Hotel Nigritella

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

K

***

R

Dolomity, Włochy

P

słoneczne, na wys. 1300 m n.p.m. w górskiej scenerii. W pobliżu rejonu narciarskiego Civetta należącego do Dolomiti Superski i oferującego 25 wyciągów i ok. 90 tras narciarskich o różnym stopniu trudności.

W

70 pokoi. Recepcja, terminal internetowy i WLAN gratis, bar/kawiarnia z TV sat., jadalnia/sala śniadaniowa. Winda (nie na 4. piętrze).

W

bufet śniadaniowy, wieczorem 3-daniowy wybór menu z bufetem sałatkowym. Do kolacji wino, woda, napoje bezalkoholowe w cenie.

Z

prysznic, suszarka, WC, telefon, TV sat., sejf, niekt. z balkonem. A2A: pokój 2-os. A4A: (ok. 28 m kw.) z balkonem, 2 pokoje 2-os. z 2 łóżkami. A2S: pokój 2-os., wariant ekonomiczny bez balkonu.

S

menu bożonarodzeniowe. Obligatoryjna dopłata do menu sylwestrowego z muzyką na żywo ok. 50 EUR/os., menu dla dzieci (5-12 lat) ok. 25 EUR.

W

kryty basen (ok. 9 x 15 m) połączony z jacuzzi i brodzikiem dla dzieci. Za opłatą: sauna i łaźnia parowa (ok. 18 EUR/dzień).

D

mini klub (3-12 lat, j. angielski) codziennie 8:30-22:00 oprócz sobót. Pokój zabaw.

O

ok. 1,50 EUR/dzień/os.

P

w cenie, garaż na zapytanie ok. 10 EUR/dzień.

Z

tak, małe w cenie. Wymagana wcześniejsza rezerwacja.

S

Gwarancja śniegu!Wyciąg: ok. 1 km (rejon Civetta)Skibus: hotelowy bezpłatnyTrasa biegowa: ok. 2,5 kmWypoż. sprzętu: ok. 20 mNarciarnia: w hotelu

Z

10% zniżki przy rez. do 31.10.

Z

1-2 dzieci (do 4 lat): pobyt gratis, (5-18 lat): zniżka procentowa.

K

3 gwiazdki.

W

Prosimy o zwrócenie uwagi na rodzaj zarezerwowanego przelotu. W zależności od linii lotniczej limity bagażu głównego mogą wynosić od 30 kg do 0 kg/osoba. (standardowo przy przelotach czarterowych wynoszą 20 kg/osoba).

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY