Atuty oferty

Opis hotelu

Kategoria:

***

Miasto:

Bad Gastein

Kraj:

Austria

Położenie:

Przytulny 3-gwiazdkowy hotel Haas położony jest w części Böckstein w Bad Gastein, ok. 4,5 km od centrum Bad Gastein. Do terenu narciarskiego Bad Gastein są ok. 2 km. Autobus dla narciarzy zatrzymuje się w odległości ok. 300 m, a trasa do narciarstwa biegowego przebiega bezpośrednio przy obiekcie.

Wyposażenie:

Do ogólnego wyposażenia obiektu należy recepcja, Wi-Fi, winda, restauracja, sala śniadaniowa, bar, tradycyjna izba i przechowalnia sprzętu narciarskiego w piwnicy. Bezpłatne miejsca parkingowe są do dyspozycji gości w ograniczonej dostępności.
Niewielka strefa saun jest na zapytanie (za opłatą, godz. otwarcia wg info. na miejscu).
Na miejscu otrzymają Państwo dodatkowo Gastein Card umożliwiającą skorzystanie ze zniżek w regionie, jak np. przejazdów autobusem dla narciarzy, wstęp do term itd. (zastrzeżone prawo do zmian, wg info. na miejscu).

Wyżywienie:

W cenie wyjazdu zawarto wyżywienie HB obejmujące międzynarodowe śniadanie w formie bufetu oraz 4-daniowe menu do wyboru z bufetem sałatkowym i zup oraz deserem na kolację. Dania wegetariańskie dostępne są na zapytanie. W Boże Narodzenie organizowana jest gala z 4-daniową kolacją. W Sylwestra serwowana jest specjalna kolacja również składająca się z czterech dań.

Świadczenia w cenie:

Noclegi w wybranym terminieWyżywienie jak wybranoMenu bożonarodzeniowe i sylwestroweKarta gościa (wg opisu)Krzesełko dla dziecka (ograniczona dostępność)Miejsca parkingowe (ograniczona dostępność)5% zniżki na kursy w partnerskiej szkółce narciarskiej

Opcjonalnie płatne na miejscu:

Sauna (na zapytanie, wg opisu)Łóżeczko dziecięce (ograniczona dostępność): 20,-€ /pobyt

Płatne na miejscu:

Opłata klimatyczna: ok. 3,- € za osob./nocOpłata na rzecz instytutu badawczego od 5. noclegów: 1,10 € /os. /pobytKeycard: 3,- €

Zwierzęta domowe:

Nie można przywieźć zwierząt domowych.

Ważne wskazówki:

Dzieci do 5 lat włącznie, jeżdżące w towarzystwie osoby dorosłej w Dolinie Gastein mogą korzystać z wyciągów bezpłatnie. W przypadku korzystania z wyciągów na innych terenach narciarskich Ski amadé wymagane jest zakupienie na miejscu za opłatą minicard (karnet).W pokojach wieloosobowych lub z dostawką przy niepełnym obłożeniu brak dodatkowych łóżek.

Pokój 1-osob. prysznic/WC, HB:

pokoje z pojedynczym łóżkiem, TV kabl. i radiem
łazienka z wanną lub prysznicem, WC i suszarką do włosów
balkon
Wi-Fi

Pokój 2-osob. prysznic/WC, HB:

pokoje z podwójnym łóżkiem, TV kabl. i radiem
łazienka z wanną lub prysznicem, WC i suszarką do włosów
balkon
Wi-Fi

Pokój 2-osob./dostawka prysznic/WC, HB:

pokoje z podwójnym łóżkiem, łóżkiem pojedynczym lub dostawką, TV kabl. i radiem
łazienka z wanną lub prysznicem, WC i suszarką do włosów
balkon
Wi-Fi

Pokój rodzinny prysznic/WC (typ A), HB:

pokoje z podwójnym łóżkiem, TV kabl. i radiem
oddzielny pokój z 2 pojedynczymi łóżkami
łazienka z wanną lub prysznicem, WC i suszarką do włosów
balkon
Wi-Fi

Pokój rodzinny prysznic/WC (typ B), HB:

pokoje z podwójnym łóżkiem, TV kabl. i radiem
oddzielny pokój z 2 pojedynczymi łóżkami i 2 dostawkami
łazienka z wanną lub prysznicem, WC i suszarką do włosów
balkon
Wi-Fi

Dojazd:

Kolej: Bad Gastein (w miejscowości), Zell am See (ok. 50 km), Salzburg (ok. 105 km)Przelot: Salzburg (ok. 95 km), Innsbruck (ok. 190 km), Klagenfurt (ok. 220 km), Monachium (ok. 260 km)

Karnet narciarski - dodatkowe informacje.:

Oferty zawierające karnet narciarski w cenie oznaczone są znakiem "SKIPASS/KARNET W CENIE" (istnieje możliwość zaznaczenia tej opcji w filtrach). Prosimy upewnić się przed dokonaniem rezerwacji, czy wybrali Państwo ofertę z karnetem narciarskim w cenie.
Ze względu na obecną sytuację gwarantujemy dodatkowo na wszystkie nowe rezerwacje prawo do bezpłatnej rezygnacji aż do 30.09.2020. Prawo obowiązuje najpóźniej na 14 dni przed wyjazdem i dotyczy nowych rezerwacji dokonanych po 20.03.2020. Warto skorzystać i z radością czekać na przyszły sezon!

Informacje dotyczące płatności:

W przypadku nowej rezerwacji, zaliczkę należy uiścić bezpośrednio po otrzymaniu potwierdzenia rezerwacji. Oczywiście nie tracą Państwo tym samym prawa do bezpłatnego anulowania rezerwacji, ponieważ w przypadku rezygnacji z wyjazdu zwrócimy Państwu wpłacone środki.

Gwarancja śniegu (01.01. - 15.03.):

Jeżeli na 5 dni przed rozpoczęciem wycieczki (dzień przyjazdu) z powodu braku śniegu wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet narciarski będą zamknięte - przy czym najwyższy punkt terenu narciarskiego musi znajdować się na wysokości minimum 1800 m.n.p.m. - mogą Państwo bezpłatnie dokonać zmiany rezerwacji na inną naszą wycieczkę w tym samym terminie (o ile są jeszcze wolne miejsca; obowiązuje aktualna cena nowego wyjazdu bez rabatu Last-Minute & More; gwarancja ważna jedynie dla wycieczek zaczynających się w terminach od 01.01. do 15.03.).
Aby móc skorzystać z gwarancji, prosimy o kontakt w wyznaczonym terminie (dokładnie na 5 dni przed rozpoczęciem wyjazdu/pobytu, np. w poniedziałek, jeżeli impreza turystyczna rozpoczyna się w sobotę) drogą mailową na adres gwarancjasniegu-pl@snowtrex.com.

Teren narciarski Gastein:

Maks. wysokość: 2686 mMin. wysokość: 850 mWys. miejscowość: 1002 mWyciągi łącznie: 48Orczyki: 16Krzesełka: 17Gondole: 15Trasy łącznie: 177 kmTrasy zielone/niebieskie: 63 kmTrasy czerwone: 106 kmTrasy czarne: 8 km

Region narciarski Ski amadé:

Maks. wysokość: 2700 mMin. wysokość: 600 mWyciągi łącznie: 270Orczyki: 133Krzesełka: 90Gondole: 47Trasy łącznie: 760 kmTrasy zielone/niebieskie: 275 kmTrasy czerwone: 390 kmTrasy czarne: 95 km

Lokalizacja

Przewodnik

Uwaga! Cena uległa zmianie.
Cena za osobę:
zł/os.
1 779 zł/os.
Kod oferty: 21032021SNOW140592
7 dni
HB - Dwa posiłki
SnowTrex
Zobacz inne warianty
Zakwaterowanie
Zapytaj o ofertę

Szczegóły wyjazdu

Uwaga! Oferta z dojazdem własnym.
Wyjazd:
niedz. 21.03.2021
Powrót:
niedz. 28.03.2021
Zamówienie wstępne
Prosimy o wypełnienie formularza w celu dokonania rezerwacji miejsc na wybraną wycieczkę. Przesłanie formularza nie wiąże się z żadnymi kosztami i jest niezobowiązujące.
Ta oferta jest dostępna online. W kolejnych krokach otrzymasz możliwość jej opłacenia.
Cena całkowita (): 2 460
Zaliczka:  zł
  • (zaliczka + ubezpieczenie)
Kup na raty 0%: 5 x  zł
Rzeczywiste raty 0% - bez odsetek i pierwszej wpłaty. Wybór płatności ratalnej będzie dostępny w dalszych krokach.
Wystarczy 100 zł zaliczki aby zarezerwować tę ofertę. Pozostałą kwotę należy wpłacić do 30 dni przed datą wyjazdu.
Czytaj więcej

Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Dalej”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.
KLAUZULA INFORMACYJNA
ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH
Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych na etapie poszukiwania imprezy turystycznej jest Travelplanet.pl S.A. z siedzibą we Wrocławiu, kod pocztowy 50-418, ul. Traugutta 45. W związku z zawarciem i realizacją umowy...

Wybrana oferta:

Haas

Liczba osób:
2 dorosłych
Wyżywienie:
HB - Dwa posiłki
Termin:
niedz. 21.03.2021
Cena
3 558
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY
1 dzień
2 dni
3 dni
4 dni
5 dni
6 dni
7 dni
8 dni
9 dni
10 dni
11 dni
12 dni
13 dni
14 dni
15 dni
16 dni
17 dni
18 dni
19 dni
20 dni
21 dni
22 dni
23 dni
24 dni
25 dni
26 dni
27 dni
28 dni
HB - Dwa posiłki
SnowTrex
Pokój 2-osob. prysznic/WC (DO) 3 558
Pokój 2-osob./dostawka prysznic/WC (DZ) 3 558
Pokój 2-osob./dostawka prysznic/WC (DZ) 5 952
Pokój 2-osob. prysznic/WC (DO) 5 952
Pokój rodzinny prysznic/WC, typ A (MF) 6 042
Pokój rodzinny prysznic/WC, typ A (MF) 8 436