Atuty oferty

Opis hotelu

Kategoria

***

Miasto

Nassfeld-Hermagor

Kraj

Austria

Cel podróży

Bezpośrednio przy granicy z Włochami leży grzbiet górski Nassfeld (1530 m), znajduje się tutaj region narciarski Nassfeld-Pressegger See oraz miejscowość Hermagor (602 m). Region jest bardzo słoneczny, zawdzięcza to położeniu od strony południowej. Region narciarski oferuje możliwość uprawiania sportów zimowych na rożnych wysokościach: trasy do narciarstwa biegowego znajdują się na wysokości ok. 700 m, a trasy zjazdowe znajdują się na wysokości 2000 m. Region narciarski Nassfeld-Pressegger See oferuje 110 km zróżnicowanych tras oraz 30 wyciągów, więc nawet wymagający narciarze nie będą się tu nudzić. Region zapewnia absolutną pewność dobrych warunków śniegowych pomimo wielu słonecznych dni, gwarantuje to klimat oraz sprawny system sztucznego naśnieżania. Fani narciarstwa biegowego, w całym regionie Karyntia mają do dyspozycji 300 km tras. Dodatkowe atrakcje zapewnia bliskość jeziora Pressegger See, umożliwia to jazdę na łyżwach i hokej na lodzie.

Teren narciarski

Z karnetem narciarskim "TopSkiPass Kärnten & Osttirol GOLD" mają Państwo dostęp do regionu narciarskiego Nassfeld-Pressegger See, a ponadto karnet ten daje możliwość korzystania z 31 ośrodków narciarskich i łącznie 876 km tras.Sam region Nassfeld-Pressegger See oferuje 110 km tras narciarskich, 30 wyciągów na wysokości do 2002 m, co zapewnia wysoką pewność śniegu oraz dobre warunki dla narciarzy na każdym stopniu zaawansowania. Kolejka millennium-express o długości 6 km, w przeciągu kilku minut zabierze Państwa od doliny aż do stacji kolejki Skiplatz Madritsche (1919 m) znajdującej się w samym centrum regionu narciarskiego.Początkujący narciarze mogą ćwiczyć na stoku w Sonnleitn albo na trasie wokół Sonnenalpe i Tressdorfer Alm. W klubie "bobos miniclub" najmłodsi narciarze mogą stawiać pierwsze kroki. Zaawansowani narciarze mogą korzystać z trasy przystosowanej do szybkich zjazdów lub z trasy z muldami. Miłośnicy freeridu mogą korzystać z tras na szczytach Trogkofel oraz Rudnigsattel. Najdłuższa trasa regionu (7,6 km) umożliwia zjazd z Tröpolacher Alm do doliny.Atrakcją cieszącą się dużym powodzeniem jest tor wyścigowy "ski movie", przy stacji kolejki Zweikofelbahn. Przy stacji wyciągu Watschiger Alm, znajduje się snowpark oraz tor do ski- i boardercrossa. Dodatkowo można korzystać z funslope o dł. 700 m na nartostradzie Lärchenbodenabfahrt.Region narciarski oferuje liczne hotspoty z darmowym Wi-Fi, dzięki czemu prosto ze stoku można dzielić się zdjęciami i wrażeniami z rodziną i przyjaciółmi.

Gwarancja śniegu (01.01. - 15.03.)

Jeżeli na 5 dni przed rozpoczęciem wycieczki (dzień przyjazdu) z powodu braku śniegu wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet narciarski będą zamknięte, mogą Państwo bezpłatnie dokonać zmiany rezerwacji na inną naszą wycieczkę w tym samym terminie (o ile są jeszcze wolne miejsca; obowiązuje aktualna cena nowego wyjazdu bez rabatu Last-Minute & More; gwarancja ważna jedynie dla wycieczek zaczynających się w terminach od 01.01. do 15.03.).
Aby móc skorzystać z gwarancji, prosimy o kontakt w wyznaczonym terminie (na 5 dni przed rozpoczęciem wyjazdu/pobytu, np. w poniedziałek, jeżeli impreza turystyczna rozpoczyna się w sobotę) drogą mailową na adres gwarancjasniegu-pl@snowtrex.com.

Karnet narciarski - dodatkowe informacje.

Oferty zawierające karnet narciarski w cenie oznaczone są znakiem "FREE SKI - SKIPASS W CENIE". Należy upewnić się przed dokonaniem rezerwacji, czy wybrali Państwo ofertę z karnetem w cenie.

Położenie/wyposażenie

Przytulny 3-gwiazdkowy Hotel Sonnleitn położony jest ok. 3,5 km od terenu narciarskiego Nassfeld i ok. 300 m od centrum miejscowości Jenig. Do najbliższego autobusu dla narciarzy jest ok. 100 m, a do trasy do narciarstwa biegowego i toru saneczkowego w Rattendorf jest ok. 2 km. Centrum miejscowości Nassfeld zlokalizowane jest w odległości ok. 9,5 km.Do ogólnego wyposażenia hotelu należy oddalony o ok. 20 m budynek sąsiedni, recepcja, Wi-Fi, pokój wypoczynkowy, pokój śniadaniowy, jadalnia, restauracja, bar, jak również przechowalnia sprzętu narciarskiego i miejsca parkingowe (ograniczona dostępność).Po długim dniu na stoku mogą Państwo odprężyć się w saunie. Ponadto mogą Państwo bezpłatnie wypożyczyć sanki na miejscu (ograniczona dostępność).PokojePrzestronne pokoje urządzone w tradycyjnym stylu posiadają prysznic/WC, TV sat., Wi-Fi, suszarkę do włosów i częściowo balkon. Zakwaterowanie może nastąpić zarówno w budynku głównym, jak i sąsiednim.WyżywienieW cenie wyjazdu zawarto wyżywienie HB PLUS obejmujące obfite śniadanie w formie bufetu, jak również kawę, herbatę z ciastem i ciastkami po południu. Na kolację (z wyjątkiem środy!) serwowane jest 3-daniowe menu z winem lub lemoniadą w cenie. Natomiast w Boże Narodzenie (24.12.) i Sylwestra serwowane jest 4-daniowe odświętne menu na kolację. Dodatkowo otrzymają Państwo 1x /pokój/pobyt bon na napoje o wartości 5,- €, który można wykorzystać w barze hotelowym na drinki (brak możliwości wymiany na gotówkę, brak możliwości przekazania innej osobie).

Świadczenia w cenie

Noclegi w wybranym terminieWyżywienie jak wybranoKorzystanie z saunyBon na napoje (wg opisu)Menu bożonarodzeniowe i sylwestroweWypożyczalnia sanek (ograniczona dostępność) (wg informacji na miejscu)Łóżeczko dla dziecka (ograniczona dostępność)Krzesełko dla dziecka (ograniczona dostępność)Miejsca parkingowe (ograniczona dostępność)5% zniżki na kursy grupowe w partnerskiej szkółce narciarskiej (nie łączy się z innymi rabatami)

Płatne na miejscu

Opłata klimatyczna: ok. 2,60 € za osob./nocKeycard: 5,- €

Zwierzęta domowe

Nie można przywieźć zwierząt domowych.

Zniżki

Pokój 3-osob. prysznic/WC (budynek główny), HB PLUS - przy zakwaterowaniu wraz z 2 osobami płacącymi pełną cenę wycieczki, pozostali uczestnicy otrzymają:
2 do 5 lat 55%
6 do 6 lat 35%
7 do 14 lat 25%
15 do 18 lat 10%
19 do 64 lat 5%
od 65 lat 10%

Pokój rodzinny prysznic/WC (budynek główny), HB PLUS - przy zakwaterowaniu wraz z 2 osobami płacącymi pełną cenę wycieczki, pozostali uczestnicy otrzymają

2 do 5 lat 55%
6 do 6 lat 35%
7 do 14 lat 25%
15 do 18 lat 10%
19 do 64 lat 5%
od 65 lat 10%

Pokój 2-osob. prysznic/WC (superior), HB PLUS - wszyscy uczestnicy otrzymują następujące zniżki

2 do 5 lat 30%
6 do 14 lat 15%
15 do 18 lat 5%
od 65 lat 5%

Pokój 2-osob./2 dostawki prysznic/WC (superior), HB PLUS - przy zakwaterowaniu wraz z 2 osobami płacącymi pełną cenę wycieczki, pozostali uczestnicy otrzymają

2 do 5 lat 55%
6 do 6 lat 35%
7 do 14 lat 25%
15 do 18 lat 10%
19 do 64 lat 5%
od 65 lat 10%

Pokój 2-osob. prysznic/WC (budynek główny), HB PLUS - wszyscy uczestnicy otrzymują następujące zniżki

2 do 5 lat 30%
6 do 14 lat 15%
15 do 18 lat 5%
od 65 lat 5%

Ważne wskazówki

Prosimy zwrócić uwagę, że w środy kuchnia jest nieczynna i tego dnia kolacja w hotelu nie jest podawana.Dzieci urodzone w 2014 roku i młodsze nie będą wyszczególnione na voucherze na karnet narciarski. Dzieci z tej grupy wiekowej jeżdżące z rodzicami korzystają z wyciągów bezpłatnie, a w przypadku samodzielnej jazdy (np. podczas kursu narciarskiego) konieczne jest zakupienie na miejscu oddzielnego karnetu narciarskiego. Więcej informacji uzyskają Państwo bezpośrednio w kasach wyciągów narciarskich.W pokojach wieloosobowych lub z dostawką przy niepełnym obłożeniu brak dodatkowych łóżek.

Pokój 3-osob. prysznic/WC (budynek główny), HB PLUS

przytulne pokoje z TV sat.częściowo balkon

Pokój rodzinny prysznic/WC (budynek główny), HB PLUS

przytulne pokoje (2 pomieszczenia) z TV sat.częściowo balkon

Pokój 2-osob. prysznic/WC (superior), HB PLUS

nowe pokoje z TV sat.częściowo balkonw budynku sąsiednim

Pokój 2-osob./2 dostawki prysznic/WC (superior), HB PLUS

odnowione pokoje z podwójnym łóżkiem, podwójną rozkładaną kanapą i TV sat.częściowo balkonw budynku sąsiednim

Pokój 2-osob. prysznic/WC (budynek główny), HB PLUS

przytulne pokoje z TV sat.częściowo balkon

* Poprawność udogodnień zawsze weryfikuj z opisem hotelu

Dokumenty podróży:

Lokalizacja

Przewodnik

Uwaga! Cena uległa zmianie.
Cena za osobę: Kod oferty: 28032020SNOW176461
1 348 - zł %
Zobacz wszystkie warianty
Zapytaj o ofertę »
Teraz płacisz tylko zaliczkę
Cena całkowita:
(dla 2 osób)
2 696
Szczegóły ceny
 •  
 

Zgodnie z ustawą z dnia 24 listopada 2017 r. o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych do rezerwacji imprezy turystycznej doliczona zostanie składka, którą Organizator turystyki w całości odprowadza na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

Wysokość składki zależna jest od rodzaju transportu oraz miejsca docelowego imprezy i wynosi:

 • 1) 15 PLN/os. – za imprezy lotnicze czarterowe za wyjątkiem imprez, o których mowa w pkt 6;
 • 2) 13 PLN/os. – za imprezy innym środkiem transportu niż loty czarterowe realizowane poza Europę;
 • 3) 10 PLN/os. – za imprezy innym środkiem transportu niż loty czarterowe realizowane w Europie za wyjątkiem imprez, o których mowa w pkt 6;
 • 4) 7 PLN/os. – za imprezy z dojazdem własnym poza Europą;
 • 5) 5 PLN/os. – za imprezy z dojazdem własnym w Europie;
 • 6) 0 PLN – za imprezy realizowane do krajów mających granicę lądową z Polską oraz na terytorium Polski.
Kup na raty 0%
5 x  zł
Oferta w promocji
Rezerwuj za 100 zł
Zapytaj o ofertę »
7 dni
HB - Dwa posiłki
SnowTrex
Wyjazd:
sob. 28.03.2020
00:00 -
00:00 -
Powrót:
sob. 04.04.2020
00:00 -
00:00 -
Ważne!
Oferta z dojazdem własnym.

Szybki kontakt

Jesteś zainteresowany tą ofertą? Zostaw numer telefonu,
oddzwonimy!
* Wyrażam zgodę na kierowanie do mnie przez Travelplanet.pl S.A. informacji handlowejrozwiń drogą elektroniczną i telefoniczną (zgodnie z art. 172 ust. z 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne).
Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzaćrozwiń Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Proszę o kontakt”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.

Gwarancje Travelplanet.pl

 • 1,8 mln zadowolonych Klientów

  Doświadczeni i profesjonalni konsultanci dobiorą najlepszą ofertę do Twoich potrzeb.

 • Gwarancja Ceny

  Wycieczki kosztują dokładnie tyle, ile u organizatorów!

 • Największa liczba wycieczek

  W jednym miejscu możesz porównać i kupić wakacje od ponad 50 organizatorów.

Zamówienie wstępne
 • (zaliczka + ubezpieczenie)
Zaliczka:
 zł
Rzeczywiste raty 0% - bez odsetek i pierwszej wpłaty. Wybór płatności ratalnej będzie dostępny w dalszych krokach.
Kup na raty 0%:
5 x  zł
Wystarczy 100 zł zaliczki aby zarezerwować tę ofertę. Pozostałą kwotę należy wpłacić do 30 dni przed datą wyjazdu.
Czytaj więcej

Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Dalej”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.

KLAUZULA INFORMACYJNA

ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH
Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych na etapie poszukiwania imprezy turystycznej jest Travelplanet.pl S.A. z siedzibą we Wrocławiu, kod pocztowy 53-238, ul. Ostrowskiego 9. W związku z zawarciem i realizacją umowy...

Czytaj całość

Wybrana
oferta:

Sonnleitn

Liczba osób:
2 dorosłych
Wyżywienie:
HB - Dwa posiłki
Termin:
sob. 28.03.2020
Cena
2 696
1 dzień
2 dni
3 dni
4 dni
5 dni
6 dni
7 dni
8 dni
9 dni
10 dni
11 dni
12 dni
13 dni
14 dni
15 dni
16 dni
17 dni
18 dni
19 dni
20 dni
21 dni
22 dni
23 dni
24 dni
25 dni
26 dni
27 dni
28 dni
HB - Dwa posiłki
SnowTrex
Pokój 2-osob. prysznic/WC, budynek glówny (DO) 1 348
Pokój 2-osob. prysznic/WC, superior (DO) 1 477
Pokój 2-osob./2 dostawki prysznic/WC, superior (DY) 1 562
Pokój 2-osob. prysznic/WC, budynek glówny (DO) 2 283
Pokój 2-osob. prysznic/WC, superior (DO) 2 412
Pokój 2-osob./2 dostawki prysznic/WC, superior (DY) 2 497