Atuty oferty

Opis hotelu

Kategoria:

***

Miasto:

Auris

Kraj:

Francja

Położenie/wyposażenie:

Przytulny obiekt Résidence Les Balcons dAuréa znajduje się bezpośrednio przy stoku. Do wyciągu mają Państwo zaledwie 100 m odległości. Liczne sklepy i bary znajdują sie również w okolicy i można do nich dotrzeć pieszo.Do wyposażenia obiektu należy recepcja, przechowalnia bagażu, strefa wellness z basenem rekreacyjnym, sauną i hammam (oba za opłatą), sala fitness, przechowalnia nart i garaż (za opłatą, po wcześniejszym zameldowaniu).WyżywienieOferta bez wyżywienia.

Świadczenia w cenie:

Noclegi w wybranym terminieBielizna pościelowaSprzątanie końcowe (poza kuchnią)Korzystanie z krytego basenuKorzystanie z sali fitnessPrzechowalnia bagażu

Opcjonalnie płatne na miejscu:

Ręczniki: 9,- € /os.Zestaw do sprzątania: 6,- € /os.Korzystanie z saunyKorzystanie z hammamWi-Fi (w apartamentach): 8,- € /dzień lub 20,- € /tydz.Korzystanie TV: 42,- € /tydz.Urządzenie do raclette (do wypożyczenia)Akcesoria dla dzieci (ograniczona dostępność): 30,- € /tydz./dzieckoGaraż (po wcześniejszym zgłoszeniu): 26,- € tydz./auto

Płatne na miejscu:

Opłata klimatyczna: ok. 1,80 € za osob./nocKaucja: 300,- €/apart.Opłata ekologiczna: ok. 0,20 €/osob./dzień

Zwierzęta domowe:

Można przywieźć zwierzęta domowe (60,- € /tydzień, bez karmy, po wcześniejszym zgłoszeniu i za okazaniem aktualnego zaświadczenia o szczepieniach)

Zniżki:

W zależności od typu pokoju, wieku podróżujących, daty wyjazdu i karnetu narciarskiego, otrzymają Państwo różne zniżki.
Dokładną wysokość zniżki mogą Państwo uzyskać podczas przygotowania sobie indywidualnej oferty (należy kliknąć w cenę).
Niemowlęta, które w momencie wyjazdu mają mniej niż 24 miesiące, zasadniczo podróżują bezpłatnie, muszą być jednak uwzględnione w każdej rezerwacji.

Ważne wskazówki:

Psy na terenie obiektu muszą być trzymane na smyczy Do karnetu narciarskiego wymagany jest dowód tożsamości ze zdjęciem.

Apartament 8-osob. (ok. 66 m?), SC:

pokój dzienno-sypialny z kuchnią, podwójna kanapą wysuwaną i TV (za opłatą)
kuchnia z płytą ceramiczną, lodówką, kuchenką mikrofalową i zmywarką do naczyń
2 sypialnie z łóżkiem podwójnym
sypialnia z 2 łóżkami pojedynczymi
2 łazienki z wanną lub prysznicem
osobne WC
balkon lub taras
Wi-Fi (za opłatą)

Apartament 4-osob. (35 - 40 m?), SC:

pokój dzienno-sypilany z kuchnią, podwójna kanapą wysuwaną i TV (za opłatą)kuchnia z płytą ceramiczną, lodówką, kuchenką mikrofalową i zmywarką do naczyńsypialnia z łóżkiem podwójnymłazienka z prysznicem i WCbalkon lub tarasWi-Fi (za opłatą)

Apartament 6-osob. (44 - 50 m?), SC:

pokój dzienno-sypilany z kuchnią, podwójna kanapą wysuwaną i TV (za opłatą)kuchnia z płytą ceramiczną, lodówką, kuchenką mikrofalową i zmywarką do naczyńsypialnia z łóżkiem podwójnymsypialnia z łóżkiem piętrowymłazienka z prysznicemosobne WCbalkon lub tarasWi-Fi (za opłatą)

Apartament 6-osob. (50 - 55 m?), SC:

pokój dzienno-sypialny z kuchnią, podwójna kanapą wysuwaną i TV (za opłatą)kuchnia z płytą ceramiczną, lodówką, kuchenką mikrofalową i zmywarką do naczyńsypialnia z łóżkiem podwójnymsypialnia z 2 łóżkami pojedynczymiłazienka z prysznicemdodatkowy prysznicosobne WCbalkon lub tarasWi-Fi (za opłatą)

Apartament 8-osob. (ok. 55 m?), SC:

pokój dzienno-sypialny z kuchnią, podwójna kanapą wysuwaną i TV (za opłatą)kuchnia z płytą ceramiczną, lodówką, kuchenką mikrofalową i zmywarką do naczyń
sypialnia z łóżkiem podwójnym i własnym prysznicem
2 nisze sypialne z łóżkiem piętrowymLUBpokój dzienno-sypialny z kuchnią, podwójna kanapą wysuwaną i TV (za opłatą)
sypialnia z łóżkiem podwójnym i własnym prysznicem
sypialnia z łóżkiem podwójnym
nisza sypialna z łóżkiem piętrowymłazienka z wanną lub prysznicemosobne WCbalkon lub tarasWi-Fi (za opłatą)

Dojazd:

Kolej: Grenoble (ok. 65 km)Przelot: Grenoble (ok. 105 km), Chambéry (ok. 130 km), Lyon (ok. 150 km), Turyn (ok. 180 km), Genewa (ok. 210 km)

Karnet narciarski - dodatkowe informacje.:

Oferty zawierające karnet narciarski w cenie oznaczone są znakiem "SKIPASS/KARNET W CENIE" (istnieje możliwość zaznaczenia tej opcji w filtrach). Prosimy upewnić się przed dokonaniem rezerwacji, czy wybrali Państwo ofertę z karnetem narciarskim w cenie.
Rezerwacja bez ryzyka z naszą Gwarancją zwrotu pieniędzy - koronawirus!
Jeżeli na jeden dzień przed rozpoczęciem podróży (dzień przyjazdu) ze względu na pandemię koronawirusa zarezerwowany obiekt lub wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet będą zamknięte, mogą Państwo bezpłatnie anulować rezerwację. Obowiązuje to również w przypadku, gdy MSZ odradza podróże, które nie są konieczne, do zarezerwowanego ośrodka lub zamknięcia granic kraju docelowego.W takim przypadku mogą Państwo na 10 dni (i mniej) przed rozpoczęciem wyjazdu, bezpłatnie odwołać rezerwację.
Zwroty kosztów wyjazdu będą realizowane w ciągu 14 dni od anulowania rezerwacji. W zeszłym sezonie narciarskim 2019/20 zwróciliśmy 100% środków za rezerwacje odwołane z powodu pandemii koronawirusa. Pieniądze naszych Klientów są dodatkowo zabezpieczone na wypadek niewypłacalności.

Gwarancja śniegu (01.01. - 15.03.):

Jeżeli na 5 dni przed rozpoczęciem wycieczki (dzień przyjazdu) z powodu braku śniegu wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet narciarski będą zamknięte - przy czym najwyższy punkt terenu narciarskiego musi znajdować się na wysokości minimum 1800 m.n.p.m. - mogą Państwo bezpłatnie dokonać zmiany rezerwacji na inną naszą wycieczkę w tym samym terminie (o ile są jeszcze wolne miejsca; obowiązuje aktualna cena nowego wyjazdu bez rabatu Last-Minute & More; gwarancja ważna jedynie dla wycieczek zaczynających się w terminach od 01.01. do 15.03.).
Aby móc skorzystać z gwarancji, prosimy o kontakt w wyznaczonym terminie (dokładnie na 5 dni przed rozpoczęciem wyjazdu/pobytu, np. w poniedziałek, jeżeli impreza turystyczna rozpoczyna się w sobotę) drogą mailową na adres gwarancjasniegu-pl@snowtrex.com.

Teren narciarski Alpe d'Huez Grand Domaine Ski:

Maks. wysokość: 3330 mMin. wysokość: 1125 mWys. miejscowość: 1600 mWyciągi łącznie: 67Orczyki: 27Krzesełka: 22Gondole: 18Trasy łącznie: 250 kmTrasy zielone/niebieskie: 70 kmTrasy czerwone: 130 kmTrasy czarne: 50 km

Przewodnik

Uwaga! Cena uległa zmianie.
Cena za osobę:
zł/os.
1 009 zł/os.
Kod oferty: 10042021SNOW174763
7 dni
RO - Bez wyżywienia
SnowTrex
Zobacz inne warianty
Zakwaterowanie
Zapytaj o ofertę

Szczegóły wyjazdu

Uwaga! Oferta z dojazdem własnym.
Wyjazd:
sob. 10.04.2021
Powrót:
sob. 17.04.2021
Zamówienie wstępne
Prosimy o wypełnienie formularza w celu dokonania rezerwacji miejsc na wybraną wycieczkę. Przesłanie formularza nie wiąże się z żadnymi kosztami i jest niezobowiązujące.
Ta oferta jest dostępna online. W kolejnych krokach otrzymasz możliwość jej opłacenia.
Cena całkowita (): 2 460
Zaliczka:  zł
  • (zaliczka + ubezpieczenie)
Kup na raty 0%: 5 x  zł
Rzeczywiste raty 0% - bez odsetek i pierwszej wpłaty. Wybór płatności ratalnej będzie dostępny w dalszych krokach.
Wystarczy 100 zł zaliczki aby zarezerwować tę ofertę. Pozostałą kwotę należy wpłacić do 30 dni przed datą wyjazdu.
Czytaj więcej

Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Dalej”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.
KLAUZULA INFORMACYJNA
ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH
Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych na etapie poszukiwania imprezy turystycznej jest Travelplanet.pl S.A. z siedzibą we Wrocławiu, kod pocztowy 50-418, ul. Traugutta 45. W związku z zawarciem i realizacją umowy...

Wybrana oferta:

Residence Balcons d'Aurea

Liczba osób:
2 dorosłych
Wyżywienie:
RO - Bez wyżywienia
Termin:
sob. 10.04.2021
Cena
2 018
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY
1 dzień
2 dni
3 dni
4 dni
5 dni
6 dni
7 dni
8 dni
9 dni
10 dni
11 dni
12 dni
13 dni
14 dni
15 dni
16 dni
17 dni
18 dni
19 dni
20 dni
21 dni
22 dni
23 dni
24 dni
25 dni
26 dni
27 dni
28 dni
RO - Bez wyżywienia
SnowTrex
Apartament 4-osob., 35 - 40 qm (A4) 2 018
Apartament 6-osob., 44 - 50 qm (A6) 2 378
Apartament 6-osob., 50 - 55 qm (A6) 2 558
Apartament 4-osob., 35 - 40 qm (A4) 3 632
Apartament 6-osob., 44 - 50 qm (A6) 3 992
Apartament 6-osob., 50 - 55 qm (A6) 4 172