Hotel Alla Rocca

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

K

***

R

Dolomity, Włochy

P

centralnie w miejscowości Varena, na wys. ok. 1200 m n.p.m. W pobliżu bary, restauracje i sklepy.

W

38 pokoi. Recepcja, pomieszczenie klubowe z WLANem gratis, jadalnia/sala śniadaniowa, bar/kawiarnia, tawerna, winda. Taras.

W

bufet śniadaniowy. Wieczorem wybór 3-daniowego menu i bufet sałatkowy. Do kolacji 1/4 l wina i 1/2 l wody lub 0,4 l piwa/os. i 0,2 l soku dla dzieci w cenie. 1 x na tydzień wieczór z lokalną kuchnią. W godz. 16-17:30 herbata i wypieki.

Z

prysznic, suszarka, WC, telefon, TV sat. balkon. A1A: pokój 1-os. bez balkonu. A2A: pokój 2-os. A2B: pokój 2-os. typu Comfort (ok. 16 m kw.), wyremontowany w roku 2016. A2C: pokój 2-os. wariant ekonomiczny.

S

menu bożonarodzeniowe i sylwestrowe.

W

sauna, jacuzzi dla 4 os.

D

kącik zabaw.

O

ok. 2,20 EUR/dzień/os. od 14 lat.

L

do 2 lat w cenie (wymagane zgłoszenie). Maks. liczba os. nie może zostać w ten sposób przekroczona.

P

w cenie.

Z

tak, ok. 5 EUR/dzień.

S

Gwarancja śniegu!Wyciąg: ok. 4 km (Alpe Cermis)Skibus: ok. 50 m (bez opłaty, publiczny do Cavalese, Pampeago i Lavaze Joch)Trasa biegowa: ok. 6 kmWypoż.sprzętu: w hotelu (5% zniżki)Narciarnia: w hoteluSkipass serwis

D

5% zniżki na kilkudniowy skipass "Val di Fiemme/Obereggen (dot. os. pełnopłatnych), w cenie skipassa ok. 3 x na tydzień nocna jazda na nartach na "Cermis" i "Obereggen" (w godz. 19:30-20:30).

Z

1-2 dzieci (do 7 lat): pobyt gratis, (8-18 lat): zniżka procentowa.

K

3 gwiazdki.

W

Prosimy o zwrócenie uwagi na rodzaj zarezerwowanego przelotu. W zależności od linii lotniczej limity bagażu głównego mogą wynosić od 30 kg do 0 kg/osoba. (standardowo przy przelotach czarterowych wynoszą 20 kg/osoba).

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY