Hotel Narty - Snowboard - Vermiglio

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Kraj

WLOCHY

GDZIE JEDZIEMY

Val di Sole- czyli "Dolina Słońca", najbardziej słoneczny region narciarski z 380 km tras do przejechania!!!!
Jedyna impreza w Alpach dająca możliwość jeżdżenia każdego dnia w innym miejscu. Skipass Superskirama zapewni wszystkim wyjeżdżenie się na max w takich ośrodkach narciarskich jak Madonna di Campiglio - jako numer 1 we włoskich Alpach, Folgarida - Marileva - obszar, połączony z Madonną di Campiglio, między którymi możecie jeździć bez odpinania nart, Pinzolo, które zachwyci was niesamowitymi krajobrazami i perfekcyjnie przygotowanymi trasami, Andalo i Fai Della Paganella - miejsca w których czekają na Was najbardziej nowoczesne stacje turystyczne, Tonale - jako jedyny region gdzie na nartach można jeździć cały rok, dzięki trasom i wyciągom na obszarze lodowca Presena. W "Dolinie Słońca" nie zabraknie na pewno słońca, śniegu i dobrej rozrywki.

GDZIE MIESZKAMY

Hotel Milano*** - położony nieopodal centrum miejscowości Vermiglio - typowo alpejskiej miejscowości położonej na zboczu górskim z którego roztacza się niesamowity widok na Dolotimty, przy trasie prowadzącej do lodowca Presena w Tonale. Niewielki, rodzinnie prowadzony hotel. Mieszkamy w pokojach 2 - 4 osobowych (możliwe łóżka piętrowe), wyposażonych w łazienkę z wc, suszarkę do włosów oraz TV. Do Waszej dyspozycji w hotelu także przestronna sala TV oraz przechowalniana nart i snowboardów.

CO JEMY

2 posiłki dziennie w hotelowej restauracji. Śniadania w formie bufetu, obiadokolacja 2 - daniowa serwowana. Napoje do obiadokolacji dodatkowo płatne.

ATRAKCJE. CZYLI JAK WYPOCZYWAMY

NA STOKU R LAX & FUN ORAZ SKI SAFARI
To obóz dla tych co lubią "lightową" jazdę i dobrą zabawę. Wyjazd przeznaczony dla tych, którzy jeżdżą już parę lat i nie mają problemu z poruszaniem się po różnego rodzaju stokach.
Zabawa, zabawa i jeszcze raz zabawa, a do tego troszkę szkolenia!
Na stoku jeździmy w dwóch grupach zaawansowania średnio - zaawansowani i zaawansowani.
Zajęcia z instruktorem trwają ok. 2 godziny dziennie, podczas których, skoryguje on twoje błędy, troszkę podszkoli z freeide, fun carvingu, freestylu, pokaże nowe triki w snow parkach, jak również zapewni wspaniałą jazdę i dobrą zabawę.
Resztę czasu na stoku spędzamy szusując swobodnie pod okiem naszej wyspecjalizowanej kadry.
Tu na pewno nie będzie nudy i monotonii. Gwarantujemy super zabawę, odpoczynek, najfajniejszą kadrę, niezapomniane przeżycia i przyjaźnie na całe życie.
SKI SAFARI
Obejmuje Paganella, Madonna di Campiglio, Pinzolo, Folgarida - Marileva, Pejo, Tonale - Ponte di Legno, Monte Bondone.
POZA STOKIEM;
BUT STANDARD- program realizowany na wszystkich obozach młodzieżowych. To zbiór najciekawszych aktywności, które realizowane są poza stokiem. Będziemy realizować gry i zabawy integracyjne, spacery po okolicy, alpejskie zawody w gry planszowe, konkurs na najlepszą rzeźbę ze śniegu i wiele innych wspólnych zabaw. Razem z Naszą super kadrą BUT sprawimy, by czas poza stokiem upłunął na miłej zabawie i dobrym towarzystwie.

FAKULTATYWNIE

• basen (ok. 6 EUR), dyskoteka (ok. 9EUR), kręgle (ok. 12 EUR), bilard (ok. 6 EUR), sauna (ok. 4 EUR)

JAK JEDZIEMY

1 dzień wyjazd wg. rozkładu jazdy, przejazd przez Polskę, Czechy/Niemcy*, Austrię, Szwajcarię*
2 dzień przyjazd do hotelu w godz. wieczornych, zakwaterowanie, obiadokolacja
3-8 dzień wypoczynek we Włoszech śniadanie, wyjście na stok w godzinach porannych, zajęcia programowe na stoku, powrót do hotelu w godzinach popołudniowych, obiadokolacja, wieczorem gry i konkursy integracyjne, wyjście na dyskotekę
9 dzień wykwaterowanie, śniadanie, wyjazd z hotelu, przejazd przez Włochy, Szwajcarię*, Austrię, Czechy/Niemcy*
10 dzień przyjazd do Polski wg. rozkładu jazdy
*przejazd w zależności od turnusu

Informacje transportowe

[-1] wyjazd/powrót dzień przed datą rozpoczęcia/zakończenia turnusu; [+1] wyjazd/powrót dzień po dacie rozpoczęcia/zakończenia turnusu. Transport zależnie od oferty odbywa się autokarami lub pociągiem. Na niektórych odcinkach możliwy jest przejazd zastępczym środkiem transportu (pociąg, mikrobus, samochód osobowy) i następnie przesiadka do autokaru docelowego. Wszystkie wynajmowane przez nas autokary należą do sprawdzonych i uznanych w Polsce przewoźników, posiadają aktualne badania techniczne, licencję na przewóz osób, oraz inne dokumenty zezwalające na przewóz osób na terenie Polski i Europy. W zależności od trasy zapewniamy odpowiednią liczbę kierowców, zgodnie z obowiązującym prawem w Polsce i Europie. Wszystkie nasze autokary wyposażone są w klimatyzację, TV z dvd/video. Autokary wyjeżdżające za granicę posiadają dodatkowo WC oraz barek z ciepłymi napojami za dodatkową opłatą u kierowcy. Postoje organizowane są co ok. 3-4 godziny (w Polsce zgodnie z rozkładem jazdy) w miejscach do tego przystosowanych tj. duże stacje benzynowe z zapleczem gastronomicznym, restauracje, parkingi. Na wszystkich miejscach postojowych znajdują się sanitariaty (czasami płatne). W czasie trwania przejazdów autokarów uruchamiamy Telefon Alarmowy HELP LINE czynny poza godzinami pracy biura. Nr tel. +48 664 097 679. W tabelach podajemy godziny odjazdów autokarów. Na miejsce zbiórki prosimy o przybycie 20 minut wcześniej. Na poszczególnych odcinkach mogą wystąpić opóźnienia z przyczyn niezależnych od organizatora. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany rozkładu po uprzednim powiadomieniu Klientów.

CENA ZAWIERA

przejazd autokarem o podwyższonym standardzie (barek, video, WC), zakwaterowanie, wyżywienie w hotelu, opiekę BUT kadry (kierownik, wychowawcy, instruktorzy), program, transfery do wyciągów, ubezpieczenie AXA Kontynenty

CENA NIE ZAWIERA

dopłat transportowych, skipassa, imprez fakultatywnych, posiłków tranzytowych, napoi do obiadokolacji

CENY SKIPASSóW

Skipass łączony 6 dniowy obejmujący 3 dni na stokach ośrodka narciarskiego Adamello Ski Pontedilegno oraz 3 dni na stokach regionu Skirama Dolomiti
158 EUR dla osób urodzonych po 30.11.1998 (MIL 1, 2)
196 EUR dla osób urodzonych przed 30.11.1998 (MIL 1, 2)
178 EUR dla osób urodzonych po 30.11.1998 (MIL 3)
220 EUR dla osób urodzonych przed 30.11.1998 (MIL 3)
Aktualne informacje na stronie www.skirama.it.
Kaucja za skipass - 5 EUR.
Ceny skipassów są niezależne od biura BUT i pochodzą z informacji uzyskanych z ośrodków narciarskich.

INFORMACJE DODATKOWE

UWAGA Wszystkich uczestników obozów zimowych BUT obowiązuje na stoku jazda w kasku ochronnym.
Dodatkowo dla snowboardzistów zalecamy zabranie i używanie ochraniaczy na nadgarstki.
Obowiązkowa kaucja zwrotna - 20 EUR. Proponowane min. kieszonkowe 110 EUR + skipass +
+ impr. fakult. + posiłki tranzytowe ok. 15 EUR. Cena imprezy aktualna przy kursie Euro nieprzekraczającym 4,30 PLN. Planowana liczba uczestników ok 40 osób. Obowiązuje ograniczenie bagażu (patrz ważne informacje).
Konieczny paszport lub dowód osobisty, legitymacja szkolna, karta kwalifikacyjna.

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY