończonych 4 lat 55%
od 75 lat 55%

Ważne wskazówki

Na terenie obiektu psy muszą być prowadzane na smyczyJeżeli potrzebują Państwo akcesoriów dla dzieci, prosimy o bezpośrednie ich zarezerwowanie w obiekcie na minimum tydzień przed przyjazdem.Jeżeli potrzebują Państwo miejsca w garażu podziemnym, prosimy o zarezerwowanie miejsca z podaniem informacji o terminie przyjazdu oraz rodzaju pojazdu jeszcze przed przyjazdem.

Studio 2-osob. (20 - 25 m?), SC

pokój dzienno-sypialny z podwójnym rozsuwanym łóżkiem i TVoddzielne WCczęściowo balkon

Apartament 4-osob. (29 - 32 m?), SC

pokój dzienno-sypialny z podwójnym rozsuwanym łóżkiem i TVsypialnia z łóżkiem typu Grand Lit lub łóżkiem piętrowymoddzielne WCczęściowo balkon

Apartament 6-osob. (36 - 41 m?), SC

pokój dzienno-sypialny z podwójną rozsuwaną kanapą i TVsypialnia z łóżkiem typu Grand Litsypialnia z łóżkiem piętrowymczęściowo dodatkowa łazienka z prysznicemoddzielne WCczęściowo balkon

Studio 4-osob. (ok. 30 m?), SC

pokój dzienno-sypialny z podwójną rozkładaną kanapą do spania i TVnisza sypialna z łóżkiem piętrowym lub dwoma pojedynczymi łózkami oddzielne WCczęściowo balkon

Apartament 5-osob. (34 - 36 m?), SC

pokój dzienno-sypialny z podwójną kanapą do spania i dodatkowo jednym miejscem do spania i TVsypialnia z dużym łóżkiem podwójnym (grand lit) lub łóżkiem piętrowymoddzielne WCczęściowo balkon

* Udogodnienia:

 • Fitness / siłownia
 • Ułatwienia dla niepełnosprawnych
* Poprawność udogodnień zawsze weryfikuj z opisem hotelu

Dokumenty podróży:

Lokalizacja

Przewodnik

Cena została zaktualizowana z systemem operatora

Oferta jest dostępna!

Kod oferty: 30032019SNOW33556
Cena za osobę:
623 - zł %
Zobacz wszystkie warianty
Zapytaj o ofertę »
Teraz płacisz tylko zaliczkę
Cena całkowita:
(dla 2 osób)
1 246
Szczegóły ceny
 •  
 

Zgodnie z ustawą z dnia 24 listopada 2017 r. o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych do rezerwacji imprezy turystycznej doliczona zostanie składka, którą Organizator turystyki w całości odprowadza na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

Wysokość składki zależna jest od rodzaju transportu oraz miejsca docelowego imprezy i wynosi:

 • 1) 15 PLN/os. – za imprezy lotnicze czarterowe za wyjątkiem imprez, o których mowa w pkt 6;
 • 2) 13 PLN/os. – za imprezy innym środkiem transportu niż loty czarterowe realizowane poza Europę;
 • 3) 10 PLN/os. – za imprezy innym środkiem transportu niż loty czarterowe realizowane w Europie za wyjątkiem imprez, o których mowa w pkt 6;
 • 4) 7 PLN/os. – za imprezy z dojazdem własnym poza Europą;
 • 5) 5 PLN/os. – za imprezy z dojazdem własnym w Europie;
 • 6) 0 PLN – za imprezy realizowane do krajów mających granicę lądową z Polską oraz na terytorium Polski.
Kup na raty 0%
5 x  zł
Oferta w promocji
Rezerwuj za 100 zł
Zapytaj o ofertę »
7 dni
RO - Bez wyżywienia
SnowTrex
Wyjazd:
So 30.03.2019
00:00 -
00:00 -
Powrót:
So 06.04.2019
00:00 -
00:00 -
Ważne!
Oferta z dojazdem własnym.
Trwa sprawdzanie dostępności

Szybki kontakt

Jesteś zainteresowany tą ofertą? Zostaw numer telefonu,
oddzwonimy!
* Wyrażam zgodę na kierowanie do mnie przez Travelplanet.pl S.A. informacji handlowejrozwiń drogą elektroniczną i telefoniczną (zgodnie z art. 172 ust. z 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne).
Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzaćrozwiń Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Proszę o kontakt”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.

Gwarancje Travelplanet.pl

 • 1,4 mln zadowolonych Klientów

  Doświadczeni i profesjonalni konsultanci dobiorą najlepszą ofertę do Twoich potrzeb.

 • Gwarancja Ceny

  Wycieczki kosztują dokładnie tyle, ile u organizatorów!

 • Największa liczba wycieczek

  W jednym miejscu możesz porównać i kupić wakacje od ponad 50 organizatorów.

Zamówienie wstępne
 • (zaliczka + ubezpieczenie)
Zaliczka:
 zł
Rzeczywiste raty 0% - bez odsetek i pierwszej wpłaty. Wybór płatności ratalnej będzie dostępny w dalszych krokach.
Kup na raty 0%:
5 x  zł
Wystarczy 100 zł zaliczki aby zarezerwować tę ofertę. Pozostałą kwotę należy wpłacić do 30 dni przed datą wyjazdu.
Czytaj więcej

Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Dalej”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.

KLAUZULA INFORMACYJNA

ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH
Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych na etapie poszukiwania imprezy turystycznej jest Travelplanet.pl S.A. z siedzibą we Wrocławiu, kod pocztowy 53-238, ul. Ostrowskiego 9. W związku z zawarciem i realizacją umowy...

Czytaj całość

Wybrana
oferta:

Les Alpages du Corbier

Liczba osób:
2 dorosłych
Wyżywienie:
RO - Bez wyżywienia
Termin:
So 30.03.2019
Cena
1 246
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY
1 dzień
2 dni
3 dni
4 dni
5 dni
6 dni
7 dni
8 dni
9 dni
10 dni
11 dni
12 dni
13 dni
14 dni
15 dni
16 dni
17 dni
18 dni
19 dni
20 dni
21 dni
22 dni
23 dni
24 dni
25 dni
26 dni
27 dni
28 dni
RO - Bez wyżywienia
SnowTrex
Studio 2-osob., 20 - 25 qm (S2) 623
Apartament 4-osob., 29 - 32 qm (A4) 712
Apartament 5-osob., 34 - 36 qm (A5) 757
Apartament 6-osob., 36 - 41 qm (A6) 846
Studio 4-osob., ok. 30 qm (S4) 890
Studio 2-osob., 20 - 25 qm (S2) 1 148
Apartament 4-osob., 29 - 32 qm (A4) 1 237
Apartament 5-osob., 34 - 36 qm (A5) 1 282
Apartament 6-osob., 36 - 41 qm (A6) 1 371
Studio 4-osob., ok. 30 qm (S4) 1 415