Hotel Villa Giulia

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Kategoria

***

Region

Włochy/ Toskania/ Isola dElba/ Capoliveri

Odległość od centrum

ok 8km od Porto Azzurro i Capoliveri.

Odegłość od lotniska

ok 25km od lotniska La Pila.

Opis

Hotel położony pomiędzy pieknymi miejscowościami Capoliveri i Porto Azzuro, w niewielkiej odległości od plaży w Lido di Capoliveri stanowi doskonałe miejsce na wypoczynek dla wszystkich gości.

Pokoje

Na miejscu dostępnych 43 pokoi; pokoje classic wyposażone w łazienkę, suszarkę do wlosów, telewizor, telefon, lodówkę, klimatyzację. Pokoje Plus; z takim samym standardem jak Classic, dodatkowo widok na ogórd lub prywatny balkon. Pokoje Plus nice; od strony ulicy, takie same jak pokoje plus, z dodatkowym sejfem, czajnikiem, werandą od strony ogrodu na parterze lub prywatnym balkonem z widokiem na morze. Pokoje Plus Mezzanine; wyposażone tak jak pokoje Plus nice, z częsciowym lub całkowitym widokiem na morze.

Serwis

Recepcja 24h, basen dla dorosłych, sejf, przechowalnia bagażu, parking, sala telewizyjna, bezprzewodowy internet Wi-Fi w barze i na recepcji, raz w tygodniu muzyka na żywo przy basenie, plac zabaw dla dzieci. Za dodatkową opłatą; dostep do prywatnej plaży, pralnia i prasowanie.

Restauracja i bar

Restauracja w formie bufetu od 1.06 do 07.09 z podawanymi napojami do obiadu (pełne wyżywienie), od 8.06 do 15.06 raz w tygodniu typowe dania kuchni toskańskiej i regionalnej (otwarty od 7:00 do 24:00).

Plaża

Piaszczysta.

Check in

od 14:00.

Check out

do 10:00.

Zwierzęta

Na zapytanie przy rezerwacji, tylko małych rozmiarów, zabronione w miejscach publicznych.

Serwis plażowy

Na zapytanie przy rezerwacji, 85E za tydzień w czerwcu i wrześniu, 100E za tydzień w lipcu, 105E za tydzień w sierpniu. Serwis zawiera 1 parasol i 2 leżaki.

Prezentowana oferta zawiera

Zakwaterowanie z wybranym wyżywieniem oraz ubezpieczenie NNW i KL.

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY