Hotel Sporting

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

J

Region godny polecenia, hotel z wellness  blisko stoków, a wszystko w dobrej cenie.

P

położony w Zoldo Alto, ok. 400 m od wyciągu Pian del Crep.

H

3-gwiazdkowy, wykończony w tradycyjnym, górskim stylu. Po nartach będzie można wypocząć w saunie i spróbować trunków w hotelowym barze.

P

2-,3-, 4-osobowe, wykończone w stylu rustykalnym; w każdym znajduje się łazienka z prysznicem, suszarką do włosów i WC, TV sat, sejf. Wiekszość  pokoi z balkonem.

D

centrum wellness (sauna, jacuzzi, łaźnia turecka), miejsce w garażu, bar, narciarnia.

K

śniadania: w formie bufetu, obiadokolacje 4-daniowe: bufet sałatkowy, pierwsze i drugie danie, deser. Napoje do obiadokolacj dodatkowo płatne.

P

ze względu na położenie hotelu sugerujemy przeznaczyć 6 dni na region narciarski Civetta.

R

Ramowy program imprez autokarowych:
Program klasyczny 7-noclegowy: Dzień 1: wyjazd zgodnie z rozkładem jazdy, przejazd przez Czechy i Austrię. Dzień 2: przyjazd do Włoch, zakwaterowanie, obiadokolacja. Dzień 3-8: białe szaleństwo. Dzień 9: śniadanie, wykwaterowanie, wyjazd do Polski, przejazd przez Włochy i Austrię. Dzień 10: przejazd przez Czechy, przyjazd do Polski w godzinach wczesno-porannych.
Program 6-noclegowy: Dzień 1: wyjazd zgodnie z rozkładem jazdy, przejazd przez Czechy i Austrię. Dzień 2: przyjazd do Włoch, zakwaterowanie, obiadokolacja. Dzień 3-7: białe szaleństwo. Dzień 8: śniadanie, wykwaterowanie, wyjazd do Polski, przejazd przez Włochy i Austrię. Dzień 9: przejazd przez Czechy, przyjazd do Polski w godzinach wczesno-porannych.
Sprawdź rozklad jazdy dla pobytów 7-noclegowych
Sprawdź rozkład jazdy dla pobytów 6 -noclegowych
Ramowy program imprez z dojazdem własnym:
Program klasyczny 7-noclegowy: Dzień 1: przyjazd, zakwaterowanie od godz. 14:00, obiadokolacja. Dzień 2-7: białe szaleństwo. Dzień 8: śniadanie, wykwaterowanie do godz. 10:00.
Program 6-noclegowy: Dzień 1: przyjazd, zakwaterowanie od godz. 14:00, obiadokolacja. Dzień 2-6: białe szaleństwo. Dzień 7: śniadanie, wykwaterowanie do godz. 10:00.

C

zakwaterowanie wg wybranej oferty * śniadania i obiadokolacje * korzystanie z łaźni tureckiej, jacuzzi oraz sauny  * karnet w oznaczonych terminach * transport do hotelu wg wybranej oferty (dotyczy oferty autokarowej ) * ubezpieczenie KL, NNW i bagaż, które obejmuje także amatorskie uprawianie sportów zimowych i następstwa chorób przewlekłych, oraz ubezpieczenie OC narciarza i ubezpieczenie sprzętu sportowego * Turystyczny fundusz gwarancyjny * podatek VAT.

C

napojów do obiadokolacji * transferów do wyciągów .

D

ubezpieczenie rozszerzone (koszty leczenia 30 000 ) .

D

opłata klimatyczna, płatna na miejscu - 2 Eur/os./dzień (dla osób powyżej 12 lat).

K

w terminach: 13.01-20.01; 20.01-27.01; 27.01-03.02; 10.03-17.03, 17.03-24.03 zawarty jest karnet 6 dni Civetta.

N

400m do wyciągów
Karnet w cenie
Wellness w cenie

U

Rezydent na telefon, po uprzednim kontakcie.

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY