Lato 2018

Ocean korzyści Ocean korzyści

Planując wakacje już teraz, zyskujesz najwięcej. Wybieraj z najszerszej oferty hoteli i destynacji, zarezerwuj wakacje, które spełnią wszystkie Twoje wymagania. Aby ułatwić Ci wybór, wyróżniliśmy korzyści, które do wycieczek na Lato 2018 oferują największe biura podróży. Ze wszystkich z nich skorzystasz, rezerwując wakacje za pośrednictwem Travelplanet.pl. Szukaj ofert ze specjalnymi oznaczeniami Lato 2018 na naszym portalu.
Teraz najtaniej Teraz najtaniej
Ceny wycieczek w przedsprzedaży są nawet o 30% niższe od regularnych cen katalogowych.
Gwarancja najniższej ceny Gwarancja najniższej ceny
Wiele wycieczek, które u nas znajdziesz, jest objętych specjalnymi gwarancjami. Jeśli zauważysz, że cena wycieczki zarezerwowanej w przedsprzedaży, spadnie w późniejszym okresie, otrzymasz zwrot różnicy.
Zniżki dla dzieci Zniżki dla dzieci
Dzieci otrzymują nawet do 80% rabatu. To idealna opcja dla rodzin! Rabatami objęte są wybrane oferty i hotele, a zniżki są już wkalkulowane w wyświetlane przez nas ceny wycieczek.
Niska zaliczka Niska zaliczka
Wpłać niską zaliczkę i miej pewność, że wymarzona wycieczka jest już Twoja. Wysokość zaliczki wynosi od 5% do 30%, w zależności od organizatora wybranej wycieczki. Resztę ceny dopłacisz później - w wielu przypadkach dopiero 30 dni przed wylotem.
Bezpłatna zmiana rezerwacji Bezpłatna zmiana rezerwacji
Jeśli spodziewasz się, że Twoje plany mogą jeszcze ulec zmianie, szukaj ofert objętych bezpłatną zmianą rezerwacji. W razie konieczności będziesz mógł wybrać np. inny termin, hotel, kierunek czy typ pokoju - zakres zmian, które można wprowadzić w rezerwacji określa każdorazowo organizator wycieczki.
Dodatkowe bonusy Dodatkowe bonusy
Vouchery na wycieczki fakultatywne, zniżki dla grup, dodatkowe rabaty w ramach programów lojalnościowych poszczególnych organizatorów. Szukaj ofert objętych dodatkowymi bonusami!

* Szczegółowe zasady każdej z promocji sprecyzowane są w regulaminach organizatorów wycieczek. Więcej informacji tutaj

Lato 2018

Zaplanuj wakacje Zaplanuj wakacje

Nie zwlekaj! Najlepsze hotele sprzedają się jak świeże bułeczki. Jeśli lubisz przebierać w ofertach, a nie wybierać spośród przebranych ofert, rezerwuj wakacje w przedsprzedaży.
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY