Atuty oferty

Opis hotelu

Kategoria:

***

Miasto:

Katschberg

Kraj:

Austria

Położenie:

Hotel BASEKAMP znajduje się w słonecznej okolicy w centrum Katschberg. Wyciąg Katschberg oraz teren narciarski są oddalone o ok. 100 m od obiektu. Przy dobrych warunkach śniegowych możliwy jest zjazd pod sam budynek.

Wyposażenie:

Do wyposażenia urządzonego w stylu alpejskim hotelu należy recepcja z przechowalnią bagażu, lobby, Wi-Fi, sala śniadaniowa, izba oraz przechowalnia sprzętu narciarskiego. Bezpłatne miejsca parkingowe znajdują się przed budynkiem.Goście hotelu mogą korzystać z hali sportowej The Cage (ok. 450 m?) ze ścianką wspinaczkową, trampoliną, poduchą do Bag Jump (zniżka dla gości hotelu, rezerwacja w hotelu).

Wyżywienie:

Wliczone w cenę wyżywienie obejmuje pożywne śniadanie w formie bufetu.

Świadczenia w cenie:

Noclegi w wybranym terminieWyżywienie jak wybranoMiejsca parkingowe (ograniczona dostępność)

Opcjonalnie płatne na miejscu:

Hala sportowa The Cage

Płatne na miejscu:

Opłata klimatyczna: ok. 1,60 € za osob./nocKeycard: 5,- €

Zwierzęta domowe:

Można przywieźć zwierzęta domowe (16,- € / dzień, bez karmy, tylko po wcześniejszym zgłoszeniu)

Zniżki:

W zależności od typu pokoju, wieku podróżujących, daty wyjazdu i karnetu narciarskiego, otrzymają Państwo różne zniżki.
Dokładną wysokość zniżki mogą Państwo uzyskać podczas przygotowania sobie indywidualnej oferty (należy kliknąć w cenę).
Niemowlęta, które w momencie wyjazdu mają mniej niż 24 miesiące, zasadniczo podróżują bezpłatnie, muszą być jednak uwzględnione w każdej rezerwacji.

Ważne wskazówki:

Dzieci do 6 lat włącznie nie będą wyszczególnione na voucherze na karnet narciarski, gdyż w towarzystwie osoby dorosłej korzystają z wyciągów za darmo, jeżeli nie potrzebują osobnego miejsca do siedzenia / osobnego krzesełka wyciągu i podróżują na kolanach osoby dorosłej. Dzieci uczęszczające do szkółki narciarskiej potrzebują specjalnego karnetu narciarskiego (minikarte) w celu korzystania z wyciągu, płatne na miejscu.

Pokój 2-osob. prysznic/WC, BB:

pokój z łóżkiem podwójnym lub łóżkiem piętrowym i TV kabl.łazienka z prysznicem, WC i suszarką do włosówWi-Fi

Pokój 2-osob./2 dostawki prysznic/WC (maks. 2 dorosłych + 2 dzieci), BB:

pokój z łóżkiem podwójnym, łóżkiem piętrowym i TV kabl.łazienka z prysznicem, WC i suszarką do włosówWi-Fiłóżko piętrowe jest przeznaczone jedynie dla dzieci do 16 lat włącznie

Dojazd:

Kolej: Spittal/Drau Millstättersee (ok. 40 km), Radstadt (ok. 55 km), Bischofshofen (ok. 70 km)Przelot: Klagenfurt (ok. 113 km), Salzburg (ok. 113 km), Monachium (ok. 280 km)

Karnet narciarski - dodatkowe informacje.:

Oferty zawierające karnet narciarski w cenie oznaczone są znakiem "SKIPASS/KARNET W CENIE" (istnieje możliwość zaznaczenia tej opcji w filtrach). Prosimy upewnić się przed dokonaniem rezerwacji, czy wybrali Państwo ofertę z karnetem narciarskim w cenie.
Rezerwacja bez ryzyka z naszą Gwarancją zwrotu pieniędzy - koronawirus!
Jeżeli na jeden dzień przed rozpoczęciem podróży (dzień przyjazdu) ze względu na pandemię koronawirusa zarezerwowany obiekt lub wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet będą zamknięte, mogą Państwo bezpłatnie anulować rezerwację. Obowiązuje to również w przypadku, gdy MSZ odradza podróże, które nie są konieczne, do zarezerwowanego ośrodka lub zamknięcia granic kraju docelowego.W takim przypadku mogą Państwo na 10 dni (i mniej) przed rozpoczęciem wyjazdu, bezpłatnie odwołać rezerwację. Anulowanie rezerwacji musi nastąpić najpóźniej na 2 dni przed rozpoczęciem wyjazdu.
Zwroty kosztów wyjazdu będą realizowane w ciągu 14 dni od anulowania rezerwacji. W zeszłym sezonie narciarskim 2019/20 zwróciliśmy 100% środków za rezerwacje odwołane z powodu pandemii koronawirusa. Pieniądze naszych Klientów są dodatkowo zabezpieczone na wypadek niewypłacalności.

Gwarancja śniegu (01.01. - 15.03.):

Jeżeli na 5 dni przed rozpoczęciem wycieczki (dzień przyjazdu) z powodu braku śniegu wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet narciarski będą zamknięte - przy czym najwyższy punkt terenu narciarskiego musi znajdować się na wysokości minimum 1800 m.n.p.m. - mogą Państwo bezpłatnie dokonać zmiany rezerwacji na inną naszą wycieczkę w tym samym terminie (o ile są jeszcze wolne miejsca; obowiązuje aktualna cena nowego wyjazdu bez rabatu Last-Minute & More; gwarancja ważna jedynie dla wycieczek zaczynających się w terminach od 01.01. do 15.03.).
Aby móc skorzystać z gwarancji, prosimy o kontakt w wyznaczonym terminie (dokładnie na 5 dni przed rozpoczęciem wyjazdu/pobytu, np. w poniedziałek, jeżeli impreza turystyczna rozpoczyna się w sobotę) drogą mailową na adres gwarancjasniegu-pl@snowtrex.com.

Teren narciarski Ski Lungau:

Maks. wysokość: 2400 mMin. wysokość: 1066 mWys. miejscowość: 1640 mWyciągi łącznie: 35Orczyki: 16Krzesełka: 14Gondole: 5Trasy łącznie: 150 kmTrasy zielone/niebieskie: 35 kmTrasy czerwone: 95 kmTrasy czarne: 20 km

Region narciarski TopSkipass Kärnten & Osttirol:

Maks. wysokość: 3122 mMin. wysokość: 600 mWyciągi łącznie: 281Orczyki: 178Krzesełka: 72Gondole: 31Trasy łącznie: 837 kmTrasy zielone/niebieskie: 248 kmTrasy czerwone: 497 kmTrasy czarne: 92 kmTrasy do skialpinizmu: 39 km

Lokalizacja

Przewodnik

Uwaga! Cena uległa zmianie.
Cena za osobę:
zł/os.
2 846 zł/os.
Kod oferty: 20032021SNOW196858
7 dni
BB - Śniadania
SnowTrex
Zobacz inne warianty
Zakwaterowanie
Zapytaj o ofertę

Szczegóły wyjazdu

Uwaga! Oferta z dojazdem własnym.
Wyjazd:
sob. 20.03.2021
Powrót:
sob. 27.03.2021
Zamówienie wstępne
Prosimy o wypełnienie formularza w celu dokonania rezerwacji miejsc na wybraną wycieczkę. Przesłanie formularza nie wiąże się z żadnymi kosztami i jest niezobowiązujące.
Ta oferta jest dostępna online. W kolejnych krokach otrzymasz możliwość jej opłacenia.
Cena całkowita (): 2 460
Zaliczka:  zł
  • (zaliczka + ubezpieczenie)
Kup na raty 0%: 5 x  zł
Rzeczywiste raty 0% - bez odsetek i pierwszej wpłaty. Wybór płatności ratalnej będzie dostępny w dalszych krokach.
Wystarczy 100 zł zaliczki aby zarezerwować tę ofertę. Pozostałą kwotę należy wpłacić do 30 dni przed datą wyjazdu.
Czytaj więcej

Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Dalej”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.
KLAUZULA INFORMACYJNA
ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH
Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych na etapie poszukiwania imprezy turystycznej jest Travelplanet.pl S.A. z siedzibą we Wrocławiu, kod pocztowy 50-418, ul. Traugutta 45. W związku z zawarciem i realizacją umowy...

Wybrana oferta:

Basekamp (Ex. Stockbett)

Liczba osób:
2 dorosłych
Wyżywienie:
BB - Śniadania
Termin:
sob. 20.03.2021
Cena
5 692
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY
1 dzień
2 dni
3 dni
4 dni
5 dni
6 dni
7 dni
8 dni
9 dni
10 dni
11 dni
12 dni
13 dni
14 dni
15 dni
16 dni
17 dni
18 dni
19 dni
20 dni
21 dni
22 dni
23 dni
24 dni
25 dni
26 dni
27 dni
28 dni
BB - Śniadania
SnowTrex
Pokój 2-osob. prysznic/WC (DO) 3 622
Pokój 2-osob./2 dostawki prysznic/WC, maks. 2 doroslych + 2 dzieci (DY) 4 252
Pokój 2-osob. prysznic/WC (DO) 5 692
Pokój 2-osob./2 dostawki prysznic/WC, maks. 2 doroslych + 2 dzieci (DY) 6 322