Znakomity wybór! Nasi Klienci byli tym hotelem zachwyceni.

Hotel Meliá Fuerteventura (Playa Barca)

Wyspy Kanaryjskie, Fuerteventura, Costa Calma

Świetne warunki do uprawiania sportów wodnych Usytuowanie tuż przy słynnej plaży Sotavento Nowoczesne pokoje w dobrym stylu Smaczna i różnorodna kuchnia

Więcej o hotelu

od 1 704 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Opis hotelu

Numer hotelu: 126 447

Naszym zdaniem

Nowocześnie urządzony hotel znanej i renomowanej marki, fantastycznie usytuowany przy długiej, szerokiej i piaszczystej plaży, idealnej do spacerów i uprawiania windsurfingu. Spokojna okolica, piękne pejzaże, tarasy widokowe, egzotyczna roślinność, urozmaicona kuchnia.

Położenie

Przy pięknej plaży Playa Barca, będącej odcinkiem słynnej Sotavento, ok. 4 km od centrum kurortu Costa Calma, ok. 75 km od lotniska w Puerto del Rosario.

Wyposażenie

Eleganckie lobby z całodobową recepcją, bezpłatne Wi-Fi, odpłatna kawiarenka internetowa, restauracja główna z tarasem (widok na tropikalny ogród), restauracja Oasis z tarasem (widok na basen), bar przy basenie, pub, Gabi Club (bar, łózka balijskie) dla dorosłych, minimarket, sklepik z pamiątkami, sala konferencyjna, wypożyczalnia samochodów, pralnia, centrum medyczne.

Pokoje

Standardowe - powierzchnia ok. 26 m kw.; sypialnia, łazienka, TV sat, telefon, klimatyzacja, sejf, minibar, mała lodówka, balkon z widokiem na wewnętrzne patio hotelu lub ogrody (double standard), a także z widokiem na morze (double sea view), z panoramicznym widokiem na morze (panoramic sea view).
Family - przestronne pokoje składające się z głównej sypialni z łóżkiem małżeńskim lub dwoma pojedynczymi łóżkami, sofy, małej lodówki, biurka, łazienki. W drugim pokoju są dwa pojedyncze łóżka oraz balkon z widokiem na ogród. Na wyposażeniu TV sat, mała lodówka, klimatyzacja, sejf, minibar.
The level - luksusowe pokoje z widokiem na morze, dodatkowo kapcie, szlafroki, bezpłatny minibar, śniadania w restauracji Oasis, wstęp do specjalnej strefy Level (level lounge z napojami), do wydzielonej strefy na tarasie z jacuzzi.   

Wyżywienie

Bez wyżywienia
BB - śniadania w formie bufetów
HB - śniadania i kolacje w formie bufetów, napoje płatne
All inclusive - śniadania, obiady, kolacje (bufety), napoje do posiłków głównych, ciepłe i zimne przekąski serwowane w restauracji Gorriones, lokalne alkohole w barach od godz. 10.00  do 23.00. System all inclusive zaczyna się o godz. 12.00 w dniu przyjazdu i kończy o godz. 12.00 w dniu wyjazdu.

Sport i rozrywka

Spektakularny basen z wodą morską, basen klasyczny słodkowodny, basen relaksacyjny słodkowodny, tarasy słoneczne (bezpłatne leżaki i parasole, ręczniki za kaucją), gimnastyka, joga, lekkie animacje, muzyka na żywo, odpłatnie: tenis ziemny (należy mieć własny sprzęt), strefa spa. Naprzeciwko hotelu znajduje się największa na świecie baza windsurfingu i kitesurfingu (lekcje, wypożyczalnia sprzętu, zawody).

Dla dzieci

Basen z 2 zjeżdżalniami, plac zabaw, animacje, miniklub (5-12 lat), wysokie krzesełka w restauracji.

Uwagi

Oferta jest oparta o tzw. dynamiczne pakietowanie. Cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych.
W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. W przypadku przelotów rejsowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.
Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami. Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt.
Obywateli polskich nie obowiązują wizy. Należy mieć paszport (ważny minimum 6 miesięcy od daty powrotu) lub dowód osobisty. Dokument tożsamości muszą posiadać także dzieci.

Cena zawiera

Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, anglojęzyczną obsługę (kontakt telefoniczny), ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.

Cena nie zawiera

wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT.

Aktualizacje COVID-19

Ze względu na bardzo dynamicznie zmieniającą się ogólnoświatową sytuację związaną z epidemią Covid-19, hotel zastrzega sobie prawo do wprowadzenia obostrzeń i zmian dotyczących korzystania z infrastruktury hotelu oraz formuły wyżywienia zgodnej z wprowadzanymi wymogami i zasadami władz odwiedzanego kraju. Prosimy mieć na uwadze, że tego typu zamiany mogą być wprowadzone w trybie nagłym i bez wcześniejszego informowania organizatora. Różnice w opisie oferty wynikające z powyższej informacji nie stanowią podstawy reklamacyjnej.Dodatkowo, przed wyjazdem prosimy o zapoznanie się z komunikatem MSZ, przepisami wizowymi, paszportowymi dotyczącymi odwiedzanego kraju: https://www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych

KOD QR -formularz sanitarny

Wszyscy pasażerowie są  zobowiązani do wypełnienia formularza sanitarnego (dostępny na stronie www.spth.gob.es lub poprzez bezpłatną aplikację SPAIN TRAVEL HEALTH-SpTH). Formularz generuje kod QR, który należy okazać na granicy. 
Uwaga! Od 1 lipca wszyscy podróżni przybywający do Hiszpanii drogą powietrzną lub morską będą musieli poddać się kontroli zdrowotnej, która może obejmować mierzenie temperatury, sprawdzanie dokumentów oraz ocenę ogólną (wizualną) stanu zdrowia.
Mierzenie temperatury będzie się odbywało w sposób rutynowy, poprzez kamery termowizyjne lub termometry bezkontaktowe. Za gorączkę będzie uznawana temperatura 37,5 °C oraz wyższa.  
W przypadku stwierdzenia gorączki lub podejrzeń o wykazywanie objawów COVID-19, pasażer zostanie poddany kolejnej kontroli (powtórne mierzenie temperatury, badanie lekarskie). Jeśli podejrzenia okażą się uzasadnione zostanie uruchomiony alert sanitarny (wg protokołów przygotowanych wspólnie przez władze centralne i regionalne), a pasażer zostanie skierowany do odpowiedniego centrum medycznego.

Informacje o lotach liniami Wizzair, EasyJet

Wizzair:
jedna sztuka bagażu podręcznego, nie większa niż 40 x 30 x 20 cm, maks. 10 kg (domyślnie w cenie).
Bagaż główny za dopłatą:
- 20 kg w cenie 220/280/380 sztuka z wylotem z Katowic, ostateczne cena zostanie podana przed potwierdzeniem rezerwacji.
WIZZ Priority
Jeśli wykupisz usługę WIZZ Priority (lub masz do niej prawo na podstawie pakietu WIZZ Privilege Pass, WIZZ GO lub WIZZ Plus), będziesz mieć prawo do wniesienia na pokład jednej sztuki bezpłatnego bagażu podręcznego (maks. wymiary: 40 x 30 x 20 cm) i dodatkowej sztuki bagażu podręcznego na kółkach (maks. wymiary: 55 x 40 x 23 cm). Gwarantujemy, że możesz zabrać obie sztuki bagażu ze sobą do kabiny, chyba że będzie to niemożliwe ze względu na ograniczenia operacyjne. Koszt usługi Wizz Priority to 240 PLN/os. za lot w dwie strony.
Wybór miejsca (za opłatą)
Możesz wybrać miejsca za opłatą podczas rezerwacji. Jeśli nie chcesz rezerwować miejsca, przydzielimy Ci losowe miejsce podczas odprawy, na 48 godzin przed odlotem. W tym wypadku nie możemy zagwarantować, że osoby na tej samej rezerwacji będą siedziały obok siebie.
asyJet - z portu lotniczego Berlin Brandenburg
Przelot liniami typu Low Cost
Ważne: Od 10 lutego 2021 r. wprowadzone zostaną zmiany dotyczące bagażu podręcznego :
Wszyscy klienci podróżujący od tego dnia mogą zabrać na pokład jeden mały bagaż podręczny (maks. 45 x 36 x 20 cm) do 10 kg , który musi zmieścić się pod siedzeniem znajdującym się z przodu.   Ten sam dodatek dotyczy wybranych miejsc standardowych. Ponadto klienci, którzy zakupili miejsce Up front lub Extra legroom będą mogli zabrać na pokład duży bagaż podręczny (maks. 56 x 45 x 25 cm) , który musi mieścić się w schowku nad głową.
 
W przypadku rezerwacji dokonanych do 30.11.2020 r. z wylotami od 10 lutego 2021 r. Klient może skorzystać z usługi Hands Free, która umożliwia nadanie dużego bagażu podręcznego (maks. 56 x 45 x 25 cm) za darmo przy stanowisku nadawania bagażu. Nie należy przynosić bagażu do bramki, ponieważ zostanie on umieszczony w luku, a Klient zostanie obciążony opłatą.
 
Loty do 09/02/2021: W cenie podstawowej zawarty jest bagaż podręczny  o wymiarach maksymalnych do 56x45x25 cm (z uchwytami i kółkami).
 
Bagaż główny za dopłatą:
- 15 kg w cenie 410 PLN/sztuka
- 23 kg w cenie 480 PLN/sztuka
Uwaga! Jeżeli bagaż zostanie dodany po potwierdzeniu rezerwacji jego cena może być wyższa.Wybór miejsca (za opłatą)
Możesz wybrać miejsca za opłatą podczas rezerwacji (wycena na podstawie dostępności miejsc i oferty linii lotniczej). Jeśli nie chcesz rezerwować miejsca, przydzielimy Ci losowe miejsce podczas odprawy, na 48 godzin przed odlotem. W tym wypadku nie możemy zagwarantować, że osoby na tej samej rezerwacji będą siedziały obok siebie
Enter Air:
W przypadku przelotów liniami Enter Air wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.
Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach/dowodach ososbistych). Po założeniu rezerwacji stałej nie mamy możliwości edycji danych uczestników.
Przy rezerwacjach z przelotem liniami Enter Air, obowiązują warunki anulacji, zmiany danych uczestników zgodne z warunkami przewoźnika. Nie mają zastosowania warunki rezerwacji dla przelotów czarterowych.W cenie jest bagaż rejestrowany 20 kg oraz podręczny 5 kg.

Warunki wjazdowe do kraju

 
Aktualizacja z dnia 02.11.2020
Decyzją rządu Wysp Kanaryjskich turyści odwiedzający archipelag będą musieli okazać na lotnisku test PCR na koronawirusa z wynikiem negatywnym wykonany nie wcześniej niż 72 godziny przed przylotem. Wynik testu powinien być w języku angielskim bądź hiszpańskim.
Wszyscy pasażerowie są  zobowiązani do wypełnienia formularza sanitarnego (dostępny na stronie www.spth.gob.es lub poprzez bezpłatną aplikację SPAIN TRAVEL HEALTH-SpTH). Formularz generuje kod QR, który należy okazać na granicy.
Uwaga! Od 1 lipca wszyscy podróżni przybywający do Hiszpanii drogą powietrzną lub morską będą musieli poddać się kontroli zdrowotnej, która może obejmować mierzenie temperatury, sprawdzanie dokumentów oraz ocenę ogólną (wizualną) stanu zdrowia.
Mierzenie temperatury będzie się odbywało w sposób rutynowy, poprzez kamery termowizyjne lub termometry bezkontaktowe. Za gorączkę będzie uznawana temperatura 37,5 °C oraz wyższa. 
W przypadku stwierdzenia gorączki lub podejrzeń o wykazywanie objawów COVID-19, pasażer zostanie poddany kolejnej kontroli (powtórne mierzenie temperatury, badanie lekarskie). Jeśli podejrzenia okażą się uzasadnione zostanie uruchomiony alert sanitarny (wg protokołów przygotowanych wspólnie przez władze centralne i regionalne), a pasażer zostanie skierowany do odpowiedniego centrum medycznego.
Światowa Organizacja Zdrowia uznała epidemię wywołaną wirusem SARS-CoV-2 za pandemię.
Podejmując decyzję o wyjeździe należy liczyć się z możliwymi trudnościami w powrocie do kraju, ograniczeniami w ruchu lotniczym, obowiązkiem poddania się kwarantannie lub samoizolacji, a także przeprowadzenia dodatkowych badań lekarskich na zlecenie władz miejscowych.
Zachęcamy do śledzenie bieżących doniesień nt. zagrożenia epidemiologicznego koronawirusem przed wyjazdem za granicę. Aktualne komunikaty oraz wytyczne można znaleźć na stronach Głównego Inspektoratu Sanitarnego, Światowej Organizacji Zdrowia oraz Europejskiego Centrum ds. Zapobiegania i Kontroli Chorób

Informacje o hotelu

 • Odległość od plaży 0 m
 • Odległość od centrum miasta 4 km
 • Odległość od lotniska 68 km
 • Klimatyzacja tak
 • Basen zewnętrzny tak
 • Leżaki i parasole przy basenie tak
 • TV tak
 • Minibar, Bar tak
 • Lódowka tak
 • Kącik dziecięcy, Plac zabaw, Basen dla dzieci tak
 • Tenis, Siatkówka tak
 • Surfing tak
 • Centrum nurkowania tak
 • Programy animacyjne tak
 • Hotelowa restauracja tak
 • Aneks kuchnny tak

Opinie o hotelu

Ocena 4,4/5
Travelplanet

Znakomity (20 ocena hotelu)

Zakwaterowanie 4,5/5

Wyżywienie 4,5/5

Okolica 4,1/5

Cena 4,4/5

58. najwyższa ocena z 388 hoteli w Fuerteventura

Michał Sierpień 2016

Data pobytu: 4.1. - 11.1.2014

Ocena 5,0/5
Fuerta wszystkim dobrze znana, przez turystów podziwiana, więc opowiem Wam dziś szczerze i głęboko też w to wierzę, że opinia się spodoba do wyjazdu...
Całkowita ocena

Fuerta wszystkim dobrze znana,

przez turystów podziwiana,

więc opowiem Wam dziś szczerze

i głęboko też w to wierzę,

że opinia się spodoba

do wyjazdu chęci doda.

Hotel sieci Melia znany,

duży, ładny i zadbany,

stoi bardzo blisko plaży,

o czym każdy Polak marzy.

Dużo wody, morza, słońca,

atmosfera jest gorąca!

Wielki basen przy hotelu,

Uśmiechniętych ludzi wielu,

Pokój wielki i zadbany,

Na 5 z plusem wysprzątany!

Wszyscy bardzo się starają,

o klientach pamiętają,

by z uśmiechem powracali,

miło Melię wspominali.

Pyszne dania w restauracji,

Piwko, winko do kolacji,

ciasta, lody i desery,

pizze, frytki, hamburgery.

Dużo miejsc jest do zwiedzenia,

mało też do przegapienia,

więc zaplanuj swe wakacje,

i z pewnością przyznasz racje,

że to wyspa jest wspaniała

i zwiedzenia warta cała!

Zakwaterowanie 5,0/5

Wyżywienie 5,0/5

Okolica 5,0/5

web:is-usefull-rewiew (0) (0)

Angelika Listopad 2014

Data pobytu: 4.10. - 11.10.2014

Ocena 4,8/5
Doskonała lokalizacja dla miłośników sportów wodnych- hotel zlokalizowany tuż przy słynnej plaży Sotavento. Amatorzy obserwacji astronomicznych znajdą...
Całkowita ocena

Doskonała lokalizacja dla miłośników sportów wodnych- hotel zlokalizowany tuż przy słynnej plaży Sotavento. Amatorzy obserwacji astronomicznych znajdą tu małe obserwatorium na terenie pięknie zagospodarowanego ogrodu (obserwacje prowadzone są 3 razy w tygodniu, wstęp 7Euro/os.). Doskonała kuchnia zaspokoi nawet wymagające podniebienie, a komfortowe pokoje, nowoczesny design, baseny oraz urokliwy krajobraz otaczający hotel sprzyja pełnemu wypoczynkowi. Dla gości bardziej wymagających strefa "Level" oferuje m.in.: 40 pokoi na najwyższych piętrach (8. i 9.) hotelu z widokiem na ocean, salon wypoczynkowy (w którym można wygodnie poczekać na transfer na samolot), dodatkową restaurację serwującą śniadania, raz w tygodniu bezpłatny wstęp do spa oraz strefę w ogrodzie tylko dla dorosłych (+ 16) z jacuzzi oraz dodatkowym barem. Oprócz budynku głównego hotel kwateruje gości również w "domkach nadmorskich" - umieszczonych na terenie ogrodu bungalowach (pokoje równie komfortowe jak w budynku głównym, jednak są nieco większe, powiększone o aneks kuchenny(na którym jednak nie można gotować). Minusem położenia hotelu może być oddalenie od najbliższego kurortu turystycznego (Costa Calmy) o 4 km.

Zakwaterowanie 5,0/5

Wyżywienie 5,0/5

Okolica 4,0/5

web:is-usefull-rewiew (0) (0)

Filtruj opinie

Monika Marzec 2020

Data pobytu: 7.3. - 14.3.2020

Ocena 4,3/5
W pięknym otoczeniu,przy tak zjawiskowej plaży Sottavento, przymyka sie oko na wiele, hotel w całości zapewnia wszystko,kilka basenów o temp, 24 stopni, w tym jeden dla maluszków,cieplejszy, prysznice,wszędzie nawadniana codziennie bajeczna roślinność, spa (odpłatnie) Gym,korty, kawowe zaułki, leżaki, przestrzenie, tarasy z genialnym wiokiem na niekończący się horyzont oceanu, można się zaszyć gdzieś...
Całkowita ocena

W pięknym otoczeniu,przy tak zjawiskowej plaży Sottavento, przymyka sie oko na wiele,

hotel w całości zapewnia wszystko,kilka basenów o temp, 24 stopni, w tym jeden dla maluszków,cieplejszy, prysznice,wszędzie nawadniana codziennie bajeczna roślinność, spa (odpłatnie) Gym,korty, kawowe zaułki, leżaki, przestrzenie, tarasy z genialnym wiokiem na niekończący się horyzont oceanu, można się zaszyć gdzieś w spokoju i odpoczywać bardziej towarzysko, miła obsługa, ale... ale pokoje wymagają remontu, szczególnie łazienki już nadszarpnięte zębem czasu,gdzie niegdzie widać brud,rdzę,kamień lub dziwne osady,wentylacja nad wanną stara i z wiszącym kurzem, zdecydowanie do poprawy. Jedzenie pyszne, urozmaicone, ale nie podobała mi się polityka kategoryzacji i "levelowania" gości. Podkreślane na każdym kroku zwłaszcza przy posiłkach opcji HB i All czy Level, nieprzyjemne zachowanie kelnerów wobec gości HB, miałam opcję All, ale widziałam to sprawdzanie i nietakt, co wprawiało innych w zamieszanie, nie fajnie...uważam ,że hotel powinien dokształcić woich kelnerów jak obsługiwać i zachowywać się z wyczuciem, opcja HB nie ma żadnych napojów do posiłków,np , wody czy kawy o śniadania, co uważam za skandal...oscentacyjnie zwijane są szlanki i kieliszki spod nosa gości...To jedyne uwagi, reszta bardzo solidna ,przyjemna, widać dbałośc o gości,pokoje sprzątane codziennie, zmieniana pościel i ręczniki, wspaniałe otoczenie,kilometrowe piaszczyste plaże,z wielka przestrzenią lazurowego oceanu,silny wiatr ,jak to zawsze na Fuercie czasem przeszkadza, temperatura nawet zimą optymalna,marzec bardzo ciepły, nawet do 26 , 27 stopni,można się wygrzać i opalić, na Fuercie jest wiele cudownych miejsc dozobaczenia np. Cofete, Cotillo czy Jandia,

sądzę , że z przyjemnością wrócę, da się przymknąć oko na mankamenty, ale gdyby je poprawiono ,Melia byłaby perełką w Costa Calma i na całej Fuercie.

Zakwaterowanie 4,2/5

Wyżywienie 4,0/5

Okolica 5,0/5

web:is-usefull-rewiew (0) (0)

Petr Listopad 2017

Data pobytu: 3.1. - 10.1.2015

Ocena 4,0/5
Ocena ogólna Dla miłośników wiatru, słońca, długich spacerow wzdłuż plaży. Zakwaterowanie Pokój był miłym zaskoczeniem. Dobrze wyposażony, nie całkiem perfekcyjnie utrzymany, ale to były naprawdę szczegóły. Wyżywienie Bardzo dobre, może trochę może być bardziej zróżnicowane. Usługi hotelowe Bardzo dobre. Plaża Mając na uwadze, że to był styczeń, było nie wielu ludzi na plaży. Ale tym lepiej.
Całkowita ocena

Ocena ogólna Dla miłośników wiatru, słońca, długich spacerow wzdłuż plaży.

Zakwaterowanie Pokój był miłym zaskoczeniem. Dobrze wyposażony, nie całkiem perfekcyjnie utrzymany, ale to były naprawdę szczegóły.

Wyżywienie Bardzo dobre, może trochę może być bardziej zróżnicowane.

Usługi hotelowe Bardzo dobre.

Plaża Mając na uwadze, że to był styczeń, było nie wielu ludzi na plaży. Ale tym lepiej.

Zakwaterowanie 4,0/5

Wyżywienie 4,0/5

Okolica 4,0/5

web:is-usefull-rewiew (0) (0)

Marzannna Lipiec 2017

Data pobytu: 1.7. - 8.7.2017

Ocena 4,4/5
Hotel czysty, zadbany, miła obsługa, bardzo smaczne posiłki, świetna lokalizacja przy bazie windsurfingowej i kitesurfingowej.Polecam miłośnikom tych sportów, wiatr gwarantowany
Całkowita ocena

Hotel czysty, zadbany, miła obsługa, bardzo smaczne posiłki, świetna lokalizacja przy bazie windsurfingowej i kitesurfingowej.Polecam miłośnikom tych sportów, wiatr gwarantowany

Zakwaterowanie 4,7/5

Wyżywienie 4,0/5

Okolica 4,0/5

web:is-usefull-rewiew (0) (0)

Ewa Listopad 2016

Data pobytu: 5.11. - 12.11.2016

Ocena 3,3/5
Pokój tragedia. Wspaniałe miejsce i świetna lokalizacja, miejsce w którym przez 365 dni w roku centralnie przed hotelem wschodzi słońce, dobre i zróżnicowane jedzenie . Gorąco polecam wszystkim
Całkowita ocena

Pokój tragedia. Wspaniałe miejsce i świetna lokalizacja, miejsce w którym przez 365 dni w roku centralnie przed hotelem wschodzi słońce, dobre i zróżnicowane jedzenie . Gorąco polecam wszystkim

Zakwaterowanie 2,5/5

Wyżywienie 4,0/5

Okolica 5,0/5

web:is-usefull-rewiew (0) (0)

Michał Sierpień 2016

Data pobytu: 4.1. - 11.1.2014

Ocena 5,0/5
Fuerta wszystkim dobrze znana, przez turystów podziwiana, więc opowiem Wam dziś szczerze i głęboko też w to wierzę, że opinia się spodoba do wyjazdu chęci doda. Hotel sieci Melia znany, duży, ładny i zadbany, stoi bardzo blisko plaży, o czym każdy Polak marzy. Dużo wody, morza, słońca, atmosfera jest gorąca! Wielki basen przy hotelu, Uśmiechniętych ludzi wielu, Pokój wielki i zadbany, Na...
Całkowita ocena

Fuerta wszystkim dobrze znana,

przez turystów podziwiana,

więc opowiem Wam dziś szczerze

i głęboko też w to wierzę,

że opinia się spodoba

do wyjazdu chęci doda.

Hotel sieci Melia znany,

duży, ładny i zadbany,

stoi bardzo blisko plaży,

o czym każdy Polak marzy.

Dużo wody, morza, słońca,

atmosfera jest gorąca!

Wielki basen przy hotelu,

Uśmiechniętych ludzi wielu,

Pokój wielki i zadbany,

Na 5 z plusem wysprzątany!

Wszyscy bardzo się starają,

o klientach pamiętają,

by z uśmiechem powracali,

miło Melię wspominali.

Pyszne dania w restauracji,

Piwko, winko do kolacji,

ciasta, lody i desery,

pizze, frytki, hamburgery.

Dużo miejsc jest do zwiedzenia,

mało też do przegapienia,

więc zaplanuj swe wakacje,

i z pewnością przyznasz racje,

że to wyspa jest wspaniała

i zwiedzenia warta cała!

Zakwaterowanie 5,0/5

Wyżywienie 5,0/5

Okolica 5,0/5

web:is-usefull-rewiew (0) (0)

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

 • Temperatura 21 °C temperatura w nocy 18 °C

 • Temperatura wody 19 °C

Prognoza pogody na następne dni

 • Jutro 22 °C temperatura w nocy 18 °C

 • Śr 24 °C temperatura w nocy 18 °C

 • Czw 24 °C temperatura w nocy 19 °C

 • Pt 24 °C temperatura w nocy 20 °C

Najlepsze miesiące na wakacje:

 • Najlepszy
 • Dobry
 • Niski sezon
 1. Styczeń
 2. Luty
 3. Marzec
 4. Kwiecień
 5. Maj
 6. Czerwiec
 7. Lipiec
 8. Sierpień
 9. Wrzesień
 10. Październik
 11. Listopad
 12. Grudzień