Atuty oferty

Opis hotelu

Kategoria:

**

Miasto:

Mühlbach w Pinzgau

Kraj:

Austria

Położenie/wyposażenie:

Przytulny Gasthof Batzinger położony jest w centrum miejscowości Mühlbach. Do gondoli Kitzbüheler Alpen jest ok. 2,5 km, a do wyciągu Wildkogelbahn w Neukirchen ok. 3 km. Autobus dla narciarzy zatrzymuje się bezpośrednio przed budynkiem i dotrą nim Państwo do terenu Wildkogel-Arena. Najbliższa trasa do narciarstwa biegowego znajduje się w odległości ok. 500 m.Przytulny pensjonat posiada recepcję, sejf, hol, restaurację, bar hotelowy, izbę, Wi-Fi, pomieszczenie ze stołem do tenisa (za opłatą), taras, ogrzewaną przechowalnię na buty narciarskie z suszarką do butów, jak również miejsca parkingowe.Dodatkowo otrzymają Państwo kartę gościa Gästekarte Wald-Königsleiten na różne świadczenia i zniżki, np. na pływalni, w muzeach i u partnerów (zastrzeżone zmiany i ograniczenia świadczeń).PokojePrzytulnie urządzone pokoje posiadają prysznic/WC, Wi-Fi, TV kabl. i suszarkę do włosów.WyżywienieZawarte w cenie wyjazdu wyżywienie HB obejmuje śniadanie w formie obfitego bufetu, jak również kawę i ciasto po południu. Wieczorem serwowane jest 4-daniowe menu do wyboru na kolację z wyborem dania głównego z bufetu i bufetem sałatkowym, podczas którego w godz. 18:00-20:00 bezpłatne są napoje bezalkoholowe, piwo i białe lub czerwone wino. Dla najmłodszych przygotowano specjalne dziecięce menu.Dodatkowo 2 x w tygodniu (wtorki i piątki) organizowane jest salzburskie śniadanie, 1 x w tygodniu śniadanie z winem musującym (w soboty) i 1 x w tygodniu wieczór włoski lub regionalny. Ponadto 2 x w tygodniu (w środy i soboty) na tarasie lub w tradycyjnej izbie podawane jest grzane wino.

Świadczenia w cenie:

Noclegi w wybranym terminieWyżywienie jak wybranoSejf (w recepcji)Karta gościa (wg opisu)Łóżeczko dla dziecka (na zapytanie)Krzesełko dla dziecka (ograniczona dostępność)Miejsca parkingowe (ograniczona dostępność)

Płatne na miejscu:

Opłata klimatyczna: ok. 1,55 € za osob./nocKeycard: 2,- €

Zwierzęta domowe:

Nie można przywieźć zwierząt domowych.

Zniżki:

Pokój 2-osob. prysznic/WC, HB - wszyscy uczestnicy otrzymują następujące zniżki:
do skończonych 5 lat 55%
6 do 15 lat 25%
16 do 18 lat 15%

Pokój 2-osob./dostawka prysznic/WC, HB - przy zakwaterowaniu wraz z 2 osobami płacącymi pełną cenę wycieczki, pozostali uczestnicy otrzymają:

do skończonych 5 lat 100%
6 do 12 lat 10%

Ważne wskazówki:

W pokojach wieloosobowych lub z dostawką przy niepełnym obłożeniu brak dodatkowych łóżek.

Pokój 2-osob. prysznic/WC, HB:

pokój z podwójnym łóżkiem i TV kabl.
łazienka z prysznicem i WC, jak również suszarką do włosów

Pokój 2-osob./dostawka prysznic/WC, HB:

pokój z podwójnym łóżkiem, dostawką i TV kabl.
łazienka z prysznicem i WC, jak również suszarką do włosów

Dojazd:

Kolej: Mühlbach (w miejscowości), Mittersill (ok. 10 km), Kitzbühel (ok. 40 km)Przelot: Salzburg (ok. 110 km), Innsbruck (ok. 115 km), Monachium (ok. 205 km)

Karnet narciarski - dodatkowe informacje.:

Oferty zawierające karnet narciarski w cenie oznaczone są znakiem "SKIPASS/KARNET W CENIE" (istnieje możliwość zaznaczenia tej opcji w filtrach). Prosimy upewnić się przed dokonaniem rezerwacji, czy wybrali Państwo ofertę z karnetem narciarskim w cenie.

Gwarancja śniegu (01.01. - 15.03.):

Jeżeli na 5 dni przed rozpoczęciem wycieczki (dzień przyjazdu) z powodu braku śniegu wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet narciarski (wyłączając karty, bilety dla gości niem. Gästekarten itd.) będą zamknięte, mogą Państwo bezpłatnie dokonać zmiany rezerwacji na inną naszą wycieczkę w tym samym terminie (o ile są jeszcze wolne miejsca; obowiązuje aktualna cena nowego wyjazdu bez rabatu Last-Minute & More; gwarancja ważna jedynie dla wycieczek zaczynających się w terminach od 01.01. do 15.03.).
Aby móc skorzystać z gwarancji, prosimy o kontakt w wyznaczonym terminie (dokładnie na 5 dni przed rozpoczęciem wyjazdu/pobytu, np. w poniedziałek, jeżeli impreza turystyczna rozpoczyna się w sobotę) drogą mailową na adres gwarancjasniegu-pl@snowtrex.com.

Teren narciarski Kitzbühel:

Maks. wysokość: 2000 mMin. wysokość: 800 mWys. miejscowość: 815 mWyciągi łącznie: 57Orczyki: 18Krzesełka: 27Gondole: 12Trasy łącznie: 185 kmTrasy zielone/niebieskie: 106 kmTrasy czerwone: 60 kmTrasy czarne: 19 km

Lokalizacja

Przewodnik

Uwaga! Cena uległa zmianie.
Cena za osobę:
zł/os.
1 760 zł/os.
Kod oferty: 08032020SNOW24636
7 dni
HB - Dwa posiłki
SnowTrex
Zobacz inne warianty
Zakwaterowanie
Zapytaj o ofertę

Szczegóły wyjazdu

Uwaga! Oferta z dojazdem własnym.
Wyjazd:
niedz. 08.03.2020
Powrót:
niedz. 15.03.2020
Zamówienie wstępne
Prosimy o wypełnienie formularza w celu dokonania rezerwacji miejsc na wybraną wycieczkę. Przesłanie formularza nie wiąże się z żadnymi kosztami i jest niezobowiązujące.
Ta oferta jest dostępna online. W kolejnych krokach otrzymasz możliwość jej opłacenia.
Cena całkowita (): 2 460
Zaliczka:  zł
  • (zaliczka + ubezpieczenie)
Kup na raty 0%: 5 x  zł
Rzeczywiste raty 0% - bez odsetek i pierwszej wpłaty. Wybór płatności ratalnej będzie dostępny w dalszych krokach.
Wystarczy 100 zł zaliczki aby zarezerwować tę ofertę. Pozostałą kwotę należy wpłacić do 30 dni przed datą wyjazdu.
Czytaj więcej

Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Dalej”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.
KLAUZULA INFORMACYJNA
ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH
Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych na etapie poszukiwania imprezy turystycznej jest Travelplanet.pl S.A. z siedzibą we Wrocławiu, kod pocztowy 50-418, ul. Traugutta 45. W związku z zawarciem i realizacją umowy...

Wybrana oferta:

Gasthof Batzinger

Liczba osób:
2 dorosłych
Wyżywienie:
HB - Dwa posiłki
Termin:
niedz. 08.03.2020
Cena
3 520
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY
1 dzień
2 dni
3 dni
4 dni
5 dni
6 dni
7 dni
8 dni
9 dni
10 dni
11 dni
12 dni
13 dni
14 dni
15 dni
16 dni
17 dni
18 dni
19 dni
20 dni
21 dni
22 dni
23 dni
24 dni
25 dni
26 dni
27 dni
28 dni
HB - Dwa posiłki
SnowTrex
Pokój 2-osob. prysznic/WC (DO) 3 520
Pokój 2-osob./dostawka prysznic/WC (DZ) 3 606
Pokój 2-osob. prysznic/WC (DO) 5 884
Pokój 2-osob./dostawka prysznic/WC (DZ) 5 970