Hotel Relais Il Canalicchio

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

R

Collazzone

O

Położony 19 minut jazdy samochodem od centrum miejscowości Collazzone, obiekt Relais Il Canalicchio oferuje doskonałe noclegi.

Obiekt oferuje pokoje, których wyposażenie to m.in. klimatyzacja. WI-FI w częściach wspólnych hotelu jest dostępny. Parking niestrzeżony daje możliwość pozostawienia samochodu.

W obiekcie Relais Il Canalicchio jest strefa wellness, a w niej m.in. jacuzzi, basen zewnętrzny oraz łaźnia parowa. Warto z niej skorzystać po aktywnym dniu.

W

Base zewnętrzny
Parking
Strefa Wi-Fi
Zakwaterowanie, ubezpieczenie KL i NNW. Składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

P

Zabiegi na ciało
Masaże
Minibar
Sauna
Łaźnia parowa
Jacuzzi
Taksa lokalna, 2 EUR za osobę i dzień

O

Centrum - 9.9 km.

P

parking niestrzeżony.

I

WI-FI w częściach wspólnych hotelu.

U

jacuzzi, basen zewnętrzny, łaźnia parowa, zabiegi kosmetyczne i pielęgnacja skóry, sauna fińska, masaże.

R

kort tenisowy, klub fitness, dyskoteka, taras.

U

jadalnia, restauracja, lounge, pokój telewizyjny, pokoje dla niepalących, leżaki, czytelnia, winda, bar, pokój śniadaniowy, sala konferencyjna, serwis bagażowy, recepcja.

W

klimatyzacja, minibar, szlafroki, wanna lub prysznic, suszarka do włosów.

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY