Hotel Monte Bondone

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

KATEGORIA

***

REGION

Włochy/TRYDENT-Monte Bondone (Skirama Dolomity)

Położenie

na wysokości ok. 1300 m n.p.m., w Vaneze, w stacji narciarskiej Monte Bondone, we włoskim Trydencie, ok. 300 m od tras i wyciągów narciarskich Tre-3. Przystanek skibusa (gratis) znajduje się ok. 50 m od obiektu. Hotel posiada 2 piętra.

Wyposażenie

recepcja, restauracja, sala TV, winda, przechowalnia sprzętu narciarskiego, parking (gratis).

Internet

tak (gratis, w wyznaczonych miejscach).

Karty kredytowe

tak (Visa, MasterCard, AmEx).

Sport i relaks

billard, stół do tenisa stołowego, sala zabaw i gier.

Pokoje

hotel dysponuje 25 dwuosobowymi pokojami z możliwością dwóch dostawek. Łazienka z WC, suszarka do włosów, TV, telefon, minibar, sejf. Część pokoi posiada balkon.

Wyżywienie

śniadanie w formie bufetu oraz ciepłe kolacje (wybór z menu), napoje do posiłków dodatkowo płatne. Raz w tygodniu kolacja regionalna. Drink powitalny.

Pieski

nie.

Kategoria lokalna

***

Zniżki (na dostawkach) i dopłaty

dzieci do 7,9 lat - gratis, dzieci 8-14,9 lat - 50 % zniżki, od 15 lat - 10 % zniżki; w terminach Free Ski: dzieci do 7,9 lat  gratis, dzieci 8-14,9 lat - 410 zł zniżki, od 15 lat - 80 zł. Gwarancja niezmienności ceny - dopłata 2,5 %. Dopłata za ubezpieczenie od kosztów rezygnacji 3%.

Zniżki

Na podstawie vouchera w kasach zniżka 5% dla Klientów Otium na 6 dniowe karnety Monte Bondone.

Kolacja wigilijna

w cenie.

Kolacja sylwestrowa

obowiązkowo płatna na miejscu.

Świadczenia

7 noclegów, wyżywienie 2 x dziennie wg opisu, ubezpieczenie Signal Iduna - Bezpieczne Podróże (w tym rekreacyjne uprawianie narciarstwa zjazdowego, biegowego lub snowboardu na oznakowanych trasach zjazdowych): KL, KR, NNW i bagażu, opieka włoskiego kontrahenta. Uwaga! Zalecamy dodatkowe ubezpieczenie SKI-OC/SS (w tym sprzęt sportowy) Signal Iduna - 35 zł/os/pobyt.

Oferta Free Ski - karnet w cenie

w terminach: 01-08.12.13, 05-19.01.14, 16-30.03.14 karnet 6-dniowy na Monte Bondone w cenie.

Zakwaterowanie

przyjazd - niedziela od godz. 14.00, wyjazd - niedziela do godz. 10.00

Autokar

nie.

Samolot i transfer

nie.

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY