Rixos All Exclusive

Autor: Klaudia Piatek dodane: 05.05.2011

Jeszcze 30 lat temu o luksusowym wypoczynku można było tylko pomarzyć oglądając „Dynastię” czy inny popularny film, który przenosił nas w niedostępny dla Polaków świat. Formalności wizowe i paszportowe ciągnęły się tygodniami. Dziś właściciele sieci hotelowych dostarczają nam wszelkie udogodnienia, które sprawiają, że na wakacjach możemy poczuć się naprawdę wyjątkowo.


Hotele Rixos

Sieć ekskluzywnych hoteli Rixos powstała w 2000 roku w Turcji i aktualnie liczy już kilkanaście obiektów (np. w Kemer, Bodrum, Belek, Antalii). Najlepszy serwis, wyjątkowe udogodnienia i 100 % satysfakcji, a przede wszystkim spełnianie i „wyprzedzanie” marzeń gości stanowią główne filary wszystkich działań w hotelu. Ponadto spotkać tu można turecką życzliwość i gościnność oraz dbałość o zachowanie kultury i tradycji regionu. Dlatego też każdy obiekt jest nieco inny, dostosowany do miejsca, w którym jest położony, tak żeby wykorzystać i podkreślić urodę krajobrazu.

Ultra All Inclusive

Duże przestrzenie zaaranżowane z pieczołowitością godną królewskich ogrodów i pałaców sprawiają ogromne wrażenie już przy wjeździe do hotelu. Po zameldowaniu trafiamy do pokoju, które zwykle ma około 30-40 metrów kwadratowych i niemalże zawsze widok na morze (zależnie od hotelu). Aranżacja pokoju zależy od położenia, stylu hotelu, ale zawsze będziemy się tam czuli naprawdę dobrze. W ciągu dnia do wyboru: odpoczynek na plaży, przy basenach, w ogromnych ogrodach, wszelkie aktywności sportowe od tenisa do siłowni oraz relaks w SPA. Warto zauważyć ogromną dbałość o wygodę dzieci, dla których animacje najczęściej są podzielone wg grup wiekowych: 4-7 lat, 8-12 lat. W niektórych hotelach są też specjalne animacje dla nastolatków 13-16 lat. Dla najmłodszych pociech możemy poprosić opiekunkę. Restauracja główna oraz kilka tematycznych restauracji pozwolą nam zasmakować kuchni niemalże z całego świata. Eleganckie stroje konieczne! Wieczór uprzyjemnią występy grup tanecznych i muzycznych a także dyskoteki i imprezy w różnym stylu.

Warto wiedzieć:

„All Inclusive – All Exlusive” charakteryzuje wszystkie hotele sieci Rixos. To dewiza, która wyróżnia markę wśród innych luksusowych obiektów.

Zapytaj o:

  • specjalne oferty hotelu. Niektóre obiekty gwarantują prywatne wille z basenami, pakiety z bogatym SPA czy też specjalny urodzinowy serwis.
  • serwis dla nowożeńców. Miodowy miesiąc to idealna okazja na wyjazd we dwoje
  • serwis VIP. Prywatny transport z lotniska, wynajem jachtu czy limuzyny. Wszystko, o czym marzysz
Tagi:

Propozycje

4 dni 31.10 - 04.11 Inne terminy Katowice Ultra All Inclusive Coral Travel
2 269 zł/os.
1 560 zł/os.
cena za 2 os.: 3 121 zł

Dodaj komentarz

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY