Atuty oferty

Opis hotelu

Kategoria:

**

Miasto:

Vaujany (Alpe dHuez)

Kraj:

Francja

Położenie/wyposażenie:

Przytulny obiekt Résidence Le Dôme des Rousses znajduje się w samym centrum Vaujany, ok. 450 m od kolejki górskiej prowadzącej do terenu narciarskiego Alpe dHuez. Najbliższe sklepy i restauracje znajdują się w pobliżu obiektu.Obiekt wyposażony jest w lobby z recepcją i schowki na narty, posiada ponadto bezpośredni dostęp do bezpłatnego, publicznego garażu (dostępność ograniczona).Przy rezerwacji karnetu przysługuje po jednym razie wstęp na: publiczny basen i lodowisko w Vaujany.WyposażenieApartamenty oraz studia wyposażone są w łazienkę lub prysznic, częściowo oddzielne WC, Wi-Fi (za opłatą), pokój dzienno-sypialny z TV (za opłatą), a także częściowo oddzielną sypialnię oraz niszę kuchenną z kuchenką 2- lub 4-palnikową, zmywarką, kuchenką mikrofalową z funkcją grilla, ekspresem do kawy oraz lodówką i balkonem z widokiem na okoliczne góry.

Świadczenia w cenie:

Noclegi w wybranym terminieBielizna pościelowaSprzątanie końcowe (oprócz kuchni)Garaż (wg opisu)

Opcjonalnie płatne na miejscu:

Zestaw ręczników: 9,- €/osob.Zestaw do sprzątania: 6,- €TV (w studiu/apart.): 42,- € /tydz.Wi-Fi (w studio/apart., maks. 2 urządzenia): 8,- €/dzień lub 20,- €/tydz.Akcesoria dla dzieci (łóżeczko, krzesełko, wanienka): 8,- € /dzień lub 30,- € /pobyt/dziecko

Płatne na miejscu:

Opłata klimatyczna: ok. 1,32 € za osob./nocKaucja: 300, - € /studio/apart.Opłata za eco-recycling: ok. 0,20 € /os. /dzień

Zwierzęta domowe:

Można przywieźć zwierzęta domowe (60,- € /tydz., bez karmy, konieczne okazanie zaświadczenia o szczepieniu przeciw wściekliźnie, po uprzednim zgłoszeniu)

Zniżki:

W zależności od typu pokoju, wieku podróżujących, daty wyjazdu i karnetu narciarskiego, otrzymają Państwo różne zniżki.
Dokładną wysokość zniżki mogą Państwo uzyskać podczas przygotowania sobie indywidualnej oferty (należy kliknąć w cenę).
Niemowlęta, które w momencie wyjazdu mają mniej niż 24 miesiące, zasadniczo podróżują bezpłatnie, muszą być jednak uwzględnione w każdej rezerwacji.

Ważne wskazówki:

Psy na terenie obiektu należy prowadzić na smyczy.Do karnetu narciarskiego wymagany jest dowód tożsamości ze zdjęciem.

Studio 3-osob. (ok. 22 m?), SC:

pokój dzienno-sypialny z podwójną wysuwaną kanapą oraz TV (za opłatą)łóżko pojedyncze w przedpokojubalkon

Apartament 5-osob. (ok. 33 m?), SC:

pokój dzienno-sypialny z podwójną kanapą oraz TV (za opłatą)sypialnia z łóżkiem 2-osob.łóżko pojedyncze w przedpokojuoddzielne WCbalkon

Apartament 8-osob. (ok. 50 m?), SC:

apartament na dwóch piętrachpokój dzienno-sypialniany z rozsuwaną kanapą oraz TV (za opłatą)sypialnia z łóżkiem piętrowymsypialnia z łóżkiem 2-osobowymsypialnia z dwoma łózkami pojedynczymipokój sypialny z pojedynczym łóżkiemłazienka, prysznic, 2x WC (1 oddzielne)balkon

Apartament 7-osob. (ok. 48 m?), SC:

pokój dzienno-sypialniany z 2-osobową rozsuwaną kanapą oraz TV (za opłatą)sypialnia z łóżkiem podwójnym i łóżkiem pojedynczym oraz sypialnia z dwoma łóżkami pojedynczymi
LUBsypialnia z łóżkiem podwójnym oraz sypialnia z trzema pojedynczymi łóżkami
LUBsypialnia z łóżkiem podwójnym i sypialnia z łóżkiem pojedynczym i łóżkiem piętrowym
dodatkowy prysznic, oddzielne WC
balkon

Dojazd:

Kolej: Grenoble (ok. 55 km)Przelot: Grenoble (ok. 96 km), Chambery (ok. 121 km), Lyon (ok. 141 km), Turyn (ok. 200 km), Genewa (ok. 200 km)

Karnet narciarski - dodatkowe informacje.:

Oferty zawierające karnet narciarski w cenie oznaczone są znakiem "SKIPASS/KARNET W CENIE" (istnieje możliwość zaznaczenia tej opcji w filtrach). Prosimy upewnić się przed dokonaniem rezerwacji, czy wybrali Państwo ofertę z karnetem narciarskim w cenie.
Rezerwacja bez ryzyka z naszą Gwarancją zwrotu pieniędzy - koronawirus!
Jeżeli na jeden dzień przed rozpoczęciem podróży (dzień przyjazdu) ze względu na pandemię koronawirusa zarezerwowany obiekt lub wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet będą zamknięte, mogą Państwo bezpłatnie anulować rezerwację. Obowiązuje to również w przypadku, gdy MSZ odradza podróże, które nie są konieczne, do zarezerwowanego ośrodka lub zamknięcia granic kraju docelowego.W takim przypadku mogą Państwo na 10 dni (i mniej) przed rozpoczęciem wyjazdu, bezpłatnie odwołać rezerwację.
Zwroty kosztów wyjazdu będą realizowane w ciągu 14 dni od anulowania rezerwacji. W zeszłym sezonie narciarskim 2019/20 zwróciliśmy 100% środków za rezerwacje odwołane z powodu pandemii koronawirusa. Pieniądze naszych Klientów są dodatkowo zabezpieczone na wypadek niewypłacalności.

Gwarancja śniegu (01.01. - 15.03.):

Jeżeli na 5 dni przed rozpoczęciem wycieczki (dzień przyjazdu) z powodu braku śniegu wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet narciarski będą zamknięte - przy czym najwyższy punkt terenu narciarskiego musi znajdować się na wysokości minimum 1800 m.n.p.m. - mogą Państwo bezpłatnie dokonać zmiany rezerwacji na inną naszą wycieczkę w tym samym terminie (o ile są jeszcze wolne miejsca; obowiązuje aktualna cena nowego wyjazdu bez rabatu Last-Minute & More; gwarancja ważna jedynie dla wycieczek zaczynających się w terminach od 01.01. do 15.03.).
Aby móc skorzystać z gwarancji, prosimy o kontakt w wyznaczonym terminie (dokładnie na 5 dni przed rozpoczęciem wyjazdu/pobytu, np. w poniedziałek, jeżeli impreza turystyczna rozpoczyna się w sobotę) drogą mailową na adres gwarancjasniegu-pl@snowtrex.com.

Teren narciarski Alpe d'Huez grand domaine Ski:

Maks. wysokość: 3330 mMin. wysokość: 1125 mWys. miejscowość: 1250 mWyciągi łącznie: 67Orczyki: 27Krzesełka: 22Gondole: 18Trasy łącznie: 250 kmTrasy zielone/niebieskie: 70 kmTrasy czerwone: 130 kmTrasy czarne: 50 km

* Udogodnienia:

Wypożyczalnia sprzętu zimowego

* Poprawność udogodnień zawsze weryfikuj z opisem hotelu.

Lokalizacja

Przewodnik

Uwaga! Cena uległa zmianie.
Cena za osobę:
zł/os.
843 zł/os.
Kod oferty: 10042021SNOW23887
7 dni
RO - Bez wyżywienia
SnowTrex
Zobacz inne warianty
Zakwaterowanie
Zapytaj o ofertę

Szczegóły wyjazdu

Uwaga! Oferta z dojazdem własnym.
Wyjazd:
sob. 10.04.2021
Powrót:
sob. 17.04.2021
Zamówienie wstępne
Prosimy o wypełnienie formularza w celu dokonania rezerwacji miejsc na wybraną wycieczkę. Przesłanie formularza nie wiąże się z żadnymi kosztami i jest niezobowiązujące.
Ta oferta jest dostępna online. W kolejnych krokach otrzymasz możliwość jej opłacenia.
Cena całkowita (): 2 460
Zaliczka:  zł
  • (zaliczka + ubezpieczenie)
Kup na raty 0%: 5 x  zł
Rzeczywiste raty 0% - bez odsetek i pierwszej wpłaty. Wybór płatności ratalnej będzie dostępny w dalszych krokach.
Wystarczy 100 zł zaliczki aby zarezerwować tę ofertę. Pozostałą kwotę należy wpłacić do 30 dni przed datą wyjazdu.
Czytaj więcej

Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Dalej”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.
KLAUZULA INFORMACYJNA
ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH
Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych na etapie poszukiwania imprezy turystycznej jest Travelplanet.pl S.A. z siedzibą we Wrocławiu, kod pocztowy 50-418, ul. Traugutta 45. W związku z zawarciem i realizacją umowy...

Wybrana oferta:

Le Dome Rousses

Liczba osób:
2 dorosłych
Wyżywienie:
RO - Bez wyżywienia
Termin:
sob. 10.04.2021
Cena
1 686
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY
1 dzień
2 dni
3 dni
4 dni
5 dni
6 dni
7 dni
8 dni
9 dni
10 dni
11 dni
12 dni
13 dni
14 dni
15 dni
16 dni
17 dni
18 dni
19 dni
20 dni
21 dni
22 dni
23 dni
24 dni
25 dni
26 dni
27 dni
28 dni
RO - Bez wyżywienia
SnowTrex
Studio 3-osob., ok. 22 qm (S3) 1 686
Apartament 5-osob., ok. 33 qm (A5) 1 956
Studio 3-osob., ok. 22 qm (S3) 3 272
Apartament 5-osob., ok. 33 qm (A5) 3 542