Atuty oferty

Opis hotelu

Kategoria:

***

Miasto:

Kössen

Kraj:

Austria

Położenie/wyposażenie:

Tradycyjny 3-gwiazdkowy Wohlfühlhotel Rottenspacher jest położony ok. 300 m od centrum miejscowości Kössen. Autobus dla narciarzy zatrzymuje się również w odległości 300 m od obiektu i zawiezie Państwa do oddalonego o ok. 2,5 km terenu narciarskiego Hochkössen. Ok. 7 km od hotelu w miejscowości Walchsee znajduje się tor saneczkowy.Do wyposażenia obiektu należy recepcja z sejfem, winda, Wi-Fi, kącik internetowy, pokój wypoczynkowy oraz sala śniadaniowa. Restauracja "Dorfstadl" znajduje w oddalonym o 200 m centrum. Ponadto w obiekcie znajduje się bar, przechowalnia nart, ogród i bezpłatne miejsca parkingowe (ograniczona dostępność).Również ze strefy wellness (godz. otwarcia wg info. na miejscu), która posiada saunę, łaźnię parową, kabinę z podczerwienią, źródełko z wodą pitną oraz prysznice relaksacyjne i wody Kneippa, pokoju relaksacyjnego z leżakami, jak również studia fitness mogą Państwo korzystać bezpłatnie. Masaże i solarium są za dodatkową opłatą.PokojeStylowo urządzone pokoje dysponują łazienką lub prysznicem/WC, TV, Wi-Fi, kącikiem wypoczynkowym, telefonem, suszarką oraz radiem. Wszystkie pokoje posiadają balkon.WyżywienieZawarte w cenie wyżywienie HB zawiera regionalny bufet śniadaniowy, ciasto (tylko przy kawie lub herbacie, piwie itd.) oraz wieczorem 3-daniowe menu w oddalonej o 200 m restauracji "Dorfstadl" (we wtorki restauracja nieczynna i kolacja nie jest podawana). Istnieje możliwość zamówienia dań wegetariańskich. Za opłatą można zamówić pakiet na lunch (wg info. na miejscu).

Świadczenia w cenie:

Noclegi w wybranym terminieWyżywienie jak wybranoKorzystanie ze strefy wellness (wg opisu)Ręcznik do sauny (pierwszy zestaw w cenie, do wypożyczenia)Korzystanie z sali fitnessKącik internetowySejf (w recepcji)Łóżeczko dla dziecka (ograniczona dostępność)Krzesełko dla dziecka (ograniczona dostępność)Miejsca parkingowe (ograniczona dostępność)

Opcjonalnie płatne na miejscu:

Solarium (wg info. na miejscu)Masaże (wg info. na miejscu)Płaszcz kąpielowy i klapki (wg info. na miejscu)Ręcznik do sauny (do wypożyczenia, ograniczona dostępność): 1,50 € /os./skorzystaniePakiet na lunch (wg info. na miejscu)Transfer (wg info. na miejscu)Usługa pralni (wg info. na miejscu)

Płatne na miejscu:

Opłata klimatyczna: ok. 1,90 € za osob./nocKeycard: 2,- €

Zwierzęta domowe:

Psy na zapytanie (14,- € /dzień, bez karmy)

Zniżki:

W zależności od typu pokoju, wieku podróżujących, daty wyjazdu i karnetu narciarskiego, otrzymają Państwo różne zniżki.
Dokładną wysokość zniżki mogą Państwo uzyskać podczas przygotowania sobie indywidualnej oferty (należy kliknąć w cenę).
Niemowlęta, które w momencie wyjazdu mają mniej niż 24 miesiące, zasadniczo podróżują bezpłatnie, muszą być jednak uwzględnione w każdej rezerwacji.

Ważne wskazówki:

We wtorki restauracja jest nieczynna (brak możliwości zamówienia kolacji).W pokojach wieloosobowych lub z dostawką przy niepełnym obłożeniu brak dodatkowych łóżek.

Pokój 2-osob./dostawka prysznic/WC, HB:

jasne pokoje z TVbalkon

Pokój 2-osob. prysznic/WC, HB:

jasne pokoje z TVbalkon

Pokój 2-osob./2 dostawki prysznic/WC, HB:

jasne pokoje z TVbalkon

Dojazd:

Kolej: St. Johann in Tirol (ok. 20 km), Kufstein (ok. 25 km)Przelot: Salzburg (ok. 75 km), Innsbruck (ok. 105 km), Monachium (ok. 140 km)

Karnet narciarski - dodatkowe informacje.:

Oferty zawierające karnet narciarski w cenie oznaczone są znakiem "SKIPASS/KARNET W CENIE" (istnieje możliwość zaznaczenia tej opcji w filtrach). Prosimy upewnić się przed dokonaniem rezerwacji, czy wybrali Państwo ofertę z karnetem narciarskim w cenie.
Rezerwacja bez ryzyka z naszą Gwarancją zwrotu pieniędzy - koronawirus!
Jeżeli na jeden dzień przed rozpoczęciem podróży (dzień przyjazdu) ze względu na pandemię koronawirusa zarezerwowany obiekt lub wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet będą zamknięte, mogą Państwo bezpłatnie anulować rezerwację. Obowiązuje to również w przypadku, gdy MSZ odradza podróże, które nie są konieczne, do zarezerwowanego ośrodka lub zamknięcia granic kraju docelowego.W takim przypadku mogą Państwo na 10 dni (i mniej) przed rozpoczęciem wyjazdu, bezpłatnie odwołać rezerwację. Anulowanie rezerwacji musi nastąpić najpóźniej na 2 dni przed rozpoczęciem wyjazdu.
Zwroty kosztów wyjazdu będą realizowane w ciągu 14 dni od anulowania rezerwacji. W zeszłym sezonie narciarskim 2019/20 zwróciliśmy 100% środków za rezerwacje odwołane z powodu pandemii koronawirusa. Pieniądze naszych Klientów są dodatkowo zabezpieczone na wypadek niewypłacalności.

Gwarancja śniegu (01.01. - 15.03.):

Jeżeli na 5 dni przed rozpoczęciem wycieczki (dzień przyjazdu) z powodu braku śniegu wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet narciarski będą zamknięte - przy czym najwyższy punkt terenu narciarskiego musi znajdować się na wysokości minimum 1800 m.n.p.m. - mogą Państwo bezpłatnie dokonać zmiany rezerwacji na inną naszą wycieczkę w tym samym terminie (o ile są jeszcze wolne miejsca; obowiązuje aktualna cena nowego wyjazdu bez rabatu Last-Minute & More; gwarancja ważna jedynie dla wycieczek zaczynających się w terminach od 01.01. do 15.03.).
Aby móc skorzystać z gwarancji, prosimy o kontakt w wyznaczonym terminie (dokładnie na 5 dni przed rozpoczęciem wyjazdu/pobytu, np. w poniedziałek, jeżeli impreza turystyczna rozpoczyna się w sobotę) drogą mailową na adres gwarancjasniegu-pl@snowtrex.com.

Teren narciarski Hochkössen:

Maks. wysokość: 1690 mMin. wysokość: 619 mWys. miejscowość: 589 mWyciągi łącznie: 11Orczyki: 7Krzesełka: 3Gondole: 1Trasy łącznie: 22 kmTrasy zielone/niebieskie: 10 kmTrasy czerwone: 9 kmTrasy czarne: 3 km

Region narciarski Skiverbund Alpen Plus:

Maks. wysokość: 1723 mMin. wysokość: 600 mWyciągi łącznie: 70Orczyki: 49Krzesełka: 16Gondole: 5Trasy łącznie: 126 kmTrasy zielone/niebieskie: 34 kmTrasy czerwone: 73 kmTrasy czarne: 19 kmTrasy do skialpinizmu: 7,3 km

Lokalizacja

Przewodnik

Uwaga! Cena uległa zmianie.
Cena za osobę:
zł/os.
1 901 zł/os.
Kod oferty: 09012021SNOW192588
7 dni
HB - Dwa posiłki
SnowTrex
Zobacz inne warianty
Zakwaterowanie
Zapytaj o ofertę

Szczegóły wyjazdu

Uwaga! Oferta z dojazdem własnym.
Wyjazd:
sob. 09.01.2021
Powrót:
sob. 16.01.2021
Do tej rezerwacji otrzymasz
karnet narciarski GRATIS!
Zamówienie wstępne
Prosimy o wypełnienie formularza w celu dokonania rezerwacji miejsc na wybraną wycieczkę. Przesłanie formularza nie wiąże się z żadnymi kosztami i jest niezobowiązujące.
Ta oferta jest dostępna online. W kolejnych krokach otrzymasz możliwość jej opłacenia.
Cena całkowita (): 2 460
Zaliczka:  zł
  • (zaliczka + ubezpieczenie)
Kup na raty 0%: 5 x  zł
Rzeczywiste raty 0% - bez odsetek i pierwszej wpłaty. Wybór płatności ratalnej będzie dostępny w dalszych krokach.
Wystarczy 100 zł zaliczki aby zarezerwować tę ofertę. Pozostałą kwotę należy wpłacić do 30 dni przed datą wyjazdu.
Czytaj więcej

Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Dalej”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.
KLAUZULA INFORMACYJNA
ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH
Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych na etapie poszukiwania imprezy turystycznej jest Travelplanet.pl S.A. z siedzibą we Wrocławiu, kod pocztowy 50-418, ul. Traugutta 45. W związku z zawarciem i realizacją umowy...

Wybrana oferta:

Rottenspacher

Liczba osób:
2 dorosłych
Wyżywienie:
HB - Dwa posiłki
Termin:
sob. 09.01.2021
Cena
3 802
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY
1 dzień
2 dni
3 dni
4 dni
5 dni
6 dni
7 dni
8 dni
9 dni
10 dni
11 dni
12 dni
13 dni
14 dni
15 dni
16 dni
17 dni
18 dni
19 dni
20 dni
21 dni
22 dni
23 dni
24 dni
25 dni
26 dni
27 dni
28 dni
HB - Dwa posiłki
SnowTrex
Pokój 2-osob./dostawka prysznic/WC (DZ) 3 802
Pokój 2-osob. prysznic/WC (DO) 3 802