Hotel Sporting

Włochy, Val di Fiemme/Obereggen, Cavalese

Więcej o hotelu

od 1 408 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Nasza ocena

Brak ocen 0,0/5
Travelplanet

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Nieoficjalny opis hotelu

Numer hotelu: 236 142

Kategoria

***

Miasto

Cavalese

Kraj

Włochy

Położenie

Wyjątkowy 3-gwiazdkowy Hotel Sporting znajduje się na wysokości 2000 m bezpośrednio na stoku ok. 3 km w linii prostej od Cavelese. Przystanek autobusowy dla narciarzy położony jest ok. 3 km od obiektu.

Wyposażenie

Do hotelu można dostać się jedynie gondolą (ostatni kurs o godz. 16:00!), a do jego wyposażenia należy recepcja z sejfem, winda, pokoje wypoczynkowe, pokój zabaw, pokój telewizyjny, Wi-Fi (w pomieszczeniach ogólnodostępnych), jadalnia, bar oraz ogrzewana przechowalnia nart. Ogólnodostępne miejsca parkingowe znajdują się w Cavalese w pobliżu dolnej stacji gondoli (ograniczona dostępność).Ponadto hotel Sporting oferuje strefę wellness (w godz. 16:00 - 19:00, zastrzeżone prawo do zmian godzin otwarcia, wg info. na miejscu) z krytym basenem, sauną oraz studiem fitness. Na zapytanie można skorzystać z masaży za dodatkową opłatą. Dla najmłodszych działa na miejscu klub dla dzieci w wieku od 3 do 11 lat (po angielsku i włosku, wg info. na miejscu).

Wyżywienie

Wliczone w cenę pobytu wyżywienie HB obejmuje rozszerzony bufet śniadaniowy oraz 3-daniowe menu do wyboru na kolację. Podczas Świąt Bożego Narodzenia oraz w Sylwestra serwowane jest specjalne menu. Na zapytanie możliwe skorzystanie z menu dla dzieci.

Świadczenia w cenie

Noclegi w wybranym terminieWyżywienie jak wybranoKorzystanie z krytego basenuKorzystanie z saunyKorzystanie z sali fitnessMenu bożonarodzeniowe i sylwestroweKorzystanie z wyciągu w dniu przyjazdu i powrotu (godz. otwarcia wg info. na miejscu)Sejf (w recepcji)Klub dla dzieci (wg informacji na miejscu)Łóżeczko dla dziecka (na zapytanie)Krzesełko dla dziecka (na zapytanie)Miejsca parkingowe (ograniczona dostępność przy stacji dolnej wyciągu)10% zniżki w szkółce narciarskiej i na wypożyczenie sprzętu (wg informacji na miejscu)

Opcjonalnie płatne na miejscu

Masaże (na zapytanie)

Płatne na miejscu

Opłata klimatyczna: ok. 2,20 € za osob./nocKeycard: 5,- €

Zwierzęta domowe

Zwierzęta domowe na zapytanie (5,-€ / dzień, bez karmy)

Zniżki

W zależności od typu pokoju, wieku podróżujących, daty wyjazdu i karnetu narciarskiego, otrzymają Państwo różne zniżki.
Dokładną wysokość zniżki mogą Państwo uzyskać podczas przygotowania sobie indywidualnej oferty (należy kliknąć w cenę).
Niemowlęta, które w momencie wyjazdu mają mniej niż 24 miesiące, zasadniczo podróżują bezpłatnie, muszą być jednak uwzględnione w każdej rezerwacji.

Ważne wskazówki

Prosimy zwrócić uwagę, że hotel znajduje się przy górnej stacji gondoli. Dotarcie i powrót możliwe są jedynie przez wjazd kolejką i są w cenie (ostatni kurs gondoli o godz. 16:00).Dzieci do 7 lat włącznie nie będą wyszczególnione na voucherze na karnet narciarski. Przy zakupie karnetu dla osoby dorosłej dziecko z tej grupy wiekowej otrzyma na miejscu bezpłatną kartę na korzystanie z wyciągów (konieczność wylegitymowania się). W razie większej liczby dzieci niż osób dorosłych należy na miejscu zakupić karnet dla dziecka. Dalsze informacje w kasie wyciągu.W pokojach wieloosobowych lub z dostawką przy niepełnym obłożeniu brak dodatkowych łóżek.

Pokój 2-osob./dostawka prysznic/WC, HB


pokój z widokiem na góry z łóżkiem podwójnym, dostawką, TV sat. i telefonem
łazienka z prysznicem, WC i suszarką do włosów
balkon

Pokój 2-osob./2 dostawki prysznic/WC, HB


pokój z widokiem na góry z łóżkiem podwójnym, dwoma dostawkami, TV sat. i telefonem
łazienka z prysznicem, WC i suszarką
balkon

Pokój 2-osob. prysznic/WC, HB


pokój z widokiem na góry z podwójnym łóżkiem, TV sat. i telefonem
łazienka z prysznicem, WC i suszarką do włosów
balkon

Pokój 1-osob. prysznic/WC, HB


pokój z pojedynczym łóżkiem, TV sat., telefonem i widokiem na góry
łazienka z prysznicem, WC i suszarką do włosów
balkon

Dojazd

Kolej: Bolzano (ok. 45 km)Przelot: Werona (ok. 155 km), Innsbruck (ok. 155 km)

Karnet narciarski - dodatkowe informacje.

Jeżeli przez cały okres Państwa pobytu ze względu na pandemię koronawirusa zarezerwowany obiekt lub wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet będą zamknięte, mogą Państwo bezpłatnie anulować rezerwację. Obowiązuje to również w razie zamknięcia granic kraju docelowego.W takim przypadku mogą Państwo na 10 dni (i mniej) przed rozpoczęciem wyjazdu, bezpłatnie odwołać rezerwację. Prawo do bezpłatnej rezygnacji nie przysługuje Państwu w razie dokonania rezerwacji na mniej niż 10 dni przed rozpoczęciem imprezy turystycznej, jeżeli powód odwołania wyjazdu, na który się Państwo powołują, był już znany w momencie dokonywania rezerwacji.

Anulowanie rezerwacji musi nastąpić najpóźniej na 3 dni przed rozpoczęciem wyjazdu (do godz. 14

00).


Zwroty kosztów wyjazdu będą realizowane w ciągu 14 dni od anulowania rezerwacji. W ubiegłych sezonach narciarskich 2019/20 oraz 2020/21 zwróciliśmy 100% środków za rezerwacje odwołane z powodu pandemii koronawirusa. Pieniądze naszych Klientów są dodatkowo zabezpieczone na wypadek niewypłacalności.


Jeżeli w cenę wliczone są dodatkowe usługi, prosimy o zapoznanie się z nimi w procesie rezerwacji.

Gwarancja śniegu (01.01. - 15.03.)

Jeżeli na 5 dni przed rozpoczęciem wycieczki (dzień przyjazdu) z powodu braku śniegu wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet narciarski będą zamknięte - przy czym najwyższy punkt terenu narciarskiego musi znajdować się na wysokości minimum 1800 m.n.p.m. - mogą Państwo bezpłatnie dokonać zmiany rezerwacji na inną naszą wycieczkę w tym samym terminie (o ile są jeszcze wolne miejsca; obowiązuje aktualna cena nowego wyjazdu bez rabatu Last-Minute & More; gwarancja ważna jedynie dla wycieczek zaczynających się w terminach od 01.01. do 15.03.).

Aby móc skorzystać z gwarancji, prosimy o kontakt w wyznaczonym terminie (dokładnie na 5 dni przed rozpoczęciem wyjazdu/pobytu, np. w poniedziałek, jeżeli impreza turystyczna rozpoczyna się w sobotę) drogą mailową na adres gwarancjasniegu-pl@snowtrex.com.

Teren narciarski Val di Fiemme-Obereggen

Maks. wysokość: 2388 mMin. wysokość: 860 mWys. miejscowość: 1000 mWyciągi łącznie: 45Orczyki: 10Krzesełka: 25Gondole: 10Trasy łącznie: 111 kmTrasy zielone/niebieskie: 37 kmTrasy czerwone: 57 kmTrasy czarne: 17 km

Region narciarski Dolomiti Superski

Maks. wysokość: 3269 mMin. wysokość: 860 mWyciągi łącznie: 450Orczyki: 137Krzesełka: 222Gondole: 91Trasy łącznie: 1200 kmTrasy zielone/niebieskie: 360 kmTrasy czerwone: 720 kmTrasy czarne: 120 km

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Informacje o hotelu

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

 • Temperatura 24 °C temperatura w nocy 9 °C

Prognoza pogody na następne dni

 • Jutro 27 °C temperatura w nocy 7 °C

 • Ndz 29 °C temperatura w nocy 12 °C

Najlepsze miesiące na wakacje:

 • Najlepszy
 • Dobry
 • Niski sezon
 1. Styczeń
 2. Luty
 3. Marzec
 4. Kwiecień
 5. Maj
 6. Czerwiec
 7. Lipiec
 8. Sierpień
 9. Wrzesień
 10. Październik
 11. Listopad
 12. Grudzień